לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2005, 06:28
  DREAM DREAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.03
צריך המלצות למצלמה , תקציב: 1500-2000 שקל.

שלום אנשים . אני מבקש את עזרתכם:
עד היום הייתה לי מצלמה דיגיטלית עלובה בשעלתה לי 600 שקל, מחברה לא מוכרת - digicam , ואפילו ללא פוקוס אופטי [!!]

כעת קיבלתי קצת כסף, ואני יכול להוציא בסביבות ה1500-2000 שקל למצלמה [אפשר קצת לחרוג מהקתציב אם יהיה הבדל מהותי]
אני מחפש מצלמה עם פוקוס אופטי טוב , יציבה, ושתהיה הממ , איך נגיד, קצת מקצועית . שיהיה אפשרויות חשיפה טובים, מאקרו טוב , וכל הדברים האלה .. [לפי מה שהבנתי, קוראים לזה מצלמה "חצי מקצועית" [?] ]

והממ עוד אפשרות שחשבתי, זה לקנות בכסף הזה מצלמת ווידאו דיגיטלית . אבל אני לא יודע אם הכסף יספיק לי לזה ? והשימוש למצלמת הווידאו תהיה בעיקר לצילום הופעות . אז אני צריך משהו שגם קולט סאונד טוב , לכן אני לא בטוח שהכסף יספיק ..

ודבר אחרון, אמא שלי נוסעת לטורקיה בעוד כחודש, מה שאומר שאני יוכל לקנות את המצלמה מהדיוטי פרי , זה כדאי ?

המון תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2005, 11:48
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
המלצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DREAM שמתחילה ב "צריך המלצות למצלמה , תקציב: 1500-2000 שקל."

יכול להיות שאני טועה בקטע הזה-אבל לפי הידוע לי אין-פוקוס אופטי-אלא-זום אופטי(אבל כמובן יכול להיות שאני טועה).

עכשיו לגבי המצלמה:
לפי דעתי אל תסתבך עם ווידאו דיגיטלית-זה המון כסף(מתחיל מ-3000 למצלמות שאינן "זבל").

לגבי מצלמת סטילס:
אני ממליץ על canon powershot A85 או על canon powershot A95.
ה-A85 קצת פחות טובה-אם אותן אפשרויות בערך כמו A95 אבל הבדל של 0.8 MP אם אני זוכר נכון והמסך המסתובב.
לA95 (שדרך אגב אני בעלים של אחת כזו) יש:
5 מגה פיקסל ,מסך מסתובב(ממש נוח-אבל יש להיזהר כי הוא יכול להשבר),זום אופטי כפול 3(35 מ"מ ל-105 מ"מ) , מאקרו עד חמישה ס"מ ,דורש 4 סוללות AA(זה מצויין) אם כי זולל אותן ומודיע ממש מעט זמן לפני שנגמרו(הספק של -2500 mAH מספיק להרבה זמן).
יש עוד הרבה שאין לי כוח לפרט-אבל אתה יכול להיכנס לזאפ:
www.zap.co.il כדי להשוות מחירים ואפילו בשביל תגובות למצלמות.
או ל:
www.dpreview.com לביקורות ומפרט טכני(באנגלית).

חוץ מזה:אל תתפשר-אם אתה קונה אחת משתי המצלמות שהמלצתי-אל תקנה בלי 3 שנים אחריות של קארט-חשוב מאוד-וחשוב מאוד כרטיס זיכרון של לפחות 256 מגה בייט.

מקווה שעזרתי,DevilH
ישן 17-03-2005, 14:37
  DREAM DREAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.03
הממ בכמה אתה מוכר ?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ינוןב שמתחילה ב "אם אתה עדיין מעוניין..."

אבל לא הכי נראה לי האמת , אני דיי מעדיף לקנות ביד ראשונה .. והמצלמה נראית לי קצת גדולה מידי [?]

והממ , כרגע אני מתלבט בין 2 מצלמות
canon powershot A95
ו-
Minolta DiMAGE Z3

בתכלס, הבנתי ש :
הקאנון מוציאה תמונות איכותיות מאוד, גם צילומי לילה יוצאים נהדרים . חסרונות : צילום ווידאו, זום קטן, זוללת בטריות .
והמינולטה - גם כן תמונות איכותיות , אצלה הווידאו יותר הרבה יותר טוב , זום ענקי - 12X . חסרונות: יש לה בעיות לעיתים לצלם צילומי לילה , היא קצת גדולה [לא הבנתי אם היא יכולה להיכנס בכיס, או לא] , וגם קצת עדינה מבחינת העיצוב .

כך שאני ממש לא יודע מה להחליט . תכלס, המינלוטה יותר קורצת לי, אבל הקאנון נשמעת לי יותר יציבה . מה דעתכם ?
ואגב, הממ , שוב בקשר למצלמת ווידאו - אין מצב שב2000 שקל אני אשיג מצלמת ווידאו טובה ? כי ראיתי כמה שנראות נחמדות בסביבות התקציב הזה .. כאן: http://www.zap.co.il/models.asp?Sog...&DB56537=143178 , מה רע במצלמות האלה ?

המון תודה .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר