לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2008, 20:49
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "וכי..."

אולי פועלת ולא מצליחה, שרה רושמים בש' ולא בס'....

אבל לא באתי להגן עליה.
היא פועלת למען החינוך כפי שהיא רואה לנכון, אולי זה שגוי, אבל זה עומד מול ההגיון. אי אפשר להגיד שהיא פועלת נגד מטרת המשרד שלה, אפשר במקרה הרע להגיד שהיא גרועה בתפקיד.
כאשר שר לאיכות הסביבה, נמנע מהרחבת חוק לפגיעה באתרי טבע בישראל על ידי מפלצות ממונעות, בטוענה שאין מספיק פקחים לכן אי אכיפת החוק תביא לביזויו, היה צריך אולי לתמוך עם הסתייגות, אבל להתנגד זו ממש פעולה נגד המשרד. חברי הכנסת חברי ועדת הפנים הם אלה שצריכים לדאוג לאיכות הסביבה מול השר הממונה ?
שילך וימציא תקנים לפקחים, אולי במושב האחורי של הג'יפ שלו זרוקים כמה תקנים, אבל למנוע חוק ששומר על איכות הסביבה זה לא אחרת מלפגוע באיכות הסביבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2008, 21:14
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "לא היה כמו, לא יהיה כמו ואין..."

למה אתה מעלה לי את המר עכשיו ?
כבר מלאתי אשכולות בעבר על כמה אני הערכתי אותו, עד שהגיעו שרי מרץ והסיטו את הוילון ויהיי אור.

אבל לגבי הג'יפים, בישראל כמובן שזה יקח עוד זמן אם בכלל, הרי אנחנו עם נחשל בחשיבתו.
באירופה למשל, המובילה את העולם הירוק, וחוקי הגנת ואיכות הסביבה (ROHS - מישהו בארץ חוץ מיבואנים ויצואנים בכלל יודע מה זה ?), יש התיחסות אמביוולנטית לגבי רכבי השטח ומפלצות זוללות דלק.
מצד אחד רכב חדש ויפה וגדול זו תמיד משאת נפשו של כל אחד שאין לו רכב כזה. אין צורך להסביר.
אבל שינוי הגישה כלפי מזהמים מעורר תנועות לא מבוטלות הפועלות בשיווק נגדי כנגד המזהמים ובעד החסכנים והנקיים. לחנות עם ג'יפ גדול על המדרכה מול בית קפה בשכונות מסויומות בלונדון או פריז, יעורר הרבה יותר שאת נפש מאשר קנאה. יסתכלו עליך כאילו נכנסת לסלון ביתם, ודרכת על השטיח הלבן והיפה עם נעליים מזוהמות בבוץ מסריח.
לא רק מחירי הנפט אלא עצם השימוש הבזבזני והמזהם שלו, אהובים פחות ופחות וממש פוגעים במכירות רכבי השטח ורכבי היוקרה.
ישן 21-08-2008, 22:06
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני פעם חשבתי ששרי מרצ הם התחתית של חבית שרי החינוך - עד שבאו לימי ויולי..."

כנראה שם נחשפת למציאות, צריכים לחשוב על שלום גם כאשר מוטלות גופות ברחובות.
למעשה חייבים לכתוב חיבורים בהבעה (יהיה מעניין לקרוא טקסט שלך שנכתב מהלב ולא מהראש) על שלום כאשר מוטלות גופות ברחובות, אחרת לא תעצר לעולם השנאה (המוצדקת נכון לרגע נתון, אוקי ?).

את פירות החינוך הנוכחי נקצור עוד שנתיים שלוש כאשר מסיימי התיכון יהיו בשלהי הצבא ולקראת השחרור, את ראשוני הפירות, לשאר יקחו עוד איזה ארבע שנים עד שנשמע את קולם. את הפירות של לימי שומעים צועקים וצווחים בימים אלה ובשנים האחרונות. נוער משולח רסן ופרוע. בוגרי התיכון בתקופתה הם היום צעירים משוחררים מהצבא.

המשרד לאיכות הסביבה עושה כל כך מעט למען איכות הסביבה והשר שבראשו אף מצטיין בזה, קשה להגיד אותו דבר על משרד החינוך. חוץ מזה שאלו ויכוחים במישורים מקבילים.
אתה מדבר על איכות התוצרת שמשרד החינוך מפיק, לעומת חוסר מעש וחלמאות ובזבוז משאבים לריק.
תחום איכות הסביבה קל בהרבה לפיקוח ולתפעול מאשר לחנך וללמד כאשר המציאות משתנה בקצב מסחרר.
ישן 21-08-2008, 22:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אכן, יש לחנך את הנוער להאמין בדרך של ביזנס עם הפלסטינים גם כשגופות מוטלות ברחובות...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כנראה שם נחשפת למציאות,..."

הכנסת שאלה תומכת-אוסלו לבחינת בגרות, היא אינדוקטרינציה מהזן העלוב ביותר, מהסוג שכאן זועקים
עליה ובצדק כשהיא נעשית במקומות אחרים. פוליטיקה ל-א צריכה להכנס לספרי לימוד, גם אם זה נעשה
בדרך דבילית ומעוררת גיחוך, כפי שזה נעשה בבגרות שלי בהבעה.

בזבוז משאבים זה שמה האמצעי של יולי תמיר, שאמנם הצליחה להכניס "רפורמה" למערכת בתי הספר
הממלכתיים, שבמסגרתה מורים ירוויחו שכר בזיוני מעט פחות תמורת ה-ר-ב-ה יותר שעות, אבל התוכן שלה
יישאר עלוב, שכן אין שום רפורמה בדרך הכשרת המורים והשבחת כוח האדם בתחום (יולי'לה מעדיפה
להשקיע בציור מפות פוליטיות ולבזבז הון ע"י פיטורי בנות שירות לאומי שעובדות בחינם, כי הן "לא
משלנו"....).
הלוואי וכל תקציב המשרד לאיכות הסביבה יהיה עשירית מהסכומים שיולי תמיר מאדה...

לימי הייתה שרת חינוך נוראית - אך יולי גורמת לה להיראות כמו סמל לממלכתיות ולמקצועיות, שכן גישתה
הטוטליטארית של הקומיסרית-לענייני-חינוך-הנוער, שוברת שיאים מופלאים שקבעה קודמתה בתפקיד. אני
מאחל לכל עם ישראל שכמה שפחות זמן יעברו ילדיו תחת המשטר שהיא משיתה עליהם באמצעות עוזרת
הקומיסר, שלומית עמיחי (שצברה ותק בתחום החינוך הבולשביקי בקדנציה הקודמת שלה - וגורמת לרונית
תירוש להיראות כמו מינוי יוצא דופן בענייניותו...).
ישן 21-08-2008, 22:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אין לי מושג מה נלמד ב"מגמה ספרותית". בגרות בהבעה היה 2 יח"ל חובה, לכל המגמות העיוניות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אולי תעלה לנו לקריאה את..."

אני מתנצל שמאחר ו:
א. לא מחזירים לאנשים את מבחני הבגרות שלהם, ו:
ב. עברו מאז 12 שנים, הרי ש:
אין שום דרך בעולם שבה אוכל להעלות לך את המכתב הנרגש שכתבתי לנער פלסטיני אודות השלום הנפלא,
שעושה את כל המיטרדים מסביב (האוטובוסים שהחלו להתפוצץ משום-מה בדיוק אחרי שהגיעו ימי השלום
הנפלאים...) לבלתי מורגשים כלל. אחרי הכל, מהם ששים הרוגים בשבוע בהשוואה לצילום יפהפה של
שלושת חתני פרס הנובל עומדים באותה אוסלו עצמה, מלאי התרגשות ואושר.

למרבה הצער, באותו מכתב נרגש לא שיבחתי את מי שבאמת היו ראויים להכרת התודה האמיתית - אותם
אנשי עסקים שתודות לקשרים שלהם עם הפלסטינים, אנחנו המשכנו אל נתיב השלום הנפלא, לא משנה
כמה זוטות (אוטובוסים מתפוצצים) הפריעו לנו בדרך...
למרבה השמחה, הבודק/ת של המבחן העביר ציון אחרי שהיו כאן בחירות, שבהן משום-מה הובסו תומכי
השלום הנפלא (56 אחוז מהיהודים המוזרים האלה לא הבינו עד כמה אוסלו זה סבבה, ולמרות 97 אחוזי
תמיכה של ערבים נאורים, דרך השלום הנפלא נחלה תבוסה), וכנראה שהובדק הרגיש שמותר לתת ציון
בהתאם לרמת החיבור, ולא למידת הזדהותו עם הקו המפלגתי השליט. קיבלתי 95 (לא שזה משנה משהו,
כולה שתי יח"ל...).
ישן 22-08-2008, 01:13
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בשביל שיהיו פירות שלום, צריך שיהיו שתיל. אוסלו וצאצאיו היו יבלית ולא שתיל...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אין ספק שקיבלת ציון על פי רמת..."

לא השתנה על אוסלו הפכה אותו לאסון - אלא יצירת אוסלו במתכונתו ההזוייה, הבטיחה שיהיה אסון.
אין זיהום סביבתי גרוע יותרמאשר מלחמה, וזה מה שאוסלו הביא לנו - לפחות מבחינת כמות ההרוגים.
לפני אוסלו לא היה כאן גן של שושנים, אבל משום מתו הרבה פחות יהודים - וגם הרבה פחות פלסטינים,
אגב...

גב, ודאי שיש ספק לגבי מתן ציון לגבי הסוגייה האם ניתן ציון בהתאם לתוכן החיבור, או בהתאם לרמת
הכתיבה שלו - המורה שלי להבעה בתיכון, לו בדקה את הבגרות, הייתה מורידה לי בוודאות לפחות שני
ציונים שלמים (הייתי מתחיל מ80), לו קראה את אותו מכתב שלי, שכאמור לא הביע את ההתפעלות
מאוסלו, שלהּ ציפו כותבי הבגרות. אני יכול להוסיף ולציין שלו כתבתי חיבור עילג להחריד, שמסקנתו הייתה
"השלום שלנו הכי סבבה כי יהודים וערבים עכשיו יהיו מנגבים חומוס בסבבה, וכולם יחיו בכיף וסבבה", הייתי
מקבל תוספת של שני ציונים שלמים לפחות, על הארבעים שהיה מתבקש (בסבבה...).
ישן 22-08-2008, 06:11
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בשביל שיהיו פירות שלום, צריך שיהיו שתיל. אוסלו וצאצאיו היו יבלית ולא שתיל..."

אתה מייחס לעצמך חשיבות גדולה מדי, אני לא מחזיק איתך בדעה שלכתוב מאמר עילג שכותרתו: סוף סוף אוכל לטעום טעמו של חומוס בדמשק, וקבב עסיסי בחאן יונס על הים (הקבבים שלהם מדהימים ובאמת עסיסיים) היה מזכה אותך בציון גבוה למרות כתיבה קלוקלת ואי שמירה על חוקי התחביר והחיבור.

כמו שאמרתי, אתה כותב נפלא, אבל את אותו הדבר כל הזמן.
אפילו באשכול שמדבר על איכות הסביבה ושמירה על שמורות טבע, אתה מתעלם מהכל ומקיא את מנטרת אנטי-אוסלו.

כמובן שכשאמרתי:
ציטוט:
למה ויכוח על איכות הסביבה הופך לזיהום סביבתי כל פעם מחדש?

התכוונתי שהויכוח שלנו (שלך) נגד אוסלו מזהם את האשכול שמדבר על איכות הסביבה ושמירה על שמורות הטבע מפני ג'יפים דורסניים, חוסר בתקנים והתנגדויות לחוקי שמירה על הסביבה.
ישן 22-08-2008, 07:56
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

את הטת האשכול מאיכות לשרי מרצ מביאי האור - א-ת-ה עשית...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מייחס לעצמך חשיבות גדולה..."

אני לא מייחס לעצמי כל חשיבות - המורה שלי בתיכון הייתה מקפחת בציון כל מי שהיה כותב חיבור שרואה
בממשלת רבין/פרס משהו שהוא פחות משלמות - ובה בעת הייתה ממצ'פרת בציון גבוה ללא הצדקה, כל
חיבור עילג, השומר על נאמנות לקו המפלגתי.

לכתוב את העובדות הנוגעות לאוסלו פעם אחר פעם, כשהנושא עולה, זה לא מנטרה, שכן העובדות לא
משתנות - אבל לכתוב סיפורי בדים על אוסלו פעם אחר פעם, אכן מהווה חזרה על מנטרה.
זה לא דבר רע, שכן מנטרה היא בעלת חשיבות רבה בקרב בעלי אמונה דתית, אבל רצוי להיות מודעים
לכך שזוהי מנטרה (גם אם קוראים לה בכל מיני שמות כמו "תפילה", "ברכה" וכד'). זה שתכתוב שאוסלו
הוא "שתיל של שלום" 4000 פעם, לא יהפוך אותו לכזה, וזה שתקרא למלחמת 15 השנים שהחלה אחרי
אוסלו בעלתה בחייהם של 150 ישראלים, רובם המוחץ אזרחים, בשם "תהליך השלום", לא יהפוך אותה
לכזה.
ישן 22-08-2008, 09:20
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ג'יפים לא חונים בחנייה מסודרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ג'יפים לא חונים בחנייה מסודרת ולא בשקט.
לא בים
לא בשמורת טבע
לא בגנים לאומיים
לא ליד בתי קפה
ולא בשום מקום.

עכשיו לא הבנתי לגבי שתילי השלום
הם חונים בחניה מסודרת, כך זה לפחות נראה בחניון שאני רגיל לחנות בו, וגם ליד בתי קפה הכוללים חניה מסודרת שאינה מלאה, ובשאר המקומות. בודדים יעדיפו חניה לא מסודרת על פני חניה מסודרת שיש בנמצא. ואין לי מה לסנגר על אלו שיעדיפו חניה לא מסודרת, גם אם אין חניה מסודרת בנמצא.

לגבי שתילי השלום, אני לא הבנתי לפניך...
ציטוט:
אבל עדיין לא הבנתי למה אתה נדחף עם אנטי-אוסלו לכל מקום, כאשר אני מדבר על ג'יפים שדורסים את שתילי השלום בשמורות הטבע, על זיהום אוויר, ROHS, תקנים לפקחים והשר לאיכות הסביבה.
אילו שתילים? (איזה שלום?) ובאילו שמורות טבע? (או שמא במקומות אחרים...)

ישן 22-08-2008, 09:26
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]ג'יפים לא חונים..."

אם תקרא מלמעלה את כל השרשור תבין, ואם לא אז אני מנסה להסיט את הדיון מאוסלו והשלום ולשמירה על שמורות הטבע. זוהי טכניקה שלומדים בשיעורי הבעה, כיצד להסיט את הנושא. אני משתמש בנושא שקשור לשלום ומייחס אותו לנושא אחר, שמירה של השתילים (שתילי שלום) בשמורות הטבע. תשאל את אורי הוא זה שהצטיין בבגרות בהבעה. אני לא למדתי הבעה לכן סתם מאלתר וממציא טכניקות.

לגבי הג'יפים שחונים מסודר, זה נכון בתנאי אחד, שיש חנייה מסודרת פנויה.
אם אין חנייה מסודרת פנויה אז חונים בחנייה לא מסודרת.
לא יודע איפה אתה גר, אבל אני גר בתל אביב.
פה הייאוש כל כך חזק, שמרב פסימיות, לא מחפשים חנייה פנויה כי בדרל כלל אין, לכן חונים אוטומטית על המדרכות, העצים וכל מקום שעונה להגדרה לא מסודר וגם מפריע.

לגבי חנייה מסודרת בחופי הים - אין דבר כזה. אמורים להיות 100 מטר מרחק בין כל חנייה מסודרת לחוף הים, וזה לא כל כך מתקיים.
לא מעט ג'יפאים נכנסים בכוונה למקומות אסורים המוגדרים שמורות ואתרים וכיו"ב מתוך ידיעה שאין אכיפה.
ישן 22-08-2008, 09:07
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה מסביר לי בדיחות ??? ואני..."

למען הסר ספר, כל מה שכתבתי על השר המר ז"ל
ציטוט:
לא היה כמו, לא יהיה כמו ואין כמו שר החינוך המר ז"ל... הוא היה שר החינוך הטוב ביותר בכל הזמנים.
נכתב במלוא הרצינות, ועקב היותך מזוהה עם השמאל, והיותי לא מכיר (בע"פ) את האשכולות שמילאת בעבר על כמה העכרת אותו, יקשה עליי להעריך שהערכת אותו - במיוחד מאחר שהמעט שאני יודע על יחסך אליו הוא
ציטוט:
כבר מלאתי אשכולות בעבר על כמה אני הערכתי אותו, עד שהגיעו שרי מרץ והסיטו את הוילון ויהיי אור.
בעבר הבאתי באשכול אחד (או שניים) את הישגיו של השר, הכתובים באתרים בעברית.

ישן 22-08-2008, 18:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אתה בשום פנים ואופן לא אשמתו של המר - ואפילו לא של נבון...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "את הישגיו של זבולון המר אתה..."

אתה אולי לא למדת בתקופת שולה/יוסי/אמנון (בימים שקדמו לחזרתו לזרם הציוני המרכזי...), אבל אין ספק
שבבית/בתנועה/בביה"ס ספגת את הרוח הנכונה, זו שגורמת לך להאשים את כל העולם במה שאתה עושה
(למשל, הסטת אשכול איכות סביבה לכיוון "מביאי האור" ממרצ, ואח"כ האשמת אותי בכך...), במקום להסתכל
בראי ולחשוב שאולי גם אתה עשית משהו לא בסדר...
דאגתך לאיכות הסביבה מחממת את הלב, אבל בהתחשב בכך שהנזק לאיכות הסביבה בעקבות אוסלו, הוא
עצום (למשל, הפקרת אקוויפר ההר לקידוחי מים משולחי רסן של ה"פרטנר", או חזיונותיו ההזויים של שימון
על חפירת תעלות/מנהרות ומה שלא יהיה ממפרץ אילת לים המלח, וחיסולו המוחלט עקב כך), די מגוחך
שאתה עוד מתמרמר על הכנסת אוסלו לדיון הזה.
כן, המכנה-עצמו-מצפון - גם בתחום איכות הסביבה, אוסלו הוא אסון טבע...
ישן 22-08-2008, 06:35
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]יש לך כלב..."

יפה מאד וכל הכבוד על החזקת כלבה ועל שמירה על הנקיון.
כמובן שלא מגיע לך פרס, אתה פשוט ממלא את חובתך, אין להתגאות בשמירה על החוק.

אבל אז כשלת ב:
ציטוט:
אבל לך תחנך את עמישראל: זה מתחיל מהדבקת מסטיק מתחת לכסא בקולנוע,זריקת עטיפות,שאריות,וסיגריות מרכב, חנייה בחניית נכים, מכות על מקום חנייה, דקירות במועדונים, וגם רצח.

כמובן שכל זה נכון, אבל זלזול באנשים, קריאה בשמות גנאי לאישי ציבור (גם אם אתה ממש ממש לא מחבב אותם או אפילו שונא חו"ח), קריאה בשמות גנאי לכותבים בפורום, ואי שמירה על שפת דיבור נאותה תוך שימוש בקללות ומילים גסות, אי כיבוד דעתו של אחר, ואי סובלנות לדעתו של אחר - הם רעים לא פחות ואפילו חמורים יותר במיוחד מאחד שמנסה לתקן את העולם אבל מפגין זלזול בחבריו (חברי העולם) תוך כדי.
ישן 22-08-2008, 06:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "שאני אתן כבוד למי שלא מכבד..."

אכן אני מתקן את העולם הרבה יותר ממך, אתה יותר מקלקל אותו ומלכלך אותו.
כמובן שאתה יכול לקרוא בקריאות גנאי למי שאתה רוצה, אם אתה דוגל בהפצת שנאה ולכלוך.
אתה מצהיר על בגרותך ועל כך שאתה נשוי, ואולי גם יש ילדים.
אם יש ואם יהיו, אנא נסה לחנך אותם לשמור על שפה נקייה ועל תרבות דיבור.
אפשר להרוג מישהו (על הכתב) רק בעזרת מילים חזקות וללא קללה אחת וכינוי גנאי אחד.

לך תלמד מה זה סרקזם לפני שאתה חושב שאתה משתמש בו.
שמות גנאי וקללות הם נחלת אילו שאוצר המילים שלהם מוגבל ויכולת הביטוי שלהם קלוקלת.
כאשר אני בא בחברה אני מנסה להציג את עצמי ברמה הגבוהה ביותר שאוכל, ולא מהתנשאות.
דעות יכולות להיות שונות ומגוונות, אבל לתרבות דיבור, דיון ווויכוח יש חוקים אוניברסלים של כיבוד הדדי.
ישן 22-08-2008, 07:11
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אכן אני מתקן את העולם הרבה..."

או, מצפונצ'יק, אני רואה שצריך להקים לך ולאמיל פורום חד"ש משלכם: פורום מומחים.

הוא כבר מומחה ( בעיניי עצמו, שהרי מומחים אמיתיים מועסקים היכן שצריך, ולא מנסים למכור את מרכולתם ללא ציון שמם ,השכלתם, ונסיונם המקצועי, בפורומים תוך חיפוש נואש לצומי ) לענייני ח"א, תו"ל, טילים, וכדומה, ואתה הרי כבר מומחה ידוע ובעל וותק לתיקון עולם.

כדי לחסוך מזמנך וזמני ( למרות שכבר טיילתי הבוקר עם כלבתי ) , הריני מתכבד לתת לך לינק לפורום של "הצעות לפורומים":

http://www.fresh.co.il/vBulletin/forumdisplay.php?f=99

אני אפילו מוכן, בחינם, לצרף את המלצתי החמה למנהלי פרש לקידום ענייני המומחיות שלכם, תגידו שאלביס שלח אותכם, אולי זה יעזור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:05

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר