לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2008, 21:16
  asaf_isai asaf_isai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "אוטומטית במצב לחץ כשכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolroy
אוטומטית במצב לחץ כשכל האנדרנלין זורם בגוף, כל החושים מתחדדים, וברגע שאתה לא מפחד ומבין שצריכים לפחד ממך (אנשים לא מיומנים לפחות), לרוב אין להם דרכים להתמודד איתך.

זה לא נכון .. למעשה זה בכלל לא נכון ... בדיוק ההפך... במצב של אדרנלין בכל הגוף החושים נחלשים מאוד ... אם אתה ממש ממש מפחד אתה צריך לעבוד על המנטליות שלך כי אם לא פשוט אין לך את זה... אתה צריך לדעת להפוך את היריב עמוק בתוך הראש שלך לטרף שלך.. ולהינות מכל רגע של זה..
יש כאלה שזה בא להם מלידה... אלה לוחמים מלידה.. יש כאלה שרוכשים את זה עם הזמן ויש כאלה שלא יכולים לרכוש זאת.. ולהסתמך על האדרנלין שלך זאת הטעות הכי גדולה שאתה יכול לעשות..
אחת הדרכים להתמודד עם זה... היא פשוט מאוד למרות שאנשים יקראו לזה ברבריות.. זה לפתוח ריב בעצמך עם מישהו ..ריב שאתה יוזם ומחליט עליו... לא בשביל להשתחצן על מישהו אלא פשוט בשביל לאמן את עצמך זה האימון הכי טוב.. והכי מועיל מבחינת קרבות רחוב..
חזרה לפורום
ישן 20-08-2008, 22:57

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי dans שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dans
לאסף מאיסאי...תשמע בגישה כזאת של ללכת ולהתחיל עם אנשים ברחוב סתם אתה לא תשרוד הרבה זמן גם אם אתה איזה מאסטר דגול שלומד עשרות שנים (מה שעל סמך ההודעה שלך אני בטוח שאתה לא)...גם את הבנאדם הכי חזק שיש בסופו של דבר האויבים שלו ימצאו דרך להפיל...תחשוב על זה לפני שאתה נותן עצות לא חכמות לאנשים...כי לא היית רוצה לשמוע שמישהו סתם תקף מישהו שאתה מכיר ואוהב נכון? תחשוב ותענה.

לך ולקולרוי ... תקשיבו ניסיון בקרבות רחוב יש לי ואתם מדברים מחוסר ניסיון... תשאלו את המאמן שלכם לוחם מיומן אמור להגיע למצב של כמה שיותר רוגע בקרב ... כמה שיותר אדרנלין פוגע במהלכים שלו חד וחלק... וכמה שאולי קשה להודות בזה ... כמו שאי אפשר ללמוד לנהוג בכביש בלי לנהוג בכביש אי אפשר ללמוד להילחם ברחוב בלי להילחם ברחוב... אתה רואה את עצמך מאמן אנשים בלי שיהיה לך באמת ניסיון בקרבות רחוב? או בכלל ..נותן לאנשים עצות בלי לדעת על מה מדובר?

אני אמרתי ליזום... לא התכוונתי לתפוס בן אדם תמים ברחוב ולהרביץ לו חס וחלילה... אלא לתפוס אחד שמקלל אותך וללכת עד הסוף עם האומץ.. אף פעם אל תלך חצי דרך...ברגע שתרגיש שאתה שולט בזה תפסיק...
חזרה לפורום
ישן 21-08-2008, 13:56

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי dans שמתחילה ב "אתה צודק אבל בכללי טועה"

פוחד מידי? אל תהיה לוחם...
אתה אומר שיש לך ניסיון גדול משלי בכך... לא בקטע של ילדותיות ושחצנות חס וחלילה אני רוצה לפגוש אותך ולעשות איתך קרב ידידותי או לא ידידותי איך שאתה תרצה (גר בחולון את המס' פלא תקבל בפרטי .. זה מתוך הערכה לכך שיש לך ניסיון ברחוב).... אני אמרתי את דעתי מתוך מה שנוכחתי לדעת ... האמת היא הדבר שהכי קשה לקבל... אבל זה ככה אתה צריך ראסמי לדעת להיות קשוח ברחוב .. ומי שמחשיב את עצמו לאמן לחימה טוב חייב לדעת להתמודד עם כמה יריבים... חייב... ונתתי את דעתי בנוגע לאדרנלין שזאת הייתה לדעתי התבטאות לא נכונה.. שום חוש לא מתחדד בזמן אדרנלין.. להפך נהיית כהות חושים... ולהסתמך על האדרנלין זאת העצה הכי גרועה שאפשר לתת ...לזה שפתח את האשכול אני אתן לך את העצה הכי נכונה במקרה הזה... פעם הבאה שמישהו מאיים עלייך ובא להרביץ לך תהיה הראשון לתת את המכה או שתברח ותוותר על אומנות לחימה לצורך הגנה עצמית.. אחרי שאתה תיזום את המכה הראשונה אתה תרגיש שונה מפעם לפעם לגמרי..במיוחד אחרי שתראה באיזה קלות (אם יש לך את היכולת) אתה מכריע את הקרב מההתחלה.. כל עצה אחרת בנוגע לזה היא פשוט להסתובב סביב האמת ולפחד להגיד אותה..

ולפני שאתה אמן לחימה ואחרי זה שונה לגמרי כי אם אתה רב ברחוב לפני שאתה אמן לחימה האדרנלין יעזור לך להרגיש פחות כאב ומכיוון שאין לך יכולת טכנית גם ככה הוא לא יפגע בה.. אם אתה אמן לחימה ..יותר מידי אדרנלין..שזה לחץ.. פוגע בך לגמרי ואתה נלחם כמו ערס ברחוב... אם לא תתמודד איתו לא תוכל להילחם כמו שצריך
וזה אחד המשמעויות של להילחם קודם בעצמך ולהכיר את עצמך...
חזרה לפורום
ישן 21-08-2008, 14:09
  dans dans אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.08
לפעמים אני לא מבין אנשים כמוך...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי asaf_isai שמתחילה ב "פוחד מידי? אל תהיה לוחם......"

קובע לי קרבות באינטרנט עם בנאדם שהוא לא מכיר...מה אם אני איזה אסיר נמלט ומסוכן?
לחולון בשביל לעשות קרב רחוב עם בנאדם שאני לא מכיר אני לא אגיע...יש לי מה לעשות בחיים שיותר מעניין מזה...תקרא לי פחדן או מה שאתה לא רוצה...אני מעריך שאתה לומד זמן ממש קצר אומנות לחימה כלשהיא ויש לך מה שחווים בהתחלה שנקרא ביטחון שווא - מניסיון אישי תיזהר מזה.
בקשר למשהו אחד שאמרת אני מסכים אבל תרשה לי לחדד אם מישהו מקלל אותך ואתה מרגיש שהולך להיות מכות אל תהסס ואתה תתן את המכה הראשונה (וה30 הבאות ברצף) עד שתעלף את הבנאדם או תגיע למצב שתוכל לברוח. אבל אני פשוט לא יכול להסכים עם מה שאמרת בהודעה הראשונה שלך, מקווה שתבין ואם לא,טוב אז לא.
חזרה לפורום
ישן 21-08-2008, 22:15

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי dans שמתחילה ב "לפעמים אני לא מבין אנשים כמוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dans
קובע לי קרבות באינטרנט עם בנאדם שהוא לא מכיר...מה אם אני איזה אסיר נמלט ומסוכן?
לחולון בשביל לעשות קרב רחוב עם בנאדם שאני לא מכיר אני לא אגיע...יש לי מה לעשות בחיים שיותר מעניין מזה...תקרא לי פחדן או מה שאתה לא רוצה...אני מעריך שאתה לומד זמן ממש קצר אומנות לחימה כלשהיא ויש לך מה שחווים בהתחלה שנקרא ביטחון שווא - מניסיון אישי תיזהר מזה.
בקשר למשהו אחד שאמרת אני מסכים אבל תרשה לי לחדד אם מישהו מקלל אותך ואתה מרגיש שהולך להיות מכות אל תהסס ואתה תתן את המכה הראשונה (וה30 הבאות ברצף) עד שתעלף את הבנאדם או תגיע למצב שתוכל לברוח. אבל אני פשוט לא יכול להסכים עם מה שאמרת בהודעה הראשונה שלך, מקווה שתבין ואם לא,טוב אז לא.

תגיד אתה מטומטם???? אם הייתי מכריח אותך לבוא זה היה שונה אמרתי אם בא לך ..גם לא אמרתי שאם אתה לא בא אתה פחדן.... אמרתי אם אתה רוצה לבדוק אם אני דובר אמת תבוא לבדוק אותי....
לגבי ניסיון אישי וכאלה ... אני לא מדבר מביטחון שווא או מזה שאני לומד זמן קצר אומנות לחימה או מזה שאני ילד קטן וכו' ... אני בן 18 עם ניסיון מספיק ביותר... (למרות שתמיד אפשר לשאוף ליותר) ואם אתה מסכים אם מה שאני אומר על מה הוויכוח? אם לא.. תפרט...
חזרה לפורום
ישן 18-08-2008, 21:39
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "השאלה אם אחרי שאתה עומד כמה..."

כן זו באמת בעיה.. בגלל זה מה שאמרתי לא בגדר המלצה :ם

ואני רוצה להוסיף, כבר היה פה בעבר אחד בפורום שהתאמן אגרוף תאילנדי כשלוש חודשים וביקש עצה מה לעשות עם איזה בריון שמציק לו..
אחרי כמה זמן הוא עדכן שהבריון תקף אותו והתמוטט מאגרוף לפנים. אתה מבין [פותח הדיון], בתקיפה פשוטה למשל גם אם תיהיה בשיא הפחד אתה בסה"כ תפעל כי אתה מתאמן על זה ובמוקדם או במאוחר לפעול יהיה דבר טבוע בך. במצבים מסובכים יותר אפאחד לא יכול להבטיח לך שלא תיהיה משתוק לחלוטין מפחד.

נערך לאחרונה ע"י DonJenove בתאריך 18-08-2008 בשעה 21:53.
חזרה לפורום
ישן 25-08-2008, 02:24
  midnight8 midnight8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.08
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Barx שמתחילה ב "לגבי האדרנלין"

אני רוצה להגיד משהוא קטן אסף איסאי אתה ילד מפגר!!
אם אתה באמת חושב את עצמך כל כך כבן אדם כל יכול שלא מפחד מאף אחד וכל כך חרמן לפתוח בקרב אז אני רוצה להגיד לך שיום אחד אתה תפגוש את המישהו הלא נכון שחש את עצמו יותר מידי וידקור אותך בבטן
שלא תבין אותי לא נכון אני לא אומר שביטחון עצמי זה תכונה לא טובה להפך זאת תכונה מצויינת היא נותנת לבן אדם הרבה הצלחה בדברים אחרים בחיים אבל עדיין מה שאתה דיברת פה היו שטויות! להתחיל מריבה כדי לצבור ניסיון זה מטומטם אפילו להמשיך מריבה על מישהו שהתחיל איתך זה מטומטם
בוא אני אספר לך סיפור שקרה לי לפני יומיים :
אני וחבר שלי חזרנו מאיזה מקום שישבנו עם בנות ובדרך ישבו איזה 3 ילדים בערך בגילנו (היה לי ולחבר שלי עליהם יתרוך מבחינת כח) הם קראו לנו לבוא אליהם וחבר שלי ברוב טיפשותו הלך אליהם ודיבר איתם הילדים האלה שתו אלכוהול והם היו לא מפוקסים במה שהם עושים אחד מהם קם ואמר לחבר שלי למה קיללת אותי אני שמעתי אותך אתה אמרת לי בן זונה כי הוא רצה שחבר שלי יגיב לו באותה הצורה כדי להתחיל מריבה אני ישר נעמדתי ליד חבר שלי ואמרתי הוא לא אמר כלום סתם עברנו אפילו לא דיברנו איתכם ואין לנו כח לשטויות שלכם אז השתיים האחרים נעמדו גם ואמרו לי מה זה אין לי כח לשטויות שלכם למה מי אתה ואחד מהם היתקרב אליי מהר כי הוא ציפה שאני ארתע ויזוז אחורה אבל לא נרתעתי וזה עיצבן אותו אז הוא ניסה להביא לי כאפה זזתי אחורה אוטומתית ואז תפסתי אותו מהחולצה ואמרתי לו אין לי כח לבלאגן עכשיו לא עשינו לך כלום אתה סתם בא להתחיל איתנו אני לא רוצה להתחיל מריבה (כמובן עשיתי את זה באגרסיביות) ומיד אחרי זה שהם עדיין בהלם ממה שקרה תפסתי את חבר שלי והתחלנו ללכת מהר לכיוון הבית ואני בטוח ב100 אחוז שיכלתי לישבור לשלושתם את האף במקום והם לא היו אפילו מגיבים כי הם היו שיכורים.
אבל למה לא עשיתי את זה?
כי יש לי היגיון בריא לא כמוך שהיה בטוח מתחיל מריבה ומיסתכן בזה שלאחד מהם היה סכין בכיס ואתה וחבר שלך הייתם מקבלים דקירה ונגיד ורק את הייתה שורד, מה היית אומר לאמא שלו?
אני מצטער התחלתי איתם כי הם דיברו אליו לא יפה אז הם דקרו אותו
זה נראה לי הגיוני לעשות את זה ועזוב לעשות את זה, אתה מציע לאנשים אחרים לעשות את זה יענו לא רק שאתה טמבל את רוצה לגרום לאנשים אחרים ליהיות טמבלים כמוך

בקיצור אני מקווה שהבנת את המסר שלי בסיפור ופעם הבא שיתחילו איתך ולא משנה לי מה יקללו אותך תנסה להפחית מגע ולהתרק ואני אומר לך את זה מנסיון (אני לא אומר שיש לי יותר ניסיון ממך אנחנו באותו הגיל אבל לפי מה שהתרשמתי ממך הניסיון שלי יותר הגיוני)
חזרה לפורום
ישן 27-08-2008, 01:28

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי midnight8 שמתחילה ב "אני רוצה להגיד משהוא קטן אסף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי midnight8
אני רוצה להגיד משהוא קטן אסף איסאי אתה ילד מפגר!!
אם אתה באמת חושב את עצמך כל כך כבן אדם כל יכול שלא מפחד מאף אחד וכל כך חרמן לפתוח בקרב אז אני רוצה להגיד לך שיום אחד אתה תפגוש את המישהו הלא נכון שחש את עצמו יותר מידי וידקור אותך בבטן
שלא תבין אותי לא נכון אני לא אומר שביטחון עצמי זה תכונה לא טובה להפך זאת תכונה מצויינת היא נותנת לבן אדם הרבה הצלחה בדברים אחרים בחיים אבל עדיין מה שאתה דיברת פה היו שטויות! להתחיל מריבה כדי לצבור ניסיון זה מטומטם אפילו להמשיך מריבה על מישהו שהתחיל איתך זה מטומטם
בוא אני אספר לך סיפור שקרה לי לפני יומיים :
אני וחבר שלי חזרנו מאיזה מקום שישבנו עם בנות ובדרך ישבו איזה 3 ילדים בערך בגילנו (היה לי ולחבר שלי עליהם יתרוך מבחינת כח) הם קראו לנו לבוא אליהם וחבר שלי ברוב טיפשותו הלך אליהם ודיבר איתם הילדים האלה שתו אלכוהול והם היו לא מפוקסים במה שהם עושים אחד מהם קם ואמר לחבר שלי למה קיללת אותי אני שמעתי אותך אתה אמרת לי בן זונה כי הוא רצה שחבר שלי יגיב לו באותה הצורה כדי להתחיל מריבה אני ישר נעמדתי ליד חבר שלי ואמרתי הוא לא אמר כלום סתם עברנו אפילו לא דיברנו איתכם ואין לנו כח לשטויות שלכם אז השתיים האחרים נעמדו גם ואמרו לי מה זה אין לי כח לשטויות שלכם למה מי אתה ואחד מהם היתקרב אליי מהר כי הוא ציפה שאני ארתע ויזוז אחורה אבל לא נרתעתי וזה עיצבן אותו אז הוא ניסה להביא לי כאפה זזתי אחורה אוטומתית ואז תפסתי אותו מהחולצה ואמרתי לו אין לי כח לבלאגן עכשיו לא עשינו לך כלום אתה סתם בא להתחיל איתנו אני לא רוצה להתחיל מריבה (כמובן עשיתי את זה באגרסיביות) ומיד אחרי זה שהם עדיין בהלם ממה שקרה תפסתי את חבר שלי והתחלנו ללכת מהר לכיוון הבית ואני בטוח ב100 אחוז שיכלתי לישבור לשלושתם את האף במקום והם לא היו אפילו מגיבים כי הם היו שיכורים.
אבל למה לא עשיתי את זה?
כי יש לי היגיון בריא לא כמוך שהיה בטוח מתחיל מריבה ומיסתכן בזה שלאחד מהם היה סכין בכיס ואתה וחבר שלך הייתם מקבלים דקירה ונגיד ורק את הייתה שורד, מה היית אומר לאמא שלו?
אני מצטער התחלתי איתם כי הם דיברו אליו לא יפה אז הם דקרו אותו
זה נראה לי הגיוני לעשות את זה ועזוב לעשות את זה, אתה מציע לאנשים אחרים לעשות את זה יענו לא רק שאתה טמבל את רוצה לגרום לאנשים אחרים ליהיות טמבלים כמוך

בקיצור אני מקווה שהבנת את המסר שלי בסיפור ופעם הבא שיתחילו איתך ולא משנה לי מה יקללו אותך תנסה להפחית מגע ולהתרק ואני אומר לך את זה מנסיון (אני לא אומר שיש לי יותר ניסיון ממך אנחנו באותו הגיל אבל לפי מה שהתרשמתי ממך הניסיון שלי יותר הגיוני)

כמה שאתה לא מבין... אני לא הכרחתי אותך לפתוח מריבה ...אמרתי שאם אתה רוצה להיות יותר טוב זאת דרך..להילחם ברחוב ולהתמודד עם הפחד הזה.. למעשה אם לא נלחמת ברחוב בחיים לא תוכל להילחם ברחוב זה דבר ברור מאליו..
אני לא הכרחתי אותו לעשות משהו ..אני פשוט אמרתי לו את הדבר המובן מאליו...
ודרך אגב ..חסימה? על מה ? עם כל הכבוד זאת דעתי הכנה אני רוצה להביע אותה באמת ובכוונה אמיתית שהוא ילמד מכך אזהרה על חסימה מזה? סליחה על הבוטות אבל זה דבר טיפשי במיוחד שהאיש פנה בשאלה לחברי הפורום ..זה שדעתו של אחד מחברי הפורום ותשובתו לא מה שכולכם ציפיתם זה לא אומר כלום.. אם ההודעה הייתה צפויה אז מה הטעם לשלוח אותה כבר ידעתם מה היא...
מקווה שתבינו שדעתי היא כמובן להתרחק מצרות כמה שאפשר.. ואם יש אפשרות לברוח זה בא קודם... אבל אם המטרה שלכם היא להילחם ברחוב בלי לשקשק מפחד ..אין מה לעשות תאהבו את זה או לא תאהבו את זה אתם צריכים להתמודד עם זה... והודעות כמו "תסמוך על הארנלין שלך הוא יחדד את החושים שלך" זאת לדעתי הודעה שיכולה להוביל לאסון...
מפגר ...אני ממש ממש לא.. ואם לא הבנתם את כוונתי וישר התחלתם לשלוח הודעות חפוזות ...אתם מבינים מי יצא מפגר... אני לא פה לריב ולא פה להתעצבן אני פה לדון...מי שלא הבין את כוונתי באחת מההודעות שישאל למה התכוונתי אולי הוא יתפקח...
לסיכום ... אתה לא תוכל להילחם טוב ברחוב אם כל הזמן תברח מהקרבות ברחוב... נקודה.

ולהביא משפטי חוכמה עתיקים כמו
"הניצחון הגדול ביותר בקרב הוא הקרב שלא היה"
זה יפה ונחמד ... עד שאתם נקלעים למצב ברחוב שעולים עליכם חבורה של ילדים ואתם לא יכולים לברוח ואז המשפט הזה לא כל כך רלוונטי חוץ מזה שהייתם מקווים שהקרב לא יתרחש באמת... אתם חייבים להיות מוכנים למצבים כאלה ....

נערך לאחרונה ע"י asaf_isai בתאריך 27-08-2008 בשעה 01:32.
חזרה לפורום
ישן 27-08-2008, 08:56
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי asaf_isai שמתחילה ב "[QUOTE=midnight8]אני רוצה..."

אני חייב להודות שבהתחלה כשנתת את העצה זה היה נשמע מפגר, עכשיו כשהבהרת את עצמך יותר טוב אני מבין אותך ומסכים אתך.

אבל, וזה עובדה מהשטח, ילדודס כן מקבלים בטחון עצום כי הם היו באימון אחד של השרדות או קיקבוקס, מתגברים על כל הפחד שהיה להם בשניה, מתחילים עם כולם בשכבה שלהם כי הם חושבים שהם מאסטרים, עד שהם מגיעים לאדם הלא נכון.. אהמ* בי למשל
בצפר זה לא רחוב הוא בכל זאת מקנה הרגשה בטוחה יותר, שמריבה שם תיהיה לא חמושה, וזו תיהיה טענה נכונה. אבל הנה, בטחון עצמי הוא מפתח עצמי להתמודדות בקרב ולא דווקא ניסיון, אותם חבר'ה היו ה-חנונים בחטיבה, בחיים "לא פגעו בזבוב", והנה הגענו לתיכון, התחילו להתאמן, והתחילו לפתוח במריבות ולזרוק מבטים כדי למשוך מריבות עם כמעט כל עצם שזז, והם גם הלכו מכות לא רק שיחקו במשחקים מקדימים. אני בגלל שאני חמוד ולא אלים השארתי לאחד כזה רק איזה סימן כחול על הפנים אחרי שהוא נפל, קרוב משפחה שלי לעומת זאת שוהא סדיסט קטן.. היה ממשיך לטפל בבנאדם גם ברצפה .. רק בגלל שהמסכן יזם מכות.

חזרה לפורום
ישן 28-02-2009, 12:33
  theTman323 theTman323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.09
שלום לכולם אני קראתי הכל ואל תגיבו אלי בצורה רעה או משהו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avi349 שמתחילה ב "פחד"

תקשיבו... מה שאסף אומר זה נכון אבל גם לא נכון... ברור שאם אף פעם לא הלכתי מכות ברחוב אני לא אהיה משהו ולא יהיה לי ניסיון בלהגן על עצמי וכן אם אני אלך מכות ברחוב וגם אכסח את כולם הביטחון עצמי שלי יגדל אבל... עדיף באמת להימנע מכל קרב זה לא משנה איפה זה או ברחוב או בבית ספר או בכל מקום.
כולכם פה לומדים אומניות לחימה וגם אני וכולכם תשאלו את המאסטר שלכם והם יגידו את אותה תשובה ש עדיף להימנע ורק אם אין ברירה להתחיל לריב

אז אל תתחילו לריב פה בפורום על דבר כזה טיפשי כל אחד והידע שלו ואם אחד אומר שעדיף ללכת מכות אם מתחילים איתך שיגיד ככה הוא כל הזמן יקבל מכות וגם אם הוא הכי סוס בעולם.
מצד שני אלה שפוחדים ללכת מכות יראו את זה בכך שהם יתעלמו וזה לא יעזור!!! בגלל זה אני חושב שמה שאף אומר זה דיי נכון ועדיף שיהיה ניסיון כללי ברחוב{ברור שלא ללכת מכות סתם או ללכת מכות על כל קללה דפוקה או משהו} אבל כן אם מתחילים עם חברים שלך עדיף לא להפקיר וללכת מכות!!! אין מה לעשות זה ישראל בכל מקום הולכים מכות

יאללה איסאי!!!!!!!!!!!!!!
חזרה לפורום
ישן 30-03-2009, 11:45
  Sharlo Sharlo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avi349 שמתחילה ב "פחד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי avi349
שלום לכולם
תמיד שמעתי שצריך לנט את הפחד שלך לטובתך כדי לחדד את החושים וכל הזין הזה... אבל איך עושים את זה??..

גם אותי סקרן הנושא הזה
אתה אמור לתת לפחד להציף אותך. לרצות אותו. לאהוב את האדרנלין, ההתרגשות והרעד בידיים שיש לך כשאתה בעימות. אחרי הכל זו התגובה הטבעית של הגוף, הוא בעצם מנסה לעזור לך להתמודד.
ברגע שאתה נותן לפחד להציף אותך, ברגע שאתה מכניס עצמך למצב מנטאלי שאתה מבקש עוד מההרגשה (ממש לדבר לעצמך בראש) אז אתה מתחיל להירגע.
וברגע שאתה נרגע האדרנלין יכול להשחרר לאט יותר. אם הוא יוצא בהתפרצות הוא סוחט אותך מאנרגיה בשניות.
האדרנלין עצמו וההשפעות שלו (מה שאתה חווה כפחד) יכולים להכניס אותך לפאניקה ולגרום לך בעצם להפחיד את עצמך אז חשוב שתבין שזו רק הרגשה וזו הרגשה טבעית.

בכל מקרה הנושא של התמודדות עם פחד הוא מאוד רחב והנה דוגמא לאחד מהאנשים שמתעסקים הרבה בפסיכולוגיה של הפחד.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר