לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2008, 09:52
  kontra kontra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
עד כמה שאני יודע....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "נסיעה לאילת לאורך כביש 10"

הייתי שם לפני שנה המבלך שירותי הצבאי... אני חושב שההנחיות לא השתנו יותר מדיי והאיזור עדיין נשאר "רגיש"...
לגבי הכניסה הצפונית ביותר אני לא יודע...למרות שמי שאמר כרם שלום זה נשמע הגיוני.. אני מכיר את הכניסה מכיוון "צומת הרוחות" (בה"ד 1) שיש שמה מחסום של מג"ב שהדרישה אם אני לא טועה זה או רכב אחד עם שני כלי נשק או שני רכבים בשיירה אפילו ללא נשק (כי ראיתי שמה הרבה ג'יפאים...)
אתה מתחבר לכביש 12 (אני חושב שזה המספר שלו ) מעט דרומית מ"מחנה סיירים"...
נראה לי גם שהכניסה מצומת הרוחות לא מאריכה מאוד את הדרך...אם אתה מגיע מכל מקום בארץ צפונית לב"ש..לסוע עד כרם שלום אני חושב שזה אירוך דיי רציני...
מה גם שלפי דעתי אין שמה מי יודע מה אטרקציות בדרך... אם אתה לא רוצה לסוע בכביש הערבה סע דרך מצפה רמון, צומת שיזפון ימינה עד אילת..מאריך בכמה קילומטרים והרבה יותר יפה ומעניין מכביש הערבה...(כולל תצוגות טנקים בצידי הכביש )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2008, 22:51
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "נסיעה לאילת לאורך כביש 10"

ראשית, למיטב ידיעתי הקטע שבין ניצנה לכרם-שלום סגור כיום לאזרחים דרך קבע. הקטע מניצנה דרומה סגור לסרוגין בהתאם להתרעות פח"ע ולעיתים פתוח אך רק לשני רכבים בשיירה עם נשק.

גם אם הכביש פתוח ונותנים לך להיכנס, לא הייתי ממליץ על הכביש הזה בלי נשק אחד ובלי רכב 4X4 כלשהו (אפילו לא עתיר ביצועים). מצבו של הכביש לא הכי טוב בקטעים מסויימים, והאחזקה לא יסודית ולא תכופה. מבחינת נוף הקטע בין קציעות/ניצנה דרומה עד הר-חריף מכיל אמנם קטעים מדהימים עם נוף לסיני, אבל הייתי ממליץ לוותר עליו בנסיעה לאילת והלסתפק בקטע של הר-חריף אם התנאים מתאימים.

לנסיעה רגילה לאילת אני ממליץ על המסלול האהוב עלי כפי שצויין לעיל, דרך מצפה-רמון- סיירים/עובדה. אם מתזמנים לזמן הזריחה,בעיקר את הירידה ממצפה, הנוף מדהים.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 17-09-2008, 22:35
  שלמה30 שלמה30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "ראשית, למיטב ידיעתי הקטע שבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GrimReaper
ראשית, למיטב ידיעתי הקטע שבין ניצנה לכרם-שלום סגור כיום לאזרחים דרך קבע. הקטע מניצנה דרומה סגור לסרוגין בהתאם להתרעות פח"ע ולעיתים פתוח אך רק לשני רכבים בשיירה עם נשק.

גם אם הכביש פתוח ונותנים לך להיכנס, לא הייתי ממליץ על הכביש הזה בלי נשק אחד ובלי רכב 4X4 כלשהו (אפילו לא עתיר ביצועים). מצבו של הכביש לא הכי טוב בקטעים מסויימים, והאחזקה לא יסודית ולא תכופה. מבחינת נוף הקטע בין קציעות/ניצנה דרומה עד הר-חריף מכיל אמנם קטעים מדהימים עם נוף לסיני, אבל הייתי ממליץ לוותר עליו בנסיעה לאילת והלסתפק בקטע של הר-חריף אם התנאים מתאימים.

לנסיעה רגילה לאילת אני ממליץ על המסלול האהוב עלי כפי שצויין לעיל, דרך מצפה-רמון- סיירים/עובדה. אם מתזמנים לזמן הזריחה,בעיקר את הירידה ממצפה, הנוף מדהים.

האם אפשרי לנסוע ממצפה רמון על כביש 171 עד הר חריף ומשם לאילת בכביש 10?
ישן 17-09-2008, 23:29
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שלמה30 שמתחילה ב "[QUOTE=GrimReaper]ראשית,..."

כן, זה מה שכתבתי בהמלצה שלי, ואם כוחות הביטחון מאפשרים זאת.
ציטוט:
אבל הייתי ממליץ לוותר עליו בנסיעה לאילת והלסתפק בקטע של הר-חריף אם התנאים מתאימים.

שים לב שלא צריך להגיע למצפה-רמון. פונים מערבה בצומת הרוחות, נוסעים ישר כשלושים קילומטר עד שמגיעים למחסום הר-חריף.

כדאי לבדוק מראש מה המצב באחד מהמספרים הבאים:
ציטוט:
טלפונים חשובים:

* מרכז תאום שטחי אש בפיקוד דרום 08-99029267; פקס 08- 9902511

* תאום טיולים דרום 057-902293-4

* מבצעים פיקוד דרום 057-902283

* ביס"ש הר-הנגב 057-588615

* ביס"ש שדה בוקר 057-565016

* רשה"ט מצפה רמון 057-560222

* בה"ד 1 מבצעים 057-901211

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 17-09-2008 בשעה 23:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:54

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר