לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2008, 21:21
  משתמש זכר TacTOnic FiRe TacTOnic FiRe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.08
דיכאון העשרה

חברים אני קצת בדיכאון....,אני רוצה לשאול על משהו שבלב מועק ומחוץ(חח) כבר יותר מידיי זמן,

החברה ("כולם ביחד לא חברה בת),של הכיתה הם אלה שכל הזמן באופנה,הם יוצאים למסיבות,ויודעים ומעודכנים,

אם אני למשל רוצה להשתלב בזה,אני מרגיש שאני לא ממש מעודכן,ואיך כל כתבה שיש על העיר בעיתון השמות שלהם מוזכרים במסיבות של העשרה??

האם אני חייב לפתוח לעצמי shox ולצרף אותם,ויש עוד דבר מועק אצלי...

ראיתי בכמה אתרים של shox של ילדים מהכיתה שיש נערים בני ה15 מהכיתה שלי שמתנשקים עם בנות ומצלמים ומפרסמים באתר,יש גם שמועות שלא נדבר עליהם עכשיו...

אני עולה לי' אני רוצה לדעת איך להתדכן ומה לעשות,הדיכאון גובר עלי...

נערך לאחרונה ע"י TacTOnic FiRe בתאריך 27-07-2008 בשעה 21:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2008, 08:53
  QWQ QWQ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TacTOnic FiRe שמתחילה ב "דיכאון העשרה"

קודם כול זה נורמלי לגיל שלך משבר זהות ,רצון להיות מישהו אחר וכו.... יחד אם זאת להיכנס לדכאון זה לא הפיתרון
הפיתרון הזה רק יוביל אותך למטה ומה שאתה רוצה זה להגיע למעלה.

דבר ראשון תתמקד בעצמך ,אתה רוצה חברה תשיג חברה ,אתה רוצה ללכת למועדונים לך למועדונים
אתה רוצה משהו תשיג אותו ,סתכל למטרה בעיינים ותשיג אותה ,הדרך לא קלה אבל מספקת.
זה דרכם של גברים ,הדרך של נער זה להיכנס לדיכאון ולבכות על מר גורלו.

דבר נוסף "העשב של השכן לא תמיד ירוק יותר" לפעמיים מרחוק הדשא נראה ירוק אבל שמתקרבים רואים
שהדשא "סינטטי" (לא אמיתי ,מפלסטיק) ,זאת אומרת יכול להיות שבאמת תגיע למטרה ותגיע למסיבות ,מועדונים ,בנות וכו... ואז תגלה שזה לא כמו שחשבת.

נקודה נוספת תהיה אתה עצמך ,עשה דברים בדרך שלך ,לכול אדם יש נתיב שזהו דרכו בחיים.
אל תנסה להיות מישהו שאתה לא ,זה יפגע בך ויחליש אותך.
לך בדרך שלך ,לך אחר הדעות שלך ,הרצונות שלך ואל תהיה כפוף לרצונות של אחרים כדי להתקבל ל........
אתה אדם מיוחד ויקבלו אותך כמו שאתה רק אם תלך אחרי האמת שלך.

*צנחנים חושבים ורק אח"כ יורים; גולני יורים ורק אח"כ חושבים; גבעתי חושבים שהם יורים; והנח"ל? אחלה של להקה

ישן 28-07-2008, 14:16
צלמית המשתמש של גבירת_קרה
  גבירת_קרה גבירת_קרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TacTOnic FiRe שמתחילה ב "דיכאון העשרה"

לא מסכימה עם קודמיי.

יציאות, חברים, בנות ובגדים- אלה חלק משמעותי מהדברים שאמורים להעסיק אותך כרגע. אתה יכול ללכת למסיבות בסגנון שאתה אוהב, להתלבש מגניב תוך שמירה על הסטייל הייחודי שלך, ולפתוח shox או פייסבוק מבלי להציג שם תמונות שלא נראות לך מתאימות. כי חשוב לזכור שלפעמים דבר גורר דבר וכשטועמים טעימה אז נמשכים ונגררים, אבל הרעיון הוא להציב לעצמך את הגבולות שלך ולא לעבור אותם גם אם זה לא פשוט. אל תוותר על התחביבים שלך גם אם הם שונים ואל תוותר על עצמך בשביל להיות חלק.

זה הזמן לעשות מה בראש וכן, גם ללכת עם הזרם. ילדים רבים שהם בוגרים לגילם ומתנזרים מה"מקובלים" תוך הרתעות או התנשאות, נושאים איתם אח"כ מטען לא קטן (ואני באמת יודעת על מה אני מדברת).

יש שחושבים שלא לרמה שלהם להתסובב עם הפאקצה המצוייה או הערס המקומי, אבל הם הרי חלק לא קטן מכלל בני גילך. הכי כיף זה כשיש כל מיני סוגים של חברים!
החוכמה האמיתית היא לדעת להשתלב בחברה בה אתה נמצא, מבלי לפגוע במי שאתה.

אם בא לך קצת עזרה ב"להתעדכן", אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

ואגב, shox זה כבר פאסה, לא עדיף "מקושרים" ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר