לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2008, 22:31
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
איזו שאלה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inuboy שמתחילה ב "איך מזהים אם חרב אמיתית???"

לי אישית כאספן כידונים מזה למעלה מעשור עדיין אין את כל הכלים (וספק אם יהיו לי אי פעם) כדי להבדיל לעיתים בין זיוף/רפליקה לדבר האמיתי !

דרוש המון המון נסיון והרבה מאוד ידע מצטבר בנושאים הללו !
אני יכל להגיד לך שככל שרמת הידע תעלה והנסיון יצטבר כך טביעת העין שלך תשתפר יותר ויותר.
עם זאת, ראיתי גם מומחים בעלי שם עולמי בתחום שפשוט.... "אכלו אותה" !

חשוב מאוד היום לאור כמות הזיופים והנוכלים לדעת טוב טוב ממי אתה קונה, מה עברו של המוכר ורמת אמינותו, יש סוחרים שיסכימו לקבל ממך את הפריט בחזרה באם תוכל להוכיח כי מדובר בזיוף אך לצערי הם אינם רבים.
כפי שייעצו לך כאן לפני אל תחפש מציאות בקניונים ולא בחנויות דוגמת "לגבר" ושתי עצות חשובות מאוד :

1. השתדל לעשות כמוני, "אמץ" לך מעין מורה הכוונה היא לאדם המתמחה בתחום הספציפי שמעניין אותך, שאל אותו שאלות, תציק לו ולפני שאתה מבצע רכישה קבל ממנו אישור ל"כשרות" הפריט.כך גם אני עשיתי בשעתו ואת מרבית הידע שצברתי אני חב לאותו איש יקר שלצערי איננו עוד !
אני חייב להגיד לך שמאז שהוא נהרג (לפני כשנה) אני די מרגיש "נטוש" לא אחת בטרם ביצוע של רכישה חדשה לאוסף !

2. בא תגיע למפגשי העמותה שלנו !
תכיר שם אנשים , תראה את הפריטים האמיתיים ותוכל לגעת ולמשש ולשאול כל מה שתרצה !
תקשיב להרצאות שניתנות על ידי מומחים לתחומם ותלמד (ואל תיבהל מהמילה "הרצאות", מדובר לרוב בהרצאה קלילה ונעימה שנמשכת לא יותר משעה).
אני מבטיח לך שתקבל המון תשובות ובחפץ לב !

בהצלחה !
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר