לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2008, 12:32
  dankom dankom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dankom שמתחילה ב "פיקסל שרוף במסך Dell 2007wfp שקיבלתי היום"

יצרתי קשר עם פנדה, ועם Dell israel. בפנדה דיברתי עם מנהלת הסניף בקיסריה הסברתי לה שהמסך היה עם כתמים ובנוסף באזור השקע של החמל במסך ישנו פס לבן שנראה שחוק על גבי הפלסטיק וגם שמצאתי פיקסל שרוף וישנה זליגת אור מורגשת כשהמסך שחור והחדר חשוך, היא שאלה אותי אם הקופסה שקיבלתי הייתה ארוזה כמו שצריך אני אמרתי שכן, היא הפנתה אותי למעבדת CPM ואמרה תפנה אליהם ואחרי זה נראה איך אפשר לעזור לך. אל Dell israel פניתי בעקבות התגובה של תפוחים. סיפרתי להם אותו דבר, שם היא כבר שאלה אם יש לי חשבונית וכבר אמרה לי לבוא לקחת מסך חדש, אלא שאז אמרתי לה שקניתי את המסך בפנדה מחשבים ואז התברר שהם נותנים שרות רק למי שקנה בחול -.- היא אמרה לי שהמעבדה שאליה אני אמור לפנות היא CPM. וכך פניתי לCPM המוקדנית ששם רשמה את כל הפרטים שהזכרתי ובנוסף ביקשה מספר סידורי של המסך ואמרה לי שהיא תפנה את הבקשה שלי ויחזרו אלי עוד היום.

כעת אם לומר את האמת אני די מאוכזב מהקנייה(למרות שהמסך הקודם שלי הוא CRT 17). לא ציפיתי שמסך בסטנדרטים כאלה יגיע עם לכלוכי מריחה קלים על גבי הציפוי של המסך. ובנוסף אני מאוכזב מהזליגת אור המורגשת כשהמסך שחור או לבן והחדר חשוך. אני חושד שהמסך שלי היה בשימוש ע"י לקוח שהחזיר אותו לאחר זמן מה, משלא היה מרוצה מהפיקסל השרוף ו/או הזליגת אור. ועוד פרט שאני רוצה להוסיף שיכול לעורר עוד יותר את החדש שמדובר במסך שהוחזר.. כשפתחתי את האריזה גיליתי שעל הדף הזה שעליו רשום "Setting Up Your Monitor" ישנו קרע בגודל כסנטימטר. אבל חוץ מזה ה Manual ושאר הכבלים היו ארוזים בשקיות לא פתיחות.

ויש לי שאלה: האם המסך אמור להיות מחובר כבר עם הכבל VGA? כי כך קיבלתי אותו למרות שהוא היה עטוף והכל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:28

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר