לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2008, 12:18
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "טראומה מאוכל."

אז ככה ויש לי הרבה -

גיל ,אשל ושמנת - אמא היתה מכריחה אותי לאכול ברמות שהיא היתה יושבת עם חברות בחוץ ושמה אותי ליד שולחן הסלון עם גביע אשל וסוכר צופה בי ומחכה שאני אסיים הכל - בלי לוותר
ולא פעם פעמיים אלא המון פעמים! למה לעשות את זה? לא טעים לייייייי אני יכולה להקיא מזה....)
בקיצ הייתי מכניסה לפה הולכת לירוק באסלה במשך זמן רב עד שכנראה או שפשוט לא הסכמתי לאכול או שהיא הבינה סוף סוף.

כריכים לגן - כריך עם ריבה וחמאה או דבש וחמאה משהו גועלי בסגנון - גם שנאתי לאללה,
הגן היה מול הבית אז אמא תמיד היתה באה לגדר לשאול את הגננת אם אכלתי את הכריכים הגועליים...
מה שהגננת לא סיפרהה היה שהיא הכינה לי כריך אחר או הביאה לי עוגיות וכד'.

מרגרינה/חמאה - שוב צנים או כריך עם זה - זוכרת שפעם לא רציתי לאכול את הצנים עם החמאה ואמא כמעט ולא נתנה לי לסוע עם אחים שלי וסבתא לכנרת

מרקים - אפונה/עדשים - גם בכח - אבל היום אוכלת

מח - פעם אחרי אירוע ששתיתי בו המון שטויות הקאתי את הארוחת מח שאכלתי באירוע - מאז
לחשוב על לשתות אלכוהול יותר מכוס עושה לי אוטומטית בחילות פסיכולוגי שכזה, ומח אני מפחדת להכניס לפה :| למרות שזה טעים!

אבל מאז שאני עם ג'ולי - אני כן מוכנה לשמוע על טוסוני חמאה ושום (מה זה מוכנה? טורפת!) מוכנה לאכול בישולים עם חמאה - שאז לא יכולתי אפילו להריח.

בגדול העיקריים הנוראיים - אשל/גיל/שמנת- לא יכולה להריח!!
הריח עושה לי בחילה נוראית בלעעעעע מגעיל אותי!!!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י hagar_krispin בתאריך 18-08-2008 בשעה 12:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2008, 20:56
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אוי ואבוי !... זה יצריך אותי להתוודות ולהפתח.....

טראומות מאוכל?..

קבלו טראומה מאוכל ידידי....
בהיותי ילד (אני מעריך שזה היה עד כיתה ג' לערך) הייתי הולך אחרי ביה"ס למעין מטפלת שבתכל'ס היתה שומרת עלי ועל אחותי עד שאימי היתה חוזרת מהעבודה בסביבות אחת וחצי בצהריים, העסק כלל גם ארוחת צהריים...
בסה"כ אותה מטפלת היתה מכינה אוכל "פולני" מצויין עד אותה מעידה שבה נפלתי קשות ולהלן התיאור...

ראשית אקדים ואומר שמשום מה יש לי את הנאחס הקבוע להיות זה שאצלו תמיד אבל ת מ י ד תימצא השערה או קליפת הביצה או כל גורם לא רצוי אחר במנה !
ככה זה היה תמיד ועל המסורת הזו לצערי הרב אני עדיין שומר !

ועכשיו דמיינו אותי, ילד תם וחמוד כבן תשע, יושב מול השולחן אצל המטפלת ואוכל מנת מרק בשר כשלפתע אני מרגיש בפי עצם כל שהוא שלא ממש מתאים למרקם של המרק כפי שהיה מוכר לי עד אותו יום...
משהוא אלסטי למדי, די שטוח ומחודד.....
אני שולח שתי אצבעות קטנות לפי ושולף משם לא פחות מ..........
ישן 19-08-2008, 23:13
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא ! לא ג'וק (ג'וק קיבלתי במנת צ'יפס שהזמנתי לפני הרבה שנים).....
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אוי ואבוי !... זה יצריך אותי להתוודות ולהפתח....."

ובכן כפי שכתבתי אני מכניס שתי אצבעות לפה ומוציא משם....

כ 1 סנטימטר של ציפורן משוחה בלק אדום !
יאאאאמי .......

אני חייב להגיד לכם שמאז אמנם עברו כבר שלושה עשורים אך המרקם והתחושה עדיין מלווים אותי !
וזה גם הפך לסוג של בדיחה במשפחה.....

ומעבר לכך דברים קצת יותר "קונבנצינאליים" ?...

אני לא מסוגל לטעום את טעמו של הג'ינג'ר הכבוש שמלווה כמעט כל מנת סושי, זה פשוט מגעיל אותי ואם הוא קר נוגע בחתיכה של סושי אני ממש לא מסוגל לאכול אותה !

עוד דברים שלא עושים לי טוב במיוחד הם:

זנגביל.
ג'ינג'ר (במצב טבעי).
צלפים.
קולרבי/כרישה .

ואני מאמין שאזכר בעוד כמה...

מעבר לכך אני פתוח לטעום ממש הכל !

אכלתי כבר מוחות אכלתי חויטי שדרה , צפרדעים וגם....צב !
אני מאוד אוהב פירות ים וכל שאר ה"שרצים" שקיימים ואפילו..... רגל קרושה !
מה יש?.. עם קצת חרדל למעלה וביצה קשה זה ממש נהדר !

אגב - יש להשיג בארץ נקניק מבשר סוס?....
ישן 22-08-2008, 22:53
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
נקניקיות

הסיפור שלי הוא כזה, כשהייתי בן 6, ממש שבוע לפני יומולדת 7, אני וחברה שלי (שהייתה אז בת 8 ) ישבנו לאכול נקניקיות בבית אימי. כאמור סחבק כאן רצה להרשים קצת את חברה שלו ולכן ביקשתי מאימי לא פחות ולא יותר מאשר חמש נקניקיות שלמות! (מן הראוי לציין שאלה היו מהנקניקיות הגדולות הללו שאין שום סיכוי בעולם שילדון בן 6 היה מצליח לסיים). אימי כמובן הרימה גבה ואמרה שהיא תתן לי שתיים כי אני לא אסיים חמש. אבל מה היא חושבת לעצמה? ככה לבייש אותי מול הגברת? התעקשתי עוד התעקשתי, וכשאימי הבינה שנכנסה לעסק ביש, שלפה את אחד הקלפים היותר חזקים שהורים יכולים לשלוף על הילדים שלהם: "יונתן, אם אתה לא מסיים את כל הנקניקיות עד הסוף, לא חוגגים לך יומולדת שבוע הבא!" בלעתי רוק ובלי למצמץ דרשתי את חמש הנקניקיות שמגיעות לי.

בסופו של דבר סיימתי את חמש הנקניקיות, סיימתי אותן במהלך שלוש שעות, כאשר החברה הלכה אחרי 20 דקות. הספקתי לעבור בדרך פעמיים בשירותים למספר 2 ואפילו הספקתי לפתח תיאוב שלא יתואר למאכל הזה, עד היום ריח הנקניקיות ממרחקים עושה לי בחילה ומעביר בי צמרמורת וחלחלה ברררר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר