לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2005, 14:34
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
יש כמה דברים באמת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rom10 שמתחילה ב "מה אתם אומרים על המפרט הנ"ל??"

תבדוק אפשרות ל480W של TT.
לוח אם קודם כל תחליף לזה של ASUS, ואם יש לך כסף אז DFI, הם הכי טובים לOC או MSI שהם גם מצוינים. אבל גם עם אין לך כסף אז אל תשכח לקחת ASUS (לא הDeluxe).
כרטיס מסך של Leadtek לא Gigabyte (גם בנדל יותר טוב וגם קירור יותר טוב).
בקשר למארז. המארז שבחרת מצוין אבל במחיר הזה אתה יכול לקנות את Raidmax Scorpio 668.
יש לו 6 מאווררים של 80mm, המאווררים שלו לא מרעישים (יש לי את הדגם היותר קטן שיש לו 3 מאוורר של 80mm), והוא יכול לתת קירור יותר טוב מאשר 2 מאווררים של 80mm. גם סידור המאווררים די טוב.

ודבר אחרון תשים לב בין הצבע של הכוננים האופטים לבין הצבע של המארז.
לקחת מארז שחור וDVD לבן, רצוי שתחליף אותו לשחור אלה אם אתה אוהב את זה בצבעים שונים.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2005, 01:08

דבר ראשון לוח אם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Freestylerman שמתחילה ב "אתה רוצה להגיד לי שהלוח אם של ASUS יותר טוב משל Gigabyte?"

הוא לא רכיב שמשפיע על בנצ'מרקים.
דבר שני עם אתה רוצה בנצ'מרקים מלוח אז אז מסתכלים על יכולת הOC שלו.
הוא יכול להגדיל את רוחב הפס של PCI-e מ100MHz ל200MHz.
המתחים שלו מגיעים עד 2.9V.
בקיצר עם אתה מחפש את הבנצ'מרקים הקטנים אז הOC של ASUS יותר טוב מזה של Gigabyte, אז אל תחפש אותו על בנצ'מרקים כי אין GB סיכוי.

עכשיו בנושא הפיצ'רים, מה רע בזה שיש הרבה פיצ'רים. זה יתרון ואפילו יתרון חשוב. אתה לא יודע מה תרצה מחר, אבל לא משנה מה זה יהיה תמיד תוכל להכניס את זה ללוח. אחד הלוחות המצופרים שראיתי שיש לו המון חריצים. בקיצר אני לא רואה שום סיבה למה לא לקנות אותו.
מפחיד!

ישן 18-03-2005, 14:52
  Freestylerman Freestylerman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.05
אולי בOC הA8n יותר טוב (שוב אולי)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "נכנסתי לאתר היצרן ותראה מה מצאתי"

אולי בOC הA8N טיפה יותר טוב. לפי מה שראיתי בכל מיני סקירות ובכמה פורומים הלוח אם הGA K8NXP-SLI יותר טוב במבחני ביצועים מהA8N-SLI אם כי נראה שאתה צודק בקטע של הOverclocking.
לפי מה שראיתי בקשר לK8NXP-SLI:
The motherboard frequency can be adjusted from 200-400 MHz in 1 MHz increments while the PCI Express clock goes from 100-150 MHz again in 1 MHz increments
כמו שאפשר לראות בנוגע לPCI-e המהירות שעון של הAsus עולה על זה של הלוח של Gigabyte (אודה אם מישהו יוכיח לי אחרת, מכיוון שקניתי את הלוח המדובר)
אני בכל אופן מעדיף את הK8NXP-SLI על פני הA8N-SLI מכיוון שנראה שמבחינת ביצועים עם רכיבים, פיצ'רים וברוב הדברים נראה שהוא יותר טוב. עם זאת אם הייתי אוברקלוקר רציני הייתי לוקח אולי לוח אחר.

נערך לאחרונה ע"י Freestylerman בתאריך 18-03-2005 בשעה 15:13.
ישן 18-03-2005, 16:42

מה המחירים של ה2
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Freestylerman שמתחילה ב "אולי בOC הA8n יותר טוב (שוב אולי)"

מהחנות שאתה רוצה לקנות בה?
תשאל מה המחירים שלהם.
בכל מקרה לA8N-SLI Deluxe יש לו 2 חיבורים לכרטיסי רשת, 10 חיבורי USB, וגם הרבה חיבורי SATA IDE (נראה לי 8), בכל מקרה ללוח שלי יש A8N-SLI, יש פיצ'רים דומים, כלומר הרבה פיצ'רים, והרבה תכונות מועילות. בGameSpot ראיתי עליו ביקורות ממש טובות. בכל מקרה ההבדלים ביניהם ממש קטנים ולא מורגשים. אם אתה OCer אז תקנה MSI או DFI עם העדפה לDFI, אבל המחירים של הSLI שלהם יקרים ב500 ש"ח יותר מאשר GB וASUS. ואם אתה לא OC רציני ASUS או GB יכולים להיות בשביל לוחות מצוינים לכל דבר. בכל מקרה תראה מה אפשרי המחירים ביניהם בחנות שאתה מתכוון לקנות. אם המחיר זהה אני ממליץ על ASUS, ואם להגיד לך משהו, השם של ASUS הרבה יותר גדול משל GB, לא שזה משנה לך משהו, אבל זה אומר הרבה בקשר ליחס, לשירות, לעדכון הBios, וזה אחד הסיבות שבחרתי בASUS, מה גם הלוח הזה די זול מבין הSLI.
מפחיד!

ישן 20-03-2005, 07:41
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
תוספת...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "כמובן שלא תמצא"

עכשיו כשיש לי יותר זמן, אז
כרטיס מסך בדיוק כמו ש Atron הציע, עולה 398 ש"ח בפנדה
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=7021
הזיכרונות אם אני לא טועה הם ה GeIL 256MB PC3200 400MHz DDR Ultra שעולים שם 330 ש"ח ליחידה, כלומר 660 ש"ח לשני מודולים
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=2874
אינני רואה של GAIL יש דגם עם CL2.5 באתר שלהם...

ה Thermaltake Silent PurePower 410Watt W00035 עולה בפנדה 350 ש"ח
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8051
וגם הוא איננו ATX V2.0, אבל אינני בטוח שזה הדגם שהוא התכוון אליו...

מארז SuperTalent CA-833SV עולה 314 ש"ח פה
http://magicom-online.co.il/images/...s/pricelist.xls
(תראה לאן נאלצתי להגיע כדי למצוא אותו בכלל...)

סה"כ, יחד עם מעבד+לוח-אם כפי שהצגתי קודם 3420 ש"ח, לא קרוב אפילו למחיר ש Atron מציג פה...
האם האינטרס שלו ברור?

ישן 20-03-2005, 08:04
  MrS MrS אינו מחובר  

יש לי בעיה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Atron שמתחילה ב "מר סססס זה מחיר שמציע ספק שלי..."

ועוד איך. קרא את תקנון הפורום (ואני מצטט)
"אין לפרסם עסקים פרטיים בתוך הפורומים. פרסום לא חוקי הוא פרסום שאינו כולל הצעה בתוכו אלא רק הזמנה לפנות לעסק מסויים"

מאחר ואתה נותן מחירים שלא ניתן לאמת אותם, אתה מציין שהמחיר בא מספק שלך (כלומר אתה עסק, וגם לא הסתרת את זה בימים הראשונים) ואתה בפירוש כותב לעיתים "פנה אלי בפרטי" (ולצערי אינני יכול לבדוק לכמה אנשים אתה כן פונה בפרטי מיוזמתך, אבל זו בעיה של מנהל הפורום ולא שלי), אתה עובר על חוקי הפורום ולכן אני דרשתי מהמנהל ואני אמשיך לדרוש שתחסם, ואני מבקש משאר משתתפי הפורום להצטרף אלי בדרישה הזו.

עריכה
ואני אוסיף מדוע אני חושב שיש בנתונים שאתה נותן טעם לפגם, וזאת מאחר ויש לך אינטרס כלכלי לא בהכרח טובת הרוכש עומדת לנגד עיניך, בניגוד למי שנותן מפרטים כאן ואין לו אינטרס כזה. אני תמיד לחמתי להפוך את הפורום הזה לפורום מקצועי ואני אמשיך לעשות זאת.

לכן, גם אם הפירוש שלך לתקנון (ושל מנהל הפורום) שונה משלי, אני אמשיך בכל הזדמנות להזהיר את המשתמשים שייתכן ויש טעם לפגם במפרטים שאתה מציע עד שתתחיל להביא מחירים כמו כולנו מאתרי אינטרנט פתוחים לכל.

נערך לאחרונה ע"י MrS בתאריך 20-03-2005 בשעה 08:11.
ישן 20-03-2005, 08:18
  MrS MrS אינו מחובר  

אני דווקא כן יענה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Atron שמתחילה ב "שוב אני מדגיש שלא דורש מאנשים..."

מאחר והנה נחשף פן נוסף יפה של הפורום - הוא דמוקרטי ופתוח לכל, גם אם דעותיהם שונות משלך...

לצערך אני משתתף פעיל בפורום תקופה ארוכה מאוד, ואתה האחרון שאני צריך לתת לו הסברים. אבל אם אתה שואל אז לא, אין לי שום אנטרס למעט לעזור לאנשים לקבל תשובות מקצועיות כמה שניתן מעל דפי הפורום. אינני חושב שמי שיש לו אינטרס כלכלי יכול לתת עזרה כזו. צר לי.

אם אתה מטיל ספק בידע המקצועי שלי אז גם זו זכותך, אבל לדעתי (ולדעת משתתפים רבים בפורום להם עזרתי במשך הזמן) אתה תהיה בדעת מיעוט...

דרך אגב, אני חי ועובד באוסטרליה ואין לי שום עסק בישראל שיביא לי הכנסה (בכלל אני מתקשה להאמין שעסק כלשהו בישראל מביא הכנסה טובה יחסית לאוסטרליה...).

ישן 20-03-2005, 08:19
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אני רוצה ללמד עליו זכות
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "יש לי בעיה"

אם כל מטרתו הייתה למכור, הוא היה יכול לדבר רק עם קונים פוטנציאלים, אולם פעמים רבות אנשים מדגישים שהם לא גרים בכלל באזור קרוב אליו ובכל זאת ATRON מנסה לעזור להם.
בעניין המחירים- אני מאמין שהמחירים שלו אמיתיים ולא סתם מספרים מפתים, אני ראיתי שיש הפרש של כמה מאות שקלים בין הצעה של חנות גדולה, רשמית, מסודרת, לבין הצעה של מוכרי מחשבים יותר "פרטיים".
אני שוב חוזר- אני חושב שהוא עבר את השלב של "יוהו! כולם לקנות אצלי!" , גם באשכולות אחרים ATRON מגיב ומנסה לעזור כמייטב יכולתו בלי קשר לקניה אצלו, אז נכון שבאשכול המפרטים כשהוא נותן הצעה הוא ייתן הצעה מהחנות שלו, מה רציתם? שתהיה לו חנות אבל הוא ייתן הצעות של חנויות אחרות?
לכן אינני רואה סיבה לחסום אותו, ובמקרה הכי גרוע, שאולי אני תמים מידי, מקסימום לדרוש ממנו להפסיק לכתוב את השורה "זה עולה XXXX אצל הספק שלי", אבל את העזרה שATRON נתן ונותן (גם לגולשים שאינם קונים פוטנציאלים) אי אפשר להסתיר.
אה, ושלא יהיו ספקות, אני גר בירושלים ואין לי כל כוונה לקנות אצל הספק באשדוד.
ישן 19-03-2005, 16:17
צלמית המשתמש של Atron
  Atron Atron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי The-Jackel שמתחילה ב "מפרט"

חלק מהמפרט בסדר גמור בוא נעבור עליו.
1. מעבד חזק ומתאים לעבודה חשוב לקנות מעבד BOX הוא מגיע עם מאוורר מקורי ואין שום צורך במאוורר נוסף.

2. לעבודה נורמלית עדיף לקחת GIGABYTE לוח אם נותן את כל 100% של ביצועים בעבודה רגילה
רק אם אתה רוצה לעשות OC שאני לא ממליץ עדיף לקחת MSן או לוח יותר יקר DFI. אבל כאן לא נכנס לזה.

3. 3X512 מזה המלצה שלי לקחת את זיכרון בכפולות אם אין כסף עדיף שיהיה 1GB במקום 1.5GB
אתה מתעסק בגרפיקה אז חשוב מאוד שמחש יהיה כמה שיותר בטוח ועובד כמו שעון לכן צריך לבחור רכיבים בצורה טובה עקב הדבר אני ממליץ לקחת GEIL או OCZ עם CL2.5 (דרישה).

4. כרטיס מסך דבר חשוב והכרטיס הזה טוב מאוד. אני לא יודע רמה מקצועית שלך אבל כרטיסים QUADRO של NVIDIA הם עולים הרבה כסף אבל מיועדים רמה מקצועית של עבודה. FX6600GT מספיק לעבודה שלך לדעתי.

5. דיסק קשיח טוב.

6. כונן DVD גם בסדר גמור

7. צורב גם טוב אבל אני לאחרונה הרבה אנשים ממליצים ללכת על NEC 3520A שהוא אחד מהצורבי DVD טובים בשוק.

8. אין צורך יש לך מאווורר שמגיע עם מעבד והוא מספיק לעבודה נורמלית רק אם אתה מתכנן לעשות OC אז יש צורך בתכנון האוורר יותר טוב וגם יש צורך מארז עם לפחות שני מאווררים וספק 410-480 W מינימום לעבודה של מערכת זו.
ישן 21-03-2005, 15:52

MrS מספיק עם ההתנכלויות האלו!!
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "ראה תגובה 32..."

MrS מספיק עם ההתנכלויות האלו!!

חלאס מספיק! לא נראה לי שהפורום נועד בשביל להציק (כן להציק) לאנשים!!!
פעם, פעמיים הבנו אותך. אתה לא רוצה לקנות ממנו אל תקנה!!
אם לא שמת לב זהו עוגן מפרטים וAtron הוא מאלה שגורמים לאנשים להיכנס לפורום ע"י בניית מפרטים שאנשים מבקשים בצירוף של הסברים ענייניים.
אז מה אם הוא מציע עוד אלטרנטיבה לקנייה? בסופו של דבר רוב האנשים בפורום בוגרים ויכולים להחליט מאיפה לקנות.
מקווה שהפנמת את הדברים!!
Atron יש לי עצה קטנה בשבילך: תוסיף למחיר של הספק שלך את המחיר המעורך של אותו מפרט שבנית ממקומות אחרים על מנת שלא ליצור בלבול בקרב האנשים שמבקשים.
בכל מקרה: ישר כוח על תרומתך.

נערך לאחרונה ע"י Freestylerman בתאריך 21-03-2005 בשעה 16:03.
ישן 22-03-2005, 10:35
  MrS MrS אינו מחובר  

לא מדובר בלהציק
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Freestylerman שמתחילה ב "MrS מספיק עם ההתנכלויות האלו!!"

מדובר בטובת הפורום והמשתתפים.
אתה יוצא מנקודת הנחה שרוב המשתמשים בפורום בוגרים ומבינים, אבל הנסיון שלי (והוא ארוך בהרבה משלך פה בפורום) אומר ההפך. רוב המשתתפים שמבקשים מפרטים לא מבינים במחשבים ורובם די צעירים (אם כי אין זה אומר שהם לא בוגרים בחשיבתם). לכן, כפורום מקצועי יש מקום רק, ואך ורק, לדעה מקצועית ללא משוא פנים.

לדעתי, למי שיש אינטרס כלכלי אין יכולת לתת חוות דעת שאיננה מושפעת מהאינטרס הכלכלי, הרי בסופו של דבר יש רצון למכור ולהביא פרנסה הביתה וזה לגיטימי בכל מקום חוץ מבפורום מקצועי.

אם משתמש מבקש מפרט במחיר מסויים, וכל מפרט ומפרט שנבנה נבנה באופן שיטתי מחוץ לטווח מחירים המתבקש, כאשר האופציה היחידה לקנות את אותו מפרט בתוך טווח המחירים הנה דרך Atron והספק שלו אז יש כאן משוא פנים...

לכן תירגע, תחשוב לרגע על טובת הכלל וטובת הפורום ואני מניח שתגיע למסכנה דומה. אין לי שום דבר נגד Atron והתרומה שלו, רק שהוא צריך להתיישר עם חוקי הפורום כמו כל משתתף אחר.

ישן 22-03-2005, 15:05

אדון Mrs
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי MrS שמתחילה ב "לא מדובר בלהציק"

אם תקרא את המשפט הלפני האחרון שכתבתי בתגובה הקודמת תבין שאני הצעתי לAtron לעשות משהו כזה: להביא מפרט שעולה כמו ברוב החנויות המוכרות וליד זה לרשום את המחיר שהוא מציע, וע"י כך לא לגרום בלבול של המשתמשים המבקשים לקנות את המפרט.
בקשר לאנשים בפורום, אמנם יכול להיות באמת שהרבה אנשים כאן לא מבינים במחשבים ועל כן הם באים לפורום, אך טוב שהוספת שרובם של האנשים כאן בוגרים בחשיבתם, מה שאומר שהם מספיק בוגרים כדי לדעת מאיפה, בכמה ולמה לקנות, אחרי הבאת התשובות בפורום.
תקשיב, אני הפנמתי חלק מהדברים שלך ולכן העלתי את ההצעה שלמעלה שלדעתי יכולה לפתור את הבעיה.
לגבי האינטרס הכלכלי. ברור שעדיף שלא יהיה אינטרס כזה בכלל. אבל גם אם יש קצת אינטרס כל עוד זה לא פוגע באינטרס הכללי של הפורום ושל אשכול זה שהוא להסביר ולהציע מפרטים בעלות המתבקשת ולא עלות מיוחדת של מקור אחד לדעתי זה תקין.
ישן 21-03-2005, 22:50
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
חוות דעת על מפרט:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "03.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

עשיתי לחבר שלי מפרט למספר רכיבים: (תקציב של עד 4650)
מעבד:
AMD Athlon 64 3500+ Socket 939 BOX FSB2000 - מחיר: 1770ש"ח
לוח אם:
ABIT AV8-3rd Eye - מחיר: 710 ש"ח
זיכרון:
GeIL DDR PC-3200 / 400MHz / 1GB (2X512MB) / Value Dual Channel Kit - מחיר: 1070 ש"ח
מארז:
Thermaltake V7000A Xaser V WinGo + Window Black Gaming Case - מחיר: 690 ש"ח
ספק:
Thermaltake 410W 120mm Fan PFC Power Supply - מחיר: 350 ש"ח

סה"כ מחיר 4590

יש לו כרטיס מסך ATi Radeon 9200 128MB
והוא עדיין משלם עליו
אז הוא אומר שאין מצב שהוא קונה עוד אחד כרגע
כלומר, אין מצב לשים לוח-אם ללא חריץ AGP.

נ.ב.
כנראה שהוא מזמין את הכל מ-LogicPC
אז המחירים זה בהסתמכות על האתר שלהם.
אלא אם יש לכם הצעה לחנות אחרת?

הצעות?

ישן 23-03-2005, 19:51
  משתמשת נקבה דיסקית דיסקית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.04
בקשה למפרט למחשב חצי מקצועי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "03.05 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן! (2)"

אני מעוניין לקנות מחשב לחנות צילום, ויש לי בערך מושג מה אני רוצה. התקציב הוא 5000₪ בלי חריגות וכולל מסך. המחשב אמור להיות חלק מרשת של 3 מחשבים בחנות, והוא ישמש לעיבודי תמונה מקצועיים בפוטושופ, לצריבה "תעשייתית" של תמונות על דיסקים, ואולי גם לקידוד והמרת סרטים.

אני מעוניין במעבד AMD 64, כי הבנתי שהוא יעיל יותר בישומים גרפיים, ובביצוע כמה משימות במקביל, וזה מה שחשוב לי. אבל יש לי שאלה אחת בנושא; אני אצטרך מערכת הפעלה תואמת 64 ביט? ואם כן, כמה היא תעלה? ואם אשתמש במערכת הפעלה רגילה, עדיין יהיו לי חלק מהייתרונות? פשוט יש לי כבר מערכת הפעלה חוקית, ואני לא רוצה להעמיס על התקציב מערכת הפעלה נוספת.

מעבד: AMD אתלון 64 2.8GHz~ 3GHz
זיכרון: בין 700M ל 1G בייט, רצוי כמה שיותר מהיר כמובן.
לוח: אין לי מושג, רק שיתאים למעבד ולמהירות הזיכרון, רצוי גם עם כרטיס קול על הלוח, חבל לי לקנות חיצוני, אני לא אשתמש בו כמעט.
קשיח: 120 GB אני מעדיף של סיגייט, אבל גם מקסטור בא בחשבון (בגלל האחריות)
כרטיס מסך: אין לי שמץ, תנו הצעות.

כל שאר הרכיבים כמו כוננים אופטיים, מארז, מסך וכאלה, לא משנים כל כך, רק תשאירו להם מספיק מקום בתקציב.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר