לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2008, 09:00
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "סדר עולמי חדש - מה?למה?איך?"

בוקר משובח לך אלכס, וברוך הבא לפורום
המנהל (שהוא גם היוזם) בנתיים יש רק בלשון יחיד שזה אני, אז אני אגיד לך תודה על הברכות

בוא נתחיל מהסוף להתחלה;

ציטוט:
איך זה ישפיע עלינו? איך נוכל להתגונן ואיך בכלל הם יעשו לנו את זה?

קודם כל אם ראית סרטים כמו דו"ח מיעוטים או 1984, התשובה כבר ידועה לך,
לא סתם צצו להם תסריטים שכאלה, הרבה יוצרים כמו למשל מייק ריברו שהוא בין היתר מפיק בסדרה
המצליחה "אבודים" מנסים לטפטף מידע באמצעות סרטים, ספק לצרכי בידור ספק לצרכי אזהרה.

בעקרון המטרה העליונה של הסדר העולמי החדש היא לאחד את הכבשים לעדר אחד שקל לשלוט בו,
בעולם החדש האוכלוסיה תהיה מתוייגת, מקוטלגת במחשבים, מאגרי DNA ומאגרי מידע ביומטרים ואחרים,
יהפכו את כל הידע עלינו לזמין ונגיש לכל המרבה במחיר, וכאמור ידע עלינו הוא כח כנגדנו.

מה המטרה, כסף? מן הסתם לא - האנשים שמובילים את השאיפה הזו ב 100 שנה האחרונות,
באים ממשפחות שבהן כסף הוא אבסולוטי, אין להם שימוש בו מרוב הכח והעושר שלהם.
לא, המטרה כאן היא כח ושליטה, המטרה כאן היא לצמצם ולאחד את אוכלוסיית העולם לחברה
שקל יותר לשלוט בה באמצעות תאגידים, באמצעות ממשלות דמה כשלמעשה הממשלה העולמית (קרי האו"ם) יהיה הריבון העליון.

ציטוט:
למה זה טוב? מי רוצא את זה?

זה לא טוב, זה יהיה אסון לאנושות..
ולגבי מי שרוצה את זה זה בעיקר אנשים בעלי כח עצום שחברים בחברות סודיות,
ואשר עוזרים זה לזה כדי לקדם את הרעיון של עולם שנשלט ע"י תאגידים,
זה משפחות כמו ווינדזור, רוקפלר, רוטשילד, ואנשים כמו רופרט מרדוק, הנרי קיסינג'ר, הבושים, וכו'...

ציטוט:
מה זה בכלל? מי יוזם את זה? מי יהיה המנהיג/ים בסדר החדש לכאורה?

כמו שנאמר כבר, זו שיטה שהתחילה עם האיחוד האירופי, עוברת בימינו לאיחוד הצפון אמריקאי,
ותסתיים באיחוד האפריקאי והאסייתי - בשלב הבא יאוחדו כל אותן ישויות ענק, לישות אחד מפלצתית - ממשלת האיחוד העולמי.

המנהיגים שלה יהיו מנהיגי העולם היום, ואני לא מדבר על הבובות ראווה שמציגים לנו בבחירות,
אלא על בעלי אינטרס, טייקוני תאגידים שמהנדסים חברתית את האנשים לקנות יותר ולחשוב פחות,
להכנס לחובות, להיות תלויים כמה שיותר במערכת, ולהשאר כמה שיותר טיפשים וממושמעים,
הקומיקאי ג'ורג' קרלין שנפטר השנה לצערנו, מסכם את זה בצורה מבריקה בקטע הזה (העניין המדובר מתחיל מדקה 01:30):

מעבר לזה, אם אתה שולט טוב באנגלית אני ממליץ לך בחום לראות קצת סרטים
שיכולים להמחיש לך בצורה הרבה יותר טובה מהו ה NWO, ואיך נוצר הרעיון, למה ומי עומד מאחוריו:

הנה 2 סרטים מלאים שניתן לראות בחינם ברשת, שאני ממליץ לך לצפות בהם כדי לקבל הסבר רחב ומסודר הרבה יותר:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. סרט רחב יריעה שהולך הרבה מעבר לתוכנית של ימינו, וממש מביא לך את הלך ההיסטוריה מימיה הראשונים

EndGame - מומלץ, מתמקד בדיוק על הנושא הזה ובהרחבה (עם סימוכין מסמכים וכל ההוכחות שרק תרצה)

מקווה שעזר לך להבין קצת מי נגד מי, וגם זה לדעתי רק קצה הקרחון...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 08-08-2008 בשעה 09:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2008, 09:07
  placibo placibo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.07
יש לי מילה אחת בשבילך - אאוגניקה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "ערב טוב"

"אאוגניקה" היא תורה "מדעית" שהיוותה את הבסיס לתורת הגזע הנאצית.

תקרא את זה:
אאוגניקה - מתוך ויקיפדיה

ואז תקרא את זה:
משפחת רוקפלר ואאוגניקה

ואז תבין בדיוק איך מתכננים לצמצם את האוכלוסיה - ע"י "טיהור" העולם מאנשים בלתי רצויים במעטה של "מדעיות", ואני לא צוחק כשאני אומר שזה הבסיס לתורת הגזע - זו עובדה מוצהרת - ואני גם לא צוחק כשאני אומר שאנשים מאוד רציניים בעולם תומכים נלהבות בתורה הזאת.... אני לא צוחק כי זה ממש לא מצחיק.... הנה ציטוט מהכתבה שהבאתי על רוקפלר:

ציטוט:
רוקפלר אומר בנאום שאוכלוסיית כדור הארץ גדלה בקצב מהיר ושעד 2020 אוכלוסיית העולם עלולה להיות מעל 8 מיליארד איש. ההתרבות של האוכלוסייה מהווה בעיניו איום על כל המערכות האקולוגיות של הסביבה, בין היתר בגלל צריכת יתר של אנרגיה וזיהום אוויר וסביבתי שנגרם כתוצאה מאוכלוסייה גדולה.עוד הוא מוסיף בנאומו שצריך "לייצב את כמות האוכלוסין בעולם", ושכמות האוכלוסין תנוהל הכי טוב בידי "חברות פרטיות" (אלו המילים שלו). לבסוף הוא אומר שבשביל שבקרה כזאת תצא לפועל צריך שיהיו את התקנות המתאימות למדינות ולממשלות, ושהאו"ם צריך לזרז ולפקח על התהליכים הללו. צריך לזכור שחלק גדול מהכסף של קרן רוקפלר הולך לשימור איכות הסביבה (כמה יפה זה נשמע), אבל תנסו לחשוב עכשיו כיצד הכסף הזה עוזר לשמור על הסביבה, האם זה דרך מציאת תחליפים לנפט שמזהם את הסביבה? (הנפט שנתן למשפחת רוקפלר את רוב ההון), או שהכסף עוזר לשמור על כמות האוכלוסיה בעולם?
ישן 08-08-2008, 15:28
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
למה הפסימיות הזהירה?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "בוקר משובח לך אלכס, וברוך הבא..."

ההנחה הראשונית שלך בנוגע לסדר החדש הוא שמדובר במשהו מרושע שמעודד על ידי קפיטליסטים מרושעים בשביל לתייג אותי, אותך ואת העולם למספרים שיהיו קלים לשליטה ותמיכה בכלכלת צריכה גלובלית. אני חולק עלייך.
מידע גנטי אישי למשל לא הולך להיות ההבטחה הגדולה הבאה של הרפואה (או של תוכנית השליטה של האילומנטי) משום חוסר יעילות רפואית ומשום שכבר כיום דואגים שגופים עסקיים לא יוכלו להתעסק עם המאגרים האלה וכן, אני מאמין (אפילו קצת) בחוקים להגנת הצרכן.
נמשיך לכך שתאגידי ענק הם באמת לא בעלי יכולת להשתלט על העולם, מהסיבה הפשוטה שלתאגידים יש נטייה להכשיל אחד את השני והרי אם הם השחקנים מאחורי הקלעים מדוע פוטין ממשיך במסע הצלב שלו נגד האוליגרכים הרוסים? איך סין, עם התאגידים שלה שנלחמים נגד התאגידים האמריקאים, נכנסת לתמונה?
ולבסוף יישויות כמו האיחוד האירופאי נידונו לכישלון. האיחוד האירופאי בקושי מתפקד (אפילו על חוקה הם לא מצליחים להעביר), ואם זה מה שקורה ביבשת שהעמים שלה עוד קרובים תרבותית, תחשוב איך יראה איחוד בין צפון ומרכז אמריקה, או איחוד בין אסיה ואפריקה.

אז למה להניח שהסדר החדש הוא דווקא מרושע? הבונים החופשיים הם תומכים גדולים ברעיונות של תנועת הנאורות באירופה, וכך גם האילומנטי. התוכנית שלהם יכולה דווקא להיות "ארצות הברית של העולם" שיציעו פתרון לכל כך הרבה נזקים ברמה עולמית- עוני, רעב, ההתחממות הגלובאלית ועוד. איננו יודעים האם חתיכות הפאזל שאנו רואים משתלבות ליצירת "הרייך הרביעי" או עולם טוב יותר ולכן יש לשקול את כל האפשרויות, הטובות כרעות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-08-2008, 18:33
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
רק לי נראה מתקשר כל העניין של ה one world, one dream
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex69 שמתחילה ב "סדר עולמי חדש - מה?למה?איך?"

וכל האחדות של העולם בכדי להוסיף את סין לממשלה העולמית?

כשיעלו סרטונים ליו טיוב של הנאום שנשאו שם אפשר יהיה לנתח אותו.
באמת נראה כאילו כל זה שטיפת מוח רצינית לכמה שהעולם יכול להיות יפה כשהוא מאוחד. (או כן ואולי לא D: אני לא פוסל).
מה שהטריד אותי זה שתי העיניים שהיו על הפודיום שנאמו בו, אולי סתם צירוף מקרים ואולי לא.
בכלל הדגל של האולימפידה יכול להיות אחלה דגל של העולם כי בעצם הוא מתאר אחדות של 5 היבשות.

אפשר להתעמק בזה יותר אם מישהו חושב שזה שווה משהו

ישן 02-09-2008, 08:29

כמו שאמרו פה קודם, זה רק קצה קצהו של הקרחון

הנושא הזה כל-כך מורכב ועצום שאף אחד לא יכול לתת לך את התשובות - אתה צריך להתחיל לחקור בעצמך.

אני חייב להגיד שרק אחרי 4 שנים שאני חוקר באינטנסיביות את הנושא (ולצערי כל החומר הרלוונטי הוא באנגלית - אז אל תנסה בכלל למצוא תשובות בעברית - כל מה שנכתב בעברית רק יבלבל אותך), אני מתחיל להרגיש כמה הדבר הזה הוא האמת ואני רואה במו עיניי איך הסדר העולמי החד/ש מתקדם קדימה בקצב רצחני ואיך מנסים להשתיק את כל מי שמנסה לחשוף אותו.

בתור התחלה, אני מציע למי שמתעניין ללכת לאתר הבא, האתר היחיד בעברית שקפץ לתוך הבור הזה והם מנסים במירוץ נגד הזמן להביא כמה שיותר מידע ולתרגם אותו לעברית, ממש עבודת קודש הם עושים, וזה עדיין לא מספיק - זה רק בשביל ההתחלה. אם תרצה תשובות אמיתיות תהיה חייב להמשיך במחקר בעצמך...

אודות הסדר העולמי החדש
קונספירציות ישראל

יש שם כל-כך הרבה חומר מרתק שאני בטוח שתהיה לך סחרחורת ולא תדע מאיפה להתחיל... בהצלחה!
ישן 02-09-2008, 21:42

בואנא אתם שרוטים
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "צודק. גם אני שמתי לב לתופעה..."

המקום היחידי שכתוב על בנאדם שהוא יהודי זה ליד בנג'מין דיזראלי ולדעתי זה בהחלט מידע מעניין לדעת שהוא יהודי - כי הוא חשף את הקנוניה הזאת בנאום שלו! האתר פונה ליהודים אז לדעתי הקטע הספציפי הזה הוא בכלל בשביל לעורר קצת גאווה ולא בשביל לרמוז שום דבר על יהודים.

בואנא מה עובר עליכם?
אולי פשוט תקראו את העובדות שמופיעות באתר ? אם רק הייתם משקיעים בזה שנייה הייתם מבינים שכל מה שהאתר מדבר עליו לא שייך בשום צורה לאנטישמיות או לכל תפיסת עולם אחרת. הכל שם מתבסס על עובדות...

בכל מקרה ההפסד כולו שלכם....
ודרך אגב אני יהודי ואני לא אנטישמי ואני חרשתי את האתר הזה לחלוטין וקראתי את כל מה שהם אי פעם פירסמו ואני מבטיח לך שהם לא אנטישמים - הם יהודים-ישראלים גאים שמנסים לשמור על הריבונות של המדינה שלנו מפני היבלעות בתוך ממשלה עולמית שתשלול סופית את כל רעיון המדינה היהודית.

הם בעד היהודים ובעד כולם, הם נגד האליטות שמנסות להשיג שליטה מוחלטת על כולנו!
ישן 02-09-2008, 22:24
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי placibo שמתחילה ב "אין שום קשר לאנטישמיות"

אם תצפה בסרט שעומד לצאת "Fabled Eenemies", אז תראה עד כמה הוא אנטי ישראלי,
ועד כמה חברת אמדוקס הישראלית כביכול חולשת על קוי הטלפון של ארה"ב,
ושהישראלים הם הגורם העומד מאחורי 11 בספטמבר,
ושלמעשה המוסד שולט בסוכנויות הבטחון האמריקאיות, ועל העם האמריקאי.

אז להגיד שהאתר אנטישמי זו באמת הבנה לא נכונה של התוכן שלו, אבל הוא בהחלט מציג תכנים אנטי ישראלים במקרה הטוב.

אישית לי זה עצוב שבהרבה מצבים בהם מדובר באמת חשובה שאמורה לאחד את אזרחי העולם,
תמיד צצה ועולה הזוית הישראלית (ואני מדגיש ישראלית), יש המון שנאה לישראל בקרב הקהילה הזו בעולם
ובארה"ב בפרט, יש הרבה שקרים וחצאי אמת, הרבה הצדקה פרו ערבית ואנטי ישראלית, ודברים שמעיבים על החלקים שכן נכונים.

ואני לא אומר את זה רק כי אני ישראלי, אלא כי בדקתי בעצמי כמו תמיד.

מקרה אחד היה שאלכס ג'ונס, שבד"כ מאוד מדייק בעובדותיו - נתן לשנאתו לישראל להביא אותו לקבוע
שישראל עומדת מאחורי הפיגועים נגדה, ואת כל זה הוא ביסס על כתבה מהארץ או "הראאץ" כמו שהוא מכנה אותם,
כששמעתי את זה הייתי המום, ומייד רצתי לבדוק במה מדובר - והפלא ופלא, אותה "כתבה" של הארץ באנגלית,
למעשה ציטטה עיתונאי פלסטיני שטען את הדברים מבלי שום ביסוס או הבאת עדות,
זה מסוג התאוריות הבזויות שמתבססות רק על דיעות קדומות ולא על שום עובדה או סימוכין אמיתי,
וחשוב לנו כציונים, כיהודים וכבני אדם - לדעת להבדיל בין תאוריות ענייניות לתאוריות שמושתתות על דיעות קדומות.

במקרה של משפחת רוטשילד יש הרבה מן הדברים שהם נכונים, לצערנו יש יהודים בעולם שמכרו את נשמתם לשטן,
אבל מצד שני אין להם זיקה ישירה לישראל, וגם יהדותם היא בד"כ בגדר סטטוס קיים ולא דת אשר מאפיינת אותם כבני אדם.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 02-09-2008 בשעה 22:29.
ישן 02-09-2008, 23:02

מסכים כמעט עם כל מילה שלך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם תצפה בסרט שעומד לצאת..."

אבל אני חייב להגיד, שלמרות שבאמת ישנם אנשים שמעוותים את התמונה כנגד ישראל או כנגד יהודים, הרוב הגדול של האנשים בתחום לא שונאים אף אחד.

אלכס ג'ונס נשוי ליהודיה והוא ממש לא שונא את ישראל, הסיבה שהוא אמר את מה שהוא אמר הוא כי היו אינספור מקרים בעבר בהן ממשלות "דמוקרטיות" ביצעו או תיכננו פיגועים כנגד האזרחים שלהן כדי להשפיע על דעת קהל או כדי לייצר מצב חירום תמידי שמאפשר למדינה לקחת מאזרחיה זכויות רבות בשם הביטחון הלאומי.

ייתכן שהוא טעה במקרה הזה, ואכן אם תחפש אז תראה שהוא לא דיבר על הנושא הזה עוד הפעם. אם תחפש קצת אז תראה שדווקא הקונספירטורים האנטישמים שונאים את אלכס ג'ונס - בגלל שהוא אף פעם לא אומר מילה אחת על "הציונים" או על יהודים או על כך ש"ישראל שולטת בארה"ב", כפי שאנשים מסויימים חושבים בטעות.

הנה סרט על קונספירציות שנעשה בשנות ה-60 שמסביר בדיוק למה זו לא קונספירציה יהודית, 'כפי שאנשים מסויימים נוטים לחשוב':

"הקונספירציה הקפיטליסטית"

לדעתי רוב האנשים שמתעסקים בחקר הקונספירציה העולמית ראו כבר את הסרט הזה, וגם שאר הסרטים המפורסמים ביותר בעולם הקונספירציות, שהם Loose Change, Zeitgeist ו-ENDGAME, לא אומרים כלום על יהודים או על ישראל, אלא רק על האנשים האמיתיים שעומדים מאחורי הסדר העולמי החדש. לדעתי 5% מהאנשים האלה הם יהודים, ובכל מקרה אף אחד לא מציין בסרטים האלו אם הבנאדם יהודי, נוצרי או מוסלמי.

כשבן-אדם מבין את הסדר העולמי החדש באמת, אז לא יכול להיות שהוא ישנא איזשהו עם או מדינה, כי הוא מבין שמזיינים את כ-ו-ל-ם, וכולם עבדים של האליטות....
ישן 03-09-2008, 01:21
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי placibo שמתחילה ב "מסכים כמעט עם כל מילה שלך"

ציטוט:
אלכס ג'ונס נשוי ליהודיה

חייב לציין שהפתעת אותי פה, בחיים לא הייתי מנחש שויולט ג'ונס היא יהודיה (למרות שלא מצאתי לזה הוכחה מובהקת ברשת), אבל יש גם יהודים שונאי ישראל זה לא חדש לנו.

אבל בין אם זה אלכס ג'ונס, ג'יימס ברמוס או מנהיגים כמו רון פול - הם כולם מפגינים עקביות פרו ערבית ואנטי ישראלית,
העובדה שהוא מתמיד למזער את הצד הטרוריסטי הערבי ולהדגיש את ההתגוננות הישראלית מראה מעל לכל שהוא משוחד בדעתו,
העובדה שהוא תוקף את ישראל על הכוונה שלה להתגונן מפני איראן, ומתעלם במפגין מהאיומים האיראנים
שכוללים פוסטרים בחוצות איראן של גופה המסמלת את ישראל, מראה שהוא אנטי ישראלי.

אולי אני אחדד את זה ואומר שהוא אנטי ציוני מובהק, והיות וציונות היא מהות הישראליות זה אומר שהוא אנטי ישראלי.

הבעיה הגדולה שלי עם ג'ונס, היא שהוא יותר מדי נטפל לישראל, ובהרבה מקרים מפגין בורות מדהימה,
או סתם התעלמות מכוונת מהסבל של הילדים בשדרות, הרוגי הפיגועים, החיילים החטופים ותושבי הגבול בצפון בזמן מלחמת לבנון.

אני עדיין לוקח את המילה שלו ב 90 אחוז מהמקרים, אבל לא לפני שאני בודק בעצמי,
בנתיים בכל מה שנוגע לישראל הוא פשוט לא דייק, ושידר המון רמזים נלוזים כלפי מעורבות ישראלית ב 11 לספטמבר.

הוא טוען שבגלל שחברת אודיגו הזהירה את עובדיה לא לבוא לעבודה באותו בוקר, שכביכול זה מרמז על מעורבות של המוסד,
בו בזמן שישראל מאז ומתמיד הודתה שהמוסד קלט שדרים לפני המתקפה וניסה להזהיר את ארה"ב,
בעוד שזו התעלמה לחלוטין מאזהרות המוסד ה MI6 וכו', בדיעבד אנחנו גם יודעים למה...

אבל בלי שום קשר, אתה מפגין בקיאות מרשימה בחומר,
ולכן אני מצוות לך דרגת מומחה בפורום - בתקווה שתתרום לנו עוד ממה שחקרת עד היום

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 03-09-2008 בשעה 01:39.
ישן 03-09-2008, 08:02
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06

יוצא לי לקרוא לא מעט פורומים בנושא 9.11 (איך לא :-), ואיכשהו תמיד, מישהו יתחיל עם מעורבות המוסד, ציונות, פלסטין הכבושה וכל הקישקושידה הזו. כמו שלאנס כתב, מנסים ליצור את הרושם שהמוסד שולט הלכה למעשה באמריקה הגדולה, וכמובן שיש לה סיוע ממעצמת אמדוקס.

אחד הסיפורים הידועים יותר, מדבר על 5 ישראלים צעירים שנצפו על גג בניין, מצלמים את ההתקפה על ניו יורק ורוקדים בשמחה תוך כדי. אם אני זוכר נכון, הם גורשו מארה"ב לאחר שנחקרו.
לך תסביר לאמריקאים, שאם המוסד רצה לתעד את הארוע, הוא לא היה שולח שלושה צעירים שרוקדים
בפומבי תוך כדי עבודה, ואם רצו לתעד משהו, לא היו עושים את זה מניו ג'רסי. ביזארי.

סיפור נוסף המתרחש תוך כדי הפיגוע בניו יורק, מדבר על מרדף אחרי רכב מסחרי שהודבקו עליו פוסטרים המתארים את מגדלי התאומים ומטוסים פוגעים בהם. נטען כי ברכב זה היו כמה טונות חומר נפץ. איכשהו גם לסיפור זה הדביקו את המוסד. ניתן למצוא מספר סרטים וכתבות תחקיר של רשתות הטלוויזיה על הנושא ביו טיוב, ועוד "תחקירים" רבים ברשת.
אני לא אתפלא אם זה עוד אחד ממסכי העשן והדיס-אינפורמציה שהתחילו לגלגל בזמן האירוע ואחריו, ע"י האחראים לפיגועים, כדי לגרום בלבול וזעם, וכדי להרחיק את האש מהאשמים האמיתיים.
ישן 03-09-2008, 08:47

די די אני לא יכול יותר
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "יוצא לי לקרוא לא מעט פורומים..."

תפסיקו להשמיץ סתם! מה עובר עליכם?
תצאו מהמגננה הזאת, גם אני נתקל מדי פעם בכל השטויות האלה אבל באמת - תבדקו בעצמכם - כמה אתרים באמת לוקחים את השטויות האלה ברצינות??

אני נשבע לכם, אתם סתם מכלילים ומכפישים אנשים טובים שמנסים לעשות טוב ואין להם שום דבר נגדינו, ואני אומר שוב - ההפסד כולו שלכם.

יש אנטישמיות בעולם והיא יודעת לעשות הרבה רעש וצלצולים. זה לא הופך את כל העולם לאנטישמי!

וסתם ככה עוד נקודה שמפריעה לי - גם לישראלי מותר להתנגד למדיניות של מדינת ישראל, וגם אני נוטה יותר להאמין שיש פה משהו מסריח (ואתם לא יכולים להתווכח עם זה) והמדינה שלנו לא באמת נלחמת בטרור אלא משמרת אותו ומנסה ליצור מצב תמידי של מלחמה ולא עושה אף פעם צעד משמעותי כדי לפתור את הסכסוך. וישראל היא קולוניה בריטית-אמריקאית שמהווה את המשכו של האימפריאליזם המערבי אז אל לנו להתפלא אם הביקורת העצומה שמועברת בשנים האחרונות על המעצמות המערביות תדלוף גם לישראל כי אחרי הכל אנחנו המשת"פים הכי גדולים של השטן האמריקאי.

ואני ממש לא אנטישמי אני אומר את הדברים האלה מתוך דאגה כנה ואמיתית לעם שלי שאני אוהב אותו וחושש מאוד לעתידו...

אני חושב גם שהציבור פה כל-כך שטוף מוח שכשהוא שומע בפעם הראשונה מישהו שמתנגד להפצצה על איראן אז מייד מתייגים אותו כאנטישמי. זו שיטה מעולה לשמור על העדר מפני העולם שבחוץ, וחבל שאתם לא מסוגלים לראות את האבסורד שבזה...
ישן 03-09-2008, 09:09
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי placibo שמתחילה ב "די די אני לא יכול יותר"

ציטוט:
וישראל היא קולוניה בריטית-אמריקאית שמהווה את המשכו של האימפריאליזם המערבי אז אל לנו להתפלא אם הביקורת העצומה שמועברת בשנים האחרונות על המעצמות המערביות תדלוף גם לישראל כי אחרי הכל אנחנו המשת"פים הכי גדולים של השטן האמריקאי.

כן,ו"פלסטין" היא קולוניה גרמנית-פאשיסטית,שמהווה את המשכו של נציונל-סוציאליזם.ואתה יודע,למה אני מתכוון.אז אל לנו להתפלא,אם נדע,שיש פה עקבות של איזה "פלסטינאים",בדיוק כמו במקרה של שריפת הרייכסטאג.

ישן 20-11-2008, 20:03
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "מאמין בתאוריה כפי שמוצגת..."

השאלה ידידי מה הסיכוי שדבר כזה אכן יקרה? במידה ותהייה התעוררות המונית (הלוואי והיה קורה כבר היום)
ובמידה ותהייה התקוממות כלל עולמית מה הסיכויים של כל המתנגדים? הזרמת כוחות צבאיים \ משטרתיים אל עבר ההמונית תהייה בהקפים עצומים וחסרת כל רחמים! אתה יכול לקחת דוגמא ממה שהיה אצלנו בקטנה - ההתנתקות!!!
אני השתתפתי בה גם וזה היה קורע לב! אבל פקודה זו פקודה ואנשים לא סירבו וזו עובדה! אז מה מבטיח לנו שברגע האמת אם כל האנשים יתעוררו ויבינו שהעולם הולך לאבדון עם כל החוקים האלה - מי מבטיח לנו שכוחות הדיכוי שינסו לאגף את כל ההמון הפרוע יגלו רחמים ויסרבו פקודה?
מי מבטיח לנו באמת שלא יעברו איזה מטוסים וירססו איז הגז כימי או סם מסויים או אפילו חומר קוטל כדי לנטרל את המתפרעים?

הרי בהווה וגם בעתיד אין כל ערך לחיי אדם לצערנו בדיוק כמו במערב הפרוע, ברגע שמדינה מסויימת תגלה שהמון המפרעים מתנגדים לחוקים שלה ומנסים למוטט את הממשלה אז היא תשתמש בכל מה שיש לה לדיכוי!
מתי קרתה איזו הפיכה רצינית בעולם כמו המהפכה הצרפתית? מפחיד מה יקרה .
ישן 20-11-2008, 23:57
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "השאלה ידידי מה הסיכוי שדבר..."

מצד שני חשבתי על משהו שיכול להוות להם סוג של פתרון (חולני אבל לך תדע כמה הם חולניים?) טוב דברים קיצוניים שראיתי בסרטים אז נחלוק איתכם..
בכל אופן ע"מ להביא לNWO אם זה באמת השאיפה האמיתי שלהם וכמה שיותר מהם יש כמה תרחישים שיכולים להיות, קצת הזויים אבל הכל יכול להיות:

1) המצאת סוג של סם שגורם לאנשים להיות צייתנים והפצתו באוויר (אוויר הכי אפקטיבי אבל הכי קשה להפיץ) או במים (לא כולם שותים מהברז)
או פשוט מאוד דרך האוויר (מטוסי ריסוס וכו')... כמובן שכל זה יכול לקחת להם זמן וזה יהיה מאוד קשה להם, אבל זה בשביל הפעם הראשונה כימשך
אחריי שהאנשים נהפכו לצייתנים כתוצאה מהסם אפשר להנדס אותם מחדש ע"י תעמולות שיהיו בדיוק כמו ב"1984" או בסרט "שיווי משקל" שבו
מראים מצב שבו האנשים כבר הגיעו לסוג של NWO ויש להם שליט טוטליטרי ששולט עלייהם וכדי שהאנשים יהיו צייתנים ולא יפשעו ויחטאו מה שקורה זה
שיש לכל אחד בבית סם מיוחד שחובה עלייהם להזריק לעצמם בכל כמה שעות - נגיד ב12 בצהריים מודיעים בכל העיר בכל מבנה בכל רכב שזה הזמן להזריק
את התרופה שלהם, וכולם מזריקים את זה מבלי לחשוב פעמיים וכך מנטרלים לעצמם את הרגשות כל כמה שעות ככה שהם בקושי בני אדם!
שווה לראות את הסרט הזה, מאוד מעניין! יש שם הרבה אקשן עם כריסטיאן בייל התותח אבל כצופים עם ראש פתוח ואוהבי קונספירציה תנסי להתמקד דווקא
בעלילה ולא באפקטים!

2) אופציה שניה - דילול אוכלוסיה , במקרה כדה "שליטי העולם" אלו שמאחרוי הקלעים יזמו מלחמת עולם מבוימת שבו כל מדינה משגרת טיל אטומי
על מדינה אחרת, ואז בעצם כל מדינה מחסלת למדינה אחרת את האוכלוסיה, ואז לאחר המלחמה כשאוכלוסיית העולם הדללה אפשר להמשיך מחם
תירוצים חדשים והנדסת אנוש חדשה ל"עתיד טוב יותר ועולם בטוח" ובלה בלה בלה.. אתם יודעים...

3) פשוט מאוד בצורה הכי בוטה יתחילו לחסל ולדלל את האוכלוסיה בכל, כל מי שיסרב למדיניות הNWO יוצא להורג, אז סירבת לתת תביעת אצבע?
מוות ביריה! סירבת לתת DNA? מוות! סירבת להשתיל צ'יפ ? מוות! וככה כל האנשים שיפחדו פשוט יעשו כל מה שאומרים להם כמו תתלה!
ואז אחרי שכולם יהיו כבר אחרי כל התהליכים האלה, הNWO יתחילו למכור להם לוקשים, שהעולם כבר בטוח, שהפשע ירד, שהכללה צומחת..
כל זאת תודות לזה שמנהיגי ה"העולם החופשי" הגיעו למצב שבו יש פיקוח על כל אזרחי העולם, שכולם מתוייקים במאגר האזרחים של כדור הארץ,
שכולם מנוטרים ע"י המיקוצ'יפ ושכולם חיים חיים שלווים ולא פושעים כי אין טעם..
וככה יצרת דיכדוך באוכלוסיית העולם והשגת את השליטה המלאה בכולם מבלי סמים, מבלי ריסוס ומבלי הכחדה ע"י מלחמה ענקית...

סתם חשבתי לי אחרי שכתבתי לך, כל הרעיונות האלו לקחתי מהרבה סרטים שרק עכשיו כשהתחלתי להתעניין בקונספירציות רק עכשיו אני מלקט
דברים שראיתי בסרטים שאז לגמרי לא ייחסתי להם חשיבות כי זה נראה לי מובן מאליו ומה שהסתכלתי עליו זה אפקטים ופיצוצים בלבד...
תראו גם את הסרט APPLE SEED היפני שכ"כ מצליח שם, אנמציית מאנגה שמדברת גם על NWO אחרי מלחמת עולם שלישית עקובת דם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:00

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר