לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 16:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "הרגע דיווחו בחדשו ערוץ 10 שמדובר בצדוק יחזקאלי"

אמת
צדוק יחזקאלי ואור הלר הם שני העיתונאים הישראלים היחידים שדיווחו מגאורגיה. אור מדווח עבור ערוץ 10 ומעריב וצדוק עבור ידיעות.
צדוק הוא כתב טוטאלי שלא נרתע מסכנות ואיומים.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 12-08-2008 בשעה 17:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-08-2008, 16:57
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
מעריב NRG: "גיאורגיה: שליח ידיעות אחרונות נפצע קשה בקרבות"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "צדוק יחזקאלי, שליח ידיעות אחרונות לגאורגיה, נפצע אנושות מירי"

ציטוט:
גיאורגיה: שליח ידיעות אחרונות נפצע קשה בקרבות
צדוק יחזקאלי, ששהה בעיר גורי כדי לסקר את הקרבות בין כוחות צבא רוסיה לגיאורגיים נפצע מירי בחזהו. שגריר ישראל בגיאורגיה סיפר ל-nrg שהעיתונאי פונה לבית החולים בטביליסי וכי הרופאים הצליחו לייצב את מצבו. מוקדם יותר נהרג עיתונאי הולנדי בהפצצה
אילן מציק ולי-אור אברבך | 12/8/2008 17:44

כתב העיתון ידיעות אחרונות, צדוק יחזקאלי, נפצע היום (ג') באורח קשה במהלך סיקור המלחמה בגיאורגיה בעיר גורי. שגריר ישראל בגיאורגיה, יצחק גרברג, סיפר ל-nrg מעריב כי יחזקאלי ככל הנראה שהה באיזור העיר המופגזת ונפצע באחת ההפצצות מירי בחזה. הודעה נמסרה למשפחתו של יחזקאלי.
לדברי השגריר, יחזקאלי פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בטביליסי, בירת גיאורגיה, שם הצליחו הרופאים לייצב את מצבו, אולם הוא עדיין מוגדר במצב קשה. מוקדם יותר היום דיווחה שגרירות הולנד בטביליסי כי כתב מטעם הטלוויזיה ההולנדית נהרג בהפצצות הרוסים על העיר הגיאורגית גורי.

להמשך הכתבה: http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/772/657.html
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 13-08-2008, 18:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "שאלה לעיתונאי הפורום (מקווה..."

כנראה שלא.
כבר יצא לי לדווח תחת אש או לנסוע למקומות לא לגמרי שפויים כדי להעביר מהם דיווחים. נסעתי למרחקים כשליח העיתון ועזבתי את המשפחה לכמה חודשים (!) אפילו נפצעתי בסיקור (דווקא משוטר שחשב שאני מפגין...). אבל, אם כבר לדווח מהחזית, אני מעדיף שזו תהיה מלחמה שלנו ולא של עמים זרים.

ישן 13-08-2008, 10:07
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
הועבר ל"הדסה" במצב קשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "צדוק יחזקאלי, שליח ידיעות אחרונות לגאורגיה, נפצע אנושות מירי"

העיתונאי צדוק יחזקאלי, שנפצע בגאורגיה, הועבר לבית החולים הדסה עין כרם. יחזקאלי אושפז ביחידת הטראומה, כשהוא מורדם ומונשם. מצבו מוגדר קשה, אך יציב. "העדפנו לטפל בו בישראל, בשל העומס בבית החולם בטביליסי", אמר מנהל המחלקה הכירורגית. דודתו: "ברגע שהוא יתעורר - הוא יחזור לעבודה"

ynet פורסם: 13.08.08, 08:36

מגאורגיה - לטיפול בירושלים. שליח "ידיעות אחרונות", צדוק יחזקאלי, שנפצע בקרבות בגאורגיה, נחת הבוקר (יום ד') בנתב"ג והועבר להמשך טיפול רפואי בבית החולים "הדסה" עין כרם בירושלים. בשדה התעופה המתין לו אמבולנס שהוביל אותו, בליווי הצוות הרפואי שהוטס אמש במיוחד לטפל בו בבית החולים בטביליסי. המטוס הרפואי שנשלח לצורך העניין אורגן על-ידי "ידיעות אחרונות", בשיתוף משרד החוץ.

מיד כשהגיע לבית החולים בבירה הועבר יחזקאלי ליחידת הטראומה. הוא מונשם ומורדם, והרופאים מסרו כי מצבו מוגדר "קשה, אך יציב". לא נשקפת סכנה לחייו.
מקור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר