לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2008, 16:05
  Or154 Or154 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.07
[מאמר] יום סיירת \08\07\23-24

אני יספר על ההגעה בקצרה.
הגענו סביבות 4 למתחם של היום סיירות, ישבנו בציליות מלא מלא זמן והשתעממנו, אחרי זה חלוקת מספרים, בדיקות רופא וציפיה לבר אור, התחילו סביבות 400 איש.
בסופו של דבר הבר אור לא התקיים ואפילו לא הסבירו למה [חם-לא היה].
ארוחת ערב, חלוקת שק"שים ולישון..אני וחברים שלי אישית ישנו גג שעה..כמו כל השאר..
השקמה ב3 וחצי בבוקר סביבות 4 חלוקה [רנדומלית כנראה] לקבוצות, ומתפזרים לדיונות.
אני היתי בקבוצה 4 והינו 17 איש בהתחלה, היה לנו מפקדים ממטכל שייטת ועוד אחד כנראה מחובלים.
הוא לקח אותנו מאוד רחוק, קצת מתיחות, הסבר על היום..להסתדר בשלשות למלא שקים וכו'..
ספרינטים:
המפקד שם את במעלה הדיונה [ההתחלה של הדיונה היתה חול קשיח אבל אחרי זה היתה עלייה עם חול רך ועליה די קשה] אני מעריך שהמרחק היה כ60 מטר הלוך חזור..
"הקפתם ת'את תוך 50 שניות, צא!", הרוב הספיקו אמנם היו כאלה שלא..עוד פעם "צא!" עם הזמן עוד ועוד לא מגיעים..
סדרי הגעה:
לאחר הספרינטים הבלתי אפשריים [הוא עשה לנו כאלה יחסית הרבה, סביבות ה6-7 פעם], יש סדרי הגעה..זה לא ארך הרבה זמן, סביבות ה20 דקות..
לאחר הקטע של הספרינטים+סדרי הגעה פרשו 6 אנשים, נשארנו 11 ויותר לא פרשו.
[אני בסדרי הגעה שמרתי בערך על קביעות והגעתי מקומות 5-6-7]
הפסקה.
אלונקה סוציומטרית:
מקריבים קצת את האת, 4 ראשונים לוקחים אלונקה, חמישי לוקח ג'ריקן השאר עוד סיבוב..
"צא!", ככה סביבות ה20 דקות גם כן, אני אישית לא הגעתי הרבה לאלונקה..רק פעמיים-3..למרות שנתתי כל ספרינט 100% מעצמי עדיין עקפו אותי..לא נורא.
הפסקה.
חפירת בורות:
ללא שום הוראות מיוחדות.."תחפרו בור 1X1X1 עד שנפסיק אותכם" [התרגיל ארך כ25 דקות]..
אין פה מה להרחיב..פשוט לחפור בראבק..עצה שלי:לתכנן קודם כל ת'בור, לסמן את השטח שלו ואז לחפור..לי אישית הלך די טוב אני חושב בבור והוא יצא לי מאוד עמוק..המפקדים לא אמרו לי עליו כלום, היו כאלה שכן אמרו להם..
הפסקה.
שקים:
מילאנו אותם עוד בהתחלה, כל שק מולא בכשני שליש דלי חול [2 דליים], לוקחים אותם על הכתפיים ועושים איתם סיבובים, המרחק הוא כמו שהיה בספרינטים..השק היה די קל יחסית למה שנהגתי להרים ורצתי איתו בעלייה..הרגשתי שהלך לי ממש ממש טוב...רק חבל שהוא עצר אותנו אחרי 3 סיבובים ואז החלק הפיזי של היום נגמר
באסה..כי השמש כבר עלתה והיה די חם..

שיחת סיכום קצרה בסוף מחזירים ציוד, מלא תיזוזים ואנחנו הינו היום האחרון אז קיפלנו הכל..
סביבות השעה 11 נראה לי היו תוצאות:
~400 התחילו
~200 ומשהו סיימו
אני לא יודע תנתונים של האלה שעברו לאנשהו אז אני לא ייכתוב סתם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2008, 11:46
  איתי שרמר איתי שרמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Or154 שמתחילה ב "בהתחלה התבאסתי לאללה כי זה..."

אני בדיוק כמוך אחי!
כל כך רציתי שייטת, חלמתי על זה המון והתכוננתי ליום סיירות הזה המוווווון, התאמנתי והכל... כבר דמיינתי את הגיבוש...

בכל מקרה, ביום סיירות היה לי בראור על הפרצוף (עשיתי ב21/22) ושובצתי לקבוצה חזקה מאוד.
נתתי הכל, באמת, אבל כנראה שזה לא היה מספיק. בסוף היום כבר היה לי די ברור שאני לא מקבל שייטת כי באמת לא הייתי בין השפיצים בצוות, אבל גם לא הייתי גרוע. בסוף כשהקריאו אותי לחובלים כ"כ שמחתי כי חשבתי לעצמי "השקעתי והתאמצתי, כנראה שהמפקדים העריכו את המאמץ למרות שלא הייתי הכי טוב" ובסופו של דבר גם חובלים זה הישג יפה מאוד! אל תשכח שהמוווווון אנשים לא מסיימים את היום הזה וגם מי שסיים אז הרבה לא מקבלים בכלל כלום...

קיצר, ככל שעובר הזמן אני פחות מבואס על השייטת ויותר משלים עם העניין של חובלים ואני מקווה לעבור ת'גיבוש וללכת על זה בכל הכוח! אתה יכול להיות גאה בעצמך שקיבלת חובלים ביום סיירות, שייטת ומטכ"ל זה לא הכל בחיים וכנראה שאנחנו פשוט לא מתאימים לשם, לא נורא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר