לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 12:15
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "[QUOTE=dani90]קודם כל לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DOSH_DOSH
אתה לא יודע ממה נעלבתי ?

אז אני אספר לך .

נעלבתי מזה שאנשים התייחסו אלי בזילזול ,

רק בגלל שאני ככה וככה אני לא יכולה להיות מנהלת .

וכל מיני תגובות בסגנון כזה.

אני לא יודע מאלה דברים בדיוק נעלבת כי לא ראיתי את כל האשכול.

אם נעזוב שנייה את הצורה בה אמרו לך את זה:
מנהלים אכן צריכים לצבור וותק. במיוחד אם מדובר בילד/ה בן 13, בלי נסיון, הוא/היא צריך/ה להוכיח את עצמו.

אם נתייחס לצורה שבה אמרו לך את זה:

אני מסכים שאם בא משתמש חדש מבחוץ ונופל בטעות ל-"מה שבראש" זה יכול להיות מאד לא נעים- כי זה רוח האשכול. אנחנו חיים מירידות אחד על השני, חיים מהקנטות ילדותיות, ציניות והגזמות אך בסופו של דבר כולנו מחבבים (לעתים) אחד את השני.

משתמשים שקצת לומדים את הפורום הזה יודעים לקחת בערבון מוגבל את מה שאומרים שם ולא להתייחס כלכך ברצינות לכל דבר שמישהו מוציא. לצערך, לא ידעת את מהות האשכול לפני, ונפגעת, ועל כך אנחנו חייבים לך התנצלות.

עצה לדרך: לא צריך להעלב מכל דבר - במיוחד אם באים בכוונה תחילה לפגוע בך (ובמיוחד אם זה באינטרנט ).
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 12-08-2008 בשעה 12:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2008, 22:01
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "היו לך בסך הכל שתי תגובות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
(דבר שבהחלט היה מזכה אותה בחסימה אם היית כותב את זה בפורום שלי).
.

פה קבור הכלב.

אני לא כותב את זה בפורום שלך. להזכירך- זה פורום מה שבראש, אם תגיב לכל דבר בפורום הזה ברצינות אתה תמצא את עצמך מאד מתוסכל.

ודווקא כן רציתי להגן עליה, אמנם בלי להיות ישיר מדי, כדי לא לפגוע בה...

אם המנהל חושב שיש לחסום אותי (והוא יודע איזה תכנים מותרים בפורום שלו) - הוא היה עושה זאת, בינתיים זה לא קרה, אז אני לא רואה שום ממש בטענות שלך וכן של השני.
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 11-08-2008, 23:09
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי maorhag שמתחילה ב "מתן עשה טובה"

זמנים חדשים הגיעו... וכדאי שתתרגלו לזה.
כפי שאתם רואים, מאז נכנסתי לרחרח, גולשים נחסמים ומוזהרים.
אני ועוד כמה מנהלים בפרש רואים את צורת ההתנהגות בפורום הזה מתחת לכל ביקורת וקשה לנו לקבל את זה.
עתיד הפורום הזה מונח בידיים שלכם.
אין שום סיבה שלא תצליחו 'להצחיק' (אם אפשר לקרוא לזה כך) בצורה שלא תכלול גזענות מכל סוג, שוביניזם, נאציזם, הטפלות לילדות קטנות וכו'. תעשו מה שאתם רוצים בפורום, הוא באמת שלא מעניין אותי, אבל תעשו את זה בטוב טעם. תהיו שנונים - אל תרדו על אחרים ואל תגרמו לאנשים להעלב.
מי שלא מסוגל להצחיק מבלי לרדת על מישהו אחר, הוא פשוט בנאדם חלש בלי בטחון עצמי.

כפי שאמרתי, זמנים חדשים. אתם יכולים לשחק את המשחק הזה איך שאתם רוצים, רק שתדעו שהפעם, אחרי שמספר אנשים פה עברו כל גבול ועפו מהפורום, אני עדיין נשאר לפקוח עין ולחפש את מי שעדיין 'חכם על חלשים'. נראה כמה חכמים אתם על מנהלים שרק מחפשים לראות את הבריון הבא שינצל את כוחו בפורום כדי לרדת על גולש אחר. הנושא חם עכשיו ואנחנו רק מחכים לקבל עוד דיווחים כדי לדאוג לעוד חסימות.
אני לא מאיים, אני פשוט אומר בצורה ברורה שאינה משתמעת לשתי פנים - היו חברים ונחמדים זה לזה. זה לא יפגע מכבודכם, מבטיח.

מאמין לי?

ישן 12-08-2008, 20:40
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אמר מי שחסם את עצמו לדעת..."

הבאת דוגמא מצוינת!
אחרי הכל, אתה זה שמדבר על הפסקת הבריונות בפורום מה שבראש, וכל הזמן הזה מתנהג בצורה הבריונית ביותר.
אז right back at you.

כתוב לך ליד הניק "מנהל צילום", לא מנהל מה שבראש. עצם היותך מנהל לא הופכת אותך להיות יותר טוב משאר הגולשים, ומן הסתם שלא יותר טוב ממנהלים אחרים.
קהילת הפורומים, עד כמה שידוע לי, לא שייכת לך, וכנ"ל, שוב, לגבי מה שבראש.
לפורום יש מנהלים, והם צריכים לנהל אותו, בלי שאתה תתערב (שוב, להזכירך, "מנהל צילום").

אתה לא צריך לשמור, לפקח, לנהל, להשליט סדר, ולהרגיש כמו צבא רוסי שפולש לגיאורגיה - מהסיבה שלמרות כל הרצון הטוב, וכנראה שיש לך הרבה (יותר מדי) רצון טוב שמשפיע על שיקוליך - אין לך ממש סמכות לנהל כאן את העניינים (מלבד פרסום, ושיט אחר - הייתי מנהל, אני מכיר את הטריקים).
שכרון הכוח...

אז תודה רבה, אבל לא תודה, יש מנהלים לפורום הזה, ואת הכוחות שלך תשמור לפורום שלך.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 12-08-2008 בשעה 20:44.
ישן 12-08-2008, 00:37
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 145 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "כולם פה יורדים ומעליבים אחד..."

אני לא מפספס את זה - את פיספסת את הנקודה שלי.
כל מה שאמרתי זה - 'לא עוד'.
מה שהיה היה... גרמתם נזק לגולשת וגרמתם לכמה מנהלים 'להתעניין' במה שקורה מעתה והלאה בפורום הזה.
תאמיני לי, שגם אני הייתי בגיל שלכם, וגם אני מצאתי את הדרכים לספר בדיחה מבלי לרדת למכנה המשותף הנמוך ביותר.
אפשר לקחת דוגמא מהרבה פורומים שכנים לפורום מה שבראש.
זה הפורום היחידי שמתנהג בצורה כזו. אם את רוצה להשתייך לקבוצת הגולשים שלא יודעים את גבול הטעם הטוב ולא יודעים מתי לסתום ת'פה כשהם יורדים על גולשים אחרים, בבקשה... לא תהיי פה יותר מדי זמן.

אם בכל זאת את חושבת שיש הגיון כלשהו בטענות שלי שאפשר להיות מאגניבים ומצחיקים גם מבלי לרדת האחד על השני, אז בבקשה... תפתחו את הפורום הזה לכיוונים חיוביים.
רוצים לריב - בשביל זה יש פורום פוליטיקה

ישן 12-08-2008, 10:44
צלמית המשתמש של DOSH_DOSH
  משתמשת נקבה DOSH_DOSH DOSH_DOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "היה כאן אשכול חריף למדי"

אחרי האשכול שפתחתי כאן . אני לעולם לעולם לא אפתח עוד אשכול בפורום 'מה שבראש' .

לדעתי האנשים שגולשים פה לא מגיבים בצורה נכונה להודעות , רק שאלתי אם יש באפשרותי להיות מנהלת .

וכולם הגיבו בצורה 'צינית' ומאוד 'מצחיקה' .

אני מצטערת עם זה נישמע לכם עכשיו שאני מאוד מרחמת על עצמי .

אולי אני כן מרחמת על עצמי , אבל בכל זאת מה שהיה שם הייתה הפעם הראשונה
שבכיתי בגלל משהו שאמרו לי באינטרנט .

טוב ,
שיהיה לכולם יום נעים .

דנה .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 12-08-2008, 10:57
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 156 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "עם הזמן את תיחספי לאשכולות..."

זה בהחלט לא צריך לעניין משתמש חדש שנכנס לפורום ושואל שאלה תמימה.

דנה, סליחה בשם כולם, ההתנהגות פה היתה מחפירה ומתחת לכל ביקורת. אם מישהו מהנוכחים בפורום יחליט לחזור על כך- הוא ייחסם בדיוק כמו קודמיו ואף לפרק זמן ארוך יותר.

כמו שמתן ציין- ויש לו את כל הלגיטימציה לכך- עקב ההתרחשות האחרונה אתמול ישנם מספר מנהלים שיגבירו נוכחות בפורום על מנת למנוע בדיוק מקרים מהסוג הזה.

אם הגולשים בפורום לא מסוגלים לשלוט בעצמם- אנחנו נספק להם את הכלים הדרושים לכך.
אני בטוחה שכמעט כל מי שגולש פה בפורום מסוגל להגיע לידי כך שבהודעותיו לא יהיו תכנים פוגעניים. מי שלא- פשוט לא יהיה פה.

גלישה נעימה לכולם.

ישן 12-08-2008, 11:06

בתגובה להודעה מספר 156 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "עם הזמן את תיחספי לאשכולות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
עם הזמן את תיחספי לאשכולות ב"מה שבראש" (לפחות דרך הלשונית של הודעות חדשות אם תחרימי את הפורום הספציפי) ותביני שיש שטותניקיות שבנויה בתוך ה DNA של "מה שבראש". אני בטוח שכל אחד מהמשבראשים לוקח בחשבון שהאשכול שהוא פותח גם יחטוף קצת אש. למשל, כשאני פתחתי אשכול אחרי שהייתי במרפאת אלרגיות, ואנשים חשבו שזה משעשע שאני אלרגי לכותלית יהודה זרמתי עם זה. מראש אתה לוקח בחשבון שיהיו עקיצות וזה אפילו חלק מהכייף של רוח הפורום.

חשבתי שכולם לוקחים פה הכל ברצינות , עד שנכנסתי למה שבראש ופתאום כולם התחילו לצחוק .
וזה היה ניראה לי מאוד מוזר , כי בשאר הפורומים התייחסו בצורה מכובדת אחד לשני . וצחקו רק שזה באמת הצחיק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 12-08-2008, 19:55
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 164 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "באותה מידה אני יכול לפתוח..."

נכון מאוד.
ובפרש אתה תתנהג בכבוד לכל הגולשים, או שלא תגלוש פה.
שתבין - מה שהתנהל במה שבראש לא היה תקין, גם אם המנהלים לא אמרו לך את זה.
אני בתור מנהל בפורום, ומי שמכיר את המדיניות של האתר (ולא פורום משב"ר) אומר לך שחור על גבי f0f4f8 שהתנהגות ברברית מהצורה הזו - פשוט לא מקובלת.
אם אתה לא מאמין לי, שאל את מנהלי הפורום. אתה מוזמן אפילו לקרוא על זה ממש פה בראש האשכול.

היה פה בלאגן, הוא לא היה תקין, והוא לא יחזור על עצמו.
היה וחזר, לא יחזרו מי שהיו מעורבים.
אתה מסכים איתי שזה ייצר פורום שהרבה יותר נעים לגלוש בו (אפילו אם אתה שייך לקליקה המאגניבה שאף אחד לא מעז לרדת עליה)?

ישן 13-08-2008, 13:15
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 171 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "מתי אמרתי שאני מסכים..."

אני לא מדבר על דנה, אני מדבר על המגיבים באשכול שהם מגיבים בפורום כבר זמן רב.
ראה את הודעותיך שלך באותו אשכול בדיוק (ציטטתי אותן למעלה כי הוא מחוק ואתה לא יכול לצפות בו).
אפילו שכתבת לא יותר משתי הודעות בלבד, הן נכתבו בצורה פוגענית.

אתה יודע מה, אני זורם איתך, כל הפורום הזה ציני וגם אתה, עם הזרם, כתבת בציניות - מילא זה...
אבל כשאתה מגיב בצורה כזו אחרי שכתבו שאר חברי הפורום בצורה מתלהמת ופוגענית, זה מצטייר רע.
קיצר, שורה תחתונה, מותר להכנס לנעליים של מי שמגיב מולך ולהבין מאיפה הוא מגיע ולנסות לעזור.

גם שאלות שנראות לך הכי מטומטמות (כמו איך אפשר להיות מנהל של פורום ממש גדול בפרש כשאתה גולש באתר רק חודש) יכולות לקבל מענה שלא יבייש את מי ששאל.
אחת הבעיות למשל בפורומים מקצועיים (או אפילו פורום חברתי עם אנשים שכבר מגובשים בקבוצות, כמו הפורום הזה) היא שאנשים מפחדים לשאול שאלות של 'חדשים' כי אולי ירדו עליהם. תתפלא כמה אנשים בפרש מפחדים להעלות תמונות לפורום צילום כי אנשים 'יקטלו' אותם בזמן שכל אחד מהמנהלים מנסה לעודד כמה שיותר אנשים שיפרסמו צילומים, לא משנה באיזו רמה (כל אחד מתחיל מאיפה-שהוא).

תחשוב למה זה קורה, ותראה שההודעות שאתה כתבת לא עוזרות לזה.
לעומת זאת, ההודעות שאני כתבתי באשכול של דנה היו טכניות לחלוטין ומנוסחות בצורה מכובדת וראויה
ולא רק הודעות שאני כתבתי, אלא גם הודעות של מנהלים נוספים (ואפילו אחד הרכזים הגדיל לענות לה בצורה מכובדת ולאחר מכן באשכול שלה בפורום האחר, 'ירד אל העם' אפילו אחד האדמינים כדי להסביר לה).

כמו שאמרתי בתחילת הדיון - זה הפורום שלכם. אתם בוחרים איך להתנסח, אבל אתם חייבים להבין שיש השלכות לדרך שבא אתם עונים למשתמש. השלכות גם עליכם, ובעיקר השלכות עליו.
אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך (גם אם הוא לא באמת חבר שלך - זה ביטוי).

ישן 13-08-2008, 21:21
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 172 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מדבר על דנה, אני מדבר..."

התגובה הראשונה שלי הייתה השנייה באשכול - לא ידעתי שהפורום הזה מסוגל להוכיח את האבולוציה מעל כל ספק .

לגבי התגובה השנייה - כמו שאמרתי לך אז, אני אומר לך עכשיו, בשיא הכנות - התגובה הזאת הייתה רק בכדי להוריד את אופיר ממנה...

אם אתה לא זוכר, הרעיון של מה שאמרתי זה ש-הוא מצדיק את מה שרוב הנשים אומרות: שלגברים יש אגו בלי שכל.
עם זאת שילבתי את זה ש"כאילו" בגלל אמרות כאלה - יש פמיניזם - רק כדי להחליק את הרעיון שבאתי לכתוב ( וגם אם הייתי כותב את זה ברצינות, אני לא רואה שום בעייה עם זה - זה ממש לא פוגעני..) את התגובה שלו להודעה הזאת לא ספקתי לראות.

תהיה בטוח שאת מה שהיא זוכרת מהאשכול זה לא התגובות ה"טכניות שלך". אני לפחות ניסיתי להקדים תרופה למכה שכבר ראיתי שהולכת להיות - כמו שכבר אמרתי אין לי מושג איך זה התפתח..

אני בטוח שלא רק האדמינים והמנהלים חשו שזה כבר לא בסדר. לצערינו הרושם שנוצר לכבי מה שבראש זה התגובות המתלהמות של אותו סורר שכבר נחסם - למען האמת חשבתי שמגיע לו את זה כבר לפני אותו אשכול...

ישן 14-08-2008, 00:40
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 175 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "שוב, אני לא מסכים עם הגישה..."

הגישה שלי בעובדה השיגה את המטרות שלה.
אתה יכול לטעון שגם לו ניגשתי אחרת זה היה משיג את אותן מטרות, אבל תן לנסיון החיים שלי בעבודה מול אנשים להכתיב את דרך הבנתי את העולם.

יש דברים שאתה לא יודע, ויש דברים שאני לא יודע.
צא מנקודת הנחה שאם השגתי את מה שרציתי, הצלחתי.
אם הייתי עושה דברים אחרת, אולי הייתי משיג ואולי לא.
נכון שדרך פעולתי היתה 'לא נעימה', אבל היא באה להתמודד עם מצב לא נעים מלכתחילה.
מצב בו היה ידוע מראש שאנשים יפגעו.
נו שוין, סוף טוב הכל טוב.

בסך הכל, אנחנו מסכימים על הכל, גם אם לא ממש על הדרך.
ובתאכלס, זה גם לא משנה. אני בטוח שזה כבר לא מעניין אותך.
למעשה, זה כבר לא מעניין אף אחד. אנחנו השניים היחידים שעוד מקפיצים את האשכול הזה.
אני בטוח שלכולם זה כבר נמאס (וכמו שאמרתי אתמול שעד מחר (כלומר, היום) לאף אחד כבר לא יהיה אכפת.
זה אולי בוער בך קצת, אבל מאמין שעד הבוקר זה יכבה.
לילה טוב.

ישן 14-08-2008, 01:11
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 176 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "הגישה שלי בעובדה השיגה את..."

ומה אתה חושב שהשגת?

ברור לי שזה מפריע לך, אבל אני לפחות לא הולך לשנות את הדרך שאני מגיב בפורום הזה ובשאר הפורומים..

אנשים שמנסים להשיג דברים בדרכי איום או כח בדרך כלל משיגים אצלי ההפך.
אולי כדאי לך לצבור עוד קצת נסיון חיים לפני החלטיות שכזו.

בזאת סיימתי. אם משהו בוער לך אתה מוזמן להקפיץ את האשכול בשנית.

נערך לאחרונה ע"י dani90 בתאריך 14-08-2008 בשעה 01:13.
ישן 12-08-2008, 11:17

אה ו ..
בתגובה להודעה מספר 179 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "גם אני חושבת שהם לא רצו..."

הדבר שהכי עיצבן אותי [זה אחד הדברים שלא כל כך העליב , אלא מאוד עיצבן!! ]

שמישהו אמר שגיל 13 וחצי זה גיל צעיר מידי לנהל פורום .

אני לא חושבת , לא כל הילדים בני 13 הם טיפשים [אני לא אומרת שאני חכמה] וחסרי אחריות!

אם הייתי עכשיו רוצה לנהל , אני יודעת שאני יכולה .

אבל השתכנעתי שלא בסוף .

פתחתי קהילת פורומים משלי .. אבל זה לא קשור עכשיו .

אני רוצה להגיד לכל הגולשים של פרש , למרות שזו חוצפה בעיצומה ,

אני מאוד מאוכזבת מגולשי פרש

אני שלחתי את ההודעה .. [תהיו מוכנים לפריקה ] כי חשבתי שתעזרו לי!

ועכשיו שאני מדברת על זה שוב ! הזעם והדמעות באים שוב!!

אבל במקום זה , כמובן שזה מבדר לא ??
..
טוב אני יעצור כאן ואשאיר לכם את הזכות להגיב ..

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 14-08-2008, 11:57
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
מוסיף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "היה כאן אשכול חריף למדי"

אני לא מבין מה הקטע...
ישנם משתמשים תמימים אשר עברו על חוקי הפורום וביצעו עבירות כאלו ואחרות
ולאחר מספר ימים (אם לא עד יומיים) ביקשו מאחד המנהלים שיסירו את החסימה
ממהם ואף הבטיחו שלא לעשות זאת שנית בפעם הבאה.
וכן המנהלים מטוב-ליבם כופרים על האשמה ומבטלים את חסימתו של אותו משתמש מסויים.
אוקי זה נכון, מוותרים כאן הרבה אבל לפעמים אני נוטה לחשוב שהמנהלים
מסתכלים על שנתון המשתמש (ותק בפורום) ועל משתמשים
שדיברו כאן לא יפה והתבטאו בצורה אגרסיבית כלפי נושאים\משתמשים\תגובות וכ'ו...
והעלימו עין. אני לא אומר שזה נכון אני רק מביע דעתי אישית וחושב כך
למרות שגם אם הוא יהיה ותיק של ממש והוא יעבור על חוקי הפורום הוא יוחסם לאלתר,
אבל יש משתמשים שעברו על החוקים אך לא עברו על "הנורמליזם" נקרא לזה כך.
יש משהו בנושא?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.33 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר