לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2008, 19:44
צלמית המשתמש של Djec
  משתמש זכר Djec Djec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roi_ohanna שמתחילה ב "מעוניין לקנות ps3 צריך אתכם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roi_ohanna
אני מעוניין לקנות מכשיר ps3..
ראיתי מחירים בין 2300 ל-3300..

צריך את עזרתכם בכמה דברים..
1.איזה מכשיר לקנות (דגם)? ראיתי שיש כאלה שקוראים משחקים של ps2 וכאלה שלא..
2.צריך לקנות טלוויזיה חדשה בשביל להנות ממנו ממש?
3.איזה אביזרים לקנות איתו?
4.מה עוד כדאי לבדוק לפני הקנייה?

תודה רבה!!
מקווה שתעזרו לי בקנייה הזאת...

1. יש את הדגם של ה 40GB שזה עסק של 2500-2700 שקל ( באנדל עם משחק יהיה יותר יקר ) .
הייתרון הוא כמובן המחיר שיחסית לארץ הוא טוב , החיסרון הוא שהגרסא הזו למיטב ידיעתי לא תומכת משחקים של PS2 .
אם אתה כ"כ מעוניין בתמיכה ב PS2 במכשיר אז הבנאדלים של המכשירים עם ה 80GB תומכים במשחקי PS2 ( אני כמעט בטוח תקנו אותי אם אני טועה ) .
הבעיה בבאנדלים האלה היא שהמכשיר מגיע עם משחק והנפח יותר גדול אז גם כך המחיר שהוא 3000+ ש"ח בארץ .
2. כדי להנות מהמכשיר מומלץ לחבר אותו ל HDTV ( רזולוציות 720p /1080i וכו' ) גם מוניטור מכובד של מחשב יכול לעשות עבודה מעולה .
3.בחבילה שאתה רוכש רוב הדברים שתצטרך יהיו שם ( גו'יסטיק אלחוטי אחד , והכבלים הנצרכים)
4.הייתי ממליץ לבדוק מחירים במספר חנויות בארץ יש enjoystick או VGS שהמחירים שם דיי סבבה ואם קיימת האופציה לקנות מחו"ל אז תמיד עדיף כי המחירים שם מן הסתם יותר טובים .

נערך לאחרונה ע"י Djec בתאריך 05-08-2008 בשעה 19:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 22:00
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roi_ohanna שמתחילה ב "מעוניין לקנות ps3 צריך אתכם"

תקנה את הדגם של ה-40 GB שהוא גם ידוע עם הכי פחות בעיות.
אני שיחקתי לא מזמן על טלויזיה 29" רגילה ועכשיו יש לי טלויזיה חדשה 42" Full HD ואני נהנה מכל רגע, מסך של מחשב גם אולי מתאים אבל אין מה להשוואות לטלויזיה גדולה.
בקופסא אתה מקבל שלט אחד וכבלים סטנדרטיים אז רצוי לקנות שלט נוסף Sixaxis ו-2/3 משחקים בתור התחלה.
קנה מחנויות מוכרות ואמינות כמו EnjoyStick ואחרות נוספות או אפילו מכרזים באתרים שונים (אני הזמנתי לדוגמא מאולסייל) ואם קיימת אפשרות רכישה מחו"ל אז רצוי רק שתדע שאין אחריות בארץ למכשירים מחול וכאשר יש תקלה התיקון בתשלום.
עוד דבר חשוב שתדע שעדיף לך לחכות מעט זמן (לא הרבה) כי יוצאת בקרוב גירסא חדשה של PS3 עם מעבד 65NM (מפחית את הסיכויים לנזק במכשיר) ובקרוב חבילה של 80 GB תעלה כמו של ה-40 GB (והיא תהיה במקומה).

מקווה שעזרתי

ישן 09-08-2008, 12:14
  משתמש זכר PPF PPF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל PPF Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Djec שמתחילה ב "הפס3 בסדר גמור . רק שים לב..."

אל תקנה את החבילה של הפלייסטיישן 3 הכסוף כי אני חושב שאין אותו בגירסת ה-PAL אז עדיף לך לקנות את השחור הרגיל ושיהיה PAL שמתאים לתקנים של אירופה.
לגבי הטלויזיה כדאי לך לבדוק על זאתי : http://zap.co.il/model.aspx?modelid=576888 יש אותו לשתי חברים שלי והיא ממש טובה ולא כדאי לך לקנות 42" ב-5,000 כי הם יחסית גרועות. היום טלויזיה 42" טובה עולה 10,000 שקל והטלויזיה שהבאתי לך במחיר מצווין ובהחלט אתה מקבל תמורה על המחיר.

עריכה:
ראיתי שמוכרים פלייסטיישן 3 מחודש ב-zol4u במחיר של כ-2,000 שקל (http://www.zol4u.co.il/Product.aspx?ProductID=494).
תשאל בחנות אם יש אחריות של ישפאר ותקרא חוות דעת על הקנייה בחנות זו.
אל תסתכל על המוצרים הנלווים כי אותם תוכל לקנות באתר הזה: www.play-asia.com במחיר עלות (הזמנתי משמה משחק ושלט במחיר מעולה והכול בסדר).

נערך לאחרונה ע"י PPF בתאריך 09-08-2008 בשעה 12:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר