לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2008, 10:18
  irir irir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
צילום חיפה עיר הדינוזאורים (זמנית)

לרגל תערוכת הדינוזאורים במדעטק, פוזרו ברחבי חיפה פסלי דינוזאורים.

מומלץ לבקר בתערוכה, לעקוב אחריהם ברחבי העיר, ואולי לעשות גם את "דרך נוף חיפה" ראו

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=358855

צלמתי מספר אתרי דינוזאורים. בכל אתר בו נמצאים יותר מאחד, מופיעה קודם תמונה כללית ואחר כך תמונות פרטניות.

באתר בו ישנו רק אחד, מופיעה רק תמונה פרטנית.

לגבי כל תמונה פרטנית, מופיעה קודם לוחית עם שם היצירה והאומן, ואחר כך תמונת הפסל.

אתר 1: אחוזה, ככר דוד הכהן הצטלבות מוריה עם קרית ספר ורחובות אחרים (4)

אתר 2: מרכז הכרמל, אודיטוריום חיפה (4)

אתר 3: מרכז הכרמל, הצטלבות הנשיא עם אלחנן (2)

אתר 4: ככר רוטרי, הצטלבות יפה נןף עם קיש (2)

אתר 5: מגדלי פנורמה (1)

אתר 6: מרכז הכרמל, הצטלבות הנשיא עם שער הלבנון (2)

אתר 7: ככר מילה ברנר, הצטלבות דרך הים עם הצופים (1)

זהוי אתרים נוספים יתקבל בברכה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2008, 13:40
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "במוזיאון המדע אכן ביקרנו..."

אני התכוונתי דווקא לתערוכת הדינוזאורים, אבל אם היית לפני כשנה, לא נראה לי שהרבה התחדש שם מעבר לזה,
אולי פרט לתערוכת מכניקה של דגמים שנבנו לפי שרטוטים של ליאונרדו דה וינצ'י.

וזה בדיוק העניין, בעוונותיי, לפני כ-17-18 שנים הייתי בחוגי העשרה בטכנודע (לנוער מחונן ושוחר מדע), ומזכרוני
הלא רע בכלל, רוב המוצגים שם נשארו כשהיו, ואף במיקום המקורי שלהם. השינוי שם הדרגתי ואיטי.
למרות זאת, בבניין החדש יותר (העליון מביניהם) שיפצו ונבנה אגף חדש לחלוטין, יש שם מעבדות וסדנאות
יצירה לילדים. בשיחה שערכתי עם רכזת ההוראה במקום התברר שיש למדעטק מנכ"ל חדש בשנה האחרונה
ורק אז החלה תנופת הפיתוח, וכן ההצלחה שבהבאת תערוכות מוצלחות כמו זו של "ענקי פטגוניה" וכן תערוכת
"עולמות הגוף" שאמורה להגיע אי שם ב-2009.
אני מאד מקווה שהתנופה הזו תמשך, יש למקום ערך סנטימנטלי עבורי ואחרי שהם הביאו את תערוכת הדינוזאורים,
אני אוהב אותם אפילו יותר

איך קרה שדווקא אתה נודבת להדגים התנגשות רכב בקיר? לא הצלחת להסתתר מאחורי שאר האנשים?
ולמי שמכיר ויודע, יש הרבה מה לראות באיזור, גם על פני סופ"ש שלם, שמח שלפחות נהנתם ממנו
ישן 19-08-2008, 16:31
  לבני מנהל לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אז ככה....
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "כמה טוב שאני יכול להסתכל על..."

ההחלטה נפלה והתקבלה ואכן יצאנו לנו היום בשעה 09:00 לכוון חיפה...

עצירה או שתים לקפה (ורבע שעה של חיפושים אחר המקום בו החנינו את הרכב בקניון חיפה)...
והגענו לסביבות בניין עריית חיפה, לצערי לא ממש נתקלנו בשילוט ברור כל שהוא המציין את עצם קיומה של התערוכה הזאת ולהפתעתי כל מי ששאלנו בדרך לא ממש ידע להגיד לנו היכן היא מתקיימת (אבל תמיד שמענו את הטענה "מה תערוכת דינוזאורים?...הרי כל העיר מלאה בדינוזאורים"!!! ).....

אפילו הפקח האדיב שפגשנו ליד מגדל הנביאים בהדר לא ממש ידע היכן מתקיימת התערוכה הזאת אך מסר לי את מספר הטלפון של המוקד העירוני.... צלצלתי.... חמש דקות של השמעת ג'ינגלים העוסקים ב"כמה טוב לגור בחיפה" הספיקו לי.....

משום מה החוש שלי אמר לי להגיע לאיזור מתחם המבנים (המרשים יש לומר) של עריית חיפה, הגענו...
בסמוך לשם פגשנו בבעל קיוסק שלדבריו הרחוב שאנחנו מחפשים "נמצא ממש כאן בפנייה הראשונה ימינה" !!!....
ולאחר שאפילו הציע לנו באדיבות (ותמורת עשרה שקלים) להחנות את הרכב מול הקיוסק ("אל תדאג חביבי לא תקבל כאן שום דו"ח ").....
מצאנו את עצמינו הולכים ברגל בחום של 34 מעלות ולמעלה ממאה אחוזי לחות לכוון בניין העריה בתקווה ששם יהיה מי שידע להסביר לנו היכן לעזאזל יש כאן תערוכה של דינוזאורים !........

נכנסים לבניין הערייה ואכן המאבטח שבכניסה ידע לספר לי שהתערוכה אותה אנחנו מחפשים נמצאת לא פחות ולא יותר במתחם ה"מדעטק" !
יופי !.. רק עוד שבע דקות הליכה .... (אבל בעלייה) והנה אנחנו מגיעים מבושלים ונוטפים כהלכה למתחם המדובר כשכבר מרחוק אנו מבחינים בטורים טורים של הורים הגוררים את זאטוטיהם בדיוק לאותו הכוון.... (בשלב הזה כבר התחלנו להבין ש...אולי טעינו?..... ).....

מגיעים לפתח המבנה ("יש לך נשק"?... "לא אין לי" )... ונכנסים פנימה, לא אכביר במילים , פשוט אציג לכם את התמונה הזאת:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אוי AU79 אוי "IRIR "... כמה שחשבתי עליכם באותה שנייה... לא תתארו לעצמיכם.....

נוטפי זיעה אנחנו מתחכחים בעשרות הורים מיוזעים ודביקים כמונו וזאטוטים צווחניים במיוחד בתקווה שנגיע כבר לעמדת התשלום... מגיעים לאחר המתנה של כמה דקות טובות לקופאית ו.... מגלים ש... "כאן משלמים רק במזומן - אשראי זה שם" .....
הולכים ל "שם" ממתינים עוד עשר דקות וסוף סוף מגיע תורינו...

משלמים (כמעט 200 שקלים ) !!!!..... וכבר אני יודע שאני בכלל לא מתכוון לסייר בכל המתחם של ה"מדעטק" ("די נו !... אתן לא זוכרות שהיינו כאן בחנוכה" ????... ) אלא רק להגיע לתערוכת הדינוזאורים !...

הוסבר לנו שמתחם התערוכה נמצא "מימין לכניסה במעלה רחוב בלפור כ 50 מטר מימין"...
ושכרטיסים לסרט החוויתי שמוצג שם אחת ל... כבר אזלו בבוקר !!!....

ושוב אנו צועדים !

מגיעים לכניסה ("יש לך נשק"?... "לא אין לי") ונכנסים שוב...

והנה התמונה שמתגלה לעינינו:

(ומעניין ששוב עולות במוחי המחשבות על AU79 ו "IRIR " )......

ניגשים כולם לשירותים (כדי לשטוף פנים ולנגב את הצוואר).....
ומשם פנימה לתצוגה עצמה...

בסה"כ מדובר על מתחם ממש לא גדול אליו נדחסו כמה וכמה "שלדי" דינוזאורים בגודל טבעי מסוגים שונים ומשונים (ואל תצפו שאדע לנקוב בשמותיהם)...
מדובר בתצוגה מרשימה למדי שבאמת נותנת קנה מידה לגדלם של היצורים המדהימים האלה והרושם אף גדול בהרבה בקרב הילדים !
בין לבין מצויות פינות הפעלה בסגנון של דפי צביעה ושלטים בהם שאלות בסגנון של "הידעת כי?...

יש לא מעט אינפורמציה רלונטית לנושא וליד כל "שלד" מוצג שילוט מפורט המסביר במה/מי מדובר אך הדוחק הוא נוראי ומעבר לסף הבלתי נסבל !

אני מצרף כאן תמונות שצילמתי שבסה"כ מציגות את מרבית הפריטים הגדולים שבתערוכה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בשלב מסויים לאחר כ 20 דקות של התרשמות מהמוצגים העניין הגיע לכדי מיצוי, כפי שכתבתי, המקום לא גדול במיוחד, הדוחק הוא רב (היה קשה אפילו לצלם מבלי שזה או אחר יידחף לפריים) ואפילו המיזוג הראה מדי פעם סימנים של "הלו חבר'ה !... קשה לי"....
החלטנו שזה מספיק ויצאנו החוצה לשלושים וארבע המעלות שהמתינו לנו שם בסבלנות....

ממש ליד הכניסה ניצב לו הבחור הזה שאותו צילמתי עבור "IRIR " ( צר לי אך לא שכחתי את בקשתך אך היות ולא הגעתי אפילו לחצר לא צילמתי את כל החברים שלו ששם):

ומשם חזרה במהירות האפשרית לאוטו.....

אסכם בכך שאכתוב כי אילולי היה שילוט בולט עבור אלה שלא גרים בחיפה ובו הסבר כיצד להגיע היה הרבה יותר טוב, הדוחק (שהיה בסה"כ צפוי) היה כמעט בלתי נסבל והסרט שהפסדנו יכל היה בהחלט "לשדרג" את החוויה לרמה גבוהה יותר !...
על 200 השקלים לא אתלונן שהרי בסה"כ הילדות די נהנו .....
ישן 30-09-2008, 14:48
תחמושת בע"מ

כבר אמרתי לא פעם שיש בפורום הזה דבר מה מיסטי !... בכל פעם אני נדהם מחדש !!!....
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי irir שמתחילה ב "חיכינו וחיכינו"

ולמה אני כותב את זה?..

אז ככה:

היום בבקר החלטתי לקחת את ביתי הגדולה לסיבוב בתי קפה בתל אביב ולנצל זאת גם לצרך ביצוע סיור לאורך "קו התפר" או הגבול שעבר בין העיר העברית ליפו ואבו כביר בנסיון למצא פרטים עבור האשכול האלמותי של "אדריכל"....
עמדות לא ממש מצאתי אבל החלטתי שלפני שאני חוזר הביתה אני אתעד מספר אתרים (ביניהם מבנה בית החרושת הנטוש והמיוחד הבנוי מלבנים אדומות ליד רח' נחמני).....
הגענו למקום, אני מוציא את המצלמה ומצלם את התמונה הראשונה ומגלה למרבה העצבים ש.... כן כן... הסוללות ריקות !

קיבינימאט !

העדשה נשארה "בחצי הדרך" מבלי יכולת להשיבה למצב התחלתי....

אין לי מושג למה אבל התופעה הזאת של "חיסול סוללות" כבר חוזרת על עצמה יותר מדי פעמים...

אגב - הסוללות הנטענות הן חדשות לגמרי ונטענו לפני כיומיים !....
אם למישהו יש הסבר לתופעה אני אשמח לשמוע...

ואיך זה קשור לנושא?..

בדרך חזרה אני עובר בהרצלייה ונזכר שלפני כחודש וחצי הבטחתי לצלם עבורכם כמה וכמה "עיצובים" מעניינים של צמחייה בככרות העיר תוך שאני אומר לעצמי שאלולי המצלמה היתה טעונה לפחות הייתי מחייה את "האשכול ההוא"...

ועוד זה מדבר זה בא........

מפחיד....

אני מבטיח מבטיח מבטיח להביא את התמונות וכפיצוי אף כשאשוב לעבודה אצלם את ה"פסל הצומח" שבכניסה ל....
בית שמש" !...
שכיאה לעריית בית שמש... גם הוא לא ממש קשור לשום דבר....

ועכשיו... למה לא יפתיע אותי אם "ישראלה" יפתח עוד שעה שעתיים אשכול בכותרת "תמונות בית החרושת האדום שצילמתי הבוקר בתל אביב"......

משהו מיסטי כבר אמרנו?...

חג שמח !

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 30-09-2008 בשעה 14:54.
ישן 14-10-2008, 14:49
תחמושת בע"מ

וחוב גם אם היא ישן הרי צריך להחזיר, לא?...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כבר אמרתי לא פעם שיש בפורום הזה דבר מה מיסטי !... בכל פעם אני נדהם מחדש !!!...."

אז כפי שהבטחתי , הנה חלק מהעיצובים המקוריים באדיבות עריית הרצליה:

ראשית הדרקון הצמחוני הזה (שהראש שלו מזכיר לי בכלל עז) ...

והנה זוג טווסים (שתמיד משעשע אותי מחדש לראות אותם כשהטפטפות שעליהם עובדות, זה נראה כאילו שהם מזיעים)...

וכאן צולמו שתי דמויות שעדיין לא ברור לי אם הן אריות או שמא..... כלבי ים ....

ולסיום הנה כמה חברים בעיצומו של ריקוד הורה סוער (שלדעתי הם היפים מכולם).....

היו בהרצליה עוד כמה "פנינים" שכאלה אך מסתבר שנראה החליטו לוותר עליהם לאחרונה....

אגב - את הדמויות שעל האי תנועה שבסמוך לקניון שבעת הכוכבים נמנעתי מלצלם היות והשמועות מדברות על כך שיש להן נטייה לתקוף !....

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 14-10-2008 בשעה 14:52.
ישן 20-08-2008, 18:24
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יש תאוריה הגורסת כי הדינוזארים נכחדו לאחר ששלחו את החברים שלהם לתערוכה באמצע אוגוסט.."

רק ל-irir? מה איתי? :| לבני איים גם עליי.

לבני, מתנצל!
בפעמיים שהייתי בתערוכה, פעם לבד ופעם עם טלי ומתן, היה פחות עמוס בצורה משמעותית.
אולי הפרסום שלי עשה את שלו והמוני אנשים נהרו לשם, אחרת באמת שאין לי הסבר לגידול המתמיד במספר המבקרים.
חבל באמת שתיזזו אתכם קצת כדי להגיע לשם (חבל שלא שאלת מבעוד מועד, היינו עוזרים), בטח בחום והלחות הנוראיים
של חיפה. האמת שחבל שלא טיילתם בשאר חלקי המוזיאון, יש שם הרבה מאד דברים שהיו עשויים לעניין את הילדים
וגם אותך. כשהייתי שם עם טלי ומתן שיחקנו בצעצועים של הילדים ללא בושה, עד שראינו שילד בן 5 בערך מחכה שנעזוב
בשקט את אחד המוצגים... חוצפן, אז מה אם הוא בן 5?!

בכל מקרה, מקווה שלא סבלת יותר מדי, לי לא הציעו מקלט מדיני
ישן 13-08-2008, 23:24
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב "גם לדעתי הם מכוערים"

ציטוט:
....במידה והיו מרכזים את כולם לטובת תערוכה במקום מצומצם....
זה מה שקורה כשמישהו שאין לו מושג בנושא, מגיב אליו.

הדינוזאורים היו בתערוכה (דינוזאורים-ענקי פטגוניה) ברחבת המדעטק בחיפה, ביחד עם עצמות הדינוזאורים ושאר חיות.
פזרו אותם ברחבי חיפה גם בשביל לקשט את העיר, ו(בעיקר, כמובן) בשביל למשוך אנשים לתערוכה.
אני חושבת שזה היה רעיון מעולה. הדינוזאורים יפים (ניכרת השקעה ויצירתיות מקסימה), העיר מקושטת, וכך יש פרסום לתערוכה ללא שלטי חוצות מטורפים.
כן ירבו הפרסומות המקוריות.

לא ראיתי את הכיכר המדוברת, אבל אם חיפה היא עיר נמל, זה אומר שכל מקום בה צריך להיות מעוצב בצורת ים\גלים\דולפינים\צוללות\דברים
ימיים אחרים?
יש המון דברים בחיפה שקשורים להיותה עיר עם כמעט שלושה כיווני ים. לא צריך גם שם דברים נוספים (בצמוד למוזאון חיל הים וההעפלה
יש ספינות, צוללות, ושאר דברים. לטעמי זה מספיק...)

09.07.00-16.07.12

ישן 17-08-2008, 15:09
תחמושת בע"מ

ראיתי גם ראיתי !...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב "גם לדעתי הם מכוערים"

לפני כחודש במהלך הביקור שערכתי לטובת העלאת האשכול בצו"ב שעסק ב"מבטח"...
אני חייב לציין שהרחבה המדוברת וכל המבואה לכוון המוזיאון היא בהחלט מרשימה ומכובדת !

כפי שכתבתי באשכול שמופיע בצו"ב, אני בכל פעם מתפעל מחדש מרמת ההשקעה והתחזוקה של המקום וסביבתו !

לגבי הפילים - לא ממש שמתי לב (אולי הייתי להוט להגיע כבר למוזיאון)....

עם זאת אני חושב שיכולה להמצא פשרה בין המצודדים בפסלי הפילים ולמתנגדים להם בדמות הצבה של פסלים של החיה שמשלבת הן פיל והן ים....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://lh4.ggpht.com/_IMjdRHJwpV8/RbUWAk4sqhI/AAAAAAAACoU/x7jcnoVFKxs/פיל+ים+עושה+פוזות.JPG]

בסה"כ בעל חיים נאה למראה ואפילו די סימפטי !

אגב - בהמשך השבוע כנראה שאבקר בתערוכת הדינוזאורים המדוברת ואביא תמונות מהמקום....
ישן 27-08-2008, 17:11
  irir irir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
המשך 7 ובסופו תעלומות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי irir שמתחילה ב "חיפה עיר הדינוזאורים (זמנית)"

להלן השלמת רשימת האתרים:

אתר 16: בתוך המדעטק ברחוב בלפור (2)

אתר 19: מרכז רפואי רמב"ם (1)

אתר 20: מרכז רפואי בני ציון (1)

אתר 21: מרכז קסטרה בקומה 0 (1)

אתר 22: כניסה ראשית (מערבית) לטכניון בנוה שאנן רחוב מל"ל (2)

אתר 23: בעיר שדרות פלי"ם 2 (1)

אתר 24: גרנד קניון בדרך שמחה גולן (2)

אתר 25: מרכז חורב קומה אחרונה, בהצטלבות רחוב חורב עם דרך פיק"א (1)

אתר 26: קריית חיים בכיכר בהצטלבות אח"י אילת עם רחוב משה שרת (2)

מסתבר שבלי וונדליזם אי אפשר. עד עכשיו ידוע לי: דינו אחד כבר נגנב, ושני חובל קשות.

תעלומת הדינוזאורים הנעלמים

זוהו סה"כ 53. הוכרז שפוזרו 60 , לכבוד 60 שנות המדינה – לאן נעלמו 7?

תעלומת המטמורפוזה

מצאו את ההבדל

המושבה הגרמנית:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מסתבר שדינו אחד מצא את עצמו יום אחד עובר מהמושבה הגרמנית לקרית חיים, מסע לא קטן - למה ?

קריית חיים:

נערך לאחרונה ע"י irir בתאריך 27-08-2008 בשעה 17:15.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:06

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר