לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2008, 16:25
  adamrain adamrain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.08
מחפש מישהו בחדרה להתאמן איתו בהגנה עצמית

אני מניח שאני בפורום הלא נכון אבל שווה לנסות

נמאס לי לבזבז זמן וכסף על שיעורי קרטה שלא תורמים לי בכלום.

אני רוצה להתאמן על הגנה עצמית נטו, בלי קאטות וכו אני למדתי קרטה שנה וזה לא שווה כלום. המורה שלי יודע להלחם טוב מאוד. כול הכבוד לו.

ב7 שנים האחרונות אחת מהאובססיות שלי זה ללמוד שיטות לחימה, אם היה מישהו בפנמיה או בכול מסגרת אחרת שהייתי בה, שידע איזו אומנות לחימה או תכניקה פרטית למדתי אותה, ראיתי הרבה זבל, אספתי הרבה שיטות, התחום החזק שלי זה התקפה נגד האבקות יש לי עשרות תרגילים (בינהם אחת הטכניקות הכי מפורסמות של איקידו) את רובם למדתי תוך שבוע אחד מבן אדם מדהים.

היום אני בן 20 לא התאמנתי מספיק זמן, הצבא הרס את הבריאות שלי את השמיעה שלי את הקורדנציה שלי, התרופה היחידה שאני מכיר זה אומנויות לחימה, אני מתחיל לשכוח את זה וזה כואב לי הכי הרבה, רוב התרגילים שלי דורשים שני אנשים להתאמן עליהם.

אני מציע את האומנות שלי, את הפריסטייל, אני לא יראה כמו אדם מרשים אם בטחון ושרירים. אז לא לצפות ליותר מדי.

זה יהיה אימון פעם בשבוע, אם אני ירגיש טוב, זה יהיה מגוון בין 4 המקצעות שאני מכיר, אני גם אשמח ללמוד דברים חדשים ואני סם דגש על זהירות.

אני יעדיף מישהו מחדרה והסביבה.

למרות שאני משאר שרובכם כאן מקובעים על המיינסטרים,אם כן, אתם יכולים להדגים קאטות מבחנתי.

אם יש כאן מישהו שמעוניין שיגיב , אם יש כאן מישהו שרוצה לשפוט אותי שלא יתרך .

תודה
רק שזה לא יהיה פורום מת...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר