לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2008, 06:48
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
מכתב "תודה" על השתתפות בארוע... נא תגובתכם

מכתב שקיבלתי במייל, ושאני יודע שהיה לו כבר הד תקשורתי.
איך הייתם עונים לכותב המכתב, אילו הייתם מקבלים אחד כזה?

הינה הנוסח כפי שהגיע אלי (שינית רק את השמות... בכל זאת...) -

לדר' נ. ומ. ,

‏מבקשים להודות לכם מקרב לב על השתתפותכם בחתונתנו ועל השי הנדיב שהענקתם לנו.
רציתי שתדעו שמנת הגורמה שאכלתם עלתה לנו 350 ₪ למנה (700 לשניכם),
כך שלמעשה שילמנו על השתתפותכם באירוע 400 ₪.
הצעה אישית וכנה שלי..... וזאת מבלי שרותם תדע מן המייל שלי...
בפעם הבאה שאתם מרגישים דחף כה עז להיות פילנתרופים כל כך גדולים לזוג צעיר המממן את חתונתו מן הכסף שאין לו,
אלא מן המתנות של החתונה.... שלחו להם מתנה בדואר .
האמינו לי שתשמחו אותם הרבה יותר.
לא יעלה על הדעת שאורח באירוע לא יישא לפחות בעלות מנתו ויצפה שהזוג הצעיר והמסכן יממן את ארוחת הגורמה שהוא אכל !!! זו פשוט שערוריה.
בתודה על השתתפותכם באירוע שהיה לנו מדהים למרות המתנה שקיבלנו מכם.

דר' א. ח.

זה המכתב...

נא תגובתכם (ושמעתי שנוסח מכתב התשובה חד כתער...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 11:28
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
קראתי את ה"אירוע" התקשורתי במקום אחר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מכתב "תודה" על השתתפות בארוע... נא תגובתכם"

יש 2 אפשרויות:

1.המכתב הזה כולו ספין תקשורתי ולא היה ולא נברא.
מה הרוויח מי שעשה זאת? כלום חוץ מכותרת והתעסקות בשטויות כמו התלמידים בבית הספר שנהנים לעשות שטויות ולצלם את עצמם ואת המורה ואח"כ להפיץ ברשת. גם על התופעה הזאת היו כתבות שלא החמיאו לתלמידים שעשו זאת כמעשה קונדס.

2.המכתב הזה אמיתי.
אם המכתב הזה באמת נכתב ונשלח הוא מעיד על הכותב והשולח שהוא ילדותי , טפש וגס רוח,
חסר תרבות וחינוך.
ילדותי כשהוא מנסה להתחשבן עם מי שלא סיפק את רצונו, כמו ילד קטן שאיבד סוכריה ומאשים את השכן על אובדנה.
טפש על משום שפרסם את קלונו וקלון זולתו בפומבי.
גס רוח בגלל הסגנון.
חסר תרבות וחינוך כי ככה בפירוש לא נוהגים.

ישן 05-08-2008, 20:27

וזה הסיפור מאחורי המכתב הקשה הזה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מכתב "תודה" על השתתפות בארוע... נא תגובתכם"

כפי שהתפרסם כאן http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3575851,00.html

ד"ר כ' הוא רופא וטרינר שהתחתן בחודש יוני האחרון עם בחירת לבו. בין המוזמנים לחתונה היו גם בת דודתה של אם הכלה, ד"ר נ' ובעלה, ד"ר מ', שניהם ביולוגים בגמלאות, שהביאו לזוג הצעיר סכום של 300 שקל. את המכתב הזועם שיגר כ' לבני הזוג בדואר האלקטרוני. האורח מ' נפגע מאוד ולא נשאר חייב: הוא העביר את המייל בתפוצה רחבה ברשת, והחזיר לד"ר כ' תשובה בוטה לא פחות: "המנה שתיארת כגורמה לא הייתה אלא גיבוב של מאכלי פיגולים... ברגיל לא הייתי אומר זאת, אולם משפנית אלי אז ראיתי לנכון לציין זאת לפניך, נכון, באירוע עצמו אמרתי לך שהכול מקסים אבל כנותך המפתיעה במכתבך שבנדון גרמה לי להיפתח בפניך ואני משוכנע שתקבל זאת בהבנה... אין לי מושג למה הטרחנו את עצמנו לאירוע המשמים שלכם, עם רעש בלתי פוסק של מוסיקה קלוקלת. גם הסמרטוט הלבן על הכסא לא גרם לי להרגיש אווירת יוקרה כלשהי".
ולאבי הכלה כתב מ': "נדהמתי לשמוע שבשביל הבילוי הנחות הזה שילם הזוג 350 שקל לנפש. מה יש לומר, החבר'ה הצעירים שלך יצאו פראיירים כבר בהתחלת הדרך".

"אני מופתע מהעובדה שזה הפך להיות אישיו ציבורי", אמר לי כ' כשפניתי אליו כדי לאשש את הדברים. "אנחנו בשנת 2008, מאוימים על ידי איראן, אז זה מה שחשוב? כן, אני מודה שקצת הגזמתי בתגובתי, אבל להביא 150 שקל לאדם לחתונה, גם זו הגזמה בעיני. אני יכול להגיד לך שקיבלנו צ'קים גדולים יותר מאנשים קשיי יום, אבל לא הפקדנו אותם בכלל בגלל שידענו את מצבם".

ישן 05-08-2008, 20:45
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "וזה הסיפור מאחורי המכתב הקשה הזה:"

עכשיו הבנתי שזה אירוע שבאמת התקיים.
כל מה שכתבתי על כותב מכתב נכון ומדויק.
אמנם הוא רופא וטרינר אבל טפש ,ילדותי וגס רוח להחריד.
מאיפה הוא יודע כמה מרוויחים אורחיו? האם הוא מודע להיקף חובותיהם?
אולי הזוג המבוגר הוזמן באותו חודש ל7-8 חתונות -יש מצבים כאלה-ואין להם כפנסיונרים לתת יותר מדי.
מצד שני אני כך אני נוהג כאורח.
1.לא הולך כמעט לאירועים שאינם של המשפחה הקרובה או חברים ממש קרובים.
2.לאלה שאני כן הולך אני מברר היטב מהות האירוע.
3.יש אירועים שהזוג כ"כ מתעקש שנגיע - ואם אין לי חשק להשכיב סכום ניכר, אני מודיע לבעלי השמחה שאבוא רק לחופה ולא אוכל מנה כלל כי אני ממהר בתירוץ כלשהו.
אני מביא מתנה מזערית -לא כסף - מגיע ,מברך את הזוג וההורים ומיד לאחר החופה -עוזב את המקום.
לא נוגע בכלום ולא תופס כסא .
ואם זה רחוק מאד (כיום עושים חתונות בחארת אל טאנק פינת ג'הנם- אני אומר שאיני יכול להגיע בגלל המרחק ושולח מתנה +איחולים בהזדמנות אחרת.

ישן 05-08-2008, 21:16

העיניין הוא הרבה יותר עקרוני...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "עכשיו הבנתי שזה אירוע שבאמת..."

כשנישאנו (לפני ים של שנים... ) גם אנחנו בנינו על הצ'קים של המוזמנים בכדי לכסות את עלויות הארוע.
ההבדל המהותי היה שהעלויות שלנו היו בגבול הסביר, החתונה היתה שמחה, טעימה ובעיקר- לא קפצנו מעל הפופיק...

היום, כמעט בכל החתונות שיוצא לי לפקוד, מדובר בהפקת ענק שאני מתקשה להבין על מה ולמה ובעיקר מי משלם-
מצלמות רחף, זיקוקים, מפות שולחן בצבע התואם בדיוק, אבל בדיוק לצבע הגרביים של החתן ותואמות גם את צבע בלונים בכניסה, וצוות הווי שיובא במיוחד ממלון באילת ועוד שלל גימיקים "שלא-תמצאו-באף-חתונה-אחרת"...
אז עם כל הכבוד לזוגות המקסימים (באמת!!! בלי טיפת ציניות), אני שמח בשימחתם, אבל לוקח בחשבון שיש לי עוד שלושה ארועים לפחות בתקופה הקרובה ובצער רב אני לא מכסה את מלוא העלות היחסית שלי בארוע...
ואני לא נחשב לקמצן במיוחד...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר