לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 03:07
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
לדעתי זה בעיה יותר עמוקה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערמהו שמתחילה ב "הסיבה לאי הצלחה באולימפיאדה"

אין באמת תרבות ספורטיבית בישראל, חוץ ממכבי ת"א בכדורסל והכדורגל הישראלי שאעשה אתו חסד אם אגדיר את רמתו כבינוני מינוס, ענפי ספורט אחרים מקרטעים ומלבד כמה יחידי סגולה שהצליחו להגיע לטופ העולמי הם לא באמת קיימים וגרוע מזאת אלו שהגיעו לטופ העולמי עשו את זה תודות להשקעה כספית מסיבית מצידם לדוגמה שחר פאר הגיע למעמדה תודות להשקעה כספית מסיבית של אביה, ואני משער שהמצב דומה בענפים פחות פופולרים.

אז נכון פעם בארבע שנים כולם מתעניינים בספורטאים שלנו ומצפים מהם להישגים אבל גם זה בערבון מוגבל ראו לדוגמה את אתר one שבו הכדורגל הישראלי עדיין מוביל את הכותרות או את הפורום הזה שאין בו כמעט אשכולות הקשורות לאולימפיאדה ואפילו אם הם מצליחים להביא מדליות לאחר החגיגות הקצרות העניין הציבורי במדליסטים אובד ונעלם לדוגמה גל פרידמן, הספורטאי היחיד שזכה בשתי מדליות והיחידי שהוא אלוף אולימפי, לא יכל להשיג לעצמו אפילו ספונסר - אין סיכוי שדבר כזה היה קורה בארץ אחרת עם תרבות ספורט אמיתית.

חזרה לפורום
ישן 18-08-2008, 15:26
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Ingsoc שמתחילה ב "לדעתי זה בעיה יותר עמוקה"

לדעתי ישנה עוד איזו סיבה, שהיא כמובן די שולית לעומת מה שכבר נאמר פה ובאשכולות אחרים. אבל אתן לה התייחסות קטנה. וזה צה"ל. עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, אין פה שום ביקורת ושום תלונה, אלא רק מתן הסבר. תקופת הסדיר דורסת בדיוק את תקופת הגילאים האידיאלים להשתתפות בתחרויות בענפי ספורט מסויימים, ואם לא להשתתפות אז לפחות להתפתחות מהותית. כאמור ישנו פטור משירות לספורטאים מצטיינים, רבים מנצלים אותו, גם כאלה שאין סיבה שינצלו אותו. אך מצד שני אני סבור שגם ישנם ספורטאים עם פוטנציאל רב אשר מחליטים להתגייס למרות הכל ובכך מסיימים את "קריירת" הספורט שלהם. אין לי מושג מהם המספרים, אני מעריך שהם לא גדולים כלל, אבל בכל זאת צריך ספורטאי מוכשר אחד כדי שיזכה במדליה אולימפית אחת. אולי היה אפשר לנצל את האירגון של המערכת הצבאית כדי מדי פעם לארגן תחרויות במסגרת הצבא למציאת כשרונות ולחבר אותם עם מאמנים מהאזרחות. או אפילו סתם לארגן תחרויות ספורטיביות בין יחידות שונות, וכך גם אולי למצוא כשרונות, גם לחזק את ערך החינוך הגופני שגם ככה לוקה בחסר במקומות רבים בצבא, ובעקבות כל זה אולי גם לתרום מהשורש לתרבות הספורט בארץ. סתם רעיון שנזרק לאוויר
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר