לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2008, 08:24
  roee1234 roee1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "יכול להיות שיש מתאמים שלוקחים..."

תסלח לי כן...
אבל לדעתי אתה טועה.
כי אם תחבר את ה4 פינים למתאם עם 8 פינים - כל ה8 פינים יוציאו מתח כלשהו (בעוד שכרגע רק 4 מוציאים מתח)
קח לדוג' מפצל חשמל , אתה שם מפצל משקע אחד ל -6 וכל ה6 מוציאים חשמל - אז לפי התיאוריה שלך - ה 6 האלה כביכול יחולקו בחשמל של ה-1 כלומר 1/6 לכל שקע - זה הגיוני לדעתך?- לא .. זה העיקרון של מפצל. מדובר בחשמל, ולא מדובר בחלק כלשהו שאתה מפצל.
הדוג' שאתה אומר - או לפי מה שאתה מתכוון , זה יותר נכון לגבי חיבורי USB לדוג', שהם בלי חשמל חיצוני, ואז המפצל עושה את העבודה שאתה אומר, אבל שמדובר בחשמל, זה משהו אחר. (אגב בגלל זה יש מפצלי USB עם חשמל - כדי שהמתח לא יפול - ואז עם חשמל אתה יכול גם לחבר 10 USB נוספים , במידה ומערכת ההפעה ו\או החומרה מתאימים לזה).
בסופו של דבר , השאלה העיקרית שלי היא , אם מישהו מכיר איפה ניתן לקנות מתאם מ 4 פינים ל 8 פינים - מה שבטוח אם זה לא יוסיף זה לא יגרע..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2008, 08:44
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי roee1234 שמתחילה ב "תסלח לי כן... אבל לדעתי אתה..."

מפצל הוא לא קוסם. עדין יש מגבלת מתח וזרם לכל חיבור. לחיבור 4 פינים יש מגבלה משוערת של 16 אמפר, תחבר לו 80 מפצלים והמגבלה לא תשתנה. לחיבור 8 פינים יש מגבלה משוערת של 28 אמפר. בנוסף, בדר"כ מפצל 8 פינים לוקח 12V משתי מסילות שונות, וחיבור 4 פינים לוקח 12V ממסילה אחת, גם פה, שום מפצל לא ישנה את העובדה הזו.

המתאם היחיד שכן יעבוד הוא כזה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
וגם בזה יותר ממומלץ שתחבר כל חיבור לכבל פיסי אחר, ולא לשני חיבורים על אותו כבל.

ואגב, אם כבר נגעת בחשמל ביתי, לכל שקע כח ביתי מותר לחבר עד 16A. תחבר מפצל של 30 שקעים לשקע אחד וזה לא ישנה, סה"כ החיבורים חייב להיות פחות מ16A.

נערך לאחרונה ע"י קרמריקה בתאריך 19-08-2008 בשעה 08:49.
ישן 19-08-2008, 12:34
  roee1234 roee1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "מפצל הוא לא קוסם. עדין יש..."

אני מסכים איתך שמפצל הוא לא קוסם , וזה לא מגדיל את המתח באורך פלא..
אבל אני חושב שזה לא יעשה רע אם אוסיף אותו - אני אוהב שהכל יהיה טיפ טופ, הייתי קונה ספק
רק כרגע מצבי הכלכלי לא מאפשר זאת מה עוד שגם חבל , כי זהו ספק טוב מה שיש לי ולא מהפשוטים.
אם תוכל להגיד לי מאיפה אני יכול לקנות מתאם כזה כמו שבתמונה זה יהיה נחמד
ואגב , לא נתקלי במתאם כזה שמתחבר ככה.. (רק לכרטיסי מסך מצאתי כזה) אבל ללוח אם זו הפעם הראשונה שאני רואה חיבור כזה.
אגב, איך נקרא כזה חיבור ? המתאם הנ"ל שהצגת איך הוא נקרא?
כדי שאוכל לחפש אותו, אם אתה לא יודע איפה ניתן לקנות כזה..
תודה

נערך לאחרונה ע"י roee1234 בתאריך 19-08-2008 בשעה 12:46.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר