לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2008, 00:35
  Ronibla Ronibla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
קריסה | הויסטה שלי גוסס...

יאללה, איזה בלאגאן.. הרבה זמן לא עברתי כזה דבר.
זה התחיל סתם כך, פתאום באמצע העבודה על הוינדוס (מחשב נייד HP G7030, ויסטה הום פרמיום), הלכתי לכמה דקות, וכשחזרתי - המחשב היה תקוע.
לאור הנסיון הרב (והלא-כל-כך-מועיל, מסתבר) עם מחשבים, אמרתי לעצמי: לא נורא, והפעלתי מחדש. הונידוס עוד קירטע לכמה דקות, ואז אחרי 2-3 דקות נתקע שוב. כך כל פעם שהפעלתי את המחשב.
הפעלתי במצב בטוח, וניסיתי לשחזר לנקודת שיחזור קודמת. באמצע השחזור - שוב תקיעה. ועוד פעם.
איכשהו הצלחתי להפעיל, חזרתי לפעילות רגילה. באיזשהו שלב - אחרי שהוא הוריד עדכונים לוינדוס (SP1 לויסטה), כמעט התחלתי בהתקנה. משראיתי שההתקנה תארך למעלה משעה (כך היה כתוב לפני), ביטלתי אותה עוד לפני שהחלה, מתוך מחשבה לדחות את זה לשלב אחר.
בקיצור, שוב חזרו הבעיות, אפילו קיבלתי פעמיים מסך כחול. הפעלתי שוב במצב בטוח, והרצתי בדיקה של Kaspersy. הבחורצ'יק מצא לי 749 (!!) מופעים של Possibly infected: new threat Hidden.Object (modification) בקבצים בתקיית C:\Windows\inf\. עשיתי לכולם Quarantine, ומשומה, נשארו שם 22 שלהם הוא לא הצליח לעשות. כשהפעלתי את המחשב מחדש, המצב השתדרג.
עכשיו הוינדוס כתב לי שבוצעה פעולה לא חוקית (או משהו כזה. הודעה שאף פעם לא ראיתי, וראיתי כבר הרבה הודעות..) ונתן לי 2 אופציות:
או לבדוק פתרון דרך הנט, או לסגור את הוינדוס. כמובן שניסיתי לבדוק בנט, והחוצפן גלש לי לאתר של מיקרוסופט, שם לאחר התקנה של Microsoft Geniue - הוא הודיע לי חגיגית שהוינדוס שלי לא חוקי - מה שכמובן הוא שקר מוחלט. ניסיתי שוב לשחזר אותו לנקודה מוקדמת יותר, אולם הפעם הוא הודיע לי חגיגית שקיימות שגיאות בדיסק, וצריך לתקן אותם קודם. הרצתי לו את סורק הדיסק אולם הוא נתקע שוב ושוב בנקודה מסוימת.
בכל אופן, אין לי מושג איך, הפעלתי מחדש, והוא עלה די נורמלי. לכן אני יכול לכתוב לכם פה, בינתיים.
הקטע הוא שאני מפחד נורא לכבות, להפעיל מחדש, לצאת - בעצם לעשות שומדבר. אני רוצה להריץ עליו כל בדיקה אפשרית לפני שהוא יפסיק לעבוד שוב. בינתיים הרצתי את ניקוי הדיסק, בדיקה קטנה של KAV, וקצת Spybot S&D.

מה עוד מומלץ לי לעשות לפני שהפפקטה הולך קאפוט?

אוףףף, אני מתחיל להבין למה שונאים את MS...

עדכון לוהט: הנה, ידעתי.
רק גמרתי לכתוב את המגילה הזאת, וכבר קופצת לי הודעה:

"הפעלת Windows:
תקופת ההפעלה שלך פגה ו-Windows אינו פועל עוד. כדי להשתמש ב-Windows עליך להפעיל עותק זה של Windows."

ואז יש לי כל מיני אופציות, כגון: הפעל דרך האינטרנט, קנה מפתח מוצר חדש, הקלד מחדש את מפתח המוצר, והצג דרכים אחרות.

מה לעזאזל?!?!?!
וינדוס מקורי, נשבע לכם!! זה OEM, מגיע עם המחשב, יא ....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר