לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2008, 12:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מיקרוסופט הולכת ושוקעת אל תהום ולא רק מול לינוקס ו mac. עכשיו גם מול גוגל

אחרי הביקורות הרעות על ויסטא והעלייה של ל mac,לינוקס והקוד הפתוח והבחירה של הציבור ובעלי העסקים לא לעבור לויסטא או לשדרג אופיס על כל אלה עכשיו גוגל התחילה להציע תוכנה לעיבוד תמלילים וגיליון נתונים באתר Google Docs, חשוב לציין גירסת בטא עדיין. עדיין רחוק מלהיות האופיס של ms.
בתמונה הגדולה גוגל הינו המנוע החיפוש הכי פופלארי ברשת ועם שאר השירותים שלו לא תהיה לו בעיה ללכת ראש בראש עם ms גם בתחום הזה ועדיין להרוויח הרבה כסף בדרך וגם לנצח סיכוי די טוב. נתון נוסף ישנו ה Openoffice, כך ש ms תהיה חייבת להתאים את עצמה לשוק החדש אחרת תקרוס בתחרות שורה תחתונה בסופו של דבר במרבית השווקים שלה כיום.

לעוד מידע ניתן לקרוא כאן וכאן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2008, 19:49
  overclock overclock אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.05
אני בטח הולך לקבל הרבה ביקורות על זה אבל...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "לדעתי $M מתפוררת לאט אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The IceMan
לדעתי $M מתפוררת לאט אבל בצורה קבוע בשנים האחרונות
הם הפכו מזמן למונופל ולאיש הרע של עולם המחשבים, וכולם נגדם

עד לפני שנתיים כשאנשים אמרו לי mac עוד לא הבנתי.... אבל היום אני מבין שהם מונופול גם כן!

אני עובד בתחום המדע ושם כל המחשבים כמעת הם mac...
אי אפשר לשדרג במחשבים שלהם כלום, כל האיפודים או האיפונים מגיעים עם סוללה שעולה כמו חצי מהמכשיר ושלא ניתן להחלפה לבד, והכל יקר...

ולגבי האמרה "במק זה לא היה קורה" כל פעם אחרי שחלונות קורסת - XP לדעתי הוא הרבה יותר יציב מאשר מק...

אז לפחות מאפל למייקרוסופט אין חשש והמונופול שלהם לא עד כדי כך גרוע

ישן 01-08-2008, 08:14
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "מיקרוסופט הולכת ושוקעת אל תהום ולא רק מול לינוקס ו mac. עכשיו גם מול גוגל"

אני קורא את הרעיון הזה בהרבה מקומות כבר 5~6 שנים, ועדיין אין שינוי בפועל. MS לא שוקעת מול MAC/לינוקס, הם בכלל לא טורחים להתחרות בה. וגוגל? מה גוגל מציעה מלבד חיפוש? אוסף שירותי רשת סתמיים. אפילו GMAIL לא כזה חידוש בימינו. אה, ולא דיברתי בכלל על השוק העסקי. לא ברור לי בכלל מה גוגל מציעה לו.
אני עדיין בדעה שבועת גוגל תתפוצץ יום אחד. וMS? למיקרוסופט בסיס יציב של מליוני משתמשים במערכת הפעלה ששולטת בשוק, וברגע שאתה שולט במע"ה, אתה שולט בהכל. ע"ע IE.

מי שמכיר את דעותי, יודע שאני לא מהאוהדים הגדולים של MS בלשון המעטה, אבל זה עדיין לא מסמא את עיני מלראות את המציאות.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 01-08-2008 בשעה 08:16.
ישן 05-08-2008, 18:57
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני קורא את הרעיון הזה בהרבה..."

גוגל מציעה פרסום...
למה אתה חושב שכולם (= מי שחשוב) נגד האיחוד של יאהו וגוגל בתחום הפרסום?
מאיפה אתה חושב שכל ההכנסות שלהם מגיעות ולמה אתה חושב שגוגל מנסים להשתלט על כל מקום שיש בו הרבה אנשים? (יוטיוב, מנועי חיפוש, דוא"ל, בלוגים), אולי הרעיונות לא תמיד חדשניים, אבל המטרה היא להיחשף לכמה שיותר אנשים.
יותר אנשים = יותר אנשים רואים את הפרסומות שלהם = יותר אנשים לוחצים על הפרסומות שלהם = יותר הכנסה.
אז נכון, ההכנסה שלהם מאוד זניחה יחסית לחברות כמו מיקרוסופט וIBM, אבל היא בהחלט יציבה, ויותר אנשים משקיעים בה בגלל זה וזה נותן להם את הגב הכלכלי להיכנס לעוד תחומים (מישהו אמר נול?)

רק כדי להציג את זה במספרים, אם עלות הכנת מוצר היא 11 שקל, הרווח של המוכר על מכירה שלו היא שקל אחד, ולמה זה? כי 6 שקל מתוכם לפחות הולך לפרסום (השאר למובילים, קמעונאים, מכונות ייצור וכו'), שתבין את הפוטנציאל רווח.

ישן 06-08-2008, 22:52
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה טועה קוביבי לדעתי,אני..."

מנוע החיפוש לא הכי מעניין אותם...
אם אתה זוכר את הסיפור - קודם היתה הצעת רכישה של כל יאהו ע"י מיקרוסופט בסכום גבוה.
יאהו סירבו (אחרי שקיבלו תמריץ מגוגל, בצורת שיתוף פעולה בתחום החיפוש והפרסום), ואחרי כמה הצעות חוזרות מיקרוסופט נסוגו.
אחרי תקופת צינון מיקרוסופט הגישה הצעה נוספת, הפעם לשיתוף פעולה בתחום הPPC (פרסום בתוצאות החיפוש ובאתרי התוכן של יאהו), דבר שהיה מגדיל את נתח השוק שלהם מ-7% היום לסביבות ה34 לדעתי (לא זוכר מספרים מדוייקים), אבל הם סירבו והתחילו עם צעדים לקראת שיתוף הפעולה עם גוגל (בסביבות ה92-94% שליטה בתחום הפרסום), זה בגדול הסיפור של ההשתלטות.

לא סגור בדיוק על איך הנושא של מנוע החיפוש נכנס לתמונה, אבל בסופו של דבר זה הכול עניין של חשיפה לכמות כמה שיותר גדולה של אנשים

ישן 07-08-2008, 19:47
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "בטח שיש מה לחדש: קרנל מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tnadav1
בטח שיש מה לחדש:
קרנל מאוד יציב, תמיכה בתוכנות של Windows מותאמת במערכת ההפעלה, בצורה מלאה (בלינוקס לא יעשו את זה בגלל הפסיכולוגיה שלהם)
ממשקים מותאים אישית... וזה בלי לחשוב הרבה

קרנל יציב זה לא דבר של מה כך. לא בטוח שהם יצליחו הרבה מעבר ל MS על תצורות חומרה שונות. (שזו הסיבה שאפל מצליחה לשמור על רמה מסויימת עם מ"ה שלה) תמיכה בתוכנות וינדוס? למה לא להשתמש בוינדוס?
ממשק מותאם אישית זה סבבה, אבל המשתמש הממוצע לא יתאים לעצמו בחיים ממשק. הוא ישתמש במה שבא בדיפולט וזהו. תחשוב על כמה מסכים אתה רואה את הדשא והעננים של XP עם הסקין הכחול, ותבין על מה אני מדבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר