לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2008, 23:01
  yochyb1 yochyb1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
ואז מה...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה תמים? הם קוראים את כל..."

מה איכפת לי שאיזה מכונה עתירת מעבדים ונפח איכסון מתוצרת ibm או del תדע את הרגלי הצריכה שלי ואת הרגלי הקריאה שלי. להיפך, הלוואי שתדע הרבה יותר ותדע לפתוח לי עצמאית את האתרים שאני גולש בהם ואפילו בעתיד תדליק את האור בחדר כשאני אכנס אליו.
בעיני, כולנו חייבים הרבה מאוד לגוגל על שלא מפסיקה להתמיד ולתת לכל אחד מאיתנו את הפתרונות הטובים ביותר בכל תחום ובחינם. אני עוד זוכר את ה -5 מ"ב תיבה שהספק נתן לי. ובנימה אישית, אני, את נאמנותי ואת הכרת תודתי ל"גוגל" לא אחליף בתחליף שלא יהיה הרבה הרבה יותר טוב ממנו. וכמו שזה נראה - זה לא צפוי לקרות.
ואם מישהו יודע על איזשהו ניצול לרעה של המידע אותו הוא שואב ממני או מאחרים - שיגיד.
בעבר, עד ש"פיקציה" או "ר" גילו לי את אווהפיינד לא הבנתי איך חיפוש ברשת העולמית הניב לי בגוגל תוצאות אמת בחלקי שניות בעוד שבחיפוש מערכת ההפעלה שבמחשב שלי הכלב החמוד של מייקרוסופט קישקש בזנב וחפר ברגליו דקות ארוכות ולבסוף אף לא מצא את שנתבקש.
מותר לנו גם להגיד תודה ובקול רם.
ותודה גם למשמיצים שגם בזכותם הטובים ממשיכים להתמיד, להתאמץ ולהישאר הטובים ביותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2008, 01:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי CM0S שמתחילה ב "[font=Verdana]תאמין לי - אני..."

וואלה בודקת את תוכן התיבות שלה, אם ידעתם או לא.
יאהו לא בודקים. הם מאפשרים ללקוחות שלהם פרטיות.

איבדתי פעם סיסמה של שני מיילים אחד בכל אתר.
וואלה עשו בדיקה והחזירו לי את המייל אחרי בדיקת התוכן שלו, כתבתי להם מה תוכן המייל והם בדקו. אחרי בדיקה קיבלתי את המייל חזרה. יש להם שירות טוב.
יהו סרבו, אפילו שקיבלו תיאור מדוייק מה יש במייל עצמו. הם ביקשו יותר פרטים מזהים ואמרו שהם לא יבדקו תוכן ולא בודקים.

הגישו נגד יאהו תביעה הורים שהבן שלהם נפל בעירק וההורים רצו גישה למייל של בנם. יאהו סרבו והלכו איתם למשפט.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-08-2008, 01:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=CM0S]אם כך, אתה צריך..."

אתה טועה זיו, למה?
נכון גוגל יכולים לבנות עליי ועליך ואולי כל אחד פרופיל, אך זה משפר את השירותים שלהם. אתה,אני וכולם נהנים מזה חזרה בתמורה.

חשבת פעם מה קורה כאשר אתה קונה בסופרסל או רשת אחרת גדולה? הם בונים עליך פרופיל כנ"ל, הייתה על זה אפילו תוכנית בערוץ 22. מה אתה מעדיף, אילו מבצעים אתה מעדיף וכו... וכן ככה גם החברות אשראי,קופות החולים,ספקיות האינטרנט, ספקיות הטלפון, הסלולארי והמדינה. כולם עושים זאת היום. למעשה אין לך הרבה סודות היום אפשר להגיד ואין לך הרבה מה לעשות נגד זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 01-08-2008, 14:50

ענין של השקפת עולם.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה אומר זאת מתוך הרגלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אתה אומר זאת מתוך הרגלי הצריכה שלך, ולך אין בעיה עם זה, כי אתה אדם שומר חוק ומוסר. .
גם אני.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
לי לעומת זאת, שאני סוחר סמים ונשק, רוצח אנשים להנאתי, ועוסק בעיקר בפעילות בלתי חוקית - זה עלול קצת להפריע. .
אין לי בעיה, והלוואי שיתפסו אותך. אבל לא - זה לא יקרה.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
וברצינות, לאדם שפרטיות חשובה לו, לא יתכן שרשימת החיפושים שלו תישמר באיזה מקום. לא יתכן שכיוון שחיפשתי בגוגל מחשב מסויים, קיבלתי במייל הצעת מחיר בשבילו, ובפעם הבאה שאכנס לחיפוש אקבל הצעה מפתה לרכישת דיו למדפסת שקיבלתי מתנה.
.
למה בעצם לא. אני מעדיף לקבל הצעות ורעיונות שרלוונטיים עבורי ולא כל מיני הצעות לא רלוונטיות כמו פתרונות להגדלות או הארכות למיניהם שאני ממש ממש לא זקוק להן.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אמנם גוגל טוענת שהכל נשמר ומאובטח... פחחח, כל המידע ימכר לראשון שירבה במחיר, או לרשיות החוק. לא מומלץ.
גוגל כבר בשוק שנים ארוכות. ותאמין לי שבכל פינה ופינה אורבים לה ומחפשים אותה היכן שתמעד. ובכל זאת אני לא שמעתי עד היום ולו על מקרה אחד, מתוך מאות מליוני המשתמשים בשרות, שאיזשהו מידע דלף או נוצל לרעה.
ותקן אותי אם אתה כן שמעת על מקרה כזה.
ישן 01-08-2008, 16:31
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yochyb1 שמתחילה ב "ענין של השקפת עולם."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yochyb1
אין לי בעיה, והלוואי שיתפסו אותך. אבל לא - זה לא יקרה.

זה המקום להצהיר שאני לא באמת רוצח אנשים, ובטח שלא להנאתי. וגם הקטע עם הסמים והנשק מצוץ.
ציטוט:
למה בעצם לא. אני מעדיף לקבל הצעות ורעיונות שרלוונטיים עבורי ולא כל מיני הצעות לא רלוונטיות כמו פתרונות להגדלות או הארכות למיניהם שאני ממש ממש לא זקוק להן.
תיכנס לחנות שרלוונטית עבורך. כל עצם קיום ה"אח הגדול", מעורר חלחלה.

ציטוט:
גוגל כבר בשוק שנים ארוכות. ותאמין לי שבכל פינה ופינה אורבים לה ומחפשים אותה היכן שתמעד. ובכל זאת אני לא שמעתי עד היום ולו על מקרה אחד, מתוך מאות מליוני המשתמשים בשרות, שאיזשהו מידע דלף או נוצל לרעה.
ותקן אותי אם אתה כן שמעת על מקרה כזה.
למה שלא ננצל את מנוע החיפוש המופלא כדי לבדוק זאת http://www.google.co.il/search?num=...%91%D7%94&meta=
וזה רק בישראל. אם נחפש מסביב לעולם, ובאנגלית (וגם במנועי חיפוש שלא מצונזרים כמובן) נגלה עוד הרבה דברים מרתקים.
אה, ובל נשכח את יוטיוב http://news.walla.co.il/?w=/4/1307326 .

ישן 02-08-2008, 10:07

הקישורים שנתת הם ההוכחה הכי טובה לאי ניצול לרעה של המידע האצור בידי אחי הגדול...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "[QUOTE=yochyb1]אין לי בעיה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
זה המקום להצהיר שאני לא באמת רוצח אנשים, ובטח שלא להנאתי. וגם הקטע עם הסמים והנשק מצוץ.
.
לא חשבתי לרגע. אני בטוח שאתה לא.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
למה שלא ננצל את מנוע החיפוש המופלא כדי לבדוק זאת http://www.google.co.il/search?num=...%91%D7%94&meta=
וזה רק בישראל. אם נחפש מסביב לעולם, ובאנגלית (וגם במנועי חיפוש שלא מצונזרים כמובן) נגלה עוד הרבה דברים מרתקים.
אה, ובל נשכח את יוטיוב http://news.walla.co.il/?w=/4/1307326 .
וזו הדוגמה הכי טובה שלא מצאת ניצול לרעה של מידע. הרי הדוגמאות האלה הם דוגמאות של חיוב מחזיקי שרתים באחריות על הדברים שמועלים לשם.
האם פרש לא חוייבה, האם ישנו מנהל אתר שלא חוייב, האם ynet לא חוייב, האם הספק שלי לא חוייב, האם הספק שלך לא חוייב להעביר נתוני גולשים לצורך חקירה/תביעה ? ואם במקרה מישהו מאלה לא חוייב הרי שהוא עלול להיות מחוייב. ובכל זאת איני רואה בהם אחים גדולים.

אני מדבר על זה ועל זה בלבד. אני מחפש ניצול לרעה שבשימוש בשרותים שלהם וזה לב העניין:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אתה תמים? הם קוראים את כל המייל שלך, את כל החיפושים שלך, את כל התוצאות מהחיפושים אליהם אתה נכנס, את המסמכים שלך (אם אתה משתמש בשירות) את החיפושים שלך במפות, הכל. למעשה אפשר להרכיב פרופיל די מדוייק לכל משתמש עם המידע שיש להם.
תעזור לי ולאחרים למצוא דוגמאות למקרים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י yochyb1 בתאריך 02-08-2008 בשעה 10:16. סיבה: הוספה
ישן 03-08-2008, 08:40
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי yochyb1 שמתחילה ב "הקישורים שנתת הם ההוכחה הכי טובה לאי ניצול לרעה של המידע האצור בידי אחי הגדול..."

ציטוט:
לא חשבתי לרגע. אני בטוח שאתה לא.
כל זה היה, כדי שיהיה רשום לפרוטוקול. אין לדעת מי נכנס לכאן
ציטוט:
וזו הדוגמה הכי טובה שלא מצאת ניצול לרעה של מידע. הרי הדוגמאות האלה הם דוגמאות של חיוב מחזיקי שרתים באחריות על הדברים שמועלים לשם.
האם פרש לא חוייבה, האם ישנו מנהל אתר שלא חוייב, האם ynet לא חוייב, האם הספק שלי לא חוייב, האם הספק שלך לא חוייב להעביר נתוני גולשים לצורך חקירה/תביעה ? ואם במקרה מישהו מאלה לא חוייב הרי שהוא עלול להיות מחוייב. ובכל זאת איני רואה בהם אחים גדולים.
אני מדבר על זה ועל זה בלבד. אני מחפש ניצול לרעה שבשימוש בשרותים שלהם וזה לב העניין:
תעזור לי ולאחרים למצוא דוגמאות למקרים כאלה.

זה בדיוק ההבדל. הספק שלך לא שולט על כל מקורות התוכן ועל כל מה שאתה כותב. הספק שלך לא קורא את המיילים הפרטיים שלך. הספק שלך מחוייב למסור פרטים, גוגל לא אמורה להיות כזאת. גוגל מחזיקה בהרבה יותר מידע מכל הגופים שהזכרת, ולכן חיוב שלה למסור מידע כמוה כחדירה לתחתוני המשתמש.
אתה יכול לא לקרוא לצו בית משפט "ניצול לרעה", כי שוב, אתה אזרח שומר חוק, ומבחינתך כל תכתובות האינטרנט שלך יכולות לעבור בחופשיות תחת חלונו(ת) של בית המשפט העליון. אבל רוב האזרחים אינם כאלה, ומסירה של מידע לגורם שלישי הוא "ניצול לרעה" מבחינתם.

בנוסף, יש גם את העניין של ניצול לרעה אמיתי, ע"י גורמים אחרים. גם אם לא היה בעבר (ואני בטוח שהיה) תמיד יש סיכוי לניצול עתידי. שהרי החברה שומרת את ההסטוריה שלי לאורך שנים ארוכות. למה שחברה תשמור הסטוריות חיפוש למשך שנים? כי היא יכולה? למה זה טוב למשתמש?

ישן 02-08-2008, 15:35
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אתה תמים? הם קוראים את כל..."

ואתה יודע כמה משאבים לוקח לקרוא את האימיילים של כל המשתמשים של Gmail על בסיס יומי, כאשר 90% מהמידע הוא לא מידע "חשוב" שאפשר בכלל לעשות איתו משהו.
זה עסק מאוד לא יעיל, וזאת הסיבה שלא עושים אותו.
אם כבר יותר הגיוני שיש להם אלגוריתם סופר חכם שבודק על איזה נושאים האימיילים ומקטלג אותם, בונה פרופיל, שהדבר היחיד שמסתכל על הדברים האלה זה אלגוריתם שבוחר פרסומות, לי אישית זה לא משנה, כי אני בכל מקרה לא מסתכל על הפרסומות האלה, לא יודע מה איתך.

חוץ מזה שבמבט מהיר, זה בכלל לא עובד, הנה הפרסומות שיש לי ב- Gmail:

יש לך נשירת שיער?
הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים וקבל פתרון טבעי ומוכח לנשירת שיער.

הממ.. לא תודה

מוסיקה וצלצולים להורדה
רינגטונים, טרוטונים, mp3, קליפים ועוד. להורדה עכשיו באתר!

האתר מקשר לאורנג', אני בכלל לקוח של סלקום..

אושי גרוס סטנדאפ חינוכי
אין דבר כזה ילד רע - אושי גרוס הסטנדאפ החינוכי היחיד

כרגע אין לי ילדים

סוף לפחד במה
אל תיתן לפחד במה לעצור את הקריירה קרא עכשיו על טכניקות יעילות ותתקדם

אין לי קריירה של שחקן, אני גם לא מתכנן אחת כזאת

חוויה ארכיאולוגית עיר דוד
סיורים והרפתקאות, השתתפות בפרויקט חשיפת שרידים קדומים מעפר הר הבית!

לפני כמה ימים חזרתי מאנגליה, אין לי חוסר באטרקציות.

זה הופיע בדף כאשר המייל היה:
הודעה פרטית חדשה בפורומים של פרש

tnadav1,

קיבלת הודעה פרטית חדשה בפורומים של פרש מהגולש ***. אנא היכנס לקישור הבא כדי לקרוא אותה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/private.php

בברכה,
צוות פרש

ישן 03-08-2008, 13:47
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "ואתה יודע כמה משאבים לוקח..."

טוב, זו הודעה חסרת תוכן, ולכן אתה מקבל את פרסומות הדיפולט. אני פתחתי הודעה שעוסקת בנושאי החלפת מערכת קולנוע ביתי ותמיכה של היבואן בטלפון, וראה מה קיבלתי:

ציטוט:
Sponsored Links
מחפשים קולנוע ביתי?
מגוון מוצרי חשמל במחירים מפתיעים בשו****ל ישיר - כנסו עכשיו

קולנוע ביתי אצלך בסלון ?
מקרני FULL HD אצלך בבית ! המחירים והדגמים הטובים ביותר.

מחפש מערכת לטיהור מים ?
כל סוגי מטהרי המים תוצרת ארה"ב חייגו עכשיו ל*** 03-904**00

חשבון הטלפון מזיז לכם?
עכשיו ב-0: מדברים חופשי ב**********- 39 ₪ ומקבלים חודש חינם!

More about...
גלגלים לרכב »
סטריאו רסיבר »
מגבר »
רמקולים שקועים »

שים לב, כל המילים שהדגשתי הופיעו בהודעה המקורית! לפעמים קצת בלי קשר, אבל 70% עם קשר ישיר. (ההודעה עצמה לא פורסמה בגלל צנעת הפרט)

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 03-08-2008 בשעה 13:51.
ישן 04-08-2008, 04:08
  משתמש זכר dudi_4u dudi_4u אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.05
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "טוב, זו הודעה חסרת תוכן, ולכן..."

אז הינה דוגמא נוספת. שלחתי לעצמי מייל עם התוכן הזה:

"שלום לך! נקלעתי לחובות של 100.000.000 דולר, אני בפשיטת רגל אני מתכוון לברוח לאירופה מיד עם הטיסה הראשונה, איפה יש בית מלון שקט?"

והנה הפרסומות

הלוואה משלימה לרכישת רכב
קבלו מ-Cal 30,000 ₪ הלוואה לכל מטרה וללא ערבים, תוך 3 ימים!
*
במזרחי-טפחות זה פשוט
הלוואה ללא ריבית והצמדה. למעבירי משכורת מעל ₪4000. הרשמה באתר.
*
הלוואה לכל מטרה-השוואה
כל המידע במקום אחד מהימן נשאר להשוות ולבחור
*
מתכנן גיוס של מיליון ש"ח?
מומחי העסקים שלנו יגייסו עבורך מהבנקים בתנאים הטובים ביותר עבורך!
*
מחפש דירה ? עכשיו במכירה
שכונות המגורים הייחודיות של אזורים תל-אביב, ירושלים, חיפה, ובכל הארץ

רק דבר אחד לא הבנתי, חיפשתי מאה מליון וקיבלתי הצעה של מליון, ממש כסף קטן)

---------------------------
והנה דוגמא נוספת:
שלחתי שיר לאדם מסוים, הוא החזיר לי במייל "תודה רבה" ובחתימה שלו במיל רשום המשפט:
"רבי נחמן מברסלב אומר... לא העצבות רק השמחה."

והנה הפרסומות: הפעם כדי לקצר העתקתי רק את כותרות הפרסומות

ראש השנה באומן
בציון רבי נחמן מברסלב באומן לחצו והרשמו לנסיעה הגדולה!

טיסות הרגע האחרון בצבר

אל אל

ספרים משומשים ויד שניה

רק בתרנגול: מוסיקה יהודית
--------------
גם כאן בהחלט רואים הקשר ישיר בין תוכן המייל לארבעה מהקישורים.

ישן 03-08-2008, 19:22
צלמית המשתמש של dreamt
  dreamt dreamt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.07
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "זיו צודק בהחלט, וההסבר את..."

בסופו של דבר המטרה של אנשי גוגל זה להרוויח כסף, ואת זה הם עשו..
מקסימום עם המידע שהם משיגים, הם באמת "מצמידים" פרסומות,
שייאמר לזכותם שבכלל לא מציקות לגלישה..
קשה לי באמת להאמין שיש להם מטרה לעקוב ולעשות מעשי זדון עם מידע אישי של אדם זה או אחר..
מי שרוצה לעשות משהו פוגע במידע שלכם שנמצא זמין באינטרנט, תתפלאו לשמוע, בסופו של דבר, יוכל אכשהו להגיע אליו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.userbarz.com/47/9370.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.userbarz.com/41/8043.png]

ישן 04-08-2008, 22:10

זה לא ענין של סגידה...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "מדהים אותי איך תאגידים צוברים..."

(אם כי במקרה של גוגל ושלי - ישנה סגידה) מדובר בנטיית לב של כל אחד ואחד. אני, כמשל, מודע שגוגל אינה חייבת לי דבר. להיפך, גם אם לא אשתמש בשרותיה אלא בשרות אחד המתחרים אהיה סבור שאותן איכויות של המתחרים ייזקפו בחלקן להמצאותו של גוגל ולאיכותו. ראה לדוגמה, את התפוצה הרחבה של תיבות הענק ברשת שהחלה כתחרות מול גוגל. רוצה לומר, שאם גוגל לא הייתה פותחת את תיבות הענק לכל דורש ובחינם - אני מניח שאף מתחרה לא היתה עושה זאת.
ובחזרה לענייננו, גוגל כאמור, אינה חייבת לי דבר. היא גם לא התעלקה עלי ברחוב או כפתה את עצמה עלי באמצעות תכנת זדון כלשהי ( כמו הרבה מנועי או סרגלי חיפוש ). היא עשתה הרבה עבודה, השקיעה הרבה כספים כדי שבראש וראשונה תתפרנס ותרוויח, אך לא על חשבון מתן שרותים מעולים ומתקדמים ונוחות קהל המשתמשים. גוגל הודיעה בריש גלי שהיא מלקטת משרותי המשתמשים מידע אנונימי לצרכי פירסום. יתרה מזאת, בהתקנת הסרגל של גוגל הנך נשאל מפורשות אם אתה בוחר בהרחבות שגוגל תעשה שימוש במידע - לבחירתך. ראה את רוחב ליבה באיפשור קבלת המייל לתיבת האוטלוק שלך תוך עקיפת ומניעת הפרסומות. ואתה בוודאי יודע שגם זה לא מובן מאיליו ועוד בחינם.
בשורה התחתונה - אני מוכן לשלם ובשמחה על השרות של גוגל ואני שמח שהתשלום הוא מזערי אם בכלל. וזה שמישהו מרוויח בדרך - רק משמח אותי. מאוד. מי שלא מוכן לשלם, שלא ישתמש במנועי חיפוש. להשתמש בשרותיה של גוגל וגם להתלונן - זה כבר ... ישראלי.
ואגב, אולי יש למישהו הצעה לסרגל חיפוש של גוגל לדפדפן אופרה, שבגלל היעדרו איני משתמש בדפדפן מעולה זה. בבקשה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:05

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר