לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2005, 13:40
צלמית המשתמש של GasPipe
  GasPipe GasPipe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.04
העם לא איתכם
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "ברוך הבא לפורום:)"

תסתכל על הסקרים - מעל 80% מהנשאלים תומכים באריאל שרון ובתוכנית ההתנתקות. לא צריך שום משאל עם בשביל להבין את זה. תסתכל על המספרים - ברצועת עזה, אזור קטן וצפוף, גרים מעל 1.3 מליון פלשתינים לעומת 7,000 ישראלים. מדינה דמוקרטית, לא?
אבא שלי, ששירת שנים בישוב היהודי בחברון ובעזה סיפר לי סיפורי זוועה, על מאות חיילים ומילואימניקים שבמקום להילחם, נאלצים בקור ובחום, לשמור על התנחלויות של כמה עשרות תושבים, כשגם המתנחלים (שאפילו לא משרתים בצבא) מתנכלים להם.
בעקרון צודקים אלה שכתבו על הכיבוש. מדינות ערב ויתרו על השטחים האלה, אין פרטנר אמיתי, בעיה שלהם. טרור היה לפני הכיבוש, ויהיה גם אחריו. שהעולם ה"נאור" לא יתחיל להטיף לנו מוסר.
אבל שיהיה ברור - גם אם פה ושם גרו שם יהודים, עזה מעולם לא הייתה חלק מארץ-ישראל. לא משנה מה אומרים כל הרבנים ה"חכמים", שרובם בכלל לא מעיזים להגיע לגוש קטיף, אלוהים לא איתכם. חיילים שלא רוצים לפנות מתוך אידיאולוגיה - בשמחה. אבל אם אתם מנסים לשכנע אחרים זה כבר ממש לא אידיאולוגיה, אלא סתם פוליטיקה זולה.
תתפנו בשקט והכל יהיה בסדר. כמה פנאטים שישתקו כבישים לא באמת יזיזו לצה"ל. תורידו את הטלאי הכתום, ומהר.
העם לא איתכם, וגם לא אלוהים

נערך לאחרונה ע"י GasPipe בתאריך 18-03-2005 בשעה 13:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2005, 14:06
  almoni88 almoni88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
:x
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "שלום לכולם!!"

אני צריך לחלוק עליכם.. כמה שזה קשה לעזוב בית ועוד שמעיפים אותך משם.. אני בעד לעזוב את גוש קטיף
(קראו לי שמאלני קראו לי עקום קראו לי מכוער\חתיך :$ ככה אני חושב)

אני מאמין שזה עוד צעד לקראת שלום עם הפלשתינאים.. שזו משימה מספיק קשה
אבל עכשיו שאבו מאזן עלה לשלטון יש תקווה..
אני גם לא מבין למה צריכים לגור דווקא בשטחים? בגלל ששם נולדת? בגלל שאתה מאמין שכל א"י שלנו?
אתם מסכנים את עצמכם שאתם גרים שמה.. והסכסוך לעולם לא יגמר ככה.. ובנוסף אתם מסכנים את החיילים של המדינה! שגם עליהם צריכים לחשוב
ושאלה לי אליך: מה היית רוצה לעשות עם הפלשתינאים? להשמיד אותם? לגרש אותם? כי אני לא חושב שהם יגיעו איתנו להסכם בתנאים כאלו
הדבר היחידי שאני מפחד ממנו כרגע שתהיה מלחמת אחים
ושאלה אחרונה לי אליך שהייתי רוצה שתענה לי.. אם היו עושים משאל עם והתוצאות היו קובעות שהעם רוצה פינוי? היית מתפנה?

(וסתם בלי קשר שמתם לב שבעז"ה זה עזה? O_o סתם מוזר)

נערך לאחרונה ע"י almoni88 בתאריך 15-03-2005 בשעה 14:09.
ישן 15-03-2005, 15:08
  tal giler tal giler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
אני דווקא לא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי almoni88 שמתחילה ב ":x"

אני חושב שגם אם יפנו את גוש קטיף הערבים לא ינוחו עד שהיהודי האחרון יצא מארץ ישראל
זאת דעתי...
מה שאני חושב זה כן צריך להשמיד אותם
ואל תגיד לי שלא כולם ככה ושאלה שלא מתפוצצים לא צריכים למות בגלל זה
אבל זה בסדר שאלה שכן עושים את זה וכן מתפוצצים בקניון או באוטובוס או לא משנה איפה והורגים עשרות יהודים אז זה בסדר?
אתה לא יכול להתחיל להוציא עם פינצטה את אלה שכן אשמים במצב הזה...
נכון יש ערבים שלא מתפוצצים אבל רק שתדע שאלה שלא מתפוצצים בדרך כלל עוזרים (מרצון או לא מרצון לא יודע) להחדיר נפץ לשטח הארץ ככה שלדעתי הפינוי זה לא מה שיביא לשלום...
כי אם כי יהיה פינוי בסוף הערבים שוב יתחילו מלחמה ואז יהיה עוד פינוי וככה זה ימשיך
שוב זאת דעתי אתה לא חייב לקבל אותה
ישן 16-03-2005, 21:49

תקשיב
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי almoni88 שמתחילה ב "?!"

כנראה לא הבנת אותי נכון והיה עוד אחד שלא הבין shaharam משהו כזה
אז ככה אני לא מתכוון להכניס לשם חיילים ולהתחיל להרוג
אני מתכוון שאם יש מצב שצריך להרוג מספר ערבים חפים מפשע כדי להרוג מישהו שמתכנן פיגוע אז כן צריך לעשות את זה
יש לי שאלה שאני רוצה שתענה לי
מה אתה מעדיף שכמה ערבים ימותו או כמה יהודים ימותו?
אני אישית מעדיף שכמה ערבים ימותו מאשר יהודים
זאת דעתי לא יודע מה דעתך
ורק לידעתך היו הרבה מצבים שמחבלים נכנסו לביניינים של תושבים ערבים חפים מפשע והממשלה לא עשתה להם כלום כי לא רצו לפגוע בערבים שאולי נמצאים שם שלא אשמים
וכמה ימים אחרי זה היה פיגוע!!!!
אז תעשה את השיקולים שלך
ו shaharam אם אני כותב את זה נכון זה כולל גם אותך
זה שאני אומר אלימות זה לא שואה שניה זה אומר שלדעתי צריך יותר להגן על העם שלנו מאשר על העם שלהם ומה שקורה עכשיו הממשלה מגנה יותר על הערבים כדי לנסות לשנות את התדמית שלנו בעולם
ישן 15-03-2005, 16:16
צלמית המשתמש של גוש-קטיף
  גוש-קטיף גוש-קטיף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.05

צעד לקראת שלום עם הפלשתינאים???
אתה יודע בכלל על מה אתה מדבר?? עם איזה עם יש לך עסק? עם אנשים חסרי לב ורגש, שהורגים אותנו בכל מקום בלי שום חשבון. המטרה שלהם זה בדיוק לעשות כמה שיותר טרור כדי שנוותר להם. נראה לך שזה יגמר בגוש קטיף?? זה יתחיל בגוש קטיף ימשיך בכל יש"ע ויגמר בירושלים... הרי זה בדיוק מה שהם רוצים,ואנחנו מספקים להם את זה.
אתה חושב שהם יפסיקו עם הפצמרי"ם?? הרי הם רואים שהולך להם,אז הם ימשיכו גם אחרי הנסיגה, ויפציצו את אשקלון,ואז אשקלון תראה כמו רצועת עזה...
אני לא מבין איך אפשר לחשוב לתת לרוצחים האלו את המקום הזה??
את אמא שלי הם רצחו כאן!!! אמא שלי קבורה במקום הזה!!! אני רוצה לראות מישהו שיבוא להוציא אותה מכאן!!!!

הפתרון היחיד זה לגרש אותם! לא אותנו...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 16-03-2005, 12:47
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
זה שאמר שצריך להשמיד אותם.. לא רוצה להתייחס ליך בכלל..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "צעד לקראת שלום עם..."

איך אתה אומר דבר כזה.. לשם מה נוסדה מדינת ישראל?
אנחנו לא נרשה שואה לאף עם! גם לא לאוביינו.. לא נעשה מה שעשו לנו.. אתה פשוט בור...

לגבי גוש קטיף.. אתה צודק שהם רוצים הכל.. אתה צודק.. אבל אתה חייב להבין משהו.. כדי להגיע לשלום.. כדי להגיע להפסקת רציחות הדמים.. אנחנו חייבים לתת חלק.. אין לנו ברירה.. אחרת זה ימשך לעד.. אנחנו לא יכולים לגרש אותם ולא להשמיד אותם.. גם הם היו גרים פה.. אאנחנו פשוט נחייה איתם...
ואם אתה חושב שאחרי זה אשקלון גם תיהיה ככה.. אתה טועה... אם הם ימשיכו עם האימות גם אחרי הפינוי.. הם יקבלו בראש.. ולא רק מאיתנו.. מהעולם כולו.. ואני מצטער בקשר לאמא שלך.. מלחתחילה לא היית צריך לעבור למקום כזה.. זה לא בטוח.. וזה סתם מסכן חיי חיילים.. שלא אשמים באידיאולוגיה שלך..
אתה צריך להבין.. שלקראת שלום.. כל אחד חייב להקריב... אז אנחנו הראשונים להקריב.. אבל אחרי זה יהיה יותר טוב.. הילדים שלנו יגדלו בלי פחד.. זה עדיף מאשר שלך יהיה בית שגרת בו כל החיים שלך...
תחשוב על המדינה כולה.. אל תחשוב על עצמך.. אל תיהיה אגואיסט...
ישן 16-03-2005, 15:03
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
קצת הגיון...

כבר אמרתי את זה, אבל גוש קטיף וטל אני מסכימה אתכם!
דבר שני לגבי מה שאמרת: כשאתה אומר צעד לקראת שלום עם פלסטינאים אתה מתכוון לעשות כל מה שהם מבקשים, עד חצי המלכןת, העיקר שיהיה שלום? כי באמת אם תישוב בהגיון, הם יסתפקו בזה שנפנה את גוש קטיף, או את שאר השטחים? לא נראה לי...אם לראות את זה כמו שרוב העם חושב, ש"השטחים" הם שלהם בעצם אז גם ת"א ופ"ת היו שלהם לא? זה שהם לא פיתחו את המקום בגלל ביצות ובעיות אחרות זו כבר בעיה שלהם...ומה זה עם אבו מזן יש תקווה?? מאיפה זה???
גם אני גרה "בשטחים", ולא אני לא נולדתי פה ואני בטוחה שרוב מי שגר ב"שטחים" לא נולד שם, וזו לא הסיבה לזה שהוא גר שם.פשוט אלה הם השטחים שלנו ושוב, עד שהיהודים התיישבו שם הערבים לא זכרו שהמקומות האלה קיימים בכלל, וזה כי? פתאום כשיש חקלאות, מקום שמאפשר מחייה הם נזכרו שזה שלהם.?
ובקשר לחיילים שאנחנו מסכנים, דווקא ב"שטחים" שקט פחות או יותר, ואיפה שבאמת נהרגים הרבה חיילים ואנשים חפים מפשע זה במרכז,"שטחי ישראל". כך שזה סתם זיבול.
ואף אחד לא מדבר על השמדה של פלסטינאים, חס וחלילה...לא מתכוונים להשמיד אף אחד.
אבל נחשוב בהגיון, הם הגיעו לכאן בתור עם פלסטינאי רק לפני כמה שנים, עד אז רובם חיו באושר במדינות ערב, אז שיחזרו לשם...אולי זה נשמע אי אפשרי לביצוע אבל אם לחשוב אז זה בהחלט אפשרי. ויש פה כמה הצעות שאני לא יודעת בדיוק מהן (משהו ממפלגת מולדת שיש בעיר) אז אני לא אטעה אותך סתם.
ובקשר למשאל, גם כשברק רצה לתת את רוב ירושלים (חכם ביותר...) לערבים והם סירבו (למזלינו) היו משאלים ורוב העם היה בעד, העיקר שלום לא? (זיבולים) אז הינו מביאים את ירושלים? כי רוב העם הסכים? הלו...י-ר-ו-ש-ל-י-ם, מי מביא דבר כזה מתנה???? כך שמשאל עם לא בדיוק מייצג מה שנכון לעשות...
ישן 18-03-2005, 05:31
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אתה לא עקום ולא מכוער, אתה סתם מדבר שטויות..

אני לא יודע אם אתה בן 6 ועדיין לא הספקת ללמוד הסטוריה בסיסית של א"י במאה+ השנים
האחרונות, אז בוא וניתן לך crash course בנושא:
  • הטרור התחיל הרבה לפני ההתיישבות ב"שטחים"(ובשבילך, טרור ב-1921, 1929,
    1936-39 זה הרבה לפני מלחמת ששת הימים ב-1967)
    כלומר, אין קשר בין הטרור לבין ההתיישבויות בשטחים, ולכן אין שום סיבה להניח
    שגירוש אלפי יהודים מבתיהם, פינוי קבריהם והריסת בתי-הכנסת שלהם (תוך כדי
    המשך אספקת תשתיות לפלסטינים ברצועה, והמשך הכנסת עובדים פלסטיניים
    לתוך הקו הירוק) ישנו משהו מבחינת טרור...
  • אבו-מאזן עשה את הדוקטורט שלו בנושא "הקשר הסודי בין היהודים לנאציזם",
    שהפך מאוחר יותר לספר:
    The Other Side: the Secret Relationship Between Nazism and Zionism
    לא צריך לקרוא אותו כדי להבין את הפואנטה...
    ואתה שמח מבחירתו של מכחיש שואה למנהיג ארגון מחבלים....
  • לא המתיישבים מסכנים את החיילים, אלא מי שיורה עליהם(הפרטנרים שלך לשלום
    מהחמאס, הג'האד האסלאמי, החז"ע והפת"ח).
    לא בגלל המתיישביםבשטחים) ה"סכסוך" התחיל, ולא בגירושם הוא יגמר. אם אתה
    רוצה לסיים את הסכסוך ע"י גירוש, כדאי שתגרש את הכובשים מאיסדוד, אום רשרש
    ושייח' מוניס(מעניין איך תסביר ל30 אלף תלמידי אנויברסיטת ת"א שהם לומדים
    על אדמה כבושה....)
  • הרמיזה שלך כאילו האופציות היחידות הן או לגרש אלפי יהודים, או להרוג אלפי
    ערבים מגוכחת לחלוטין. הנה ראה, עד היום לא גירשנו את היהודים מגוש-קטיף,
    ולא הרגנו אלפי ערבים...
ישן 20-03-2005, 16:20
  almoni88 almoni88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אתה לא עקום ולא מכוער, אתה סתם מדבר שטויות.."

הנה תגובתי אליך "חכם" שכמותך

קודם כל אנחנו חיים במאה ה-21 ודברים השתנו מ1930 ואני חושב שערבים לא משלים את עצמם עד כדי כך שהם יקבלו את א"י
הם רוצים לפחות להשיג לעצמם מדינה לחיות בה בעצמאות.. והפינוי הוא שלב בתהליך ארוך שכדאי שכבר יתחיל (נכון שמה ששרון עשה זה לא בסדר.. צריך לעשות משאל עם.. אני בעד)

אבו מאזן ממש לא מעניין אותי כמה הוא אוהב\שונא יהודים הוא סתם בובה.. והוא כפוף לעם והוא לא ילך נגדו ואם האמריקאים יגידו משו הוא יעשה.. בדיוק כמו שרון..

מה איכפת לך מה שרון אמר? גם ככה אתה שונא אותו.. מה אתה בכלל משווה בין ת"א לגוש קטיף?! אין דבר אחד משותף בניהם! זה משו אחר בכלל
ואם התושבים מגוש קטיף יתפנו.. החיילים לא יצטרכו להיות שם.. וזה ימנע הרג של חיילים

ודבר אחרון והכי חשוב.. אני לא אמרתי שאלו הם שני האופציות היחידות.. ואם אתה כלכך "חכם" אולי יש לך פתרון? בדיוק כמו לכולם אין לך.. כי זה עסק מסובך מדי
ואני לא יודע איפה אתה חי אבל בטח שמת לב כמה קורבנות כבר סבלו מהפיגועים משני הצדדים ואני בטוח שנהרגו אלפים
לא הגיע הזמן לפתור את זה ולסיים את שטיפת הדמים?
ישן 20-03-2005, 16:36
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
וואו, איך שסטינו מהנושא....
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי almoni88 שמתחילה ב "..."

חלילה לי מלחשוד בך בהסטה מכוונת של הנושא. אתה בטח פשוט לא מבין שמה שכתבת כאן
לא קשור לעניין. זה לחלוטין לא משנה אם אנחנו במאה ה-21 או ב-1930: הטרור התחיל לפני
ההתיישבות בשטחים, ולכן אין שום סיבה שהטרור יפסיק אחרי שיגורשו היהודים מהם.

צר לי מאוד על הקורבנות, ואני בהחלט רוצה להפסיק את "שטיפת הדמים", אבל התרפסות
בפני הטרוריסטים רק תביא להגברת "שטיפת הדמים" ולא להיפך, ולכן למען היהודים היושבים
בא"י שעדיין חיים, אני חייב להתנגד לגירוש היהודים מגוש קטיף, שרק יגביר את הטרור, ויביא
לעוד "שטיפת דמים". אני לא רוצה לראות עוד יהודים מתים, לא יודע מה איתך...

מאז שכתבתי את התגובה למעלה, עושה רושם ששום דבר לא השתנה, ועדיין אין לך מושג על
מה אתה מדבר... הערבים לא משלים את עצמם שיוכלו לקבל את כל א"י. אם המגמה הנוכחית
מצד ישראל תמשיך כפי שהיא, הם אכן יקבלו את כל א"י. הערבים רוצחים יהודים, אז היהודים
מוותרים לערבים, ונותנים להם עוד ועוד בתמורה לשקט רגעי. לאחר פסק-זמן קצר, הערבים
שוב פוצחים במסע הרס ורצח, והיהודים שוב מוותרים, נכנעים ונסוגים. והערבים רוצחים עוד
ועוד, והיהודים נסוגים עוד ועוד. עכשיו תסביר לי באיזה חלק מהתהליך הזה הערבים מפסידים
משהו. איפה כאן המחסום שימנע מהם בעוד כמה שנים לזרוק את כל היהודים לים? בהתחלה
זה גוש-קטיף, ואחר-כך זה מעלה אדומים, ואחר-כך צריך רצף טריטוריאלי בין אוי"ש לרצועה,
ומזרח ירושליים שייכת לערבים בכלל...
איפה זה יגמר?

הטיעון של "אולי הם יתפנו מגוש קטיף, ויפסיקו למות חיילים" אולי נשמע לך חכם שכתבת
אותו, אבל על אותו משקל, אולי כדאי שיתפנו כל היהודים מא"י, ואז יפסיקו למות חיילים?
כמה חיילים יהודים מתו ב60 השנה שלפני קום המדינה, וכמה מתו ב-60 השנה שלאחר
מכן? בלתי ניתן להשוואה!
קדימה, נוסעים לאוגנדה!
ישן 15-03-2005, 15:41
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
תקשיב לי ותקשיב לי טוב

סתם סתם

תשמע אני לא בעד ולא נגד הפינוי אבל אני נגד מעשים בלתי חוקיים שנעשים כמו מה שנעשה אתמול באיילון, יש להילחם באופן חוקי ותרבותי, ברגע שיבואו לפנות ורק תתנגדו בלי כוח לפינוי אז זה יהיה נחמד אבל ברגע שתרימו ידיים על חיילים ושוטרים זה בושה בשבילכם.

תשמע גם החליטו לפנות את סיני ופינו, אין מה לעשות פשוט לקבל את החלטות הממשלה, בנתיים תנסו להפיל אותה בכנסת אבל אם אתם לא מצליחים אז זאת בעיה שלכם אסור לבוא ולהפר את החוק.

ישן 15-03-2005, 16:23
צלמית המשתמש של גוש-קטיף
  גוש-קטיף גוש-קטיף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "תקשיב לי ותקשיב לי טוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גולבו כחולות

אני נגד מעשים בלתי חוקיים שנעשים כמו מה שנעשה אתמול באיילון, יש להילחם באופן חוקי ותרבותי,
.

אני גם לא בעד מה שהיה אתמול באיילון,לדעתי מותר להלחם בכל דרך בלי אלימות ובלי להזיק לשאר...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גולבו כחולות

ברגע שיבואו לפנות ורק תתנגדו בלי כוח לפינוי אז זה יהיה נחמד אבל ברגע שתרימו ידיים על חיילים ושוטרים זה בושה בשבילכם..

אם חס וחלילה יגיד הפינוי אני יעשה הכל בשביל לא להתפנות ושלא יפנו ת'קבר של אמא שלי ואם אני יצטרך להרים ידיים,אני ירים...

תשמע גם החליטו לפנות את סיני ופינו, אין מה לעשות פשוט לקבל את החלטות הממשלה, בנתיים תנסו להפיל אותה בכנסת אבל אם אתם לא מצליחים אז זאת בעיה שלכם אסור לבוא ולהפר את החוק

ההחלטה הזאת הגיעה בצורה כ"כ לא חוקית,איך שראש הממשלה ציפצץ על מתפקדי הליכוד,בכלל,לגרש יהודים מהבית שלהם סתם בלי סיבה,ושכשרוצים להרוס ולגרש משפחות של מחבלים וערבים ישר כולם קמים ומתקוממים, אז אל תגיד לי לא להפר את החוק...
ישן 16-03-2005, 12:52
  saharm87 saharm87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.02
טל אתה צריך לשתוק... אלימות.. לך תרביץ לילדים שלך..
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "[QUOTE=גולבו כחולות] ..."

נראה לאיזה מצב הם יגיעו.. ולאיזה מצב המשפחה שלך תגיע... אלימות לא פותרת כלום! לא במצב הזה!
וגוש קטיף? פינוי בלי סיבה??? בלי סיבה?? שלום! זאת סיבה! הפסקת שפיכות דמים! זאת סיבה!
יש מספיק סיבות למה לפנות אותך משם...! זה שיש לך שם מקה אישי אני מצטער.. אבל אין לך הרבה ברירות! וק שתדע.. אתם תרימו יד על חיילים.. על אלה ששומרים עלינו.. אתם תפנו את כל העם נגדכם!
שום דבר לא נפתר באלימות.. אין לכם רוב אז אין רוב.. אתם תעשו מה שהרוב מתבקש לעשות.. כמו שהרוב שיהפך למיעוט יעשה מה שהרוב אומר.. אתה צריך ללמוד אזרחות.. ולהבין שהרוב קובע.. אין פה פגיעה בפרט.. הפגיעה בפרט שזה בכם.. נעשית לטובת המדינה... כמו שאמרתי מקודם אני אומר שוב.. אתם צריכים להפסיק להיות אגואיסטים! אתם צריכים לחשוב על טובת המדינה! על טובת שאר האזרחים! זהו!
ישן 16-03-2005, 14:07
  Barista Barista אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
הגיע הזמן להתפנות

מסכים עם saharm87
מתי תבינו שלא יהיה לזה סוף.. אם זה ימשך ככה ישאר יהודי אחד ופלשתינאי אחד ואז אולי הם יבינו וישאלו את עצמם "בשביל מה? על מה?" .. על מה אתם רבים על חתיכת אדמה שהאבות שלכם ישבו עליה לפני 2000 שנה?.. מה לעשות שהיינו בגולה והיו פה אנשים אחרים בינתיים.... ושבאנו לפה וגירשנו אותם זה לא פתר את הבעיה זה רק הביא אותנו למצב הנוכחי..
אז מה לעשות שזאת האפשרות היחידה והרוב קבע שזה מה שיהיה ואתם תעשו מה שקבעו.
אתה אומר שהפלשתינאים לא ישבו בשקט עד שהיהודי האחרון יצא מפה... אני באמת חושב שלמרות מה שרואים וקוראים עליהם הם קצת יותר מציאותיים , ובעקבות לחץ בינלאומי שיופעל עליהם הם יתפשרו כי לא תהיה להם ברירה אחרת. אם נעשה צעד לקראתם העולם יתמוך בנו וילחץ עליהם, ההיפך מהמצב כרגע.
אתם רוצים רק להלחם ולמות בשביל פיסת אדמה כי זה מה שההורים שלכם מלמדים אותכם.. כמו שההורים שלהם מלמדים אותם לקחת פצצה וללכת להתפוצץ בתל אביב... אם כולם יפתחו קצת את העיניים אולי נחיה בעולם יותר טוב ..
ישן 16-03-2005, 14:55
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
ראשית....

ברוך הבא לפרום

לגבי הפינוי, אם כל הקושי שבדבר ותאמין לי שאני מבינה ללבכם(יש לי ידיד שגר עד לפני שההורים שלו העיפו אותו מהבית בגוש) אני חושבת שתהליך ההתנתקות הוא מצויין!!,
תחשוב על זה ככה אנחנו בתור יהודים העם הכי נרדף מתחלת ההיסטוריה, מנהיגים כיבוש על עם שלם??? כמה זמן אפשר לחיות תחת כיבוש ? זה לא אנושי ולא הגיוני, אני בטוחה שאנחנו נכנסים לתקופה מצויינת שתביא עימה הרבה טוב רוגע והכי חשוב שלום.

אני גם חושבת שהתנהגות אלימה וחסימת כבישים לא תביא תועלת, אנחנו נכנסים לסרט אימה... רבים מוצאים פסקי הלכה שמותר לירות בחייליםן בדואים/דרוזים , מלחמת אחים זה לא הפתרון, כי לא משנה מה יהיה הפינוי הזה התרחש אז אני חושבת שעדיף בטוב מאשר להגרר כאן למלחמת אחים שמי יודע אם נצא ממנה

נערך לאחרונה ע"י אשת דשא בתאריך 16-03-2005 בשעה 15:00.
ישן 17-03-2005, 07:17
  Slash Viper.. Again Slash Viper.. Again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Slash Viper.. Again שלח הודעה דרך AIM אל Slash Viper.. Again
takshiv li

it's not my problem that you and your family decided to live in that good-for-nothing place.

I'm planning to go the army, but I'm sure as hell don't want to protect some stinking Hitnachlut, and not get any respect from the people.

you know what? fuck you! if you don't want to live in normal israeli civilization, then I ain't going to protect you when the Arabs get angry..

why won't you just move to Hertzlia or something and save us all a ton of trouble huh?

I know that Gush-Katif is said to be a part of israel, but that's written in the bible man!!
you're living in a cold realiy, and ma laasot, Eretz Israel ha shlema can't realy exist.

what's so bad in living in Tel Aviv or Hertzlia or the Negev or Ramat Hasharon ha?

I'm sorry, but I rather have peace. even if it means taking you away from there.
and I DO believ in peace.

and to the stupid little asshole who said the Arabs should be destroyed: you're no better than Hitler.
how the hell can you say that?! racist. you can't say ALL the arabs are terrorists.
ok, so let's kill the little arab babys too, even though they don't even know what Kibush means.

and you can say I'm not a true israeli, that I'm a stinking Smolani, WHATEVER. I realy don't care.
just to let you know what I think.

and if you ask me, this entire disscusion belongs to a different forum. why Ma She Balev?
ישן 17-03-2005, 11:00

אנשים
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Slash Viper.. Again שמתחילה ב "takshiv li"

או שאתם דיסלקטים או שאתם פשוט לא יודעים לקרוא
אני לא אומר שצריך פשוט ללכת ולהשמיד ערבים...
אני אומר שאם יש מצב שצריך להרוג מספר ערבים כדי למנוע פיגוע אז כן צריך לעשות את זה
זה הכל
זה שכותב באנגלית תן לי לתת לך תגובה...
דבר ראשון זה שאתה לא מוכן להגן על גוש קטיף זה בעיה שלך בלבד...
אני לא דתי ואני לא ימני גם...
מה שאני אומר זה שהערבים לא רוצים איתנו שלום הם רוצים שלא יהיו פה יהודים...
וגם לדעתי אם הם יקימו מדינה תוך זמן מאוד קצר הם יפתחו יתנו מלחמה
זאת דעתי

ושוב אני כותב את זה והפעם בגדול שאולי תבין ולא רק אתה כי יש עוד 2 אנשים שלא מבינים אותי

אני לא אומר שצריך להרוג את כל הערבים וחס וחלילה שתהיה עוד שואה...

מה שאני אומר זה שאם יש להרוג מספר ערבים חפים מפשע כדי למנוע פיגוע ולמנוע מספר הרוגים יהודים חפים מפשע אז כן צריך לעשות את זה

אני מעדיף שכמה ערבים ימותו במקום עשרות הרוגים יהודים ועשרות פצועים...
אם אתה לא חושב ככה אז לדעתי אין לך מה להתגייס לצבא...
ישן 17-03-2005, 17:17
  ElvisAlive ElvisAlive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי DonZu שמתחילה ב "זה לא פעם ראשונה שהמדינה..."

אז ככה
דבר ראשון, אנחנו מדינה דמוקרטית. הרוב קובע. אין כזה דבר שנכון לעשות ודבר שלא נכון לעשות. הולכים לפי הדיעה של הרוב.
מי שמדבר על ארץ ישראל השלמה, שיבדוק בתנ"ך טוב. ארץ ישראל השלמה כוללת גם את עירק למשל. למנ שלא נכבוש גם את עירק? אני מאמין בתורה ובאלוהים אבל מה שהבטיחו לפני 3000 שנה בלתי אפשרי עכשיו. צריך להיות גם הגיוניים ולא ללכת רק לפי הלב ומה שכתוב. אם זה כלכך חשוב השטחים האלה אז שאלוהים יעזור לנו להשיג אותם.
אני עוד שלוש שנים חייל ואני לא רוצה להסתכן בשביל כמה מתנחלים בחרו להתיישב שמה כשעכשיו הרוב העד פינוי.
ובקשר לעראבים שרוצים את הכל. הם יכולים להמשיך לרצות. אחרי שנתפנה העולם יהיה איתנו ויתמוך בנו וילחץ על הערבים. אף אחד לא ימשיך לפנות את כל הארץ.
וזה שאמר שהם יקימו מדינה ויפתחו במילחמה. אז דבר ראשון, אנחנו הרבה יותר חזקים. וכשתיהיה להם מדינה יהיה הרבה יותר כל להילחם בהם בלי לחטוף ביקורת מהעולם ואני יגיד לך למה. עכשיו הערבים נתפסים כמסכנים בלי מדינה, חסרי הגנה, שנשלתים על ידי מדינה עם צבא וכיאלו נאחנו עושים מה שעשו לנו פעם. כשתיהיה להם מדינה הם כבר לא יהיו כאלה.
אני פשוט לא מבין, איך אתם המתנחלים, מוכנים למות, נהרגים, נהרגים החיילים ששומרים עליכם ואתם רק עוד יותר רוצים להישאר שם. הכל בגלל מה שכתוב. חייבים להתפשר כדי להגיע לשלום. זה כאילו לעשות דווקא, כדי לעצבן אותם. כמו ילדים קטנים. פעם אחת לחשוב בהיגיון, להסתכל על העולם של היום ולא מה שהיה לפני אלפי שנים. למה למשל אתם לא נלחמים על עירק? יש שמה גם נפט. מה יש בגוש קטיף שכל כך טוב?
ישן 17-03-2005, 19:51

אני אישית
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי ElvisAlive שמתחילה ב "כמה דברים"

מתנחל אבל גר באריאל ואם הבנתי נכון אריאל תהיה בתוך שטחי מדינת ישראל...
וכל אלה שאומרים שהמתנחלים גרים בהתנחלות רק בגלל "מה שכתוב" זה לא ממש נכון
זה שאנחנו אוהבים לגור פה לא אומר שזה בגלל התנ"ך ובקשר למלחמה שתהיה עם הערבים כשתהיה להם מדינה...
אתה באמת חושב שהעולם יהיה בעדנו?
לדעתי אף פעם לא יהיו בעדנו
וגם במלחמה הזאת אתה חושב שחיילים לא ייהרגו?
אני חושב שייהרגו וייהרגו הרבה יותר מכמות החיילים שנהרגים בזמן ההגנה על המתנחלים...
מה שאני מנסה להגיד שתחשוב שאתה גר לא משנה איפה נגיד אפילו ת"א ומכריחים אותך לצאת מהבית שלך אתה לא יכול להגיד שזה לא קשה
זה קשה ועוד איך!!!!
ככה שאתה לא יכול להגיד שבעירק יש נפט אז צריך לכבוש ובגוש קטיף אין כלום...
אין משהו שעשוי לתרום למדינה אבל זה מקום עם ערך רגשי לאלה שגרים שם...
זאת דעתי אני לא חושב שצריך להתפנות אני אשמח לקרוא עוד דעות
ישן 18-03-2005, 16:47
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי ElvisAlive שמתחילה ב "כן אבל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ElvisAlive
כמה שזה קשה, אני מאמין, וגם רוב העם מאמין, שזה ישפר אתה מצב. זה נראה לך הגיוני שבגלל מיעוט נשאר שם? מיעוט לא יכול להשתלט על העם. זה דמוקרטיה. זה הולך לפי הרוב. ואם מחליטים להתפנות ומתנחלים מגיבים באלימות הם עוברים על החוק.
ותגיד אם זה הגיוני שמתנחלים מסיבות אדיאולוגיות ובגלל שהם גרים שם ושחיילים שלנו והם בעצמם יהרגו בזמן שהם מיעוט לא יתפנו בזמן שרוב העם רוצה פינוי? למה הרוב צריך לסבול בגלל מיעוט?
מה יותר חשוב, חיי אדם או הבית שלך?
והעולם לא יהיה בעדנו... הוא פשוט לא יוכל להיות נגדנו.

פעם בבצפר עשינו ניסוי כזה, החלטנו שהכיתה עכשיו דמוקרטית והמורה הציעה הצעת חוק שרק הטור השמאלי יעשה שיעורי בית לכל הכיתה. כמובן שהרוב הסכימו וזה הייתה החלטה דמוקרטית, בגלל זה דמוקרטיה שאומרת שנעשה כל מה שהרוב רוצה היא דמוקרטיה חסרה, צריך להיות חוקים שכן יגנו על המיעוט מהרודנות של הרוב. (חוץ מזה שהרוב שבחר בשלטון של הליכוד לא תומך בפינוי, אבל זה כבר משהו אחר)
וויתור חד צדדי הוא לא פיתרון לכלום, הוא לא עוזר לכלום, אם היה איזושהיא הבטחה או משהו מצד הפלסטינאים שהם יעשו משהו אם נצא מהשטחים האלה אז אולי הייתי מסכים אבל זה סתם לתת להם תמורה לכלום...
ציטוט:
והעולם לא יהיה בעדנו... הוא פשוט לא יוכל להיות נגדנו.

ניראה לך באמת? העולם תמיד ימצא סיבות להיות נגדינו, והמדינה היחידה שתתמוך בנו תמיד תישאר מיקרונזיה (ואולי ארה"ב מטעמים אלו ואחרים...). אחרי כל מה שעברנו אני לא חושב שאתה יכול להגיד שהעולם לא יוכל להיות נגדינו.

ישן 18-03-2005, 18:07
  ElvisAlive ElvisAlive אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Rutasashi שמתחילה ב "לא מסכים"

דבר ראשון, מה אתה משווב ניסוי שעשיתה בכיתה לזה? הרי זה היה ברור שהם יצביעו ככה, אף אחד לא לקח רציני וחשב מה יצא לו מזה וכל זה.
ומי שהצביע בליכוד הצביע לפני שנתיים. מאז דברים השתנו והיום אנשים מעדיפם אחרת. וגם אז שרון אמר שיכול להיות שתיהיה התנתקות.
ואתה סתם מקשקש שכל העולם רוצה להיות נגדנו. זה בגלל המדינות הערביות אם כבר.
וארצות הבירת היא בדיוק מי שתלחץ על הפליסטינם לעשות משהו.
ויודע מה, עזוב את זה שזה יקדם את השלום. זה ימנע מחיילים לההרג בשביל קצת מתנחלים. למה כלכך הרבה חיילים צריכים להיות שם ולההרג רק בשביל האדיאולוגיות של המתנחלים?
זה שטח כבוש שבהתחלה לה היה שלנו בכלל אז למה צריך אותו? סתם מלא ערבים ומלא בעיות.
ואם אתה מדבר על ארץ ישראל השלמה אז נצטרך להגיע עד עירק לפחות כדי לממש את זה.
ישן 18-03-2005, 23:02
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי ElvisAlive שמתחילה ב "כמה דברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ElvisAlive
דבר ראשון, מה אתה משווב ניסוי שעשיתה בכיתה לזה? הרי זה היה ברור שהם יצביעו ככה, אף אחד לא לקח רציני וחשב מה יצא לו מזה וכל זה.
ומי שהצביע בליכוד הצביע לפני שנתיים. מאז דברים השתנו והיום אנשים מעדיפם אחרת. וגם אז שרון אמר שיכול להיות שתיהיה התנתקות.
ואתה סתם מקשקש שכל העולם רוצה להיות נגדנו. זה בגלל המדינות הערביות אם כבר.
וארצות הבירת היא בדיוק מי שתלחץ על הפליסטינם לעשות משהו.
ויודע מה, עזוב את זה שזה יקדם את השלום. זה ימנע מחיילים לההרג בשביל קצת מתנחלים. למה כלכך הרבה חיילים צריכים להיות שם ולההרג רק בשביל האדיאולוגיות של המתנחלים?
זה שטח כבוש שבהתחלה לה היה שלנו בכלל אז למה צריך אותו? סתם מלא ערבים ומלא בעיות.
ואם אתה מדבר על ארץ ישראל השלמה אז נצטרך להגיע עד עירק לפחות כדי לממש את זה.

זה בדיוק זה, הרוב כופה דברים על המיעוט. (שוב אני אומר, הרוב, זה שתמך בליכוד, לא בעד ההתנתקות! תגיד אתה הצבעת לליכוד בזמנו? (אם אתה צעיר מדי אז רצית להצביע לליכוד בזמנו?) אני די בטוח שהתשובה היא לא, יוצא שעכשיו התומכים בליכוד הם דווקא אלה שלא בחרו בממשלה, חתיכת דמוקרטיה לדוגמא הא?)

המדינות הערביות מחזיקות את העולם בביצים בזכות הנפט שלהם בין היתר. מה ניראה לך שאיכפת להם מכמה יהודים מסכנים שעוד בונים חומות וכובשים והורגים אנשים חפים מפשע?
אתה ממשיך להאמין שהעולם לא נגדינו? תסתכל על החדשות בכל הארצות, תסתכל אפילו CNN! אפילו בזמן פיגוע שהערבים עושים הם מתרצים ומראים ישר את המשפחות הערביות, על מה אתה מדבר בכלל? באיזה עולם אתה חי?

אני יודע שזה ישמע לך קצת מיושן, אבל כל שטח ישראל זה שטח כבוש, אם אתה רוצה לחזור למה שהאום נתן לנו תצתרך לפגוע בהמון אנשים. ירושלים זה שטח כבוש! אתה רוצה להחזיר חצי מירושלים? אתה חושב שאחרי שנצא פתאום לצבא לא יהיה עבודה? הפלסטינאים לא הבטיחו כלום, לא נתנו כלום, אנחנו נותנים להם במתנה שטחים ירוקים בתים מפוארים. זה לא מתנה לטרור תגיד לי? הם ימשיכו לדרוש את כל הארץ.

אני לא מדבר על ארץ ישראל השלמה אבל אני מדבר על וויתור של השטחים האלה כחלק מהסכם כולל, הסכם שאם לא ימולא יתיר לנו כל פעולת תגמול.

ובקשר לא"י השלמה, אני לא אומר כלום ואני לא ממש תומך בזה אבל תחשוב טיפה על ירדן, אתה יודע מה זה ירדן? יש שם שני מליון נפשות, השטח אדמה הזה הוא מתנה לאיזה שיח שנתנה אנגליה. זה חתיכת כלום ולכאורה אין שום סיבה למה זה לא יהיה שלנו.
רובם המכריע שם פלסטינאים, אתה יודע מה קרה כשהם התקוממו מול שילטון המיעוט שם? הם מתו בהמוניהם באכזריות, העולם לא פצה פה (תחשוב מה היה קורה בעולם אם אנחנו היינו עושים את זה). למה אנחנו צריכים להידחק לפינה כשאותם פלסטינאים מתפשטים על שטחים כלכך גדולים ולנו אין שום מדינה ששם אנחנו רוב בה חוץ מהמדינה הקטנה שלנו (שיטחה יותר קטן משל ירדן וחיים בה כולל הפלסטינאים תשעה מליון נפשות).

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:11

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר