לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2008, 20:14
  adamrain adamrain אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dwarriork שמתחילה ב "בחירת אומנות לחימה לפני צבא"

זה הכול טוב ויפה, היום קמתי בבוקר אם כאב גב חזקים, אני יצתרך לקבוע תור לידידי הכירופרקט.

למה אתה שואל? צה"ל הם הרסו לי את הגב בעבודה של 15 שעות ויותר בטיסת (ואם אתה תוהה היו להם שיטות שנמשיך לעבוד.)

היה לי גם דימום בכיבה ובגללו אנמיה, יש לי בעיות שמיעה (גם בגלל הטיסת ) ובגלל הבעיות שמיעה בעיות קורדינציה.

איזה אומנות לחימה אתה מציע לי? "האגרוף השיכור"? אני מתאים מאה אחוז ,ללכת ישר יותר מכמה צעדים אני כבר לא יוכל.

להגן עלי? שיגנו עליך, מחר אני מאבד שיווי משקל נופל שובר את הראש, ואולי גם תשאל את עצמך "מה מישהו צעיר כמוך עושה אצל כירופרקט?"

מה חשבת שאני סתם שמאלני קיצוני?

טעות נפוצה, מעניין כמה נכי צה"ל אוהבים את צה"ל.

אני אוהב את המדינה הזו, כאן גדלתי וכאן אני גם יזדקן, אבל כול הצעירים האלא ומה שעושים מהם.

אני לא אומר "תסגרו את צה"ל.

אם רק היו עושים משמרת שניה שאני יעבוד 8 שעות כמו שצריך (לעבוד כשה כמובן) ואז שיחליפו אותי.

לך תידע אולי לא הייתי כותב את ההודעה הזו כי הייתי "במשמרת השניה" בכלל וכשהייתי עונה הייתי כותב "אן על הווי טיסת" ואני אוהב שם את כול האנשים, לא תמצא כזה דבר בשום מקום.

והייתי בריא ונותן 3 שנים כמו כול בן אדם.

אני שואל אותך אני אשם?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר