לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2008, 04:38
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "שקופיות הפווארפוינט\פלזמה..."

הו, קלאב הוטל לוטרקי! איפה אתה?
הייתה להם גם תקלה בסאונד באולפן בתחילת השידור ביום שישי.
עוד בעייה שיש לי אישית, זה שאם כול הכבוד לשדרנים הותיקים שלהם, זה פשוט לא זה, וכשאתה שומע אותם, זה מרגיש כאילו אתה רואה את האולימפיאדות של לפני 20 שנה ויותר, במיוחד בשידורים של האקרובטיקה.
בג'ודו אורי לוי לא יודע מהחיים שלו, גם אחרי שיעל ארד התחילה להתלהב מהניצחון של יקתיאל על הבריטי, לקח לו איזה כמה שניות עד שהוא התחיל להגיד יופי.
בשחייה, נראה לי שמשה גרטל רוצה להיות מאיר איינשטיין של המשחק של ישראל מול צרפת ב-93 עם ה-"שעעעעעעעעער" וצעק לי שם כמו איזה לא יודע מה.
אפשר אולי להתנחם בזה שהספורטאים שלנו לפחות משיגים בינתיים תוצאות טובות מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2008, 20:20

אלוהים, כמה חטיארים אפשר להיות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זה רק אני או שערוץ 1 התעלה על עצמו בשידורי האולימפיאדה?"

בתור מתעניין קומפולסיבי באולימפיאדה אני מעוניין לראות את תקציר היום, ואין ממש ברירה מעבר לערוץ 1, כי אין התמקדות, לא מקצועית ככל שתהיה בישראלים, ובכל זאת זה בעברית וכול זה. אני לא מצפה לרמת שידור ברמה של ההכנה של הסינים של האולימפיאדה, אבל לפחות למשהו מכובד שאפשר לראות כמו בנאדם, אבל זה כנראה יותר מדי, ערוץ 1 עושה יותר בושות מאשר אני לא יודע מה, יותר מטל סונדק באירוויזיון לפני כמה שנים.
לדעתי הם שוברים יותר שיאי חטיאריות מכמות שיאי העולם באולימפיאדה הנוכחות.
מכירים את 2 החטיארים מהחבובות? אז הם לפחות נשמעים יותר רציניים ומקצועיים, או לפחות עושים את מה שמצפים מהם.
לקט ממעללי הערוץ ביומיים האחרונים (מה שאני זוכר):
* לפחות 3 פעמים שודר משחק/קרב/התמודדות ובכתובית הופיעה מידע על התמודדות אחרת.
* שם של שחיין ישראלי נכתב בשגיאת כתיב.
* המראיין בבריכה שואל שואלת את השחיין הישראלי כשהמיקרופון כול הזמן על השחיין כך שלא שומעים את השאלות.
*המרואיינים באולפן מתחילים לדבר ולא שומעים בכמה שניות הראשונות.
* גילי שם טוב הפצצה לא מפסיקה להאיץ במרואיינים חותכת אותם באמצע והם למרבה המזל לא שמים עליה. וכול 5 שניות היא אומרת הזמן קצר, הזמן קצר.
* 2 השדרנים בהתעמלות נשמעים כאילו הם משדרים את סיאול 88', ונראה שהם יותר מתאימים לרדיו של לפני 30 שנה.
* גילי שם טוב לא מפסיקה לעצבן את הפרשן היחיד שנראה שמבין משהו מהחיים שלו שם, אני מדבר על פרשן השחייה, כאשר היא לא מפסיקה לעקוץ אותו וחייבת לשאול כול מרואיין בהקשר לשחיין/ית ישראלי/ת הצליח או לא לשבור שיא ישראלי על החליפה המלאה אחרי שהוא אמר שלדעתו זה לא משפיע: "נו, מה, החליפה לא עזרה לו?" "נו, מה, החליפה כן עזרה לו".
* אבל מעל כולם, באמת מעל כולם, משה גרטל האגדי.
מה לא אמרו עליו? אני תמיד מכבד אנשים מבוגרים, ואני יודע שהוא שחיין עבר, ושדרן ותיק, אבל עד כאן הקומפלימנטים. הבן אדם צריך לצאת לפנסיה כמה שיותר מהר ולקוות שהתאילנדיות שיטפלו בו לא יתפוצצו מצחוק למשמע קולו שיזכיר עד כמה האיש פשוט... חטיאר, וזה הצורה לדעתי הכי מנומסת לקרוא לו. הבן אדם לא מבין שום דבר, אבל שום דבר מהחיים שלו. זה לא רק הציטוטים המגוחכים עד התקף צחוק בלתי נשלט (2 אתרים שחובה לבקר בהם למיטב הציטוטים: האחד, השני), אלא פשוט חוסר ההבנה שלו, הם מדבר שטויות ללא הפסקה, לא יודע איך קוראים לאנשים, צועק כאילו הוא מאיר איינשטיין בצרפת 93', מתלהב כמו איזה ילד קטן, וכול פעם שיש שיא עולם אותו משפט: שיא עולם חדש, ובכלל אומר כמעט תמיד אותו הדבר, לא משנה כלום, קובע זמנים שלא קיימים, או שרחוקים מרחק שנות אור ממה שבאמת הושג. אבל הוא לא יפרוש בעצמו, כי הוא יודע מה שגם יודעים שאר הטמבלים שמקבלים משכורת, שהרשות לא יכולה להרשות לעצמה לפטר אותו כי אם הם ישלמו פיצויים זה יעלה להם פי 1000 יותר.

ישן 17-08-2008, 20:29
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "זה רק אני או שערוץ 1 התעלה על עצמו בשידורי האולימפיאדה?"

האמת שכמעט ולא צפיתי בכלום כמעט חוץ מהשחייה, שבה דווקא יצא לצפות בלדעתי מעל 90% מהשידורים, גמרים ומוקדמות ואני חייב להודות שהיה קשה...

האמת שהסיבה היחידה שצפיתי בערוץ 1 ולא ביורוספורט (דרו גורדון תעשה לי ילד!) זה אבא שלי שמתקשה עם אנגלית.

אם נתעלם לרגע מצעקות השבר של גרטל (אני יודע שזה קשה) וחוסר היכולת שלו להגות את שמות השחיינים כמו שצריך לדעתי הבעיה העיקרית שלו היא פשוט חוסר ההבנה שלו בשחייה כיום.
גרטל שחיין עבר מעולה (אלוף ישראל בעבר במשחי החזה), וגם כיום שחיין בכיר בגילאי 65+ (אני רציני), אבל לצערי הוא פשוט לא עוקב כמעט אחרי השחייה העולמית וההבנה שלו היא די מעליבה.
הוא לא מכיר את המועמדים המובילים, לא יודע לזהות שחיינים, לא מכיר את הזמנים שלהם, את אופי השחייה שלהם (פותחים מהר/לאט) וכו' וזה הסיבה גם לכל הטעויות שלו.
הבעיה של גרטל שהקשר שלו לשידורי שחייה הם בדיוק פעם ב-4 שנים וזה פשוט לא מספיק, השחייה היא אולי הענף עם השינוי הגדול ביותר מבחינת חילופי שחיינים, שיפורי שיאי עולם וכו' ולכן מי שעוקב אחריה פעם ב-4 שנים פשוט לא יבין מה קורה.
דווקא יואב ברוק לטעמי היה בסדר גמור, חוץ מפעם או פעמיים כשהוא נגרר אחרי גרטל ההבחנות שלו היו יחסית מדויקות, הוא לא הרבה בשטויות והיה לטעמי בסדר גמור בתור פרשן, אם כי אני חייב להודות שהייתי מעדיף לראות שם את בוקי צ'יץ (שהיה באולפן ערוץ 1) שאם אני לא טועה היה הפרשן בסידני ובאתונה והיה מצויין.

ד"א, מי שלא ראה את שידורי השחייה ביורוספורט פשוט לא יודע מה הוא הפסיד, דרו גורדון וג'יימס פאריק מדהימים, שליטה מעולה בחומר (מדהים שלפעמים הם יודעים יותר על השחיינים הישראלים מאשר בערוץ 1), שידור מדוייק ואיכותי, בקיצור - נפלא!

ד"א, עוד דבר שהפריע לי זה הטענות של גרטל על "בלעדיות" כמו "שמות השחיינים מופיעים על הבריכה בלעדי לצופי הערוץ הראשון" - מה שכמובן לא נכון.
כנ"ל לגבי פס שיא העולם (ד"א, למה לא מכניסים את זה כבר לאתלטיקה?!) - שקיים כבר לפחות 3 שנים ומופיע באופן עקבי בכל תחרות בשידורי השחייה של יורוספורט.
ישן 24-08-2008, 20:14

כמו שצריך לקטול ולבקר כאשר מפשלים

חייבים לתת שאפו ענק על המשדר המסיים של היום האחרון באולימפיאדה.
סוף סוף לא היו פאשלות (טוב, זה לא שלגמרי לא היה כלום, אבל באופן יחסי זה היה מושלם), הייתה רמה גבוהה מאוד, מקצועי, מרגש.
אהבתי במיוחד את כתבות הצבע מה שנקרא, יותר מהכיוון של הקונוטציה השלילית כששומעים את השם סין, על שוק האוכל המגוון (או אם להיות בוטה: מגעיל עד בחילה ואף חמור מכך), על האנשים, וכול מה שמסביב. גם כתבות הסיכום מחינת כול ההישגים למיניהם ויותר מכול את כתבת ההומאג' למאסטרו והאגדה, משה גרטל, עם מבחר מציטוטיו מבייג'ין, שכמה שזה נשמע אולי מעליב, היה ממש ממש טוב, מלא באהבה, וגם קצת צחוק עצמי (הרי אנחנו יודעים שהערוץ נוהג לצחוק על עצמו בלי שהוא יידע, סימן שיש פה איזשהו שיפור).
סחטיין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר