לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2008, 23:53
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
הערך שהכי חשוב לכם הוא: כבוד ההדי!

אלפי גולשים השתתפו במשאל ynet-גשר, וקבעו: הכבוד ההדדי הוא "הערך היהודי של ישראל". פחות חשובים לכם: פדיון שבויים רק במקום הרביעי, השאיפה לשלום רק בשביעי, צער בעלי חיים תשיעי והטרנד הירוק נועל את הרשימה. בסקר הטלפוני: החילונים עם המוסר האוניברסלי, הדתיים עם היהודי
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3577816,00.html

התוצאות המלאות:

1. כבוד הדדי 31%

2. קדושת החיים % 22

3. כיבוד הורים 15%

4. פדיון שבויים 9%

5. רדיפת האמת 8%

6. זכויות אדם 7%

7. שאיפה לשלום 3%

8. מתן צדקה 2%

9. צער בע"ח 2%

10. איכות הסביבה 1%

איזה ערכים אתם הייתם בוחרים בשלושת המקומות הראשונים כערך החשוב בעניכם?
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 15:42
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Astria Porta שמתחילה ב "יכול להיות שלא שמת לב, אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Astria Porta
יכול להיות שלא שמת לב, אבל אנחנו חיים בתקופה שבה שבויים לא מתים, הם מתחלפים, להחזיר אותם הביתה זה בעצם סיכון של חיי חיילים אחרים ואינו תורם לעם או למדינה כלום.
לא אמרתי שלהכאיב לבע"ח זה לא חשוב, אמרתי שאני לא חושב שזכויותיהם חשובות כי אין להם כאלה.
לא, לתת צדקה זה לא חשוב. מה שחשוב זה ללמד אנשים לדוג במקום לחלק להם דגים.

להחזיר אנשים ותוך כדי כך לשחרר מיליון מחבלים-אני נגד ואני שמח שגם אתה מפעיל את המוח בנושא,אבל בכללי צריך להשתדל לשחרר אותו בלי לסכן אחרים
בעלי חיים-אין להם זכויות? אולי אבל עדיין לא צריך להתעלל בהם
צדקה-תתפלא,לא כולם יכולים לעבוד-מה עם אישה נכה שמקבלת קצבה חודשית שבקושי מספיקה לתרופות?

ישן 05-08-2008, 16:42
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Astria Porta שמתחילה ב "איזו בעיה דמוגרפית? למה..."

אתה ברצינות חי בסרט מאוד ורוד
איזה בעיה דמוגרפית? חפש בגוגל
ולא,יש אנשים מסכנים בעולם שצריך לעזור להם והם לא אשמים! מה לעשות....אותם משפחות שמקבלות אוכל בגמ"ח לפעמים עובדות ועדיין אתה לא יודע מה יצא לי לראות בחלוקת אוכל-משפחות בבניין בלי אור! מדליקים שם נרות,אתה קולט את זה? משפחות בלי שום חשמל,לא מכונת כביסה ולא כל מה שמובן מאליו בעיניך כי אתה פשוט חי אותו....ומה לעשות שהגרמנים לא נותנים מספיק לאותו ניצול שואה...אז נפקיר אותו? נגיד לו "אדוני שמע,זה לא שאני לא רוצה לעזור לך,פשוט יש לי אידאל שאחרים לא יהיו טפילים בלה בלה בלה" בינתיים הבנאדם יכול למות!
ברצינות לא אכפת לך מאף אחד מסביבך?

ישן 05-08-2008, 17:58
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "אל תתחמק תעשה טובה ומה לעשות?..."

דיי עם השטויות. נאצים חשבו שהכללים שבחיות (דארווין) מתייחסות גם לבני אדם - הם בעצם חשבו עצמם לחיות והתנהגו כמו חיות.

יש מעמדות ברורות - דומם > צומח> חיה>אדם

ב- דומם>צומח>חיה - אין גדרים, אין כללים - בתוך החיות החזק גובר על החלש והוא שורד והחיות אוכלות ורומסות כל צומח - בזה אין חדש.

אדם באמצעות שכלו (או צלם האלוקים שבו - אבל זה כבר נושא אחר) חייב לקבל על עצמו גדרי מוסר אחרים.
חלק מזה זה לא השתמש בחיות מעבר לצורכיו הבסיסיים (אכילה, עבודה).
ולהתייחס באופן שווה לכל אדם.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 05-08-2008, 20:35
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי q_man שמתחילה ב "בכלל?"

לפעמים, כשבא לך, אתה מתאמץ לקרוא את התגובה כמו שהיא ולא איך שאתה רוצה להבין אותה.. כמו שעכשיו אם היית קורא כמו שצריך היית רואה שאני לא מתנפל עליך בעניין הנאצים (אני לא נבהל שמזכירים את המושג הזה) ושהייתי עונה לך אותה תשובה גם לגבי השחורים באמריקה ובאפריקה או בכל מקום אחר..

אתה נמהר לענות, אם לא - אולי היינו יכולים עוד להשיג משהו מהדיונים האלה אחד מהשני.

ישן 05-08-2008, 16:48
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי opie שמתחילה ב "אני חילוני... אין לי ערכים."

אתה אידיוט. תקרא יותר טוב את מה שאני כותב.

כבר אמרתי שיכולים להיות חילונים שעולים במעשיהם בהרבה על פני חובש כיפה.

ההערה שלי הייתה כלפי הדרך חיים שתיארת.
אני מניח שאפילו חילוני ממוצע היה מתנגד לדרך חיים שהצגת באותה הודעה.

עריכה: הנה מה שכתבתי באותו אשכול לאחר שניסו לפרש את דברי כלפי החילונים:

עם זאת אני לא רואה שיכול לצאת ערכים מהדרך חיים שאריאל תאר - אדם שמסתכל על חייו כדבר שהוא לא מוסיף אליו אלא מטרתו היא להתברג אליו - ולהתכלות - נשמע לי כמו מישהו שחושב עצמו לאפס. אז למה שלא יחשיבו אותו ככה אם הוא חושב ככה בעצמו?

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 05-08-2008 בשעה 16:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר