לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2008, 17:09
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "ישראל: התאורייה הגדולה ביותר - רצח רבין"

ו.. לגבי התאוריה הזו אני באמת חצוי בדיעה שלי עד היום,
למרות הטענות המאוד חזקות שמעלים נתן גפן וברי חמיש, במיוחד לגבי העריכה הגסה
שעברה הקלטת של רוני קמפבל - עדיין חסר לי "האקדח המעשן", אבל אני מאמין שכמו תמיד, הזמן יביא איתו עוד מידע.

בגדול תאוריה אחת סוברת ששמעון פרס לכאורה עמד מאחורי תכנון הרצח לאחר שרבין
התחיל לדבר יותר מדי על הקשר שלו לוותיקן, ולהנרי קיסינג'ר - שנחשב אחד מעמודי התווך של האילומינטי.
בסרט של קמפבל, נראה פרס מביט בעצבנות במכוניתו של רבין לפני שזה יורד למטה, הוא אז מדבר עם נהג המכונית,

בשלב זה, הסרט נחתך בגסות, ישנם עוד כמה פרטים מעניינים בסיפור הזה
כמו ביתו של הנהג שהיתה בתוך המכונית וראתה את הכל.

תאוריה פשוטה יותר טוענת שהיה זה רבין עצמו שלכאורה עמד מאחורי המעשה,
אלא שכאן המטרה היתה "לביים" נסיון התנקשות כדי להציל אותו מהקדמת בחירות,
שכן מעמדו בסקרים היה בשפל המדרגה באותם ימים.

אלא שהאקדח שניתן לעמיר עם כדורי סרק, נבדק על ידו או ע"י אחיו ששם לב לבעיה,
והחליף את כדורי הסרק ששם השב"כ, בכדורי הולופוינט אמיתיים.

חלק מצומתם מהבעיות בסיפור הרשמי הן:
  • אי התאמה בין מס' הכדורים שציינה הוועדה החוקרת, לבין הכדורים שנמצאו בצילומי הרנטגן ובחולצה.
  • העריכה הגסה שעברה הקלטת לפני שהותרה לשידור ציבורי
  • עצם העובדה שהיה מי שבחר לעמוד בנקודה הזו בזמן הזה (חניון משעמם) וסתם לצלם בלי סיבה.
  • העובדה שרבין הסתובב לאחור למרות שעמוד השדרה שלו לכאורה רוסק שניה לפני כן.
  • אי התאמה בין תמונת הסטילס לבין סרטון הוידאו של קמפבל.
  • העובדה שלקח למכונית השרד למעלה מ 20 דקות להגיע מבניין העיריה לבי"ח איכילוב (נסיעה ממוצעת של 2 דקות, והליכה ברגל 10 דקות)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 09:40
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ו.. לגבי התאוריה הזו אני באמת..."

* הקלטת הוחזקה בידי השב"כ כחודש ימים.

* האיזור היה מוצף בכלי תקשורת המצוידים במצלמות מקצועיות, ומשום מה אלינו מגיע רק צילום אחד מעאפן מאיזה קמפלר שב"כניק.
ראיתי סרט של ערוץ 2 מאותו הערב, נחשו היכן הסרט בעל איכות הצילום המעולה נקטע.......
הפתעה קולוסאלית................בדיוק בירידה במדרגות !!!

* מרים אורן שעמדה במרחק קצר מיצחק רבין בזמן הירי, מעידה שרבין לא נפגע.
גם לחץ מסיבי של המראיין לא מצליח לשנות את דברה "רבין לא נפגע. אני ראיתי שרבין לא נפגע."
לצפיה בדבריה של מרים אורן: http://www.flix.co.il/showVideo.asp?m=1098530

* טוענים שרבין נפצע קשה מאד, האם מישהו ראה כתמי דם בכיכר?

רשימת ציטוטים בנושא הרצח:

לאה רבין בסיפרה "הולכת בדרכו":
"... שמעתי שלושה קולות נפץ קצרים…שמעתי המון רוחש ומישהו צועק זה לא היה על אמת!…מרגע שנדחקתי לתוך המכונית שאלתי אותם(- את מאבטחי השב"כ) שוב ושוב, מה קרה? והם שבו וענו בכל פעם "זה לא היה על אמת"…הרגעים עברו לאיטם, ואני התחלתי לחשוש שהכדורים לא היו כדורי-סרק...טילפנתי ממטה השב"כ לבתי דליה. "מישהו ירה באבא", אמרתי לה,"אבל אומרים לי שזה לא היה רציני, שהאיש ירה כדורי סרק"

"המראה של המאבטחים הכורעים מעל יצחק שב והופיע לנגד עיניי. היה איום והם גוננו עליו מפני האיום הזה. כשהתבוננתי ביצחק להרף עין, לפני שנעלם מתחת למאבטחים, הוא נראה בסדר גמור".

* הערה: לא רק מהקהל צעקו "סרק סרק" גם אנשי השב"כ טענו "סרק סרק" !

---

בליל הרצח -
חיים יבין: "מה היו הפצעים?"
מנהל איכולוב ד"ר גבי ברבש: "הייתה לו פציעה בחזה, קשה מאד שפגעה בחוט השדרה ובכלים הגדולים שליד הלב"

* הערה: אבל לנו סיפרו שרבין נורה בגבו...

שר הבריאות אפריים סנה: "נפגע משלושה כדורים שפגעו בבית החזה, בבטן ובעמוד השדרה"

* הערה: ולנו סיפרו על שני כדורים.

** זהו רק קמצוצון ממאות ואלפי הפרטים הסותרים את הגרסה הרשמית השקרית בעליל. **

.
.
ישן 23-07-2008, 19:09
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
במשך השנים עלו בפורומים מגילות שעוסקות ברצח הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "ישראל: התאורייה הגדולה ביותר - רצח רבין"

כולל הדוחו"ת הפתולוגיים וצילומי שהרנטגן, שאלוהים יודע כיצד יצאו מחזקת בית חולים שאמון על סודיות רפואית.
רק דבר אחד מפיל על הסף כל תיאורית קשר: במקרה של רצח רבין יש רוצח מורשע, שהודה ושיחזר את המעשה פעם אחר פעם, ולא הביע חרטה. במקרה של הנשיא קנדי, הרווי אסוולד טען ללא הרף שהוא חף מפשע , ונרצח בעצמו כמה ימים אחרי מעצרו, מה שמשאיר הרבה מקום לתהיות.
בקיצור, כל מי שמנסה לבנות תיאוריה, צריך להסביר קודם למה יגאל עמיר,בחור צעיר ומשכיל ללא עבר פלילי קודם, הסכים לקבל על עצמו מאסר עולם ללא אפשרות חנינה נראית לעין.

ישן 29-07-2008, 12:48
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אותו סוכן שב"כ "מסתורי"...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אבל זו רק תאוריית קשר. זה גם..."

הוא אבישי רביב, שנחשף ע"י אמנון אברמוביץ כמה ימים לאחר הרצח, איש שב"כ שהקים, אירגן והפעיל אירגון ימני קיצוני פיקטיבי, שכל מטרתו הוא לחולל פרובוקציות ולגרום נזק פוליטי לימין.
הטענה שלך, כאילו הוא איזה ימני קיצוני, שניצל את השב"כ לצרכיו, מחוסרת כל בסיס עובדתי ולו הקלוש ביותר.
הוא בהחלט עשה את עבודתו נאמנה, עד שהכל התפרק ב-4.11.95...

לשב"כ לא היתה סיבה לרצוח את רבין - אבל היתה סיבה לביים ניסיון התנקשות בחייו, אחרי עצרת ה"שלום" הגדולה, בידי "מתנקש יהודי", כדי להציל את רבין מקריסה בסקרים.
מי, בסופו של דבר, רצח את רבין? לא יודע. למי היה אינטרס לרצוח את רבין? לא יודע. תיאוריות על כך יש למכביר. אני רק יודע שיגאל עמיר לא רצח את רבין, ושהוא רק חייל פשוט בסיפור הרבה יותר גדול.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 29-07-2008, 15:49
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "לא רק זה"

אז אולי אותו סוכן שב"כ שאתם מדברים עליו, שהייתה אחראי על הדבר, כן היה ימני קיצוני וזה לא היה פיקטיבי והוא כן כיוון את הדברים כך שרבין יהרג.
אולי יגאל עמיר נשלח במטרה לרצוח את רבין והוא לא ידע דבר על הקונספירציה.
אלא הוא פשוט נשלח על ידי אותו סוכן ומטרתו הייתה לרצוח.
הסוכן ידע שיגאל עמיר כן רוצה לרצוח את רבין על רקע פוליטי ולכן הוא הבין שאם ייטה את המצב מעט יוכל להרוג את רבין ולהפיל את האשמה על עמיר.
הסוכן, שלהזכירכם ימני קיצוני (לפי התאוריה שלי), היה אחראי גם על המאבטחים והכול ודאג לכך שרבין לא יגיע בזמן לטיפול נמרץ, למרות שהיה אפשר להציל אותו, ודאג שימות עוד בלימוזינה, ורק כשהוא כבר היה במצב של אין סיכוי - הוא "הובהל" לבית החולים כדי לטפל בו.

לפי התאוריה שלכם (עד כמה שהבנתי) רבין היה שותף למעשה והוא ידע מין המתרחש, אך מישהו בתוך הלימוזינה רצה שרבין ימות והרג אותו בתוך הלימוזינה - ואחד הטיעונים המרכזיים הוא שאף אחד לא יודע מה הולך בתוך הלימוזינה של ראשי הממשלות ואף אחד כנראה לא ידע.

האם קלעתי?
ישן 30-07-2008, 08:49
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אולי ואולי ואולי
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אז אולי אותו סוכן שב"כ שאתם..."

מתוך דחף בלתי מובן להאשים, בכל מחיר, את ה"ימין הקיצוני" במעשה, למרות שאין בדל של הוכחה שמישהו באותו "ימין קיצוני" היה מעורב בו...

והנה אתה עוד יותר "מחרב" את התיאוריה שלך, כשאתה מציב את אבישי רביב בפיקודה של היחידה לאבטחת אישים (בנוסף לתפקידו כמפעיל של ארגון "אי"ל" הפיקטיבי) - מה השלב הבא? אבישי רביב היה גם הרופא המטפל באיכילוב?
לפחות תשתדל של"תיאוריה" שלך יהיה איזשהו קשר למציאות...

אז שוב פעם, בוא נסכם את העובדות:
אבישי רביב היה סובן שב"כ. הוא נשלח להקים ארגון ימני פיקטיבי, שמטרתו לחולל פרובוקציות ולהכפיש את הימין. לצורך כך אסף רביב כמה חבר'ה שנראו בעיניו כמתאימים, וביניהם אחד יגאל עמיר (שכבר עבד בשב"כ כשהיה מאבטח בשגרירות באחת המדינות הבלטיות).
נרקמת תוכנית לביים ניסיון התנקשות ברבין, כדי להציל אותו מקריסה בסקרי דעת הקהל. יגאל עמיר נדחף לביצוע ההתנקשות ע"י רביב. התוכנית יוצאת לפועל בסיומה של עצרת ה"שלום" הגדולה בכיכר מלכי ישראל ב-4.11.95. משהו משתבש (או שתוכנית אחרת, מקבילה, מופעלת), ורבין נהרג.

רבין היה בריא ושלם כשנכנס לרכב השרד המשוריין שלו, ופצוע אנושות מירי כשהגיע לאיכילוב, כ-20 דקות מאוחר יותר (אם אתה מכיר את תל אביב, אתה יודע שבין כיכר מלכי ישראל לאיכילוב מפרידות 5 דקות נסיעה, בטח כשההגה נמצא בידיו של נהג מקצועי ומיומן).

מי הרג את רבין? לא יודע. מי שהרג אותו היה איתו ברכב - וזה לא היה יגאל עמיר.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 19-10-2008, 02:29
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.08
מידע עמיר היה חבר באירגון "איל" (ארגון שבשליטה מלאה של השב"כ)
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "לדעתי ההתנקשות הזו נעשתה על..."

יחד עם חברו הטוב ביותר
סוכן השב"כ אבישי רביב

תנחש מי הקים את הארגון הימני הקיצוני הזה ולפחות עוד 3 אירגונים ימניים מחתרתיים
לסוכן התפרן
אי"ל - אירגון יהודי לוחם (מופיע בדו"ח שמגר)
נפ"צ- נוער פשיסטי ציוני (מופיע בדו"ח שמגר)
חרב גדעון (מופיע בדו"ח שמגר)
חרב דויד (מופיע במכתב שכתב ח"כ איתן לרה"מ נתניהו)

הידעת שיש בידי חבר הכנסת מיכאל איתן
תצהיר בשבועה של מר בני אהרוני אחד מעושי דברו של אבישי רביב המספר על כך שרביב שיכנע אותו כי "צריך להעלים את יצחק רבין" ולאחר
שהמצהיר שאל כיצד ניתן לעשות זאת שהרי רבין מוקף אנשי בטחון, ענה לו רביב חד וחלק "אפילו במחיר התאבדות".

הידעת שבדו"ח ועדת שמגר (פרק ד' עמוד 28 סעיף 5)
כתוב שסוכן השב"כ אבישי רביב הפיץ את תמונתו של רבין במדי s.s.
ומסרה לכתב הטלויזיה ניצן חן

הידעת שסוכן השב"כ אבישי רביב נופף באקדח מול עיניו של חבר הכנסת גולדפארב
הידעת שהוא נקט באלימות פיזית כלפי ח"כים אחרים

אתה יודע מה היה עונשו?
אני מניח שאתה בטח יודע על מי הפילו את התיקים על מעשיו המטורפים של הסוכן רביב
והיו לו הרבה מעשים/פשעים מטורפים

מי אתה חושב שישב ליגאל עמיר על הווריד כדי שיוריד את רבין?

לפחות חמישה אנשי בטחון מכיוונים שונים צעקו (יש מסמכים עם עדויות)
זה תרגיל, זה סרק, זה לא אמיתי (שניה לאחר שעמיר ירה סרק)

תנסה לחשוב
למה אמרו ללאה רבין: זה רק תרגיל

בהצלחה
]
ישן 19-10-2008, 10:08
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי בועז משה שמתחילה ב "עמיר היה חבר באירגון "איל" (ארגון שבשליטה מלאה של השב"כ)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בועז משה
יחד עם חברו הטוב ביותר
סוכן השב"כ אבישי רביב

תנחש מי הקים את הארגון הימני הקיצוני הזה ולפחות עוד 3 אירגונים ימניים מחתרתיים
לסוכן התפרן
אי"ל - אירגון יהודי לוחם (מופיע בדו"ח שמגר)
נפ"צ- נוער פשיסטי ציוני (מופיע בדו"ח שמגר)
חרב גדעון (מופיע בדו"ח שמגר)
חרב דויד (מופיע במכתב שכתב ח"כ איתן לרה"מ נתניהו)

הידעת שיש בידי חבר הכנסת מיכאל איתן
תצהיר בשבועה של מר בני אהרוני אחד מעושי דברו של אבישי רביב המספר על כך שרביב שיכנע אותו כי "צריך להעלים את יצחק רבין" ולאחר
שהמצהיר שאל כיצד ניתן לעשות זאת שהרי רבין מוקף אנשי בטחון, ענה לו רביב חד וחלק "אפילו במחיר התאבדות".

הידעת שבדו"ח ועדת שמגר (פרק ד' עמוד 28 סעיף 5)
כתוב שסוכן השב"כ אבישי רביב הפיץ את תמונתו של רבין במדי s.s.
ומסרה לכתב הטלויזיה ניצן חן

הידעת שסוכן השב"כ אבישי רביב נופף באקדח מול עיניו של חבר הכנסת גולדפארב
הידעת שהוא נקט באלימות פיזית כלפי ח"כים אחרים

אתה יודע מה היה עונשו?
אני מניח שאתה בטח יודע על מי הפילו את התיקים על מעשיו המטורפים של הסוכן רביב
והיו לו הרבה מעשים/פשעים מטורפים

מי אתה חושב שישב ליגאל עמיר על הווריד כדי שיוריד את רבין?

לפחות חמישה אנשי בטחון מכיוונים שונים צעקו (יש מסמכים עם עדויות)
זה תרגיל, זה סרק, זה לא אמיתי (שניה לאחר שעמיר ירה סרק)

תנסה לחשוב
למה אמרו ללאה רבין: זה רק תרגיל

בהצלחה
]

בועז, יש שאלה שמטרידה אותי כבר זמן רב - והיא ההתנהלות של יגאל עמיר.

מחד, נראה שהיה לו "רצח בעיניים" והיו כוונות אמיתיות לפגוע פיזית ברבין, מן הסתם על רקע קשריו עם אבישי רביב.
מאידך, הוא הסתיר המון דברים בחקירת המשטרה שיכלו להביך את השב"כ ופעלו משפטית נגדו (למשל כשנשאל על קריאות הסרק ועל מותו של מאבטח של רבין הוא סירב להשיב וטען שהוא צריך לברר דברים עם גורם כלשהו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. ), מה שמעיד על כך שהוא היה מתואם עם השב"כ.

פיצול האישיות הזה - אשר בו אדם המנסה להוריד את רבין עושה הכל על מנת להפוך את קורבנו לקדוש מעונה, מה שמבטיח המשכיות ואפילו במינון גבוה בהרבה, וזאת על ידי הפללת רבנים ומרגלית הר שפי ולעומת זאת הגנה על פרובוקטורים כמו אבישי רביב מקורה יכול להיות להבנתי כתוצאה מאחת מ-4אפשרויות:

1. יגאל עמיר מג'נון ואי אפשר לנבא את התנהגותו.
2. יגאל עמיר פרובוקטור דמוי אבישי רביב שעשה את עבודתו מטעם כרמי גילון, אבל רבין מת בגלל הסתבכות מיותרת ויגאל עמיר נאלץ לקחת אחריות על הכישלון.
3. יגאל עמיר הוא קורבן לשיטות מיוחדות הנהוגות בארגונים חשאיים, וכפי הנראה גם בשב"כ - המכונות בשם פרוייקט MKULTRA, המשמשות לגיוס סוכנים ולהשפעה על אישיותם.
4. אחר?

מה לדעתך מתקבל יותר על הדעת במקרה של יגאל עמיר?
ישן 19-10-2008, 17:27
צלמית המשתמש של בועז משה

לגבי ההתנהלות של יגאל עמיר
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "[QUOTE=בועז משה]יחד עם חברו..."

לדעתי עמיר הוא בחור משכיל

לשרותי בטחון יש שיטות רבות להפעיל אנשים למשימות מיוחדות, או לגייס סוכנים
-סחיטה ואיומים
לדוגמא, נניח שלעמיר יש/היה סוד אפל בארון... בוא נניח פדופיליה והתעסקות עם ילדים
מה עושים אירגונים חשאיים? הם מנקים לו את חטאיו, לא מפרסמים, לא שופטים ולא מענישים
ובתמורה הוא צריך למכור את נשמתו לאיזה משימה, שניים או שלוש או עד שיימאס להם מימנו
-הם מוצאים אנשים לא יציבים, שיש פוטנציאל לשחק באישיותם בעזרת שטיפות מוח מקצועיות
-ועוד

כעת (מאז שנתפס בשטח שהיה סטרילי לכאורה)
לאחר שעמיר בידיים שלהם 24/7
הוא בן ערובה לכל דבר.

עמיר יכול לעשות ולדבר
אבל הוא יודע טוב מאוד
שלכל מילה לא נכונה שיוצאת מפיו יהיו השלכות (לפעמים קשות)

היות והוא משכיל
הוא יודע שהם יודעים לאיים ויודעים לקיים

הוא יודע שכבר מחר בערב
אפשרי שאלמוני שלא יתפס לעולם יזרוק כמה בקבוקי תבערה על בית משפחתו

הוא יודע שבן אחותו יכול לשבור רגל בגן סתם במקרה

הוא יודע שמחרתיים הוא יכול למצוא את עצמו תלוי (בעזרת חבל הקפיצה שהוא נוהג לקפץ איתו בחצר הפרטית יום יום)
לנו הציבור, יספרו שהוא יתאבד ואנחנו נקבל את זה כמו גדולים.
לא תקום סערה בארץ ואפילו לא משב רוח קליל
הציבור יקבל את זה בשמחה ואדישות וימשיך הלאה

הוא יודע למה הם מסוגלים
והשמיים הם הגבול

הם יכולים להרדים אותו לכמה ימים
להחדיר חומרים לגופו (או להוציא)
והוא יתעורר לאחר מכן מבלי לדעת שחיבלו בו

אם הוא לא יהיה ב100% משמעת
הוא כמו פלסטלינה ביד היוצר

הוא בעצמו אמר: הם מעלימים אנשים
ישן 19-10-2008, 16:57
צלמית המשתמש של בועז משה

אופסס
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] הידעת שסוכן השב"כ..."

התבלבלתי
זה לא קורה הרבה
התכוונתי לסוכן השב"כ השני, עמיר (שזה סיפור בפני עצמו, שכן זה לא נתפס בהיגיון של האנשים)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מוזר ומדהים שסגן שר מרגיש סכנה לחייו ולא פונה לרשויות החוק

מתוך ראיון עם גולדפארב בעיתון ת"א
(אגב, לאחר שנים רבות שעיתון ת"א אונליין רץ, החליטו בידיעות למחוק אותו.. היה שם ארכיון מדהים)

יגאל עמיר איים עליך? (שואל המראיין)

גולדפארב: "נסענו לדבר בחוף ים אשקלון, עמיר, שמפניה, ועוד כמה מהחבורה שלהם. הם ניסו
לשכנע אותי לא להצביע בעד ההסכם, ושהם לא יוכלו לאפשר להסכם הזה לצאת אל
הפועל. עמיר כל הזמן הוציא אקדח, ושיחק לי איתו מול העיניים. הרגשתי שאני
צריך להילחם על חיי ולהסביר להם שבלעדי יהיה הרבה יותר חמור, שאצל רבין
כאילו מוותרים על הכל, אבל כשנכנסים למשא ומתן מתברר שלא נותנים כלום,
ואצל הליכוד כאילו לא נותנים כלום, אבל בסוף הערבים נשארים עם הכל. עמיר
אמר אז שאני צודק, והם הלכו".

מראיין: חזרת אל עבודות החשמל?

גולדפארב: "לא תאמין כמה שניסו להחזיר אותי אל החשמלאות. ממש ניסו לדחוף אותי בחזרה
לשם, כאילו בשביל להשפיל אותי. נלחמתי חזק מאוד שזה לא יקרה, ועכשיו אני
יזם ויועץ, ואל תשאל אותי לאיזה חברות, משום שזה דיסקרטי".

http://www.tam.co.il/31_10_97/mag.html
ישן 23-07-2008, 21:19
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

אני חושב שמכל עיניין הקונספירציה של רצח רבין אפשר ללמוד הרבה מאוד על כל עיניין הקונספירציות:

א. האם הקונספירציה נועדה לגלות את האמת? או שהיא נועדה ליצור אמת אלטרנטיבית שתתאים לאלו שמחפשים אותה?

ב. ניקח לדוגמא את הקונספירציה על מותו של קורט קוביין - מי שמוביל את חשיפת "האמת" (הגרשיים הם בגלל שאיננו יודעים מה האמת) ניתן להבין מיד מה גרם לו להתעמק בנושא - הוא היה החוקר שנשכר לגלות לאן קורקט קוביין נעלם, הוא נכשל במשימה (באשמתו או שלא באמשתמו) ואחרי כמה ימים נמצאה גופה - על בנאדם כזה ברור למה הוא בוחר להפוך את העולם כדי לנקות את שמו (ושוב, אני לא יודע אם הגירסה שלו נכונה או הגירסה הרישמית). ברצח רבין המקרה הוא שונה, הקונספירטורים מונעים מתוך פוליטיקה - מתוך רצון להוכיח שהרצח לא הגיע מהמחנה שלהם. זאת אומרת שבעוד הקונספירציה על קורט קוביין מונעת מתוך מניעים מקצועיים לחלוטין, הקונספירציה על רבין מונעת ממניעים פוליטיים.

ג.הקונספירציה על רצח רבין היא לא מקצועית במיוחד, וניתן ללמוד ממנה הרבה על איך מייצרים אחת - מה שחשוב בייצירת קונספירציה זה לתת כמה שיותר פרטים, לא משנה אם הם נכונים או לא, כדי שלאדם הפשוט מהרחוב יהיה קשה מאוד למצוא הסברים לכל הפרטים, וברגע שאין לך הסברים אתה מתחיל להתבלבל ולהאמין שיש דברים בגו.. מספר דוגמאות:
עלתה טענה שהסרט וידאו מפוברק - בגלל שהאש שיוצאת מהקנה ניראת שונה מאיך שאש מהקנה
i.ניראת בתמונה אחרת (שמצאו בגוגל תמונות או משהו), רק שכחו לציין שתמונה אחת צולמה במלמה מקצועית שמצלמת מהר מאוד ובתנאי מעבדה, בעוד רצח רבין צולם מחוק במצלמה ביתית ובחושך, כל מי שראה קנה יורה בלילה יודע שאין שום בעיה בצורה של האש שיצאה מהקנה.

ii. אחת הטענות היא ששומעים שתי יריות אך בפועל רואים רק יריה אחת - כל מי שיש לו קצת ידע בצילום יודע שמצלמת וידאו מצלמת בערך (תלוי בשיטה) 24 תמונות בשנייה בעוד כדור של אקדח יוצא מהקנה במהירות של בערך 800 מטר לשנייה - קל להבין למה שתי יריות אחת אחרי השנייה לא מבטיחות שתראה שתי יריות בצילום וידאו.

לא חסר עוד טענות שקל מאוד להוכיח שהן מופרכות, באחד האשכולות שעלו בנושא נור ציין שאין שום קשר בין השפה הרפואית שהקונספירטורים משתמשים בה, לבין הטענה שהם מעלים - מה שמחזק את הטענה שלי שהקונספירטורים, במקרה הזה, מנסים לדחוף כמה שיותר מידע שהציבור לא מבין בו, גם אם המידע הוא שקרי לחלוטין.

בסופו של דבר מדובר בקונספירציה לא מבוססת ומלאת חורים, היא מונעת ממניעים פוליטיים ומטרתה להגיע לא לחתור לאמת אלא ליצור אמת אלטרנטיבית שתתאים לקונספירטורים.

ובגלל שברור לי שבעתיד (הרחוק או הקרוב) יצטרפו לפה משתמשים ותיקים (מדובר בבודדים שחוזרים כל הזמן בכינויים שונים) שיתחילו בנוהל הרגיל של "כן, אז איך אתה מסביר את..." אני כבר אומר בראש - לא התעמקתי ואני לא מתכוון להתעמק בהכל. בעבר (וגם בהווה) העלתי שאלות רבות בקשר לאמינות חלק מהממצאים, עד היום לא קיבלתי תשובה מספקת (למען האמת לא רק שהתשובה לא הייתה מספקת - לעולם לא קיבלתי תשובה, אפילו לא תירוץ, תמיד ניסו להעביר נושא הלאה) לאף אחת מהשאלות שהעליתי. ברגע שאני אקבל תשובות מספקות לשאלות בנושאים שאני מבין בהם, אני מבטיח להתעמק יותר בנושאים שאיני מבין בהם דבר.

ישן 23-07-2008, 22:07
  Starship_Trooper Starship_Trooper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] א. האם הקונספירציה..."

אני דוקא מסכים עם "תיקוות גבוהות". קונספירציה משחקת על הפחדים הגדולים שלנו. היא לא באה לתת הסבר על תופעה לא מוסדבר אלה להסביר תופעה באופן יותר "מובן" ו"הגיוני" לנו. זה פשוט נמצא בכל תא בגוף שלנו. אנחנו מפחדים שיש רצון משותף של יצורים חזקים מאיתנו (מיליונרים, זאבים, חייזרים, יהודים מה שזה לא יהיה) להפיל אותנו. לכן הנושא כל כך מרתק, כי התיאוריות האלה מלמדות יותר על מי שממציא אותם מאשר על מי שהן מיוחסות.
קונספירציה היא מסורת מערבית, וטוב שיש אנשים שעדיין מספרים תיאוריות קונספירציה, כי זה מראה שאנחנו כחברה עדיין ביקורתיים על הממשלה שלנו, אבל צריך לדעת לקחת את התיאוריות האלה כתיאוריות בלבד, כי בסופו של דבר כמעת בכל תיאוריה שנתקלתי בה עד היום יש חורים אם חופרים עמוק מספיק. צריך לזכור שגם זה:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pr..._Elders_of_Zion

נחשב פעם לתיאוריה מפחידה והגיונית לחלוטין. למעשה מה שעצוב זה שעד היום כשאני חוקר קונספירציות יש איזה אידיוט שמשתמש בפרוטוקולים כהוכחה. בקיצור, צריך להזהר לא לקחת את הדברים האלה יותר מידי ברצינות.
ישן 23-07-2008, 22:32

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני חולק עליכם ש"המטרה" של..."

אני לא טענתי שהיא נועדה ליצור פחד (על אף שזה טיעון שאני מוכן לקבל)
הטענה שלי היא שונה - בתיאוריה הספציפית של רצח רבין המטרה של רוב הקונספירטורים, אם לא כולם, היא לא לחשוף את האמת - אלא להגיע למטרה מסויימת שהוגדרה מראש - במקרה הזה לנקות את הימין הקיצוני מהאשמה של רצח רבין ולהפיל את זה על השמאל. שים לב שהתאוריה היא לא ממש אנטי ממסדית, אלא יותר נועדה להאשים אדם מסויים או מפלגה מסויימת.

אני חושב שבכל תאוריה שמועלת השאלה הראשונה שצריכה להעלות היא מי העלה את התאוריה ומה האינטרס שלו - כמו שהבאתי את הדוגמא של קורט קוביין, שברור שלחוקר יש אינטרס אישי לגלות שהוא לא פישל. ואפשר גם לקחת את הדוגמא לאשכול שהרגע העלתי (על הצד האפל של הירח) מדובר ביצירה גאונית והמעריצים רצו למצוא דרך להאדיר את שמה עוד יותר, אז הם מצאו סינכרון בין האלבום לסרט (שנחשב לאחד הסרטים הגדולים) מה שגורם להעצמה של האלבום - לא רק שמדובר ביצירה שעומדת בפני עצמה, מדובר גם ביצירה שמסונכרנת עם יצירה אחרת). הדברים האלו לא שוללים את התאוריה - כי זאת גם דרך לגלות את האמת. אבל אם האינטרס הוא חזק מאוד ורואים שלאורך כל ה"מחקר" יש ניסיון לכפות עובדות בכוח, גם כאשר הם מופרחות מיסודן, אז זה בהחלט מוריד מרמת האמינות של כל הקונספירציה.

ישן 24-07-2008, 01:30
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Starship_Trooper שמתחילה ב "אמרתי את זה בצחוק. וטוב לדעת..."

ציטוט:
תמיד חשבתי שאני סתם משוגע

פשוט התנו אותנו לחשוב ככה כדי שנתבייש לדון על זה בפומבי, ואת האמת? זה עובד.
אני אף פעם לא מדבר על הדברים האלה בפרהסיה, כי זה ברור לי מה זה עושה לבן אדם
ששומע את זה בפעם הראשונה, לכן כאן בסביבה שבה אפשר להציג מדיה והוכחות, אנחנו יכולים
לא רק לדון על זה בלי להתבייש, אלא גם לגבות את הדברים בהוכחות שיחליפו את גלגולי העיניים בשתיקה סקרנית.
אין מה לעשות, זה הכל עניין של הנדסה חברתית מתוכננת מראש - שנועדה בדיוק בשביל התוצאה הזו.

הבעיה היא שאין מספיק כלי תקשורת עצמאיים בעולם, ואלו שקיימים
לא מצליחים לייצר את החשיפה של כלי התקשורת של בעלי הכח...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 24-07-2008 בשעה 01:33.
ישן 23-07-2008, 23:57

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "גם אם הרצח הרשמי הוא נכון..."

אני אנסח את זה שוב
(כי באמת שאין לי כוח להיכנס לכל הקטע הפוליטי)
אי אפשר להתכחש למה שהיה בארץ מיד אחרי הרצח, הרבה מאוד הצבעות הופנו כלפי הימין הקיצוני (גם לא מעט נגד הימין באופן כללי) ובהחלט ניתן לראות מאיפה צמח הצורך של אנשים מסויימים להוכיח ש"תראו, זה לא אנחנו".

בקשר לאבישי רביב, אי אפשר להגיד שאם אבישי רביב לא היה קיים אז רצח רבין לא היה קורה - אם לאבישי רביב הייתה השפעה כל כך גדול על יגאל עמיר אז סביר להניח שאחרי 13 שנה כבר היינו שומעים על סימני חרטה או איזה שהוא שינוי בעמדה. העובדה שיגאל עמיר עדיין מחזיק באותן דעות ועדיין חושב שהוא עשה משהו נכון, מראה שהוא עשה את זה בכוונה ומתוך החלטה אישית.

ישן 24-07-2008, 13:00

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אבל תראו, זה באמת לא אנחנו"

כהרגלך אתה מערבב בין עובדות, דעות אישיות וספקולציות - תוך הצגת הכל כעובדות ברורות שאין להיתווכח עליהן.

אבישי רביב היה סוכן מוסד והוא היה בקשר עם יגאל עמיר- זאת העובדה היחידה שאמרת שהיא עובדה מוחלטת.
יתר הדברים שאמרת הם פרשנויות וספקולציות - יגאל עמיר החזיק אקדח ברישיון, את הכדורים סיפק לו אחיו - זכותך לא להאמין לגירסה הזאת - אבל כמו שאמרתי, איני מתכוון להתעסק בדברים שאיני מבין בהם עד אשר לא אקבל תשובות על דברים שאני כן מבין בהם.

בקשר ל"חוק בארה"ב", אני לא משפטן ולא מכיר את כל החוקים בארץ, בטח שלא בארה"ב, אבל הטענה של "בארה"ב הוא היה משתחרר" היא חסרת משמעות לחלוטין, לארה"ב יש חוקה ויש מערכת משפט שונה לגמרי, לא חסרים מקרים שבהם על אותו דבר אזרח אמריקאי ואזרח ישראלי יקבלו עונש שונה לחלוטין וגם לא חסרים מקרים שבארה"ב אדם יורשע על דבר שבארץ הוא לא.

ישן 05-08-2008, 09:53
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] א. האם הקונספירציה..."

Lance אתה נופל לפח שטמן לך בעל התקוות הגדולות.

בנושא רצח רבין, השמאל משתמש במושג קונספירציה על מנת לשוות למתנגדי הגרסה הרשמית תדמית שלילית.
מתנגדי הגרסה הרשמית אינם מציגים תיאוריות ואין זה תפקידם.
הם מצביעים על שקרים, סילופים, וזיופים, ששימשו את יצרני הגרסה הרשמית, שהם הם הקונספירטורים היחידים כאן.

הסדר הנכון היחיד ואין בילתו הוא:
א. על הגופים הרשמיים, משטרה, שב"כ, בית חולים, פרקליטות, בית משפט, וכו', לספק גרסה בדוקה ומוכחת עד הפרט האחרון.
ב. על כל שאלה שתתעורר בהמשך, חייבת להינתן תשובה מלאה ומוכחת.

הנאשמים והמותקפים היחידים הם הגורמים הרשמיים ולא המצביעים על השקרים.
והכותב מנסה להפוך את היוצרות. אל תתן לו.

.
.

ישן 25-07-2008, 12:20
  roeis01 roeis01 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.06
בסרטון של קמפלר

בדקה 7:19 ממש שניה אחרי הרעד של המצלמה (היריות)- רואים את דלת המכונית נסגרת
אם זה לא קוספירציה - אני לא יודע מה כן - ..הדלת נסגרת מבפנים..!
לא אמור להיות שם מישהו ויותר מזה-
אם הוא מאבטח ששומע יריות - למה הוא מסתגר בפנים ולא יוצא החוצה?

דבר שני - היו שלוש יריות? בוידיאו שומעים רק אחת כמדומני.

למה המצלמה לא מצלמת את הרצח עצמו?

בקיצור - לא ברור.

בזמנו לאה רבין ז"ל ענתה שהיא לא מאמינה שהייתה איזושהי התערבות מבחוץ.

בניגוד למה שכתבתי - אני די נרתע מהתאוריה בנושא -
כי אם אחרי 13 שנים א"א לא גילה כלום ... כנראה שאין קוסנפירציה.

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 25-07-2008 בשעה 12:22.
ישן 25-07-2008, 17:58

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "א.זה נשמע שלא ראית את הקטע..."

דווקא הגיוני לחלוטין.

אל תשכח שמדובר בדלתות ממוגנות, הן כבדות בהרבה מדלת רגילה וכל תנועה קטנה, אפילו ישיבה בתוך האוטו או תנועה קלה יכולה לגרום לדלת להיסגר (הדוגמא הכי טובה שאני יכול לחשוב עליה זה סופה ממוגנת, כל כך הרבה פעמים הדלת נסגרה באופן ספונטני כמעט רק בגלל שמישהו התיישב בתוך הסופה או סתם כי התחשק לה להיסגר באותו רגע)

זה עוד דוגמא מצויינת לרמה הנמוכה של הקונספירציה של רצח רבין - ה"הוכחה" פה מתייחסת לדלתות רגילות של רכבים פרטיים, עוד לא שמעתי אף אחד מאותם קונספירטורים מתייחס למשקל הרכב ומשקל הדלת.
דבר נוסף - מה שהולך בתוך מכונית של ראשי מדינות נחשב סוד בכל המדינות, לא מן הנמנע שסגירת הדלת (או הדרך) נובעת משיקולי אבטחה שהשב"כ החליט לא לפרט אותם.

ישן 19-10-2008, 18:50
צלמית המשתמש של בועז משה

צודק, יש עדי ראייה
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "תשמע. יש עדי ראיה, אנשים ראו!..."

לפחות 200 איש ואשה
ואף אחד מהם לא ראה או שמע את יצחק רבין ז"ל נאנח, זועק, נפגע או נפצע ברגע הארוע לפני כניסתו לרכב.

עובדה היא שבמקום שרבין נורה לכאורה לא נמצא אף טיפת דם,
ואף אחד לא העיד או סיפר על ממצאים כאלו.

עובדה שניה היא שאף אחד לא שמע שום צעקת אנחה מצד המנוח ברגע הארוע.

עובדה שלישית היא שאף אחד לא התקשר לביה"ח כדי להודיע שיש לצפות להגעת פצוע (הירוי הכי בכיר במדינת ישראל)

עובדה רביעית היא שהיו אמבולנסים בקרבת הלימוזינה של רבין שלא נעשה בהם שימוש. (נניח שהיה לחץ היסטרי באותו הרגע - זה עדיין לא מסביר למה לקח לדמתי כחצי שעה להגיע לאיכילוב) ועובדה חמישית היא שאף אחד (כולל אף אחד) בכלל לא ידע בכלל שהמנוח נפגע או נפצע, (אפילו לא העדים הכי קרובים)
לא מורדי ישראל שעמד מאחרי רבין ושמע את הירי כמו קפצונים (גם הוא לא ראה את רבין נפגע).
לא לאה רבין שהייתה במרחק מטרים ספורים והגניבה מבט אחרון לעבר יצחק לפני שהוכנס לרכב והיריות נשמעו לה כזיקוקי דינור (כפי שפירסמה).
לא מנחם דמתי הנהג ששאל את רבין בתוך האוטו: "נפגעת?".
לא עדי אזולאי השוטר שאחז ברבין ועזר לדחפו לרכב (עדי לא ידע שרבין נפגע ולאחר ששמע מסביב כל מיני שמועות הוא התקשר לביה"ח לברר).
לא מרים אורן שצעדה ע"י רבין ודיווחה בתקשורת לכל מהדורות החדשות עוד באותו הערב ומליוני אנשים שמעו אותה: רבין לא נפגע ראיתי אותו נכנס למכוניתו...ראיתי אותו ממשיך ללכת לאחר שנורה. הוא לא נפל, לא זעק מכאבים ולא שתת דם.
לא יורם רובין שיחד עם השוטר עדי אזולאי דחף את רבין לתוך הרכב (הוא סיפר ששאל את רבין בתוך הרכב באם הוא נפגע - בין היתר אמר גם שרבין עזר לו לקום ויחד הם קפצו לתוך הרכב)
וכמובן אף אחד מעשרות האנשים שהיו באזור הסטרילי לא ראה את רבין נפגע או שותת דם או נאנח או זועק.
וכמובן שום עדות לכך גם בדו"ח ועדת שמגר. שוב,
אין אפילו עדות של אדם אחד שכן ראה את רבין שותת דם/נפגע/נפצע/זועק/נאנח מכאב ברגע הארוע לפני כניסתו לרכב.

ישן 27-07-2008, 16:52

ציטוט מתוך ויקי'

יש לי שאלה -למה הכוונה כשכותבים בשורה האחרונה ?

ויקיפדיה(תאוריות קשר)
בסופו של דבר, נורה יצחק רבין בכדורים חיים בניגוד לתוכניתו של פרס. אולם על פי הקונספירציה, אפשר היה להציל את רבין אלא שפרס החליט שהסיכון לחשיפה הוא רב ולכן קבע שיינתן לרבין לדמם למוות, והוא לא מובל ישירות לבית החולים. מכונית ראש הממשלה הסתובבה 22 דקות ברחבי העיר עד שרבין נפח את נשמתו ורק אז מובל לבית החולים "איכילוב".
ישנן וריאציות אחרות, קיצוניות אף יותר, לתאוריית קשר זו.

איזה וריאציות? מה יכול להיות יותר קיצוני מזה?
.
זה עושה את זה לגמרי מוטרף/לא הגיוני.

קישור שניתן להוסיף כעוגן:

http://conspil.com/

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 27-07-2008 בשעה 16:54.
ישן 05-08-2008, 17:55

מסתבר שיש הוכחה בכתב...(נא לאחד עם התגובה הקודמת..)
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "האם יש בכתב הוכחה לזה?"

הנה כאן בפורום קו' NRG.

קובץ מצורף (דו"ח משטרה) ישנו בתגובה:21/06/2008, 13:33AdamE
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/forums/5-clipper.gif]
לא הייו סימני אבק שריפה על ידיו של יגאל ...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/forums/2-smallplus.gif]

הקובץ גדול - לא הצלחתי להקטין ככה שיהיה קריא...

ברגע שנפתרת שאלה אחת -יש שאלות חדשות:

עריכה: הנה כמה תשובות לשאלות שמצאתי:

1. יגאל עמיר ירה סרק- למה הוא מוכן לשבת בשקט? - ישוחרר עוד כמה שנים(סוכן שב"כ בעצמו)
2. למה דליה רבין לא מדברת? אפילו לא ברמז?(או בהדלפה) - מפחידים אותה מהשב"כ.
3. למה אין א"א מהמעגל הרחב שמדבר? - ועדת שמגר טייחה ממצאים

נערך לאחרונה ע"י roeis01 בתאריך 05-08-2008 בשעה 18:17.
ישן 06-08-2008, 13:52
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "זה שלא מצאו עקבות אבק שריפה..."

נדמה לי שכל מי שבוחן את הראיות, לא יכול להתכחש לעובדה שמשהו מסריח כאן מהיסוד.

להלן כמה מעיקרי הדברים, (בהתייחסות לאירוע בלבד) שוועדת שמגר לא נתנה עליהם מספיק או בכלל את הדעת, בצורה כרונולוגית. רובם הוזכר...אני פשוט מתמצת:

1- מדוע התבצעה החלפת הנהגים זמן קצר טרם האירוע

2- שטח לא מסונן (מסונן הוא המונח הנכון ולא סטרילי)

3- חשיפת גב המאובטח

4- מספר היריות בפועל

5- קריאות "סרק סרק" , " זה לא אמיתי". (זה גם מה שנמסר ללאה רבין).

6- רבין מסובב את ראשו למרות שנפגע וחוט השדרה שלו מרוסק (לכאורה)

7- דלת המכונית המאובטחת נסגרת (לכאורה) מבפנים

8- נסיעה של 2 דקות הופכת ל 20 . (כל מי שמכיר את ת"א יודע מה האבסורד בזה)

9 - עדת ראייה ראתה בוודאות שרבין לא נפגע

10- בדיקת ידי יגאל עמיר אינה מגלה סימני אבק שריפה

11- מספר הפגיעות ברבין ומיקומם. קיימת סתירה מהותית בין הדיווחים השונים המתקבלים משר

הבריאות, מנהל בית החולים, המנתח, והדו"ח הפתולוגי

12- הקלטת הניתוח הפתולוגי נמחקת. ראייה חשובה והיסטורית מאין כמותה פשוט נמחקת.

אני מחפש כבר זמן רב, כתבה באחד הערוצים על רצח רבין. היה שם כתב שאיני זוכר את שמו (עשה סדרה על אנטישמיות) שנגש לארכיב השמור בו נמצאים בגדיו של רבין מיום הרצח. לא אשכח את התדהמה על פניו כשהרים את חולצת רבין וזיהה חור בחזית הזהה לחורים האחרים בגב החולצה . הוא זכר כמו כולנו, שאף אחד לא הזכיר דבר וחצי דבר על ירי מקדימה. הוא כמובן לא קיבל תשובה על כך.

לאחר הסרט היה דיון באולפן בהנחיית אושרת קוטלר. שוב, אני לא זוכר מי היה נציג השב"כ באולפן, אך היה לי ברור שהוא מנסה בכוחניות להסות כל אחד שרק ניסה להשמיע דעה אחרת מהמקובל. זה צרם לי במיוחד מכיוון שכבר נכחתי בעבר שקוטלר מסוגלת להתמודד עם שאלות קשות ומרואיינים בעיתיים.

גילוי נאות: בתקופת רבין בזמן לימודי, עבדתי בחברת אבטחה שסיפקה מספר פעמים תגבור לאירועים בהם השתתף רבין. במקומות בעיתיים בהרבה מכיכר מלכי ישראל, בוצעה בדיקה פרטנית לכל אחת ואחד מהקהל.

שנים מאוחר יותר, עבדתי ביחידה לאבטחת אישים. וועדת שמגר שינתה כמעט לחלוטין את תפיסת האבטחה שהייתה נהוגה עד לרצח- ולא אפרט מטעמים ברורים - זאת מבלי לגרוע מכשל האבטחה באותו היום.

ישן 13-08-2008, 21:58
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שאלת תם: האיש הממונה על השב"כ ובעל העוצמה הגדולה במערכת - הוא רוה"מ
בתגובה להודעה מספר 92 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "במילים אחרות,מה שראית בסרטון..."

פחות משנה לאחר הרצח - נבחר לשלטון האיש אשר סבל פוליטית ותקשורתית יותר מכולם מן הרצח. מערכות גדולות נוטות לישר קו לפי הבוס החדש ומאומה לא יכל למנוע מרוה"מ המכהן להגיע אל המידע המדוייק ולנקות את שמו מן הלינצ' הפוליטי שבוצע בו.

רל"ש רוה"מ משוחח עם י.ע ועם רביב, המזכיר הצבאי ושר הבטחון לוחצים על כמה מאבטחים צעירים, שני מינויים בכירים משיגים את הניירת הדרושה והנה הקונספירציה נחשפת ובא פתרון לחידה ולציון גואל. נתניהו לא עשה זאת - גם לא בימים בהם מצבו הפוליטי היה הקשה בשלהי כהונתו כרוה"מ. חשיפת קונספירציה שכזו הייתה עושה לשמאל את מה שהרצח עשה לימין ובכל זאת לא נשלף נשק זה ע"י נתניהו. גם הוא אוים? נו, באמת... איפוק פוליטי וכיבוד היריב? לא בארצנו... אז...?

ותמיד כאשר עולות השאלות לגבי הארועים שסביב הרצח - עולה גם תהיה זו.
ישן 27-08-2008, 12:45
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "עדיין נראה לי שמה שאתה אומר..."

ציטוט:
מדוע אותם אנשים לא עוצרים פורומים כמו שלנו מלכתוב על הנושא?

קודם כל, אי אפשר ללכת פורום פורום ברחבי העולם, אז עושים משהו חכם יותר:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=422993

שנית, מה הלחץ שהרוב המוחץ של האנשים בעולם ניתנים לעיצוב כמו פלסטלינה,
אם תקח על עצמך אתגר קטן ותראה את הסרט NETWORK, תבין אולי,
תבין אולי שמאכילים אותך שקרים, ומאכילים את אלה שמאכילים אותך גם כן בשקרים.

אני אף פעם לא מאשים מישהו שמביע גיחוך וחוסר אמון בתאוריות הסדר העולמי החדש או 11 בספטמבר,
גם אני הייתי ככה, גם אני אמרתי לעצמי "וואי איזה פסיכים", עד שהסקרנות שהיא טבע שני לי פשוט לא הניחה,
והתחלתי לחקור בעצמי כדי להפריך את "השטויות", וככל שצללתי יותר ויותר פנימה - החיוך נמחק והבנה עמוקה ועצובה החליפה אותו.
ישן 18-08-2008, 21:00
  שימשון שימשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
אני מציע תאוריה נוספת

כל התאוריות בקשר לרצח רבין שהתפתחו לאורך השנים נולדו בגלל שהיו כמה שאלות שנשארו ללא תשובה חד משמעית, לדוגמא: עובדה היא שמישהו אמר "סרק, סרק" מי זה? למה האיש שעמד וצילם את הרצח לא הופיע מיד לאחר הרצח? לאן הוא נעלם היום ואיך זה שהוא לא איזה "סלב" שמתראיין בכל מקום כמו שנהוג במקומותינו? למה אמרו ללאה רבין שמדובר באירוע לא אמיתי? למה המשפט של סוכן השב"כ נדחה שוב ושוב מחשש ל"ביטחון המדינה"? מה יש לרוצח להסתיר שבגללו הוא מוחזק בבידוד? בתכנית טלויזיה התראיין פרופסור היס ואמר שהוא לא יכול לענות על חלק מהשאלות בגלל מגבלות סודיות. אם הכל ברור איזה סודות יש? וכו'
יש לי תאוריה שעונה על חלק מהשאלות
לדעתי מה שקרה הוא שהתקבל מידע מדוייק על תכנון הרצח ועל זהות הרוצח ואפילו על כלי הרצח (על ידי המקור המודיעיני המכונה שמפניה),הסוכן שהיה מקורב לרוצח סיפק מידע שוטף ואולי היתה לו גישה לכלי הרצח,הוא הונחה לגשת למחבוא של האקדח ולהחליף את התחמושת בכדורי סרק, נתקבלה החלטה (באישור שר הביטחון שהיה גם ראש הממשלה רבין) לאפשר לחשוד לבצע את זממו ולעצור אותו מיד אחר כך (כמו שמתפרסם מידי פעם בעיסקאות סמים ובנסיונות חיסול של עבריינים) הוצמד מעקב על החשוד שעקב אחריו מרגע שיצא מביתו ולמעשה עד לרצח (האיש עם המצלמה הוא חלק מצוות המעקב), מי שאמר סרק סרק הוא מישהו משותפי הסוד במעגל הקרוב, כולם ידעו שמדובר בכדורי סרק ובגלל זה הבילבול בדקות הראשונות.
הרוצח שתיכנן את הכל בקפידה, עד לרגעים האחרונים שיפר את יכולותיו ועל מנת לוודא את הצלחתו הכין תחמושת חדשה יותר יעילה בעלת קליע חתוך וזמן מה לפני שיצא לפעולה החליף את התחמושת מבלי לדעת שהוא מחליף את כדורי הסרק (או שאולי ידע). תוך כדי בילבול כשהתחילו להבין שמדובר בירי אמיתי מישהו מהמאבטחים ביצע ירי ואולי גם פגע (מה שיענה על השאלות לגבי מספר הפגיעות והכיוונים וכו')
הסוכן כנראה הודיע למפעיליו שאם הוא יואשם במשהו הוא יספר את כל מה שהוא יודע ולכן משפטו נדחה ונדחה.
כל השאר היסטוריה
ישן 02-10-2008, 17:25
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "קיבלתי מידידה שלי ספר מחתרתי..."

כן, ככה זה במדינה שחופש הביטוי הוא בהשאלה בלבד, ספר לגיטימי הופך להיות "מחתרתי".
הספר נאסר למכירה בגלל שיש בו דבר מאוד מסוכן - מידע! ממשלות לא אוהבות שהעם משיג מידע,
מידע על האמת, על איך דברים באמת עובדים - על המציאות שלא רוצים שאי פעם נגלה, זה הכל...

ההבדל הוא שבארה"ב, אף שופט לא היה מתיר צעד בולשביקי שכזה, ופה כאמור הכל מותר במדינת משטרה במסווה דמוקרטיה הזו.

לספר שאתה מדבר עליו קוראים "עוקץ קטלני" לא "העוקץ", הוא יצא לאור ב 1999 ונכתב ע"י נתן גפן,
שהוא אוטוריטה בפני עצמה בכל מה שנוגע לרצח רבין - האיש אוסף מסמכים ועדויות מזה 14 שנה.
אחרי שבעידוד הממסד הוא הוחרם הן מצד הרשתות הגדולות והן מצד הוצאות הספרים, הספר עבר להוצאה עצמאית.

בעקרון בספר מובאים, עדויות, מסמכים והוכחות שונות לכאורה לכך שהסיפור הרשמי של רצח רבין הוא שקר אחד גדול.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 02-10-2008 בשעה 17:31.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:41

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר