לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2008, 00:32
צלמית המשתמש של _A_S_
  _A_S_ _A_S_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מאצו פיצו שמתחילה ב "[QUOTE=_A_S_]מבית המשפט שאליו..."

שמע פוצי מוצי, נראה שאתה רק מחפש צומי.
אך בכל זאת אגיב...

אני מלווה את הפורום הזה כמעט מימי הקמתו ויודע היטב את הגבולות וההגבלות.
פורום (הפלטפורמה הנוכחית שדרכה אנו מתקשרים כרגע), כהגדרתו הוא כלי להבעת דיעות.

ככל הנראה לא ירדת לסוף דעתי ולשורה התחתונה של הודעתי.
נראה שרוב החברים כאן כן הבינו וגם אם יש מי שלא הבין בכל זאת בחר שלא להשתלח בי...
אולי ידידי צריך להסיק מסקנות לגבי רמת משכלו ומזגו המזרח תיכוני....

ואם לתמצת לך ע"מ שתבין אותי, בהנחה שעד עכשיו לא הבנת:
לא יורה! למעט סכנה ברורה ומיידית לי או למי שאשר דאגתי נתונה להם, לא משנה מה.
יותר מפחד מבית המשפט מאשר ממשפחת פשע זו או אחרת.

למה אני חושב שבית המשפט הוא אירגון פושע אסביר לך בפורום אחר אם ממש ממש תבקש...

יום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2008, 00:04
  boris.koro boris.koro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "לנושאי הנשק האישי - שאלון על התנהגות באירוע פלילי"

אם אני לא אהיה בשוק ואשמור על קור רוח אז אני אבצע ירי על האופנוע / האדם על מנת לנטרל אותו ולאחר מכן זה כבר תלוי בהשתלשלות האירוע... זאת אומרת שאם פגעתי באופנוע והוא נפל אז אני אנסה לעצור אותו או לחטוף לו את הנשק... אם לא אז אני אירה לו ברגל ואמנע ממנו לברוח או להמשיך לירות...

לגבי השאלה השנייה זה תלוי מה קרה באירוע.... אם אני אזהה פצועים / הרוגים אז אני אירה לו לעבר הרגליים על מנת למנוע ממנו לברוח

כמובן שהכל תלוי בסיטואציה ובקור רוח באותו רגע...

ישן 29-07-2008, 00:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "לנושאי הנשק האישי - שאלון על התנהגות באירוע פלילי"

מתקשר 100
מוסר פרטים (כולל כתובת מדוייקת ומספר טלפון שלי)
משתדל לרשום פרטים מזהים כמו מספר ל.ז. של האופנוע, אם אני בכלל רואה אותו.
אם יש פצועים מתקשר גם ל101.

אם הוא בורח מתחיל לטפל בפצועים.

מכל הבחינות, אם אני או הקרובים לי לא מאוימים אישית ע"י התוקף האקדח לא ישלף מנרתיקו.

ישן 30-07-2008, 07:21
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
נחמד מאוד לומר שזה צריך להשתנות,
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "הלך החשיבה הזה אמור להשתנות...."

אבל מי שיורה לעבר עבריין צריך להביא בחשבון שתי נקודות:
1. החברים של העבריין עלולים לרצות לנקום בו, ו*משטרת ישראל* לא תגן עליו. בטח לא לאורך זמן, ובטח אם הוא רוצה חיים נורמליים.
2. אם הוא יירה בעבריין, מערכת המשפט שלנו עלולה להרוס לו את החיים. דיינו להזכיר שלא מזמן הועמד מישהו לדין כי ירה בבריונים רעולי-פנים שתקפו אותו, הרג אחד ופצע שניים, והתביעה טענה שהוא היה צריך להבין מזה שהם דפקו לו מכות באלות בגוף ולא בראש, שהם לא מתכוונים להרוג אותו ולכן הפעלת הכח מצידו הייתה מוגזמת. למרבה המזל, השופט חשב שזה טיעון מטומטם והוא זוכה (לא זוכר את התיק, אם ממש צריך אחפש את המספר). אבל יש הרבה אנשים שלא ירצו להסתכן בשרירות-לב כזו.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 30-07-2008, 12:43
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "נחמד מאוד לומר שזה צריך להשתנות,"

אתה כנראה לא הבנת את כוונתי.

מה שצריך להשתנות זה היחס הציבורי. אזרח לא צריך לטפל בפשיעה בדיוק כמו שאזרח לא צריך לטפל בפח"ע. היחס והקצאת המשאבים הממשלתית צריכה להשתנות ולהתייחס לעבריינות קשה מסוג זה בדיוק באותה צורה כמו לטרור, כי בהרבה מובנים, זה טרור.
אתה רוצה דוגמא? בבקשה- אתה הרי לא מתאר לעצמך שמחבל שהורשע ברצח (ובזה מרשיעים אותו בבימ"ש) ייקצב עונשו. איציק אברג'יל ישב על רצח. עונשו נקצב והוא יצא לחופשי. זה ההבדל.

אני גם די בטוח שאם המנוולים הללו שירו בחוף בת ים, ידעו כבר עכשיו בשלב החקירה שבמידה והם מורשעים הם הולכים לכלא עד סוף ימיהם, ללא ביקורי התייחדות, ללא סיכוי לחנינה וללא חופשות- סביר להניח שכדי להמתיק מעט את עונשם, הם ירוצו ויספרו מי הזמין את החיסול הזה.
ישן 29-07-2008, 12:41
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06

ציטוט:
חבל שהאתר הזה סובל כל דבר שטות.

לא יודע למה מוצי פוצי מזלזל בדברי גולשים אחרים וחושב שפחד ממערכת המשפט זו שטות.
בפיגוע פלילי, כל עוד אני והקרובים לי איננו בסכנת חיים אני לא אסכן את חירותי מפחד בית המשפט ומערכת ה(צ)חוק. אם אני או הקרובים לי בסכנה אז ורק אז יתקיים הכתוב 'מוטב לשבת מאשר לשכב' ואגיב חזרה בירי הגנתי.

פיגוע חבלני עוין - רוב הסיכויים שמערכת השיקולים תהיה שונה.

בכל אופן, תמיד יש כללים מנחים:
1) אקדח שנשלף - יורה. לא שולפים את האקדח כדי לאיים או כדי להתלבט.
2) כובע זיהוי (90% מהזמן איתי) נחבש לפני שהאקדח נשלף.

למה אני חושב (מקווה) שאגיב ולא אקפא?
מוכנות נפשית - הידע שנמצא בתת הכרה להיות תמיד מוכן ותמיד לצפות שמשהו יקרה, תמיד משתדל להיות קשוב לסביבה וגם מתרגל (בראש) מקרים ותגובות
מוכנות מקצועית - בוגר קורס ירי מעשי ומתאמן (לא רק בחידוש רשיון...)
ישן 29-07-2008, 14:16
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מאצו פיצו שמתחילה ב "א. איש לא העליב אותך. מה..."

1. טעות סופר (קורא ומגיב תוך כדי עבודה), בשיא הכנות, צר לי אם נפגעת.
  2. אין מה לעשות, מערכת המשפט נכשלת פעם אחר פעם בהגנתה על האזרח ואנו רואים לנגד עיננו שמתקיים 'מי שמרחם על אכזרים סופו שיתאכזר אל רחמנים'.

ע"ע נהגים עם גיליון הרשעות שעולים על הכביש בחסות בימ"ש, נוער עברייני שזוכה שוב ושוב לשיקום בחסות בימ"ש, עבריינים שמשתחררים חדשות לבקרים עקב ענייני מנהלה ומאידך הגבלות על אחזקת נשק לאזרחים שומרי חוק, איסור על הגנה עצמית (הוכחת החפות על המגן ולא על התוקף) וכיו"ב.

לכן, בעת הצורך אני קודם כל דואג לעצמי ולבני ביתי ולא אסכן את חירותי, ממוני וביטחוני האישי ביודעי שאין לי גיבוי משפטי.
  3. לא השתמשתי בכינוי 'ארגון פשיעה' אלא הבעתי את דעתי בעברית ברורה
  4. לא צריך לשנות לך מי העניק לי כובע זיהוי, זו בעיה שלו ושל מפקדיי
אגב 2, גם רשויות אכיפת החוק (לעניינו צה"ל, משטרה, שב"כ) לא תמיד מוצאות סעד בבית המשפט ולראיה שוטרים שפוחדים לשלוף את נשקם ולעצור פיגוע בעת תרחשותו. נראה כי קצין לא יכול לתפקד ללא עו"ד צמוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר