לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 00:10
  *Freshnick* *Freshnick* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
חבל שמנהל פורום לימודים כותב שטויות, ואני אסביר:
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "שאלה לא ממש רלוונטית"

עדיף ציון גבוה יותר במקצוע מורחב של 5 יחידות (שמקבלים עליו בונוס), בגאוגרפיה מאשר פיזיקה גרעינית. היחס לתעודת הבגרות בקבלה למוסדות ההשכלה הגבוהה, הוא יחס ציונים "יבש". אם ציוני הפסיכומטרי של שני אנשים זהה, אבל ממוצע הבגרות של אחד מהם גבוה יותר - אותו אחד יתקבל קודם. במקרה הכי גרוע, אם מועמד זקוק לידע ממקצוע בגרות לתואר (כמובן שלא דרישות מינימום כמו 4\5 יחידות מתמטיקה ו4\5 אנגלית), אז יש מכינה ולומדים את מה שצריך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PL@yB0y
אך יהיה לך בהרבה ותר קל להתקבל ללימודים גבוהיים בעתיד במקצועות "מובחרים".

נערך לאחרונה ע"י *Freshnick* בתאריך 15-08-2008 בשעה 00:12.
חזרה לפורום
ישן 17-08-2008, 01:05
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Choko שמתחילה ב "פיסיקה-מחשבים או אומנות?"

תראה, אתה עולה לכיתה י', וסביר מאד להניח (ייתכן ואני טועה) שאין לך באמת מושג מזה מחשבים, מזה פיסיקה או אפילו מזה אומנות. קח בחשבון שמה שלומדים בתיכון הוא ברמה מאד נמוכה (ולעיתים אף ממש לא משקפת את אופי התחום, כמו במתמטיקה), אבל היא מספיק טובה בשביל להתחיל מאיפשהו. זה אני יכול לומר על פיסיקה לפחות. קח בחשבון שמחשבים ופיסיקה זה לא "כל היום לשבת מול המחשב ולחשב נוסחאות בפיסיקה" וקח בחשבון שאם אתה רוצה ללמוד עיצוב ואדריכלות ישנו סיכוי סביר שכן תשב מול המחשב כל היום.
לדוגמא, אני גם ריאלי וגם הומני. לצורך העניין אני לומד הנדסה, ובזמני הפנוי אני מצייר ומתעסק באומנות. ובוא אני אומר לך משהו, שאולי חלק ירצו לתלות אותי על זה אבל מבחינתי, מבחינת ההרגשה שלי, לצייר ולתכנת זה בדיוק אותו הדבר, בין אם זה במוזה הנדרשת, או השוונג שסוחף אותי לתוך הלילה עד היום שלמחרת.
ייתכן ומבחינה פרקטית, יהיה עדיף לך ללכת על המגמה הריאלית, ואת האומנות לפתח באופן עצמאי, זו הייתה הבחירה שלי בכל מקרה. אתה תעשה מה שנראה לך לנכון, רק שוב, תזכור שמה שאתה חושב על מקצוע מסויים, ייתכן וזה ממש ממש לא כך במציאות.

בהצלחה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר