לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2005, 23:25
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
מסודר זה חשוב, האמהות ימותו עלייך :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronenman שמתחילה ב "בחור מסודר צריך עזרה עם התיקיות"

א. אני לא יודע על סידורים מועדפים, פשוט תחשוב איך יהיה לך נוח לגשת לדברים.
אצלי לדוגמה, תמיד תמצא 2 תקיות על הדסקטופ, "משחקים" ו"תוכנות", ובותכם קישורים למרבית המשחקים/תוכנות שאני משתמש בהם, ומלבד זה השולחן-עבודה ריק, חבר שלי סובל מהסדר הזה ומעדיף לחלק את התקיות לפי משתמשים וככה כל אחד שם את הלינקים העדיפים עליו.
פשוט תנסה כמה חלוקות ותראה מה הכי נוח לך.
עיצה גלובאלית היא לא לשים המון קבצים בתיקייה אחת, לא נוח מבחינת העיין ולא בריא למערכת ההפעלה.

ב. מכיוון שהתקיות הינן שיתופים תצטרך תבטל את השיתוף לפני המחיקה.
כפתור ימני על התיקייה sharing, תבטל את השיתוף, ורק אז תמחק

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2005, 00:15
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
אצלי הסדר הוא כך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ronenman שמתחילה ב "בחור מסודר צריך עזרה עם התיקיות"

כונן C, מערכת הפעלה ותוכנות מותקנות, 20GB.
כונן D, הכונן המרכזי, 50GB, מכיל הורדות מתוכנות שיתוף, תוכנות לא מותקנות, התקנות של משחקים, וקבצי מדיה בנפח גדול.
כונן E, משמש למסמכים בנפח קטן (לא לספרים עצומים) ולגיבוי דברים חשובים. 10GB.
בכונן C יש את הכללים הבאים: כל התוכנות מותקנות ב Program Files גם אם הדיפולט הוא לא כך. רק תוכניות DOS שחייבות את ספריית השורש (או שלא נוח לעבוד איתן במצב אחר) מותקנות ישירות בסיפריית השורש.
מועדפים, רשיונות, וקבצים חשובים המשמשים תוכניות, נמצאים על כונן E ולא על C.

בכונן D יש 3 תיקייות בלבד על ספריית השורש, תיקיית משחקים Games, בה מותקנים משחקים, תיקייה לגיבוי קבצי התקנה של תוכנות חשובות, והמסמכים שלי. בתיקייה "המסמכים שלי" נמצאות כל התיקיות הבאות: כל ההורדות מתוכנות אימיול השונות, מתרכזות בתיקיית incoming אחת. אותה יש לסדר מדי כמה ימים. לתוכנות ההורדה האחרות, יש תיקיות הורדה משלהן.
קבצים המורדים מהאינטרנט מחולקים ל2 תיקיות, הורדות מ HTTP והורדות מ FTP. בקבצים המורדים מ HTTP יש חלוקה בין סרטונים מטופשים לבין שאר החומר.
בנוסף יש כמובן את תיקיית המוזיקה, בה כל אמן מקבל תיקייה, וכל אלבום שלו מקבל תיקייה בתוכו. אומנים שיש להם רק שירים בודדים, מתרכזים בתיקייה בודדת, המחולקת לתיקיות משלהן.
יש כמובן תיקייה לתמונות, שגם בה יש תיקיות המחולקות לפי נושאים, כנ"ל לסרטים, לסדרות, לספרים ב PDF וכאלה.

יש שם גם תיקייה לקבצים זמניים, (לא הקבצים הזמניים של וינדוס וכאלה!) כלומר קבצים שמתעצלים לסדר אותם במקומם, ולכן הם נמצאים שם בנתיים.

בכונן E יש תיקיות מוגדרות למסמכי אופיס, לפרוייקטים שונים, גיבוי של תוכן מכוננים אחרים, ובקיצור, כל הקבצים "החשובים" שאינם תוכנות.

זה נראה לי סדר טוב והגיוני, שצריך לתחזק אותו לפחות פעם בשבוע, ועובד לא רע, מקווה שעזרתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר