לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2005, 18:02
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי amit_hochman שמתחילה ב "תתחדש"

תודה על הברכות כולם
אני בקרוב יפרסם תמונות

בינתיים אני אספר על דברים שהרגשתי שעברו שיפור רב מאז המעבר מקומפקטית לDSLR

קודם כל, יצאתי בבוקר לצלם ציפורים בחצר וזה היה הפעם הראשונה שצילמתי באור של השמש
לעומת הקומפקטית הקודמת שניסיתי לצלם זה לקח איזה חצי שנייה להתפקסס ואז עוד איזה דיליי של כמעט חצי שנייה עד שזה צילם. בחדשה ממש זה התפקסס מהר מהר מאד, ולא היה דיליי מורגש והצלחתי בקלות לתפוס את מה שרציתי (ציפור תוך כדי תנועה)
חוץ מזה יצאתי לצלם אח"כ תמונות בבית ובחוץ והאיכות פשוט הפתיעה אותי לטובה, ההבדל בין האיכות והצבעים של זאתי לבין של הקומפקטית (C5060) כל כך מורגשים, אין NOISE ואין תופעות מוזרות והתמונה פשוט מעולה.

אני לא אוהב להביא תמונות סתם מהגינה חסרות משמעות אז תאלצו לחכות לטיול שאני יצא ואז תקבלו כמה (אני יוצא כל שבוע אז אל דאגה)

amit_hochman- אין לי ניסיון אם המצלמות D70 ו300D אבל אני יכול להגיד לך שהE300 מצוינת, ושבDpreview פגשתי כמה שקנו את הE300 אחרי הD70 וה300D ואמרו שהיא טובה יותר אבל בטח יש גם דעות אחרות, בכל מקרה אני מציע שתלך לחנות ותחזיק את המצלמות, תצלם קצת ותראה את מי אתה הכי אוהב ולמי הכי מתחבר כי ההבדל בינם הוא לא גדול ולכל אחת היתרונות והחסרונות שלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2005, 11:14
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בעיות..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי idanst שמתחילה ב "[font=Verdana]תודה על הברכות..."

עם רדת החשכה שהתחלתי לצלם דברים עם פלאש גיליתי שיש בעיה ושלפעמים הפלאש לא משפיע על התמונה למרות שהוא פועל
אחרי שביקשתי עזרה בDPREVIEW בפורום מכאלה שיש להם את הE300 שאולי יעזרו לי לסדר את הבעיה אך התברר לי שזו תקלה פרטית במצלמה
החזרתי אותה לחנות (בו-ברגע) והדגשנו להם (אני ואבא שלי) שאנחנו לא מוכנים לתיקון כי המצלמה רק בת יומיים . ואחרי כמה צרות שהם עשו הם הסכימו. לקח להם 5 ימים לבדוק את התקלה ובינתיים פספסתי גם את המפגש שלכם וגם טיול. ועכשיו רק תוך שבועיים הם יביאו חדשה.
ובזמן הזה אני אפסיד את מפגש מועדון ה5 השנתי שכל כך רציתי לצלם.
ביקשתי מהם מצלמה זמנית חלופית וכל מה שאלודה הסכימה להביא זה מצלמת 1.7 מגה פיקסל ובו-ברגע "הסכים לעשות לנו טובה" ולהביא 3 מגה פיקסל. אני ממש מאוכזב שהם לא יכולים לספק לי משהו זמני יותר טוב מדבר שמצלם בגודל כרטיס אשראי אבל אין לי מה לעשות אלא לחכות עד שהחדשה תגיע.

ממש מעצבן שאין לי מצלמה עכשיו ושקשה להוציא מהם מידע מתי המצלמה תגיע, וזו כבר הפעם השנייה שלוקח להם שנים לספק את המוצר כי גם בהזמנה הראשונה הובטח שהיא תגיע תוך 24 שעות אך היא הגיע רק אחרי שבוע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר