לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2008, 09:43
  משתמש זכר shizendo1 shizendo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
Facebook profile
קורס ביטחון פרטי והגנה בליבורנו איטליה

זה לא מזמן חזרתי מהעברת קורס של ביטחון פרטי והגנה באיטליה ,זה הקורס השלישי שלנו שם כחלק מתפיסה כללית של הקנית בטחון לשם יכולת הגנה הוסמכו 18 מדריכים בכל הרמות וכן התרחבנו ל 9 מועדונים העוסקים בזה ברחבי איטליה גם בארץ אנו תופסים התרחבות מואצת לכל הפעילות של האירגון
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://img2.tapuz.co.il/forumsApps/resize.asp?image=1_120020891.jpg&width=200]

כתובות אינטרנט מצורפות:
תמונות מהקורס ליבורנו יולי 2008

חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 10:27
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
מעניין אמנון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shizendo1 שמתחילה ב "קורס ביטחון פרטי והגנה בליבורנו איטליה"

אמנון סנסאיי קודם כל ברכות על הצלחותייך והתפתחותך האישית בתחום ועל ההתרחבות.
כל הצלחה שלך היא הכבוד לעם היהודי ומביאה הרבה הצדקה למוח היהודי שלנו.
אני חייב לשאול אותך כיוון שקודם כל הינך מגדיר את עצמך כאיש קראטה דו לכל החיים ולמרות שקראטה ומהו הינה רק הגדרה מודרנית אנושית אמורפית.
בכל זאת מה שאתה מעביר בקורסים וגם בסירטון שפירסמת לא מזמן שבו אתה מתראיין שאתה עוסק בקרב מגע ובקפאפ ורואים את זה לפי האופי של האימונים שאתה מעביר.
זה נראה שבשנים האחרונות הרבה מאוד ישראלים טובים וותיקים שאתה כלול בינהם עוברים יותר מן הפן המסורתי שהאיטי לימודי שעליו הייתה הביקורת, אל הצד היותר מעשי מבוסס מציאות ולחמה משולבת זירתית לוט"רית.
כיצד אתה רואה את המעבר למרות שאותם דברים הם פשוט נזרת ותנודה של השיטות שבהן אתה עוסק רוב ימי חייך?
חזרה לפורום
ישן 05-08-2008, 11:19
  משתמש זכר shizendo1 shizendo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
Facebook profile
שלום לך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "מעניין אמנון"

ראשית אני אכן מגדיר את עצמי ועדין רואה את עצמי כאיש העוסק באומנות לחימה /קראטה דו/זה שנים רבות קרוב ל 40 שנה(וואו כמה שאני זקן)את רוב חיי אני מבלה וביליתי בדוג'ו על המזרון בורכתי במורים מצוינים מ סנסאי אדמונד בוזגלו עד ודרך סנסאי שיראי סנסאי נייטו זאת בקראטה המסורתי, למזלי כולם עסקו גם בכיוונים שונים אדמונד ממש איש אשכולות,סנסאי שיראי קנדו ומפתח אומנות גוג'ו שינדו שזה מעיין קרב מגע ע"פ תפיסתו שלו,וסנסאי נייטו שהוא בעצמו גם מעבר לקראטה גו'דואיסט,נחת זרועם אני מרגיש עד היום,השינוי החל כאשר תלמידים שלי החלו לשאול שאלות ולחפש קיצורי דרך,אני יודע שאת התשובות יש לי אך תמיד אמרתי: הדרך ארוכה תתאמנו ונגיע, לצערי לא כך הדבר הזמנים משתנים מצבים משתנים ולכן מצאתי את עצמי מתחיל לתת מעצמי בכיוונים נוספים אשר אינם מצידי באו להחליף שום דבר מעבר,למזלי הטוב גם לאורך כל חיי נחשפתי לנושא קרב המגע ירי ונהיגה מבצעית זה ממעגלים אחרים שלחיי כך למעשה ברגע מסיום חל החיבור בין השתים כאשר גם למען האמת תרמו לכך מספר רב של תלמידים שלי שהגיעו ליחידות מובחרות כגון שלדג,דובדבן פלס"ר גולני ועוד שפשוט אמרו אמנון למה אתה לא פורץ החוצה עם זה,כך שזה למעשה תהליך שקורה, אולי ראיה נוספת היום אני ממש בתהליך של ההתרחבות בארץ ובעולם אך נכון להיום אני שומר על הפרדה גמורה בין העולם המסורתי לעולם החדש שאני גם נמצא בו כעת, ובמשפט מסיים אומר שבהסתכלות נכונה זה קיים בעולם המסורתי אבל כמעט שלא נלמד לצערי.
יום טוב אמנון

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר