לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2008, 07:58
  yamiks yamiks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "בתור בעל לזן באסט כבר 9 שנים בערך"

המרפסת בקומה שלישית היום בבוקר ניסינו להוציא אותו למרפסת, אחרי שהוא חירבן 5 פעמים במשך הלילה אח שלי כימאט לא ישן, הוא יצא למרפסת ונכנס לשם לבד ויצא, אחרי זה, הרמנו אותו והכנסנו אותו וסגרנו את המרפסת עם מחסום, הגור התחיל לבכות ולילל עד שלא הוצאנו אותו משהו כמו רבע שעה אחרי. אני לא ייודע איך הוא היה שם בלילה לבד עם הוא לא יכל להחזיק מעמד רבע שעה עם אנשים. דרך אגב המרפסת סגורה מסביב במין גדר כזאת, עשינו אותה כדי שהוא לא יפול מהסורגים. ואני חושב שהוא לא ממש הבין שהמרפסת היא חלק מהבית כי ביום הראשון שלו הוא לא היה בה ביכלל.
חוץ מזה הוא יושן 80% מהיום.

נערך לאחרונה ע"י yamiks בתאריך 17-08-2008 בשעה 08:05.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2008, 08:28
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי yamiks שמתחילה ב "המרפסת בקומה שלישית היום..."

כמה דברים,
תקפידו לתת ארוחות מסודרות, 4-5 ארוחות ביום, עשר דקות כל ארוחה, לאחר מכן לקחת, לא להשאיר לו את האוכל.
לתת כמות נכונה, כתוב על השק כמה הוא צריך לאכול ביום (לחלק למספר הארוחות)
להוציא כמה שיותר החוצה, שילמד לעשות צרכים בחוץ.
אם שמתם במרפסת, והוא בוכה, זה נורמלי, הוא רוצה תשומת לב, ולהיות קרוב אליכם, חשוב מאוד מאוד לא להתייחס אליו כשהוא בוכה, כי אם תתייחסו בכל צורה שהיא, הוא ילמד שבעזרת בכי, מושכים את תשומת ליבכם, ואז הוא לא יפסיק לבכות, פשוט להתעלם (עם כמה שזה קשה) מהבכי לגמרי, בסוף הוא ילמד שלא עוזר לו לבכות.

ישן 17-08-2008, 13:04
  yamiks yamiks אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "יש משהו בפחד מהסכנה מהמחלות,..."

אבל החיסון המשושה עוד שבועיים ואז היה אפשר להוציא אותו אחוצה אני לא חושב שלהוציא אחוצה גור בן חודשיים בפעם הראשונה זה מאוחר. בינתיים אנחנו מלמדים אותו להיות במרפסת לבד, אבל גם קראתי שכלבים בגזה באסט האונד העונש הגדול בישבילהם זה להיות לבד, אז אולי זה לא כל כך טוב בישבילו לשבת שם ללא חברת אדם. הוא יושב שם עכשיו בפעם השניה שלו הוא יושב רק במשך חמש דקות וכבר זנבו בין רגליו הוא יושן בפינה, בוכה ורועד.

וזה בעריכה- הוא פשוט לא מפסיק לבכות גם זמן אפשר להשאיר אותו שם שעתיים עד שוהא ירגע פעם אחת הוא הפסיק לבכות ואז בנו לשחק אתוכדי שיבין שכשהוא לא בוכה הוא מכבל צומת לב אבל ברגע שהתחלנו לשחק אתו, הוא התחיל לבכות

נערך לאחרונה ע"י yamiks בתאריך 17-08-2008 בשעה 13:11.
ישן 18-08-2008, 17:08
  משתמשת נקבה הגרייי מנהל הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "ואז נשאלת השאלה, מה יותר חשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pan1c
ואז נשאלת השאלה, מה יותר חשוב - הבריאות או התנהגותיות.
ואני אומר מניסיון שלא קרה לכלב שלי שום דבר רע מבחינה התנהגותית.

מנסיון?
איך בכלל אתה מרשה לעצמך להגיד כזה דבר?
מנסיון?
של כמה כלבים? 1? 5? 10?
מחקרים שלמים נעשים על זה, מומחים גדולים, לאחר שנים של נסיון ומחקר מגיעים למסקנה שזהו שלב קריטי מאוד בהתפתחות ההתנהגותית של הכלב ואתה בא ואמור שמנסיון לא קורה כלום?
לפחות תדייק, ותגיד, שמתוך X כלבים שחיים בעולם, לספציפי שלך לא קרה כלום,
ויותר מזה, אני לא חושבת שיש לך את הכלים להחליט ולשפוט מה קרה לו ואיך יכול היה להיות אם כן היית חושף אותו.

אז בבקשה אל תטעה אנשים,
השאלה מה יותר חשוב,בריאות פיזית או נפשית, על זה בעל הכלב להחליט, אבל אחרי שקיבל אינפורמציה ולא שטויות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר