לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2008, 00:40
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "קראתי את ההודעה שלך לא נכון,..."

אתה הבנת נכון בהתחלה, אפילו שלא כתבתי את זה.
אני לא מעוניין שגולשים יתחילו לנקד האחד לשני שום דבר. זה ייצר תחרות פופולאריות נוראיות שיורידו את הרמה של פרש.
בזמנו תפסתי לא פעם ולא פעמיים אנשים שנרשמו במיוחד לפרש רק כדי להצביע בסקר מסויים שפתחנו בפורום צילום (השוואות IP ובלאגנים הובילו לממצאים החד-משמעיים).

אם יהיה 'שווה' לקבל 'תגובה נבחרת', משתמשים יגיעו למצב של פתיחת משתמשים כדי להצביע לעצמם 'תגובה נבחרת'. אני זוכר כשרק פתחנו את ניקוד האשכולות בפורום צילום (לכל הגולשים) - איזו חגיגה היתה... כל הפורום היה מוצף כוכבים בלי קשר לשום דבר.
אני חושב שאם נגביל את רמת ההרשאה לדברים האלה, יהיה יותר טוב בכל פורום.

זאת אומרת, אם למשתמש תהיה הצעה בנוגע לתגובה נבחרת, הוא בהחלט יוכל להציע למנהלים, והם יוכלו לבחור בה כתגובה נבחרת. אבל אני בהחלט לא רוצה שיהיה מצב בו תגובות גרועות (או אפילו פוגעות) יזכו ל'תגובות נבחרות' בפרש. זה ממש יוריד את הרמה של האתר.

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 09-08-2008 בשעה 00:46. סיבה: typoes
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2008, 14:12
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "ראה, כשיש משהו להרוויח..."

מהנסיון שלי, בכל מקום שהיה אפשר להרוויח ממשהו - זה נוצל בצורה לא אחראית שפגעה באיכות הפורום (כמו ניקוד אשכול).
מה ההבדל בין ניגוד אשכול לניקוד הודעה?
ולמה למעשה לתת למשתמשים את הזכות להחליט איזו הודעה היא טובה או לא?
אם אני חבר של X, ואני תמיד אצביע לכל ההודעות שלו בחיזוק, זה יראה מעאפן. תהיה תחרות פופולריות כך שמי שהכי פופולרי תמיד יקבל הרבה 'חיזוקים' בהצבעות ומי שלא - לא.

כאשר הדבר הוא לבחירת המנהלים ולא לבחירת המשתמשים, יהיה בזה סדר (במידה והמנהלים רציניים ולא ספאמרים כמו המשתמשים בפורום שלהם) ואז אפשר לעשות מזה דברים יפים.
זה לא אומר שלמשתמשים אין כוח - הם יכולים לבקש ממנהל שיחזק הודעה מסויימת, ואם ההודעה באמת ראויה לחיזוק, מנהל יכול לחזק אותה.
איך שאני רואה את זה, מנהל צריך לשמור על הפורום שלו שגם מצד אחד יעבוד בצורה תקינה ולא ברדקיסטית, ומצד שני, כן לאפשר לגולשים לעשות מה שהם רוצים (בגבולות הטעם הטוב) כך שאם הגולשים רוצים משהו שהם לא יכול לעשות לבד (כמו סקר נניח, או אשכול מעוגן), הם פונים למנהל והוא עושה את זה עבורם (כך זה בפורום שלי).

ואיזו תועלת תצמח מזה שמשתמשים יוכלו לחזק הודעות?
למה המשתמשים יכולים לחזק הודעות יותר טוב מהמנהלים של הפורום?

ישן 10-08-2008, 04:13
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "כשגולש מחזק, הוא מחזק מהלב,..."

אז למה לא הפעלת את אפשרות הניקוד בפורום משב"ר? תן לגולשים לנקד מהלב... :/
אתה לא חושב שמי שינקד, יעשה את זה לחברים שלו ואז תהיה תחרות פופולריות "למי יש יותר תגובות נבחרות"?
והמנצח, לא יהיה בהכרח מי שיש לו את התגובות הכי טובות, אלא זה עם ההכי הרבה חברים שינקדו לו (או אפילו פיצולי אישיות של אותו משתמש עצמו, שינקדו עבורו).
מנהלים לא יכולים לעשות את זה... יש מסבר מוגבל של מנהלים שיכולים להחליט מי באמת ראוי לחיזוק, ומי סתם ספאמר שרוצה צומי.

בכל מקרה, אולי במשב"ר המצב שונה, אבל בפורום צילום אין מצב שמאפשרים לגולשים לעשות בלאגן בסדר שיש שם. אם מגיע למישהו חיזוק, הוא יקבל את החיזוק בצורה מחושבת. באותה המידה אני מחלק צל"שים למי שמשקיע... תחשוב אם צל"ש היה מתקבל אוטומטית אחרי כמות הודעות מסויימת או כמות הודעות נבחרות מסויימת... איזה מירוץ מטורף היה בדרך להשגת הצל"ש וכמה צל"שים כאלה היו לך בפורום... מזל שלפחות זה נתון לשיקול דעתם של המנהלים

ישן 15-08-2008, 15:34
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "בבקשה תוסיף איזושהי דוגמא..."

האמת שנתקלתי בזה במספר פורומים ולא הצלחתי להזכר באיזה...
אבל מחיפוש קטן מצאתי כמה
זה אמור בסופו של דבר להיראות ככה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הנה דוגמא "מוחשית" בפורום אקראי:
http://www.soberrecovery.com/forums...tml#post1819960

בפורום הזה הם עשו שה"תודות" יהיו מוסתרים ויוצגו כאשר בוחרים בכך
http://forums.moneysavingexpert.com...d.html?t=966737

אבל הייתה לי טעות, חשבתי שזה בא עם מערכות vBulletin החדשות אבל מסתבר שזה מוד שנקרא Post Thank You Hack שצריך להתקין אותו (לא שזה משנה משהו..)
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=165673

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר