לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2008, 11:40
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
מתנדבות מנעו הצתת גור חתולים בהרצליה

ציטוט:
חבורת נערים שפכה בנזין על הגור ואחד הנערים כבר הצית גפרור כאשר למקום הגיעו מתנדבות אהב"ה והצילו את החתול חסר הבית

הצתה של גור חתולים בהרצליה נמנעה אמש (שני) ברגע האחרון בידי מתנדבות של עמותת אהב"ה להצלת בעלי חיים. על פי דיווח העמותה, חמישה נערים כבני 14-15 כלאו גור חתולים בארגז ושפכו עליו בנזין. מידע שהגיע לעמותה הזניק למקום את סיון מלול ומתנדבת נוספת. סיון התנפלה על אחד הנערים שכבר הצית גפרור מעל החתול הספוג בבנזין. הגפרור הבוער עף לרצפה והצית אש גדולה.

סיון הרחיקה את החתול וכיבתה את האש. המתנדבת השניה רצה אחרי הנערים שברחו לתוך בית ספר, מאחורי המרכז המסחרי בשכונת נווה ישראל בהרצליה. המתנדבות התקשרו למוקד 100 של המשטרה והובטח להן שניידת תישלח למקום. הן חיכו במשך שעתיים, ולבסוף נסעו עם החתול הספוג בבנזין לתחנת המשטרה והגישו תלונה מפורטת. בעמותה מציינים כי גם במשטרה היו מזועזעים ורואים בחומרה רבה את המעשה.

החתול מתלטף וידידותי וממתין למשפחה מאמצת. עמותת אהב"ה מבקשת תרומות למימון אישפוזו ומציעה פרס כספי של 3,000 שקלים למוסר מידע שיביא להעמדה לדין של המתעללים. "רוצחי נהג המונית דרק רוט התעללו בגורי חתולים קודם שרצחו אדם, סתם, לשם ההנאה, וכך גם רעי חורב שרצח את הנער אסף שטיירמן. עצירת נערים אלה היא אינטרס של הציבור כולו ולא רק של אוהבי בעלי חיים", כך מציינים בעמותת אהב"ה. לאימוץ או לתרומה נא לפנות ל: 9588833-09.

http://news.walla.co.il/?w=/5/1317121

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2008, 11:55
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "מתנדבות מנעו הצתת גור חתולים בהרצליה"

מזעזע!
וזה קרה קרוב לבית שלי!
חייבים לעצור את הילדים המשועממים האלה, להעמיד אותם לדין שילמדו לקח.
גם להרוג חתול זה נקרא לרצוח, מדובר בילדים משועממים שבשביל להפיג את השיעמום של החופש הגדול הם מחפשים לרצוח מישהו בשביל הכיף.
שהעיריה תתחיל לעשות משהו ומהר, והמשטרה חייבת לפטרל במקומות כאלה בלילות!
אני יודע שבאיזור יד לבנים בהרצליה יושבים נערים משועממים ששותים לכיף ואח"כ מתהלכים שיכורים ברחובות. למה אי אפשר לעצור את זה?

ופאק, איך אפשר בכלל לפגוע ביצור כזה מסכן שלא עשה כלום?
לאנשים פשוט אין לב וזה הכל החינוך בבית. שההורים של הנערים האלה יעשו בדק בית, שיפסיקו לפנק את הילדים שלהם ושיתחילו לתת עונשים.
אני הייתי מסלק את הבן שלי מהבית אם הייתי מגלה שניסה לעשות דבר כזה.
פשוט להתבייש ולהיגעל שזה קרה כמה מטרים מהבית שלי.

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 23-07-2008 בשעה 11:59.
ישן 24-07-2008, 21:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אבל אתה כן פרובוקטור.. מאתגר,לפעמים צודק בחלק מן הדברים ובכל זאת-הפרובוקציה היא העיקר
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "זו אכן נקודה לרעתך נקודה..."

מישהו תאר מעשה מזעזע, מישהו המשיך בעניין חוסר האונים של החוק והכרוניקה הידועה מראש הנגזרת מכך, לאנס ולבני שאינך חושד בהם כאנשים שאלימות היא דרך חייהם - ביטאו את תסכולם בבטוי 'הייתי שובר להם כסא על הראש'. לאור העובדה ששמות הפושעים הצעירים לא צויינו ושראשם רחוק מכסאו של לאנס - ברור היה לך כי לאנס ולבני לא הולכים לשבור שום דבר על אף אחד. בכל אופן לא יותר משחשין הולך לגדוע יד לפרידמן.

אבל אתה - לא התאפקת ולחצת על הכפתור האדום לאמור: 'שלילד שלך ישברו כסא'. אם אסור לומר דברים כאלו, הרי שאמרת אותם בעצמך וחוץ מזה כמו שבילדותנו אסור היה 'לערב הורים' כך מומלץ בקשישותנו שלא לערב ילדים...

תקן אותי אם אני טועה - אתה היית זה שתמיד צעק בשכונה 'יאללה מכות!', עמד בצד וסיפר למחרת למורה בזעזוע על אלימותם של החבר'ה? אם לא - אז כמו שלאנס מצטער על ההתפרצות אני מניח שגם אתה היית מוותר עליה.

ולעניין 'מציתי חתולים' - למרביתם לא יעזרו בשלב זה לצערם של החתולים והקשישים - לא חינוך ולא ענישה אלימה.
ישן 25-07-2008, 01:05
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
החיים והמוות ביד הלשון
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אבל אתה כן פרובוקטור.. מאתגר,לפעמים צודק בחלק מן הדברים ובכל זאת-הפרובוקציה היא העיקר"

אני אתן תגובה אחת גם לכל ההודעות שמעליך.

יש לי כלבה בת 6, היא אצלי חמש וחצי שנים. אמצתי אותה לאחר שבני נוער אתיופים בנתניה שרפו לה את הפרווה. קיבלתי אותה בתת משקל ועם כוויות איפה שהיתה אמורה להיות פרווה.
אין בי כעס על הילדים. ילדים אתיופים בנתניה בגילאי 12-17, שמשחקים בכת השטן ושורפים כלבים.
אמנם אין להשוות ולשים את כל המתעללים באותו מקום.
אולי המתעללים מהרצליה הם אכן בני טובים, או אולי גם הם תולדה של מצוקה.
ילד בן 15 גם יכול להרוג והיו מקרים מעולם, וגם של ילדים מתחת לגיל 15.
הנקודה היא שילד שמתעלל בחיה הוא ילד שאולי התעללו בו, אולי הזניחו אותו, אולי החברה מתנכלת לו, אולי ההורים שלו מכים אותו מכבים עליו סיגריות, אולי הוא סתם חלש, שמן, מכוער, עקום או כל סיבה שתגרום ללחץ חברתי שיוביל אותו למעשים מחפירים שכאלה.
אני חי כל יום עם חיה שהתעללו בה והשיקום שלה (בזכות זה שאני בן אדם נפלא כנראה) מושלם.
אין בה כעס על אף אדם, היא מאד אוהבת בני אדם במיוחד ילדים. גם בי אין את הכעס הזה, יש בי עצב.
ילד מכה בדרך כלל הוא ילד מוכה.
מוכה לא חייב להיות סטירה או חגורה, מוכה גורל יכול להיות ילד מפתח, בן טובים שלא זוכר איך נראים ההורים שלו ועוד אין סוף דוגמאות.
טיפול בעזרת כיסא על הראש, או בעזרת שבירת האבצעות אחת אחת ללא הרדמה, או כליאת ילד בן 15 באבו כביר בשביל שמוחמד כבר יעשה לו את מה שיעשה.......הייתי שולח את השולחים למקומות שאליהם הם שולחים את מי שהם שולחים.

אם אנחנו הבוגרים והמבוגרים, מדברים בשפה כל כך מכוערת ומטופשת, מה יגידו הילדים ?

אם הפורום הזה הוא מקום לא רציני, שמישהו בבקשה יגיד לי ולא אכתוב פה יותר לעולם.
אבל אם מישהו פה מתיחס לעצמו ברצינות, איך זה שאני היחיד שמתרעם על האמירה הזו ?
האמירה של : הייתי שובר לו כיסא על הראש.

אם לאנס הורה לילדים, מייד לקחת לו את הילדים. הכסא על ראשם יגיע.
אם לבני הורה לילדים, מייד שיגיד שזה היה בצחוק.

אמירות כאלה של ענישה אלימה כלפי ילדים, ואף אחד אפילו לא קרא את התחקיר והנסיבות ומי הילדים ומי ההורים, לא רק אסור שיהיו פה, אסור שיהיו כותבים שחושבים שזה לגיטימי.

אז אני הפרובוקטור, אני הטרחן, אני הנודניק.
אבל לשמוע מאדם מבוגר כמוך אדון ישראלה את הסולחנות הזו, מקומם עוד יותר.

אם אתה אפילו שואל את השאלה הדבילית אם אני זה שחימם את החברה ואחרי זה הלך להלשין...תתבייש שלך, אני מאז שאני זוכר את עצמי אינני אלים אלא זה שמשכין שלום וסדר, ובטוח שאינני שטינקר. הניק שלי פה הוא רק ניק, אבל הדמות שלי מזוהה לחלוטין עם הדברים שלי.

אני לא התפרצתי, המילים שלי היו שקולות, ואני הצבתי מראה אל מול לאנס.
אבל לאנס הגבר, חייב להגיב אחרון, השתמש בביטוי של להציב מראה כנגדי.
זה די אדיוטי, גם לא מקורי, וגם הוא איים לשרוף את הבן שלי בנוזל מצתים.

החיים והמוות ביד הלשון, ובפורום הזה לצערי.......המוות שולטת!!!!!!!!!!1

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 25-07-2008 בשעה 01:14.
ישן 25-07-2008, 10:08

אל תתמם. לא 'התרעמת' - אחלת לאדם שישברו כסא על ראש ילדו.
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "החיים והמוות ביד הלשון"

עבור היטב על כל התכתובות הבוטות ביותר של קיצוני שמאל/ימין/מופרעים/טעוני טיפוח בפרש. מסופקני אם תתקל בארוע בו למעט המפגש בין שניכם בו אחל גולש לגולש אחר כי יפגעו בילדיו. בעימות זה ובהכנסת ילדי הגולש - אתה התחלת. באם תמצא מקרים שכאלו בטוחני כי לא תרצה להיות מתוייג יחד עם המאחלים. תגובתו הנוראית של לאנס גם היא תלושה, מיותרת, בוטה לא ראויה ובלתי נתפסת אך ברור לך כי היא תולדה של אמירתך אתה.

יש הבדל עצום בין אמירה אלימה בעלמא כלפי פושע אלים ובין אמירה מכוונת כלפי אדם המתכתב עימך. הפורום והכותבים בו אינם זקוקים או ממתינים לציוניך. אני מקווה כי הייתי מוצא בקרבי מידת איפוק אך אילו היית מעז 'לאחל' כזאת לי כגולש - איני יכול להיות ערב כי לא היית מצליח לחשוף צדדים בוטים יותר באישיותי מכפי שעשית ללאנס. ראוי שתכיר תודה למנהלי הפורום שלא שלחוך לחפש לך מקומות תרבותיים יותר בהם תוכל לנהוג צדקנות אלימה.

והרי אפילו בתגובתך אלי מילותיך לא היו ממש שקולות.

עבור פעם נוספת על תגובתך ללאנס. אם אתה ממליץ שלא לשבור כסאות על ילדים - גם לך אסור לאחל זאת לילדי אחרים.

את התחקיר הרי איש מאתנו לא יקרא שכן מדובר בקטינים שלהבדיל מסתם נהגי מוניות, קשישים וחתולים -מוגנים היטב על ידי החוק. אם נוכל לכתוב תגובות רק אודות פסקי דין מחולטים ובכפוף לעברו וילדותו של המורשע לא יתקיים כלל שיח צבורי.

ולעניין רחמיך הרבים על סוג האנשים המבצעים מעשים אלו המביאים אותך עד כדי אחולי תקיפה לילדי חבר פורום אחר - רק בשל הרקע המשפחתי של העבריינים או היותם קטינים - אאחל לך, לי וכל אדם כי לעולם לא יתקלו בטיפוסים אלו 'מנקודת מבטו של החתול / קשיש / הומלס'.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 25-07-2008 בשעה 10:25.
ישן 25-07-2008, 11:04
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אל תתמם. לא 'התרעמת' - אחלת לאדם שישברו כסא על ראש ילדו."

הנה ירדנו לויכוח על סמנטיקה וסימני קריאה.
אם הייתי כותב : ואם לילד שלך ישברו כסא על הראש ?

מן הסתם התגובה היתה : הייתי שובר כסא ואף שולחן על ראשו של השובר.

למה אתה מתמם אדון ישראלה ?

ואם הורי הילדים המתעללים כותבים פה בפורום, האם אז חומרת הודעות של לאנס עולה ?

אתה באמת רוצה לגרור את הויכוח לשם ?

ההודעה שלי היתה תגובה להודעתו של לאנס שבאה כתגובה להודעתו של לבני.

לשני הקוראים המכובדים מותר לקרוא פה לשבור אצבעות של קטינים ולאחר מכן (שים לב, כך במקור, לבני כשתגמור איתם......) לשבור להם גם כסא או שניים על הראש.
עד הקטע הזה עדיין לא הגבתי.

האם יש לך משהו להגיד על ההודעות האלה ?
האם עד כאן אין צורך בהתערבות מנהל או חו"ח אדמין ?
יש פה קריאות לאלימות נגד קטינים. לגזירת דין ללא משפט לקטינים.

אבל כאשר אני מתסיס את הויכוח ושם את המראה הראשונה אל מול לאנס, הוא ממשיך בתוקפנותו וקורא קריאה ישירה להצתת בני בנוזל מצתים.
לחיזוק מעמדו כבן אדם אחראי והומני, הוא קורא להשליך את הקטין לאבו כביר ושיעבור אונס על ידי ערבי....בדיוק כך.

עדיין אתה מוצא לנכון לתקוף אותי, להגן על לאנס ולייצר תמונה שגויה שבה כולם בסדר ורק אני האלים והפרובוקטור.

המשפט האחרון שלך קצת תמוה, כאילו לא קראת כלום:
רק בשל הרקע המשפחתי של העבריינים או היותם קטינים - אאחל לך, לי וכל אדם כי לעולם לא יתקלו בטיפוסים אלו 'מנקודת מבטו של החתול / קשיש / הומלס'

הרי נתקלתי בטיפוסים אלה מנקודת מבטה של הכלבה, אתה לא ראית את זה ? או סתם בחרת להתעלם....
ישן 25-07-2008, 12:30

תהיה לי בריא. אז אם אני כבר 'מתנצח' הבה ונשוב לדיון:
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יש סיכוי שאם אראה מבוגר שובר..."

במהלך האשכול הזה - אתה שחס על כל אלים - הטחת כסאות מטאפוריים על ראשיהם של מטיחי כסאות תאורתיים אחרים, חבטת מראות בפנים, ענית בגסות גם למי שפנה אליך בנימוס וכמובן סיווגת במובלע ילדים אלימים על פי צבע עורם ומוצאם ['אתיופים' כדבריך].

האם אתה חס על כל מי שהינו אלים ובתנאי שאין אתה בין הנפגעים? האם אינך שש אלי קרב במסווה של הומניזם? [הומניזם של מטיחי כסאות בראשי ילדיו של הזולת כמובן]

אם תראה אדם שתקף ילד - וסיים את מעשהו מוטב שתקרא למשטרה ולא תפעל לענישה אלימה בעצמך.

מכל הכותבים באשכול זה - היחיד שבפועל ניסה לעורר מדנים הוא אתה. וכן, אם הורי הילדים היו כותבים בפורום הדבר בהחלט היה משנה לגבי טיב התגובות הראויות.

אני צריך לסגור את המחשב ולצאת הביתה. זכות המלה האחרונה - שמורה לך:
ישן 25-07-2008, 17:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "תהיה לי בריא. אז אם אני כבר 'מתנצח' הבה ונשוב לדיון:"

תאמין לי הסבלנות שלך ראויה להערצה, הרי צריך להיות אדיוט גמור כדי לקחת ברצינות את התגובות שלי ושל לבני,
וכנראה שישנו אידיוט כזה בנמצא, וכנראה שאותו אידיוט מקבל את סיפוקו מוויכוחי סרק ומהומות שווא,
וחבל פשוט חבל לבזבז אנרגיות מיותרות על טרולים שכאלה, כולנו מכירים את הטיפוס - הווכחן המקצועי,
הוא שובר את מסגרות האינטרנט, הוא נמצא בזירות פיגועים, בהפגנות, איפה שנדרש מי שילהיט יצרים ויעורר מדון.

וגם לפורום הנחמד שלנו יש אחד כזה, זהו תחביבו כנראה... כל אחד זקוק לתחביב.

אבל אל לך לכלות את כוחך על דיוני סרק מיותרים ישראלה היפיפיה,
תהנה לך מהשבת היפה הבאה עלינו לטובה ועסוק בעניינים נעימים יותר

שבת שלום לכולם.
ישן 25-07-2008, 12:30

תהיה לי בריא. אז אם אני כבר 'מתנצח' הבה ונסכם הדיון מנקודת מבטי:
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יש סיכוי שאם אראה מבוגר שובר..."

במהלך האשכול הזה - אתה שחס על כל אלים - הטחת כסאות מטאפוריים על ראשיהם של מטיחי כסאות תאורתיים אחרים, חבטת מראות בפנים, ענית בגסות גם למי שפנה אליך בנימוס וכמובן סיווגת במובלע ילדים אלימים על פי צבע עורם ומוצאם ['אתיופים' כדבריך].

האם אתה חס על כל מי שהינו אלים ובתנאי שאין אתה בין הנפגעים? האם אינך שש אלי קרב במסווה של הומניזם? [הומניזם של מטיחי כסאות בראשי ילדיו של הזולת כמובן]

אם תראה אדם שתקף ילד - וסיים את מעשהו מוטב שתקרא למשטרה ולא תפעל לענישה אלימה בעצמך.

מכל הכותבים באשכול זה - היחיד שבפועל ניסה לעורר מדנים הוא אתה ואחר כך תהית על כך שחבית הדלק ניצתה. וכן, אם הורי הילדים היו כותבים בפורום הדבר בהחלט היה משנה לגבי טיב התגובות הראויות.

אני צריך לסגור את המחשב ולצאת. זכות המלה האחרונה - שמורה לך:
ישן 25-07-2008, 15:08
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
איש "מצפון" יקר !...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "החיים והמוות ביד הלשון"

ראשית אני מודה שדי התנתקתי מהאשכול הזה ובכלל לא שמתי לב למהומה שנוצרה כאן !

היות וגם לי יד בדבר קבל נא את תגובתי שכבר אוכל לסכמה בשתי מילים והן "נמאס לי " !

ועכשיו אסביר ואשתדל ברשותך לעשות זאת בקצרה וללא "התפלספויות" מיותרות !

נגע לליבי סיפורה של הכלבה שברשותך ואני רציני !
אני חושב שמגיע כל הכבוד למי שחס על בעל חיים ובעיקר בעל חיים שעבר התעללות !
ביקרתי לא אחת במרכז צער בעלי חיים שבסביבת מגורי ואני כל כך מעריך את אותם אנשים שבאים לשם ולו בכדי לאמץ (ולא אחת מדובר בכלל בלהציל) כלב או חתול שמן הסתם אינם גזעיים או יפים במיוחד, פשוט מתוך רחמים וטוב לב !

אבל זה לא העניין !

דע לך שגם לאותם ילדים אתיופיים הייתי שובר את האצבעות ואחת אחת !
הייתי מעיף אותם לאלף עזאזל ובחזרה למקום ממנו הם באו !

חביבי - מילדים בגיל כזה שעיקר עיסוקם הוא כת השטן ושריפת בעלי חיים לא ייצא שום דבר טוב פרט לפרזיטים שתצטרך להאכיל ולכלכל במשך כל שהותם בכלא או לממן את דמי הביטוח הלאומי שהם יינקו מהמדינה !

!!!!! LETS FACE IT

אני אישית כאזרח שומר חוק ונאמן למדינה הגעתי לרוויה ופשוט נמאס לי מכל מה שקורה כאן מסביבי !
הגעתי למצב (וכן, סביר שזה בהחלט נובע מתסכול) שממש לא אכפת לי (וכאן תרשה לי לצטט את דבריך מילה במילה):

..."הנקודה היא שילד שמתעלל בחיה הוא ילד שאולי התעללו בו, אולי הזניחו אותו, אולי החברה מתנכלת לו, אולי ההורים שלו מכים אותו מכבים עליו סיגריות, אולי הוא סתם חלש, שמן, מכוער, עקום או כל סיבה שתגרום ללחץ חברתי שיוביל אותו למעשים מחפירים שכאלה."

תגיד לי מר "מצפון" יקר - למה לעזאזל זה צריך לעניין אותי שהילד הזה הוא שמן?
למה צריך לעניין אותי שהוא עקום או שלא קנו לו צעצועים?
למה זה צריך לעניין אותי שכיבו עליו סיגריות?

את אלמנתו של דרק רוט מעניין מה העבר של שני הנבלות שרצחו אותו?

את בנה של עורכת הדין ענת פלינר ז"ל מעניין מה העבר של הנבלה שרצח אותה?

את אימו של אסף שטיירמן צריך לעניין הפרופיל הנפשי של רעי חורב?

לא !!!

נמאס לי להיות בצד שתמיד צריך להתחשב !
נמאס לי להיות בצד שתמיד צריך לממן !
נמאס לי להיות מיוצג על ידי מערכת משפט חסרת שיניים שכל עבריין מתחיל יודע איך לעשות ממנה צחוק !

נמאס לי להיות בצד שתמיד ..... נדפק !

תגיד לי שאני אגואיסט, קרא לי בעל ראייה צרה של המציאות קרא לי פרימיטיבי או איך שתרצה, לא תשנה את דעתי כהוא זה .

ולא קראתי להצית את בנך עם נוזל מצתים !
לא קראתי לכלוא זה או אחר עם כזה או אחר באבו כביר, ביקשתי רק עונש שלטעמי הוא בהחלט פרופורציונאלי למעשה שהם ניסו לבצע ועם בענייני רחמנות עסקינן אסתפק גם בשתי אצבעות בכל יד !

יש לך ספק מר "מצפון" היקר שאותם נערים יזכרו כל חייהם בעקבות כך שלהצית חתולים זה אסור?....

לי אין !

עם זאת,יש לי ספק גדול שהם יזכרו זאת אם תעניש אותם "בעדינות" ותגיד להם "נו נו נו חמודים, זה לא יפה להצית חתולים" ...

אתה פשוט תעשה מעצמיך צחוק !
הדבר הראשון שהם יגידו זה לזה כשהם ייצאו מתחנת המשטרה זה "איזה טמבל / פראייר החוקר הזה"....
האמן לי שאם במקום לבזבז ניירת מיותרת ולעשות צחוק מעצמיך היית שולח אותם לחדר מיון לצורך קיבוע וגיבוס של אגודל וקמיצה הם לא ישכחו את זה כל החיים.

לצערי הגישה השיקומית והסלחנית כבר מזמן פשטה את הרגל במדינה הזאת !
צריך להחזיר את השיניים לרשויות אכיפת החוק.

בברכה.
ישן 25-07-2008, 16:21
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "איש "מצפון" יקר !..."

קראתי בעניין ובעיון את הדברים שלך.
אני יכול להבין את התסכול, גם אני שייך לאלה שצריכים לסבול את כל תחלואי החברה.
איזה מזל נכון ? שאתה ומשפחתך אינם כאלה, שאתה לא מתמודד עם ילד מכה או שורף חיות. זו צרה של אחרים ואתה באופן פסיבי גם נפגע. אנחנו לא חברה הומוגנית וכל אחד מביא את הסיפור שלו לטוב ולרע לתוך החברה.
עד כאן פילוסופיה.
אתה רוצה לעצור את הרע ? אתה רוצה להלחם בפשע ?
תתחיל מהראש ולא מהזנב.
אתה אולי חושב שהראש זה הילד וצריך לגדוע אותו באיבו, אבל ילדים עושים מה שהם רואים שמבוגרים עושים. תלחם קודם כל במבוגרים.
אתה חכם על חלשים וילדים ?
תשבור את האצבעות למבוגרים לא לילדים.
אמנם המשטרה ובתי המשפט מתחרים בינהם מי פחות יעזור לאזרח,אבל המשטרה יותר מסכנה פה, ללא גיבוי בתי המשפט השוטרים עקרים ולא באמת נלחמים בפשע אלא עסוקים במכירת דוחות וכמה שיותר לאזרחים. שוטר יחשוב פעמיים האם לרדוף אחרי גנב או פושע, להפצע ובסוף לראות אותו הולך עוד באותו היום הביתה.
אבל עדיין זה אינו פותר את התסכול שלך.
זה אפילו מוציא ממך משפטים שלא בטוח אם אתה באמת עומד מאחוריהם.
ציינתי אתיופים מאחר ולצערי הם מזוהים ביותר עם ריחוק וניתוק חברתי, לא מעט ילדים במצוקה חברתית יש בקרב האתיופים, מה שדוחף אותם להתעלל בחיות ולשחק אותה כת השטן.
אבל להחזיר אותם לאיפה שבאו ממנו ? אנחנו הבאנו אותם. וכל כך התגאנו בזה, אבל קלטנו אותם בצורה הכי "מופלאה" שיש, התאכזרנו אליהם, זלזנו בהם, קראנו להם כושים, דחפנו אותם הרחק מעין, לא קיבלנו אותם לעבודה, לא קיבלנו אותם לבתי הספר, שפכנו את הדם שלהם לפח בכיכר העיר, אבל ברגע שהם מראים סימן מצוקה, לשבור להם שתי אצבעות בכל יד (תודה רבה על ההנחה) ואחרי זה לשבור להם כסא על הראש.
דרך נפלאה להתמודד עם תוצאות החברה הגזענית שלנו. אנחנו דוחפים אותם לפינה ואחרי זה גם מועכים אותם.
נראה אותך אומר אותו דבר על סוחרי סמים, עברייני רכוש, לוקחי חסות ועוד סוגים של גנגסטרים ומאפיונרים וסתם אנשים אלימים שיצאו אליך עם הג'ק ברמזור כי חתכת אותם או כל דבר אחר.
נראה אותך אומר ועושה, חכמה גדולה על ילדים.
לא מבין למה השימוש במרכאות, מצפון זה מצפון גם ללא מרכאות או עם מרכאות כפולות.
גם לי נמאס, אבל אני לא אתחיל להכות ילדים בשביל הפורקן האישי שלי.
ככה זה נשמע, אתה מתוסכל ורוצה להתפרק. יש אנשים דומים לך שמוציאים את תסכולם על הבן שלהם, האשה שלהם, הכלב שלהם, מכים אותו נמרצות על דבר שהוא בקושי זוכר שעשה. לאנשים כאלה צריכים לשבור את האצבעות, אחת אחת.
ישן 26-07-2008, 22:03
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

מעורר סקרנות !...
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "קראתי בעניין ובעיון את הדברים..."

או שמא לא ממש הובנו דברי בהודעה הקודמת, או (וזה קצת יותר נראה לי סביר) בחרת לבצע מניפולצייה מעניינת (אך די מגושמת ולא ממש מרשימה).

אצטט את דבריך ואתייחס אליהם ע"פ הסדר...

..."איזה מזל נכון ? שאתה ומשפחתך אינם כאלה, שאתה לא מתמודד עם ילד מכה או שורף חיות. זו צרה של אחרים ואתה באופן פסיבי גם נפגע. אנחנו לא חברה הומוגנית וכל אחד מביא את הסיפור שלו לטוב ולרע לתוך החברה."

כן ! נכון ! איזה מזל.
אבל יותר ממזל יש כאן חביבי עניין של חינוך !
ו"צרה של אחרים"??...
אתה רציני?..
צרה של אחרים?..
או שתפיסת המציאות שלך ממש מעוותת או שהצגת כאן טיעון קלוש שלא מחזיק מים...
ילד מכה או ילד ששורף חיות זו לא צרה של אחרים (ואם הבנתי את כוונתך מדובר על משפחתו) !
זו צרה שלי ושל החברה כולה !!!
מר מצפון היקר - כשגיליתי שבגן של ביתי הקטנה יש ילד אלים שכל ילדי הגן רועדים ממנו (וכן - מדובר לבן של משפחת בהמות) ניגשתי לגננת ובקשתי ממנה שתדאג להרחיק אותו מביתי (להרחיק את הילד מהגן זה כמובן בלתי אפשרי כי הערייה לא מסכימה)...
עברו ימים ושום דבר לא השתנה ולמה?
בגלל שהגננת הנכבדה חששה לדבר עם הוריו !
כל זה עד שביתי חוזרת הבייתה עם נשיכה עמוקה על הלחי, נשיכה כל כך עמוקה שכבר מזמן לא ראיתי !
ואציין כאן רק עובדה קטנה אך חשובה שביתי הקטנה היא מה לעשות..... "חנונית"...
מאלה שיחטפו מכות וילכו להגיד לגננת שהרביצו להם אבל זה לא היה בכוונה.....
אין ולו סיכוי קלוש שהיא היתה זו שהתחילה.

בו ברגע התקשרתי לגננת והבעתי את הזעם שלי באזניה וכמובן שקיבלתי את התגובה הכה צפוייה... "אני אדבר איתו"... חארטה !
למחרת מר מצפון, הודעתי בעבודה כי אני מאחר ניגשתי עם ביתי לגן ולשמחתי הנבלה הקטן כבר היה שם ! (שהרי ברור כי הוריו יעשו הכל כדי להפטר ממנו כמה שיותר מוקדם), בירכתי את הגננות לשלום וניצלתי שתי דקות של חוסר תשומת לב מצדם וניגשתי אליו, התקרבתי אליו ולחשתי על אזנו כמה משפטים מאוד מאוד ברורים, כל כך ברורים מר מצפון שמאותו יום והלאה כשהייתי בא לקחת את ביתי מהגן הוא היה בורח כמו נמושה אל הגננת ומחבק את רגליה כשהוא מביט בי במבט מושפל כמו קוקר ספאנייל !

ביתי סיימה עכשיו כיתה א' ואני יכל להבטיח לך שמאותו יום הנבלה לא מעז להתקרב אליה אבל מפליא מכותיו בלא מעט מילדי השכונה !
עתידו של הילד האומלל מבחינתך ידוע מראש !

טוב ממנו לא ייצא.

ומה אני בכלל רוצה להגיד כאן?
לא ! אני לא חכם על ילדים קטנים !
אני פשוט מציאותי חביבי !
אתה תמשיך לחפש צידוקים מדעיים להתנהגויות כאלה ואחרות ותמשיך לרחם...
אני, אני מעדיף למצות את מה שניתן ולאחר שכלו כל הקיצין אני אדע לטפל במה שצריך כמו שצריך !

מר מצפון כדאי שתפנים את העובדה שיש בארץ לא מעט אנשים/בני נוער ולצערי גם ילדים שהגיון ונימוסי חברה זה לא מה שמשחק עבורם תפקיד !
לעומת זאת כבוד ו"שופוני" זה מה שהם מבינים, איתם דבר בשפה שהם מבינים והם ידעו שאתך לא מתעסקים !

ואני לא מחפש שיקראו לי "גבר גבר" ולא שום דבר !

ברומא התנהג כרומאי.

אל תפיל עלי את כל תחלואי הקליטה של העדה האתיופית ואף עדה אחרת, אני הייתי עושה מה שהצעתי לעשות לילד האתיופי הספציפי בדיוק כפי שהייתי עושה זאת לילד ממוצא רוסי/אפגאני או ישראלי "למהדרין" !
מה הקשר בכלל?...

ובעניין סוחרי סמים/עברייני רכוש ושאר מזיקים וטפילים.... חכה, עוד לא שמעת את דעתי בעניינם....
שם לא הייתי מסתפק בשבירת שתי אצבעות !
ישן 27-07-2008, 22:09
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אוי... כמה שאתה צפוי....
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "גיבור גדול ! למה לא דפקת לילד..."

כל כך צפוי עד שהצלחת להעלות חיוך על פני !... תודה.

אבל תגיד לי מר מצפון - אתה מציע או טוען שהייתי צריך לתת לילד הזה גם סטירה ולקבור אותו בחול?..
נו באמת, חשבתי שאני הוא האלים מבינינו....

אם אתייחס לדבריך בכל זאת ברצינות לא נותר לי אלא לומר לך שכמותך ודיעותיכם ה"מדעיות" כביכל הם לא יותר מאחת הסיבות שהחברה שלנו הגיעה לאן שהגיעה (ואין עוד הרבה לאן לרדת) !
זו התסמונת הקבועה של "הקרבן הוא בעצם האשם והאשם הוא בכלל קורבן" נכון?...
ככה עובד ההגיון הא?...

נו טוב... תהייה לי בריא.

אבל רק תזכיר לי מר מצפון למה כל כך התרעמת כשמישהו הציע להצית את ילדיך בנוזל מצתים?.....
מה קרה?..
לשיטתך, לא יכל להיות ש"לאנס" גם הוא תוצר של תחלואי החברה ?...
ואולי הוא בכלל ילד מכוער או ילד שכיבו עליו סיגריות?....
למה כל כך התרגזת?..
ולאן נעלם לו המצפון ?...

יכל להיות שכשמדובר במה שיקר לך גם דיעות כל כך "מצפוניות" יכולות לקבל תפנית?...

פששש... מעניין.

אני מאחל לך הצלחה בדרכך ה"הומנית" ומקווה שהיא לא תתנפץ לך לרסיסים בפרצוף.

בברכה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:28

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר