לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2008, 21:57
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
הפרק של היום... וואו.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "היפה והחנון"

טל הבת היא בן אדם שלא הייתי רוצה להתקל בו בחיים.
טל הבן שאמר שטל החדש עלוב ומלאני כלבה... הוא בטוח למד את זה מהשותפה שלו. הוא בא כבן אדם טוב והפך לבן אדם רע, וסידר לעצמו פאדיחה שלא ישכחו אותה לפחות בשנה הקרובה. חבל שהוא נתן לה להשפיע עליו כל כך והוא לא מסוגל לחשוב בעצמו ולהיות בטוח במה שהוא עושה, לא היה מזיק אם הוא היה יוצא נגדה כשהיא התחילה לרדת עליו בצילומים. הוא שמר את זה בפנים ואת האנרגיות השליליות הוציא על מלאני וטל שהיו בסדר גמור.

והיא קראה לו עוד "מכוער וטיפש", לא רק שמבין כל הבנות בוילה, היא הכי מכוערת והכי לא ראויה לתפוס את המקום של ה"יפה", זו הטיפשות שלה שגרמה להדחה שלהם. לאף אחד הם לא הפריעו עד שהיא התחילה להתבטא שם כמו איזו סופרסטארית עולמית שבטוחה שכל העולם תלוי בה וחייב לה הכול והיא מעל כולם. מילא להיות טיפשה כדי לחשוב ככה, אבל להתבטא ככה ליד האנשים שיש להם את היכולת להדיח אותך?

דניאל נשארה מדהימה. ולא היה לה סיכוי ב"מייק אנדר" כי מבין כולן אותה עשו הכי מכוערת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2008, 07:54
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "הפרק של היום... וואו."

הפרק הזה היה הכי טוב מהפרקים שיצא לי לראות.

הצמד טל הם שני אנשים דוחים. טל הבת בחורה כ"כ דוחה שלא האמנתי כשנתנו לה ת'שיחת טל' שיש לה מישהו שמחכה לה. למה? איך? מי המטומטם?!

טל הבן כ"כ לוזר. איך הוא נתן לה להשפיל אותו ככה על הסט ?? אפילו השופטים התפדחו ממה שהלך שם. זה היה המקבילה הנפשית לאיך שמרגיש שילשול חריף. המינימום שהייתי עושה זה לקום וללכת או לרדת עליה בחזרה. מינימום!!

ראיתם את רוקסן מנסה לחפש את הרחוב הראשון בת"א בלי להשתמש ב"מקרא מפה" ? וואוו... וואו... נמרוד רצה להרוג אותה. זה לא יכול להיות שהיא סתם הצליחה למצוא את כל המקומות. ערכו את זה שההפקה או נמרוד עזרו לה. בטוח.

אני הכי אוהב את שחר. הוא מצחיק אותי. טל הבן (שלא הודח) מעצבן אותי עם הקירקורים המאוהבים שלו סביב מלאני למרות שאני מעריך אותו שהיה לו מספיק גדולות בין הרגליים בשביל לנסות להיכנס איתה למיטה "מתוך תקווה שאולי יתפתח משהו" (לא זוכר ניסוח מדוייק). יואב ממש דוחה אותי בטירוף. אני לא מבין איך הוא זכה המשימת הדייטים שבוע שעבר וזה ברור שהוא זכה במשימת צילום בזכות דניאל האלוהית שהיא בטוח מהונדסת גנטית כי אחרת אי אפשר להסביר איך בבחורה יפה יש אופי מקסים של בחורה מכוערת. השילוב המנצח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר