לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2008, 11:21
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
החברות הסודיות- מועדון הגולגלות והבוהמיאן גרוב

בפורום הזה נידונו הרבה פעמים הנושאים של החברות הסודיות. זה מאוד עיניין אותי. התחלתי לחקור קודם על על מועדון הגולגלות (Skull and Bones). זו אחוות סטודנטים שהוקמה באוניברסיטת "ייל". באחווה הזו היו אנשים ידועים מהפליטיקאים הידועים של ארה"ב (בינהם שושלת בוש- האבא, הסבא והבן. הנרי קיסינג'ר גם היה באחווה ועוד רבים אחרים).
הינה תמונה של האחווה מתקופתו של ג'ורג' בוש האב (הוא משמאל לשעון). שימו לב לגולגולת ולעצמות, שהם הסמל שלהם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תיעדו חלק מהדברים שהם עושים במועדון הסודי שלהם. הם בעיקר מתעסקים בפולחנים שטניים- סוגדים לשלדים, מנשקים גולגלות ודברים אחרים שאני מעדיף לא לפרט כרגע.

בהמשך התברר לי על איזור שניקרא בוהמיאן גרוב (Bohemian Grove). זה שטח פרטי שנמצא באיזור מיוער.
באופן תקופתי ניפגשים באיזור הזה אנשים רמי מעלה. נשיאים, אנשי עסקים מכובדים, אנשי אצולה וכיוצא בזה. הם מגיעים לשם למטרות נופש בדיעבד.
הכניסה לאיזור ניתנת למוזמנים בלבד. לא פעם ניסו לחדור לשם עיתונאים ולצלם בזמן הפגישות שלהם, אך הם ניתקלו באבטחה הכבדה וגורשו מהאיזור.
הינה תמונה של פגישה שלהם בבוהמיאן גרוב. בתמונה ניתן לראות את רונלד רייגן, ריצ'רד ניקסון וגלן סיבורג.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בשנת 2000 העיתונאי אלכס ג'ונס (חושף קונספירציות ידוע) מצליח לחדור לבוהמיאן גרוב ולצלם באיזור בזמן ה"נופש" של האנשים הללו. אלכס ג'ונס תיעד את הפולחנים הפגניים שהם עורכים שם הרחק מעיני העולם. אלכס ג'ונס פירסם את הסרט The Order of Death, שמראה את קטעי הוידאו אשר הוא תיעד. בנוסף לזה בסרט מוצגים כל מיני ראיונות עם פוליטקאים ותוגובותיהם.

כל זה ניראה לי ממש מוזר. זה מפחיד שמנהיגי העולם מתעסקים בדברים כאלה מאוחרי גבינו. קשה לי לסמוך על מנהיגים כאלה. אלכס ג'ונס וקונספירטורים נוספים טוענים, שבנוסף לטקסים הפגניים הם דנים בענייני העולם, וחורצים את גורלם של מיליוני אנשים בעולם.

יש עוד הרבה חברות סודיות כמו מועדון הגולגלות והבוהמיאן גרוב. אתם יכולים לקרוא תקצירים עליהן באשכול המעוגן שפירסם Lance.

כל זה ניראה לי מאוד מעורפל. ליקטתי חלק מהדברים מכל מיני הודעות בפורום, וחקרתי קצת יותר לעומק בגוגל, יוטיוב, ויקיפדיה וכו'. קשה למצוא על הנושאים האלה מידע מרוכז.
באשכול הזה כל אחד יתרום מהידע שלו, ונוכל לרכז פה את המידע אני חושב ש-Lance יוכל לתרום לנו הרבה מהידע שלו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2008, 21:34
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "למה להתאבד? לא כולם תמימי..."

כשאני רואה אנשים שמנשקים גוגולת וצורחים כמו חולי נפש, אני לא יכול להתייחס לזה באדישות. כניראה גם אלכס ג'ונס כמוני.

בכל אופן, חובבי הקונספירציה לא מתמקדים רק בטקסים הפאגניים. הם אוהבים להגיד שבעלי ההשפעה קובעים את גורל העולם בחברות הסודיות שלהם. הם נפגשים אחת לכמה זמן במקומות כמו הבוהמיאן גרוב, ועידת בילדברג ועוד. שם הם דנים בענייני העולם. הם קובעים מי יהיה המנהיג הבא של מדינה מסויימת. כמו כן, קובעים אילו מדינות ילחמו אחת בשניה. למעשה גורלם של מיליוני ואף מילארדי אנשים תלויים במפגשים האלה (כך טוענים הקונספירטורים לפחות).

נ.ב- אני במקומך לא הייתי מזלזל באלכס ג'ונס. חודש או חודשיים לפני הפיגועים של ה-9/11 הוא דיווח שעומד להיות מבצע FALSE FLAG, וממשלת ארה"ב תאשים בכך את אל קעידה בראשותו של בן לאדן. אחרי זמן קצר הוכח שג'ונס צדק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר