לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2008, 16:57
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dono שמתחילה ב "מקלחות בצבא"

אני הייתי בדיוק כמוך וסיגלתי לעצמי כמה כללים נחמדים:
1)מתקלחים עם הפנים לצינור והגב ליציאה, ולא מסתובבים אפילו אם מדברים אלייך - שיבינו שאתה רוצה את הפרטיות.
2)לוקחים את התחתונים והמגבת לתא של המקלחת ושמים אותם על ראש הצינור בצורה מאוזנת שזה לא ייפול למטה, מתנגבים בתוך התא ומורידים ולובשים את התחתונים בתוך התא - שואלים אותך למה? כי קר לי ואני מעדיף לצאת לבוש החוצה מהתא.
3)שישאלו אותך למה אתה עושה את זה, מה יש לך להסתיר, תגיד כדי לשמור על מידת פרטיות, ושלהסתכל על זין מדלדל כבדרך אגב זה לא בילוי בשבילך ולא אחווה גברית, או שקר לך.
4)מתקלחים בסוף אחרי כולם או שקמים מוקדם ומתקלחים ראשונים.

* - לא מומלץ להתקלח עם תחתונים או בגד ים, מכיוון שהאזורים המוצנעים הם הכי מועדים לדלקות שונות ולזיהומים, במיוחד שמצטברת שם המון זיעה, עקב הפעילות המאומצת.

בחלק מבסיסי חיל האוויר יש מקלחות עם וילונות ודלתות.

אני מניח שהסיבה האמיתית שאתה "מפחד" להתקלח עם כולם, זה לא בגלל שאתה אוהב פרטיות, אלא בגלל שאתה מתבייש באזורים מסוימים בגופך או בגופך כולו, מסיבה זו או אחרת - צלקות, שומן עודף, אזורים קטנים יותר מאשר אצל אחרים, או פצעים וזיהומים מכוערים למינהם - העניין הוא שבהתחלה יצחקו עלייך, כי רוב האנשים מבינים שכאשר אתה מתחבא, אז יש לך משהו להסתיר, ורוב האנשים האינטיליגנטיים יבינו שאתה רוצה להסתיר משהו ולא יציקו לך, אבל העמך וה"מוח כפכף" למינהם, ימצאו את זה בתור סיבה לצחוק עלייך, כי הם חושבים שאם הם "מגמדים" אותך עם לגלוג, אז זה משפר את מעמדם ומרים אותם - אז קבל את המשפט הבא בתור עובדה: יצחקו עלייך, תתעלם, אל תראה שזה מזיז לך, תוך יומיים הבדיחה תזדקן ולא יזכירו את זה יותר, בנוסף לזה גם סביר שבתוך יומיים תתחבר עם אנשים שבאותה רמה מנטלית כמוך, ולא עם רמה מנטלית של ילד בן 6, והם יקבלו אותך כמו שאתה ובאמת לא יהיה להם אכפת אם אתה אוהב פרטיות במקלחת או שאתה בכלל הומו ואתה אוהב להסתכל על אנשים אחרים מתקלחים.

זאת כולה מקלחת של 5-10 דקות, אין לך זמן ליותר מזה - ולאנשים טיפשיים לוקח יותר זמן כדי למצוא סיבות לצחוק עלייך, הם לא שנונים במיוחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2008, 17:03
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי fatsrir שמתחילה ב "אני הייתי בדיוק כמוך וסיגלתי..."

בשביל מה כל הטיפים והעצות??פשוט שיתנהג רגיל..

נכון שאתה רגיל לפרטיות(גם אני הייתי כזה לפני שהתגייסתי) אבל בצבא כולם מתנהגים ככה...

אני אספר לך סוד??לכולם יש את אותו הדבר בין הרגליים.

בקיצור,אני מציע לך לדאוג יותר לטירונות שאתה הולך לעבור ואיך לעבור אותה בצורה הכי טובה מאשר דבר שולי כזה כמו להתקלח במקלחות משותפות..

אני אספר לך סיפור יותר גרוע..כשאני עשיתי קורס היה תא מקלחת ללא חוצץ בכלל ככה שלמעשה היו 2 מקלחות באותו התא...זה היה תמיד הכי מצחיק כי אנשים שלא הכרתי בכלל התקלחו איתי ממש קרוב..
אל תעשה עניין מזה..תתנהג כאילו אתה נכנס למקלחת בבית שלך(למעשה אתה תתקלח שם יותר מאשר במקלחת בבית שלך).
באמת שכמה שתחשוב על זה יותר אתה רק תפחד יותר..
בהצלחה!

נוב 07.

ישן 17-08-2008, 17:12
  משתמש זכר oiboot oiboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל oiboot
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dono שמתחילה ב "איך זה היה אצלכם? איך אנשים..."

כמו שאני אמרתי, בילדותי כולם צחקו עליי וגם אני צחקתי על כולם וכך הכל הסתדר. בסוף גם, תודה לאל, הזין נהיה יפה כזה חחחחחחחחח הייתי חייב פשוט לומר את זה... אל תדאג... וגם תבין את האנשים, אחרי יום של טרטורים, כשכבר כולם שבוזים, בדיחה טובה היא תמיד התרופה נגד שביזות, אפילו אם זה יהיה על הפין שלך. סה"כ אם תשרת עם כושים, אז אולי יצחקו על הזין שלהם, וגם לאחר יש יותר מדי שערות מסביב, ועוד מישהו בלידתו לקח כ"כ הרבה אוויר שנשם את הביצים פנימה... נו באמת, אם צוחקים על הזין שלך, לא מתכוונים לזה באמת. אחרי הכל, כולנו גברים, כולנו נולדנו כמו שאנחנו ובלי סרגל ביד.

ישן 17-08-2008, 17:14
  dono dono אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי oiboot שמתחילה ב "כמו שאני אמרתי, בילדותי כולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי oiboot
כמו שאני אמרתי, בילדותי כולם צחקו עליי וגם אני צחקתי על כולם וכך הכל הסתדר. בסוף גם, תודה לאל, הזין נהיה יפה כזה חחחחחחחחח הייתי חייב פשוט לומר את זה... אל תדאג... וגם תבין את האנשים, אחרי יום של טרטורים, כשכבר כולם שבוזים, בדיחה טובה היא תמיד התרופה נגד שביזות, אפילו אם זה יהיה על הפין שלך. סה"כ אם תשרת עם כושים, אז אולי יצחקו על הזין שלהם, וגם לאחר יש יותר מדי שערות מסביב, ועוד מישהו בלידתו לקח כ"כ הרבה אוויר שנשם את הביצים פנימה... נו באמת, אם צוחקים על הזין שלך, לא מתכוונים לזה באמת. אחרי הכל, כולנו גברים, כולנו נולדנו כמו שאנחנו ובלי סרגל ביד.

טוב, זה לא בדיוק מעודד, אתה יודע..
אני מפחד שיצחקו על כמה איזורים בגופי שהם נראים שונה מאוד מרוב האנשים..
ישן 18-08-2008, 13:31
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
לסיכום האשכול (כי הוא די מיצה את עצמו):

אין לך מה לחשוש, כולם מתקלחים עירומים. אף אחד לא יצחק עליך, כי לכל אחד יש משהו שונה בגוף: שמנים, שחיפים, כאלה שלא עברו ברית מילה, כאלה שיש להם זרת של ילד בן 3 בין הרגליים, כאלה שיש להם צינור ביוב בין הרגליים.
את אף אחד זה לא מעניין, גם ככה כולם רוצים לסיים להתקלח כמה שיותר מהר.
מקסימום תתקלח עם הגב לכולם, כשהמגבת שלך בהישג יד.

חשוב מאוד להתקלח עם כפכפים, משום שהרצפה במקלחות המשותפות לא תמיד נקייה, ועלולה לתרום בהעברת מחלות וזיהומים.

אל, אני מדגיש, אל תתקלח עם בגד ים. אם אתה חושש מירידות של חבריך ליחידה, הן יגיעו במידה ותתקלח עם בגד ים.

צחקו עלייך? או שתצחק עליהם בחזרה, או שתצחק איתם, או שאחרי 10 שניות הם ימצאו נושא אחר לצחוק עליו. אל תקיח את זה ללב.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 18-08-2008 בשעה 13:34.
ישן 24-08-2008, 13:31
  GORGO GORGO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08

לפותח האשכול, אם עוד לא התגייסת ואתה עדיין חושש תקרא את זה:

לפני כמה שבועות דיברתי עם בן דוד שלי והוא סיפר לי שלפני שנתיים קצת לפני שהוא התגייס הוא גם פחד שיצחקו עליו בנושא של המקלחות אבל הוא אזר אומץ (יש לו ביצים חחח) והיה כמו כולם ואחרי המקלחת הראשונה שרק אוויל אחד צחק אף אחד כבר לא אמר כלום, נאדה.
זה כמו (פחות או יותר, כמובן) כל מיני פחדים שלנו בחיים שאנחנו מתגברים עליהם וממשיכים הלאה ואח"כ לא זוכרים כלל למה ואיך פחדנו מהם כל כך בהתחלה. קח את זה על הקשיים בכלל בחיים ותראה שאין סיבה כל כך לפחד.
לא קראתי את כל התגובות למעלה אבל אם אתה בכל זאת חושש עדיין ועוד לא רוצה "להיחשף" הייתי ממליץ לך ללבוש במקלחת הראשונה גופיה דקה\תחתון בוקסר ואח"כ זה כבר יעבור מעצמו.
מקווה שעזרתי, ובהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר