לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2008, 22:37
  משתמש זכר inspired-session inspired-session אינו מחובר  
מנהל מולטימדיה

חבר מתאריך: 07.12.07
אוקיי.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "תודה על העזרה :) אני לא ממש..."

אז בוא נעזור לך להכיר את הסוגים הרבים והמגוונים שיש במושג "רכיבה".
קודם כל, אם הכיוון שלך ברכיבת שטח הוא משהו כזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=415911
אני נאלץ לבשר לך שתצטרך להשקיע קצת ניירות
אבל אני משער ומניח שבתור רוכב מתחיל, זה ממש לא הכיוון ואתה תסתפק ברכיבת שטח מהסוג ה"מתון" יותר.
הסוגים ה"מתונים" יותר הם AM, כלומר אול מאונטיין (All Mountain), שזה DownHill "בקטנה",
כלומר קפיצות: יש, מכשולים בדרך: יש ורוב הדברים שיש בDH: יש אבל בקטנה, כמובן שאין את
הכל.
כמו כן יש לך גם את סגנון הXC, הקרוס קאנטרי (Cross-Country), בסגנון הזה הרכיבה היא
בעיקר בשבילים.
זה יכול להיות שבילים מסומנים, שבילי עפר מסומנים חלקית, או שבילים לא מסומנים כלל.
השבילים יכולים להיות בדרכות קושי שונות, עם מכשולים קשים יותר וקשים פחות, אבנים, סלעים
רטובים, בורות ועוד.
כמובן כל הסגנונות שציינתי להלן מסווגים תחת קטגוריית "רכיבת שטח", כי זה היה הכיוון שציינת,
לכן לא הוספתי סגנונות רכיבה אחרים(ויש הרבה) שלא קשורים לרכיבת שטח.
בהצלחה בבחירה, ואל תהסס לדון בהתלבטותייך בפורומינו

חזרה לפורום
ישן 04-08-2008, 10:42
  משתמש זכר inspired-session inspired-session אינו מחובר  
מנהל מולטימדיה

חבר מתאריך: 07.12.07
בתקציב שלך, עדיף שתלך על זנב קשיח כי משיכוך מלא לא יצא לך הרבה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "האמת? בכלל לא חשבת על..."

בקשר לדגם האופניים-
אם כבר הלכת על חברת Raleigh, שהיא חברה טובה למתחילים, וכבר הלכת על דגם הMojave,
הייתי ממליץ לך בחום להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות את דגם 2008, Mojave 5.
המחיר שלהם במצמן את מרוץ:
₪1,895.00
עם ההבדל הכספי, מגיעים ההבדלים הטכניים המשמועתיים מאוד בין הדגמים האלו.
דגם 1, זהו דגם שיספיק אותך רק בתור מתחיל, וגם זה, בקושי.
האופניים יתקשו לקחת מסלולים קשים, ואתה תרגיש את זה.
לעומת זאת, דגם 5, מאותו הסוג, זה אופניים ברמה קצת יותר גבוהה.
אני אתן לך מספר טיעונים כדי לעזור לך בבחירה:
  1. זהו דגם לא רק למתחילים, כלומר הוא יספק אותך בביצועים בשטח גם אחרי שתעלה רמה לרמה מתקדמת יותר.
  2. המפרט הטכני - יש הבדל די גדול בין הדגמים מבחינת התכונות הטכניות. הבולם, 100 מ"מ לעומת 63. ברקסים- דיסקים מכנים, לעומת מעצורי V. מניסיון ומהמלצה אישית, בשטח - לך על דיסקים, העצירה טובה יותר, יש לך יותר אחיזה בקרקע -> הנסיעה נוחה יותר. וזה רק חלק מההבדלים, אני אסכם שהמפרט הטכני של דגם ה5 טוב בהרבה מזה של דגם 1.
  3. בתור אופניים ראשונות וניסיון ראשוני בתחום, עדיף שהאופניים בתתנסה בהם יהיו ברמה טובה. לא טובה מאוד ברמה מקצועית ומתקדמת, אבל ברמה סבירה, לא למתחילים מתחילים, אלא לקצת יותר מתקדמים. ההתנסות באופניים מתקדמות בפעם ראשונה, עדיפה מאשר התנסות על אופני לא ברמה, הן מבחינה טכנית והן מבחינת התרשמות.
  4. לאחר שתרצה לעבור לרמה קצת יותר מתקדמת, והביצועים שיתנו לך האופניים לא יספיקו לך יותר, תצטרך להשקיע שוב השקעה כספית כדי לקנות דגם יותר מתקדם, דבר שיוכל להמנע על ידי קניה של דגם 5.
אלו כמה טיעונים שיוכלו לעזור לך לבחור. בהצלחה

בקשר לציוד- ציוד טוב יכול להגיע לסכום שמעל למחיר האופניים שלך.
תלוי באיזה ציוד אתה בוחר, ומה אתה רוצה לקנות.
יש מגני מרפקים, מגני ברכיים, כפפות, קסדות ועוד.

חזרה לפורום
ישן 13-08-2008, 11:21
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי inspired-session שמתחילה ב "בתקציב שלך, עדיף שתלך על זנב קשיח כי משיכוך מלא לא יצא לך הרבה."

אמנם קצת באיחור אבל מניסיון אישי אני לא הייתי מתקרב למצמן את מירוץ.
קיבלתי שובר מתנה למצמן את מירוץ ולכן אחרי בירור קצר על סוגי דגמים וכו' ניגשתי אליהם עם השובר ולצערי עשיתי טעות ולא ביקשתי ממישהו שמבין שיצטרף אלי. (הנחתי באופן שגוי לחלוטין שחנות גדולה ומכובדת לא תמהר לרמות אותי)

על חדשות אין מה לדבר כי על פחות מ 3000 ש"ח לא רצו לדבר איתי והמליצו לי לגשת לחנות היד שניה ולא לחנות האופניים הסיניות (יש להם 3 חנויות זו לצד זו - הרגילה, הפושטית והיד שניה). בחנות היד שניה דחפו לי אפניים מציאה, דגם משומש של ראלי עם 21 הילוכים ב 500 ש"ח שבקופה צמחו ל 600 ש"ח, אמרתי להם תודה ושלום אני לא מעוניין ולצערי הם התקפלו וירדו חזרה ל 500 ש"ח.

בסיכומו של יום אני תקוע עם אופניים שבגלגל ההילוכים הקידמי רק האמצעי תקין, באחורי מתוך 7 אפשרויות 5 ו- 6 לא תקינים, אין בולמי זעזועים, ברקסים שחוקים ועוד ועוד...

לדברי חברים, חנויות אחרות וסתם רוכבים האופניים האלו שוות במקרה הטוב 100 ש"ח.
(קניתי מנעול, כפפות וכו' בחנויות אחרות בהרצליה, בבייק פלנט בת"א וכו'. בכל מקום התפלאו שמצמן את מרוץ מכרו את הזוג הזה והתפלאו עוד יותר שמעו את המחיר ששילמתי...)

אז אולי מצמן הרוויחו עלי את ה 500 ש"ח האלו אבל בפעם הבאה אני אהיה מוכן לשלם יותר 500 ש"ח במקום אחר ורק לא להיכנס שוב פעם למצמן את מרוץ.

אשמח לשמוע את תגובת מצמן את מרוץ אם הם רוצים ובמיוחד את תגובתו של חזי מחנות היד שניה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הבלוג : http://www.Ugiyot.com
הגלריה : http://pbase.com/the_cheff

© 2004- כל הזכויות שמורות ל The Cheff, כל המעוניין להשתמש בטקסט או בתמונות (המוחתמות) המצורפות להודעה זו מוזמן לפנות במסר פרטי
.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר