לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2005, 20:59
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
אאאאאאאאאא????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי URIPELEG שמתחילה ב "תמונות משדה (הקרב) תותים"

לפני שאני מגיב על התמונות עצמן:
1.טוב-בלי ספק ,וקודמי ציין זאת בקצת פחות עדינות-המצלמה שלך בוא נגיד לא משהו!!
אני ממליץ לך לא להשתמש במצלמה שכזו לצילום אפילו חובבני(אם אלא כל המטרה שלה זה צילום של המשפחה בבר מצווה של בן הדוד של אמא).

2.בפעם הבאה תקרא את חוקי הפורום!!!-התמונות לא בגודל המתאים=מקסימום 800X600 או 600X800!!!(ראיתי שעשית עריכה כלשהי עם פוטושופ 7-וכנראה ששם הקטנת-שים לב-כאשר אתה מקטין/מגדיל תמונה יש לעשות זאת באופן יחסי-במצלמות זה בדר"כ 4:3 לתמונת רוחב או 3:4 לתמונה עומדת.-חוץ מזה-כדאי לעבוד כבר עם פוטושופ 8-תוכל לראות מדריכים רבים לעבודה בפוטושופ ולצילום בארכיון של הפורום הזה).
בנוסף-המיספור לא כל כך יצא לך(אבל לפחות ניסית)-ודבר אחרון-אל תעשה שינויים בפוטושופ(חוץ מהקטנה והטבעת חתימה ומסגור) כדי לא לאבד את ה-EXIF-ובפעם הבאה תוסיף אותו כדי שיהיה נוח לענות לך.

לגבי התמונות:
1.נושא מעניין אך איכות נוראה !!!! אני לא יכול להרחיב על הפרטים הטכניים בגלל האיכות הזו.

2. האיכות נוראה!!!!(ואני אמשיך להגיד את זה) -גם פה איני יכול להרחיב הרבה-לפי דעתי החיתוך של המכונית לא טוב-צריך עוד מהמכונית.

3.האיכות נוראה!!!!-וגם פה איני יכול להרחיב הרבה מעבר לזה שנושא בכלל לא ברור ולא מבינים ממש מה רואים.

לסיכום-אל תקח את זה בתור העלבה-איני מנסה לפגוע או להעליב-אבל זה פשוט איכות ירודה מדי וחבל שתבזבז את זמנך א תוכל לנצל את היכולת שלך ולהדגים אותה הרבה יותר טוב עם מצלמה ב-800-1000 ש"ח(מינימום למצלמה נורמאלית).

חבל שיצא ככה-אבל תמשיך להשתדל.

נערך לאחרונה ע"י devilh בתאריך 16-03-2005 בשעה 21:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2005, 22:10
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי URIPELEG שמתחילה ב "תמונות משדה (הקרב) תותים"

באמת נראה כאילו התמונות יצאו משדה קרב.
ההשערה שלי בעקבות השערה על התמונה השניה והאיכות הגרועה בכולן
שאלו צילומים ממצלמת פילים ממש על הפנים שנסרקו מהדפסה קטנה
ונערכו עריכה ממש גרועה בפוטושופ (השמיים בראשונה לדוגמה)

ממה שאני מצליח לראות הראשונה צולמה בשעת בוקר מוקדמת, עם פלש, ובנוסף ניסת להבהיר את השמיים בפוטושופ (או להכהות שמיים שרופים, אני לא בטוח).
השניה פחות גרועה מבחינת האיכות אני חושב שפרם אופקי היה עדיף פה.
השלישית כבר סבירה מינוס, ממה שאני מבין זה תותים שדבוקים לניילון של החממה, עם לחות בינהן לבין הנילון.

בגדול הצילומים פשוט קשים לצפיה... ולכן גם קשה להגיב כי לא ברור בדיוק מה הולך שם.

ישן 17-03-2005, 12:09
צלמית המשתמש של URIPELEG
  URIPELEG URIPELEG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
טוב...

אז ככה, לכל הקוטלים, המחזקים( אם היו כאלו בכלל) הבונים וסתם כאלה שלא מבינים ורכבו על גל " וואו אתה מצלם במצלמה של פלאפון (אידיוט- מה אתה עושה פה בכלל) " אז אני יקדים ואכתוב, שלצערי שורה מאוד חשובה נפלה בזמן העלאת התמונות והשורה היא: " התמונות באיכות טובה, אך השתגעתי קצת עם הפוטושופ ולכן הן נראות ככה:
1.
2.
3.
בכל אופן אני לא נעלב כי התמונות המקוריות באמת איכזבו אותי...לא באיכות אלא בקומפוזיצה ובאיך שביצעתי אותן...אז הנה התמונות המקוריות כי כנראה לא הצלחתם להבין שזו עריכה משוגעת של שיעמום ויש לציין בלי הרבה ידע.
ולמען כולכם אני מצלם במינולטה דיינקס 404 (פילם ריפלקס נחמדה ונוחה)

1.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

3.תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 17-03-2005, 12:21
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי URIPELEG שמתחילה ב "טוב..."

לפני הכל - כמי שלא ענה עד עכשיו אני מעיד שהתגובות היו בסדר גמור ובונות. אף אחד לא אמר מילה רעה על זה שהתמונות באיכות גרועה אלא רק על זה שאי אפשר להגיב עליהן וצריך דחוף לצלם באיכות טובה.

התמונות החדשות ששמת הרבה הרבה הרבה הרבה יותר טובות.
חוץ מהשלישית שלא בפוקוס והפלש מפריע.
להבא - תסגור צמצם לקבלת עומק שדה, תעשה פוקוס יחסית קרוב (כדי שאם משהו יהיה בפחות פוקוס זה הרקע) ותעשה חשיפה ארוכה במקום פלש. תמונה עם פוטנציאל חביב.
התמונה הראשונה חסר חסרה (אולי שוב בגלל איכות לא גבוהה)
ובשניה הרכב מפריע מאד (הוא סתם שם - לא חלק מהתמונה ולא מחוץ לה). אפילו סתם חיתוך התמונה בגובה הגג ייצר חלק תחתון קטן מעט אבל תמונת שקיעה יפה.

סתם שאלה - מה זה דיינקס 404 ? חדשה / ישנה / אוטומטית / רפלקס ?
(אני פשוט לא מכיר...)
וסתם הצעת יעול - להבא אתה יכול להעלות EXIF ידני - פשוט תרשום במה צולם ומה היו הפרמטרים.

ישן 17-03-2005, 12:44
צלמית המשתמש של URIPELEG
  URIPELEG URIPELEG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.05
תודה...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "לפני הכל - כמי שלא ענה עד..."

שמח לראות שיש מישהו עם ביקורת וגם יודע לכתוב אותה עיניינית...
מודע לבעיות של הצילומים ועל כן ניסתי להשתגע בעריכה ולא רציתי להעלות אותם כמו שהם...יש בידי צילומים מוצלחים מאוד ואני פשוט מעדיף לא להעלות אותם0 לכאן כי אני לא יודע לאן הם יתגלגלו וזה מבאס אותי קצת...אז אני נעזר בכם ובפורומים בכלל לקבל עצות לשיפור תמונות שנראות לי בעלות פוטנציאל גבוהה ושהביצוע בהן היה זוועה, שניה אחרי שצילמתי את התמונה האחרונה של שדה התותיםפ עם העצים, כעסתי על עצמי שלא העמדתי את החצובה סגרתי פלאש והגדלתי צמצם, לא היתה דרך חזרה, זו היתה התמונה האחרונה בפילם.
דיינקס 404 היא מצלמת ריפלקס פשוטה יחסית יש לי אותה בערך 3 שנים.
ישן 17-03-2005, 12:39
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
וואו, איזה תגובה ילדותית

כשאתה מפרסם משהו באינטרנט לקבלת ביקורת שאתה מאנשים שאותם אינך מכיר, תהיה מוכן לזה שיגידו לך בלי להתחבא מאחורי התנצלויות, את מה שהם חושבים על התמונות שצילמת. המגיבים לא עושים זאת בשביל לפגוע בך. (ואם יש מישהו שזה מה שמניע אותו לפרסם תגובות, לקחת אוות ברצינות תהיה חסרת טעם על אחת כמה וכמה).
עוד נקודה היא שמה שלך נראה כמו עריכה משוגעת לי נראה כמו צילום בפלאפון ולאחר נראה כמו סריקה גרועה של הדפסה מלוכלכת. כל אחד תופס את התמונות אחרת, ביחוד הצלם שמכיר את התמונה ואת המחשבה שלו מאחוריה.
לענייננו, תמונות השקיעה לא מעניינות, אחת לא בפוקוס ובשנייה פשוט אין עניין.
התמונה של התותים מאחורי הניילון דווקא נחמדה, יש לה פוטנציאל טוב. כל פעם שאני מסתכל בה אני חושב לשנייה שאני רואה ורדים באריזת צלופן. אולי בצילום חוזר אפשר להדגיש את זה.

ישן 17-03-2005, 14:50
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
אוקיי

דבר ראשון-חוץ מהשלישית(שבהתחלה הייתה ראשונה) כל התמונות באיכות נורמאלית-זה טוב.

דבר שני-לא קטלתי אותך ולא כלום-הגבתי בצורה רצינית כדי להעביר לך מידע שנראה בעיני שימושי וחשוב-אם אתה לא מעוניין אז ממש חבל לי-אבל אם אתה סתם נפגעת כי התגובה לא מצאה חן בעיניך אז:
א.אני לא יודע מה אחרים אבל אני מעלה בשביל לקבל תגובות אפילו שליליות.
ב.תגיד שאתה לא מעוניין בביקורות שליליות אפילו אם הן נכונות.
ג.אל תיקח את זה קשה-אני רציתי רק לעזור.

לגבי זה שהשורה נמחקה לך-בפעם הבאה תנסה להשתמש ב-"תצוגה מקדימה" של ההודעה שאתה כותב-ותוכל לראות בדיוק מה שיהיה.
חוץ מזה לגבי העריכה ה"משוגעת" שלך בפוטושופ-יש מדריכים בארכיון הפורום כך שתוכל ללמוד כמה דברים ולהשתמש בפוטושופ בצורה יעילה.

דבר שלישי-התמונה השלישית-בזו כפי שאני רואה-האיכות לא גרועה בגלל הפוטושופ-ולכן אני מסיק שהיה מומלץ לסגור יותר את הצמצם לקבלת עומק שדה גדול-ולכוון את הפוקוס ל"קו" המפריד בין השליש התחתון בתמונה לשליש האמצעי(אין באמת קו-רק תדמיין אותו)-מכיוון שעומק השדה מתחלק באופן של שליש מעומק השדה לפני האובייקט המפוקס ושני שליש אחריו-וכך היית מקבל הרבה יותר חדות בתמונה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר