לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2008, 20:26
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
'האח הגדול' למד לנבוח?

כתב בשם משה כהן במקומון של רמת גן-גבעתיים [גליון 21/8 עמוד 26] מפרסם כי עירית ר"ג מתכננת הקמת מאגר DNA של כלבי העיר בעזרתו יוכלו פקחי העיר המסכנים להתאים צואת כלבים נטושה לחשבון הבנק של בעליו.

תרשו לי לדמיין את המערך הגדול של פקחים הדוחפים קקי למבחנות, ניידות מקוררות מסיעות אותן למרכז הזהוי והאתור של החברה הרמת גנית לאסטטיקה. אני מדמיין את החשב המורט את שערותיו כאשר מתברר לו שביצוע ארבע בדיקות התאמה עולה פי שמונה מגובה הקנס, את הפרופסור לגנטיקה שיעיד בשבועה בפני בית המשפט לעינינים מקומיים כי זהוי הדגימה הינו באיכות דיוק של 65% בלבד [יעוגל ל50% בערעור לעליון] ואת העיריה הנאלצת להשיב את הכסף לבעלי הכלבים ומעל הכל את היזם המחכך ידיו בהנאה וצוחק כל הדרך לבנק [אפילו שהוא דרך בטעות על קקי].

ועוד לפני שלאנס יטען לקונספירציה - אני קורא לראש העיר ואם לא לו אז לכלב שלו להמיר את בנק דגימות הבעעע.. בבנק דגימות DNA לתושבים לצורך תרומת מח עצם. יותר זול ויותר מועיל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2008, 21:03
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "כי הערים האחרות הן 'ים תיכוניות' ובהן סיבות התמותה קשורות בד"כ לסכסוך על מקום חניה"

הרעיון עלה כבר בעיר ים תיכונית אחרת (מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע של זה ?).
לפני שנה או משהו כזה, ראש עיריית ראשון לציון העלה את הרעיון הזה ולא זוכר למה אבל לא יצא מזה כלום עד כמה שידוע לי.

בגדול, לכלבים יש המון זכויות, וכמעט כולן מתחילות ונגמרות בבעלים שלהם.
כלב לא אמור להסתובב חופשי ברחובות, יש חוקים ברורים וענישה ברורה אבל לא מספיק אכיפה.
מעבר לסכנה בכלב מסתובב, שיכול לתקוף, או חלילה לרוץ לכביש ולההרג בעצמו או לגרום לתאונה מפאת נהג שנבהל/נזהר/התבלבל.
צואת כלבים לא אמורה להיות ברחובות.
כתושב תל אביב ורמת גן בשנים האחרונות אני יודע שזו מכה וזה גועל נפש.
יש ערים בארץ שבהן לא אוספים וזה מקובל, ידוע לי שבחלק גדול של אירופה לא אוספים, נשמע לי תמוה אבל ככה שמעתי.

יש רחובות קטנים בתל אביב ורמת גן, שבקושי ניתן לזוז בהם מחמת המכוניות שחונות על העצים, גם ככה צפוף\ גם ככה אזרחים משליכים לכלוך, אבל צואת כלבים היא הגרועה מכל, אין דבר נורא יותר מלדרוך על קקי של כלב בבוקר כשאתה ממהר ונכנס לאוטו ואז מגלה, ברמזור. וזה לא מנסיון.

בקיצור, יש להעלות את הקנסות על השארת צואת כלב ל 6000 שקל או 10000 שקל כמו שניתן לפסוק בעברות של השארת פסולת במקום ציבורי.
אם איסוף DNA מגובה בתמונות של הערימה, ולא רק דגימה שאספו אולי מהפח או אולי משביב קטן ברחוב ינקה את הרחובות, מה טוב.
בעלי כלבים שלא אוספים אחרי הכלב שלהם הם כלבים בעצמם, ושום תירוץ לא עומד לעזרתם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר