לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2008, 09:23
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מערכת טילים נגד טילים ישראלית - הבדיחה על חשבוננו ?

אתמול בחדשות 10 או 22 שודרה כתבה שבה הוצג חדר המאוכלס בחיילים המריצים סימולציות מלחמה אשר במסגרתן נורים טילים על ישראל מאיראן, סוריה ולבנון. אחרי ההצגה המרשימה בה החיילים הצליחו להוריד עם טילים וירטואלים ישראלים, טילים וירטואלים של האוייב אף הגדיל לעשות אחד החיילים כאשר הבטיח שבזמן אמת כל טילי האוייב יפגעו.

אני רוצה להבין משהו, במלחמת לבנון השנייה המעצמה הישראלית לא הצליחה לעצור אפילו טיל אחד מלפגוע בשטחה הטריטוריאלי (כנראה החיילים היו עסוקים בסימולציות. פחחח...) אז למה שמישהו יאמין שישראל יכולה לעצור טילים שמקורם בשלוש מדינות במקביל ? מנסים להפחיד פה את האוייבים מבחוץ או שדוחפים לציבור הישראלי אקמול טלוויזיוני נגד טילים ?

עד היום אני יכול להתגלגל מצחוק שעות כשאני נזכר בניילונים על החלונות שהיו אמורים להגן על אזרחי ישראל מנשק כימי וביולוגי במלחמת המפרץ. נראה שהתיאטרון אותו תיאטרון רק שהחליפו את ההצגה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2008, 12:39
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מערכות החץ והפטריוט..."

אני יודע. תאורטית זה אפילו אמור לעבוד ואני גם רוצה להאמין שהמערכות האלו מסוגלות להפיל לפחות 2 מכל 3 טילים שיגיעו לכאן אבל מה לעשות שהאיומים הלא-קיומיים לישראל הם הרבה יותר סבירים (איום לא קיומי = יהיה הרס והמון ימותו אבל המדינה תשרוד) וללבנון ולסוריה יכול להתחשק להשתמש בנשק תלול מסלול בסגנון מלחמת לבנון השנייה ואז מה שווים כל החבר'ה שעושים סימולציות ?

שורה תחתונה - נורא כייף להשוויץ בנשק מגניב שמפיל טילים אבל המלחמה האמיתית תתנהל בשטח ומה שהצבא צריך לעשות זה להתאמן לקראת יום פקודה, לדאוג שהמחסנים יהיו מלאים ולשתוק. מי צריך את הכתבות תדמית האלה ?

ישן 06-08-2008, 12:46
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
את יכולותיה של המדינה יש להראות, לא להסתיר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני יודע. תאורטית זה אפילו..."

(כמובן, הכל במסגרת ביטחון שדה).
כל החבר'ה שעושים סימולציות (אתה קצת מזלזל בקצינים הללו, אתה לא חושב?) לא נועדו לתת תשובה לאיום שאליו אתה מתייחס - ולא בטוח כלל שישנה תשובה לאיום שכזה בתחום ההגנתי.
איום של רקטות קצרות טווח יש להסיר בדרך הישנה והטובה - להכות את האוייב בצורה כזאת שהוא יחדל מרצונו מירי (או יגיע למצב שהוא פשוט לא מסוגל לירות). ולא, במלחמת לבנון השנייה, למרות כל ההרס וההפצצות, לא נעשה כל מאמץ רציני להפסיק את ירי הקטיושות (מפתיע, נכון?).

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר