לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2008, 03:15
  WizarD LizarD WizarD LizarD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.07
מגעיל איה נאפה- יקר מידי ?

אני ועוד 4 חברים רוצים לטוס לאיה נאפה.... טיולון קטן לפני הצבא..
עדיף שיהיה מלון דירות ואנחנו מעדיפים שזה יהיה 4 כוכבים, מינימום ובלחץ 3 כוכבים....
ולא איכפת לנו שלא יהיה שום פנסיון..
בדקתי בכל האתרים...על חבילות נופש כל המלונות של ה-4 כוכבים הם לפחות 600 דולר זה נורא יקר...
אנחנו מחפשים משהו בסביבות ה 400 דולר..500 דולר גג זה התקציב שלנו, כמובן שיהיה עדיף כמה שיותר זול.......
אנחנו רוצים לטוס בסביבות ה11 לאוגוסט, אם מישהו היה באיזה מלון של 3 או 4 כוכבים שהוא זול
ולא מלוכלך ומקום שנהנה ממנו אני אשמח לשמוע...גם דברים רעים...
תודה לעוזרים, אני ממש לחוץ בזמן אני לא יודע מה לעשות זה דחוף לי.
לילה טוב לכולם.

נערך לאחרונה ע"י WizarD LizarD בתאריך 31-07-2008 בשעה 03:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2008, 12:41
  vmatan vmatan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WizarD LizarD שמתחילה ב "איה נאפה- יקר מידי ?"

חזרתי מאיה נאפה לפני כשבוע. הדיל הכי זול שמצאתי היה בית דירות אנטאה (Anthea) ב- 560$ לשלושה אנשים (אתם ארבעה לכן המחיר צריך להיות בין 400-500 דולר).
הבעיה היא לא התשלום על הטיסה והמלון אלא ההוצאות שם - הכל נורא נורא יקר! קח את זה בחשבון. (אני אישית הוצאתי 500 יורו).
סתם לשם שתקבל תמונה כללית: כניסה למועדון 10-20 יורו. משקה בפאב נע בין 5-15 יורו. השכרת טרקטורונים, במידה ותרצו, 100 יורו ליומיים. ארוחה במסעדה בין 15-25 יורו (בית דירות לא מספק ארוחות כמובן).
המלצה כללית לקחת אוכל יבש (פסטות, מנות חמות, אורז...) מהבית, לקנות שתיה בישראל וכל דבר שיוזיל לכם את העסק...

אני במבט אחורה הייתי לוקח קלאב מד בתורכיה. במבט ראשוני זה נראה יותר יקר, אבל בתאכלס זה לא. בכל מקרה, איה נאפה מקום מדהים, שווה כל רגע!

תהנה..
ישן 31-07-2008, 17:41
  Gilmaster Gilmaster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WizarD LizarD שמתחילה ב "איה נאפה- יקר מידי ?"

שמע אני ועוד 3 חברים סגרנו על דיל ל14 באוגוסט ב475 דולר לא כולל ביטוח שזה עוד 16 דולר, אני מאמין שבגלל שאתם 5 יהיה לכם יותר זול, במיוחד שעכשיו אני רואה כל מיני מחירים יותר טובים מהמחיר שאנחנו שילמנו, אז יש סיכוי טוב שיהיה לכם בסביבות 450 דולר אפילו פחות

vmatan אתה רציני לגבי כל המחירים האלה???
דבר ראשון בלי להעליב לפי דעתי יצאתם פריארים עם המלון (אלא אם סגרתם ממש ברגע האחרון), אנטאה זה בין המלונות הכי יקרים שמציעים לצעירים,יש מלונות כמו פיליפיאנה שבתקופה הזאת שמעתי על אנשים ששילמו משהו כמו 409 דולר כל הדיל
5-15 יורו למשקה בפאב??
15-25 יורו לארוחה במסעדה? זה בטח רק במסעדות גורמה או משהו, שמעתי שמקדונלדס למשל זה 5 יורו +-
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר