לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2008, 00:07
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "אני מרגיש שאתה משום מה מתייחס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Algorithm
אני מרגיש שאתה משום מה מתייחס לזה כאילו חטפתי סרטן ואני צריך להרגיש מוזר כי מסתכלים עלי שונה ואני נעלב מזה כי יש לי סרטן.

למה זה בכלל צריך להיות פתוח לדיון?
זה עניין טריוויאלי לגמרי לשמוע מה שרוצים.
סך הכל אני שומע בעיקר רוק, ולפעמים תראש.

אולי אתה מדבר יותר ספציפית על דת' ובלאק שזה לא לטעמי

הבנת אותי הפוך לגמרי!
אני מרגיש סבבה לגמרי עם זה שאני שומע מטאל! התכוונתי לתגובות של אנשים לגבי זה שאתה\את שומעים מטאל, לא בגלל שבמטאל יש משהו "דפוק" להיפך אבל למרות זאת זה סגנון המוזיקה שגורר הכי הרבה תגובות לא אוהדות, בלשון המעטה בחלק מהמקרים.
"זה עניין טריוויאלי לגמרי לשמוע מה שרוצים" - אני יודע, אני לא שם על תגובות של אנשים, אני פשוט רוצה לדעת מה אנשים חושבים\חשבו על זה שהגולשים פה שומעים מטאל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2008, 00:56
צלמית המשתמש של rock_is_my_life
  משתמשת נקבה rock_is_my_life rock_is_my_life אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל rock_is_my_life
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "איך אנשים מגיבים לעובדה שאתם שומעים מטאל?"

ממ..
יש מצב שזה שאני בת [וגם היחידה בשכבה שלי מהבנות ששומעת את זה] זה מה שגורם לתגובות של הקרובים אליי.. למרות שלא שמה זין על זה.
בדרך כלל רואים אותי בתור "בלאקרית קשוחה ואפלה" וזה ממש מוזר להם לראות שאני שומעת משהו אחר [למרות שאני שומעת המון דברים אחרים..]
הקטע הזה בכלל שבנות שומעות מטאל גורם להם להירתע, ואותי אישית זה מעליב ><
בגדול אנשים שלא שומעים מטאל לרוב גם דיי נירתעים מזה, והאמת שאני לא מבינה למה..
תאכלס ההרתעות הזאת ממטאל, זה משהו ממש מגעיל.. זו מוזיקה מדהימה ובאמת שחבל לי על אלה שמגיבים מוזר לשומעי המטאל.
בקיצור,
מטאל זה אחלה, ומי שנירתע מזה הוא פשוט בנאדם מוזר בעצמו..

כי הגיע הזמן לחתימה חדשה P:

ישן 30-08-2008, 11:21
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בדיוק על זה אני מדבר
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אנחנו(כלומר המטאליסטים)"

[QUOTE=deltaforce] ולובשים ניטים מפלסטיק וצובעים את השיער בורוד שחור וזה, QUOTE]

על הניטים , על הפרסינגים בכל מקום , על הקעקועים המרובים , על הסימן חילזון ביד הזה שהם עושים ,

על השיער השחור , ורוד וכו' , על הלק השחור , על השיער שלא חופפים שנים ונותנים לו לגדול

בפראות כדי להסתתר מהחברה וכו' , על החולצות השחורות שמגיעות עד הברכיים והג'ינס הבלוי וזה לא

רק ה"פריקים" אלה גם הראפרים המטומטמים כמו סאבלימיניל שמתלבשים כמו ילדים בכיתה א'. אני

פשוט מרחם עליהם. מי שהופך את המוזיקה לדרך חיים ודרך להיבדל מהחברה כדי למרוד במוסכמות או

במילים אחרות לברוח מהמציאות ולא להתמודד עם הקשיים שהחברה מציבה פשוט חבל..
ישן 31-08-2008, 22:36
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אישית אני שומעת רוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "איך אנשים מגיבים לעובדה שאתם שומעים מטאל?"

ורק מעט מאוד מטאל.
לא יצא לי הרבה זמן לדבר עם מישהו בנוגע למוזיקה אז אני מניחה שבגלל זה אף אחד לא מפריע לי.
היו פעמים שאח שלי היה שומע לפעמים מוזיקה מהמחשב שלי והיה מזדעזע ומעיר הערות טפשיות וחסרות טעם, אבל הוא לא מזיז לי כי בשבילו אם זה לא אייל גולן אז זה לא זה.
חוצמזה שצריך להיות די אדיוט בשביל להוציא משפטים בסגנון "מה שאתה שומע זה חרא ומה שאני שומע זה לגיטימי לחלוטין".
אז זהו.
אף אחד לא העיר לי על מוזיקה הרבה זמן, אני גם ממש לא נראית כמו פריקית, ובכלל אם מישהו יעיר לי אני פשוט אסתום לו את הפה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-09-2008, 17:42
צלמית המשתמש של free styler
  משתמשת נקבה free styler free styler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06

פעם השמעתי את המוזיקה שאני שומעת למישהו קרוב, והוא הביט בי במבט מוזר כזה... - סוג של פחד מעורב בדאגה, כאילו שיש לי איזה סוד אפל שעלול להתפרץ . כאילו שאני עומדת לשלוף את המלתעות שלי ולהתחיל לאכול אנשים.
מאז אני שומרת את זה לעצמי.
אני נהנית מאד מהמוזיקה הזאת ומאד מתחברת אליה, אז אני שומעת , אבל אני לא משמיעה לאנשים את מה שאני שומעת. זה קצת דפוק, אני יודעת, אבל זאת אני... אני בסביבה שלא ממש מכירה את המוזיקה הזאת.
אני חושבת שמי שמגדיר אנשים לפי המוזיקה שהם שומעים הוא מפגר, אבל יש דברים שנעשים מתוך תמימות וחוסר ידע, לאו דווקא מרוע או מטיפשות. ואולי אם אנחנו נבין אותם הם יבינו אותנו..
חוץ מזה, כולנו שמים תוויות על אנשים לפעמים, אף פעם לא ראיתם מישהו ששומע בריטני ספירס והסתכלתם עליו כמו על מטומטם?

אני לא שומעת בלק מטאל או משהו כזה, אבל בהחלט דברים שיכולים להפחיד אנשים : Disturbed, Rammstein, Avenged Sevenfold, Smile Empty Soul, Apocalyptica...

אני גם לא שמה על עצמי תווית, אם אני אוהבת את המוזיקה הזאת זה לא אומר שאני לא יכולה להנות גם משיר נחמד של הילארי דף, לכל מצברוח יש שיר משלו... (אפילו שהילארי זמרת גרועה!)

ישן 17-09-2008, 20:57
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי free styler שמתחילה ב "פעם השמעתי את המוזיקה שאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי free styler
פעם השמעתי את המוזיקה שאני שומעת למישהו קרוב, והוא הביט בי במבט מוזר כזה... - סוג של פחד מעורב בדאגה, כאילו שיש לי איזה סוד אפל שעלול להתפרץ . כאילו שאני עומדת לשלוף את המלתעות שלי ולהתחיל לאכול אנשים.
מאז אני שומרת את זה לעצמי.
אני נהנית מאד מהמוזיקה הזאת ומאד מתחברת אליה, אז אני שומעת , אבל אני לא משמיעה לאנשים את מה שאני שומעת. זה קצת דפוק, אני יודעת, אבל זאת אני... אני בסביבה שלא ממש מכירה את המוזיקה הזאת.
אני חושבת שמי שמגדיר אנשים לפי המוזיקה שהם שומעים הוא מפגר, אבל יש דברים שנעשים מתוך תמימות וחוסר ידע, לאו דווקא מרוע או מטיפשות. ואולי אם אנחנו נבין אותם הם יבינו אותנו..
חוץ מזה, כולנו שמים תוויות על אנשים לפעמים, אף פעם לא ראיתם מישהו ששומע בריטני ספירס והסתכלתם עליו כמו על מטומטם?

אני לא שומעת בלק מטאל או משהו כזה, אבל בהחלט דברים שיכולים להפחיד אנשים : Disturbed, Rammstein, Avenged Sevenfold, Smile Empty Soul, Apocalyptica...

אני גם לא שמה על עצמי תווית, אם אני אוהבת את המוזיקה הזאת זה לא אומר שאני לא יכולה להנות גם משיר נחמד של הילארי דף, לכל מצברוח יש שיר משלו... (אפילו שהילארי זמרת גרועה!)

Apocalyptica? מפחידים? הם נראים כמו fall out boy רק שהם מנגנים בצ'לו(וגם בתור נגנים הם לא "אי אי אי")

ישן 18-09-2008, 20:23
מנהל פורום מתגייסים

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "אני לא מסכים איתך. מה הבעיה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MoYiZ
אני לא מסכים איתך.
מה הבעיה באנשים שהולכים עם חולצות של להקות או מאריכים שיער?
זה פסול?
אני אוהב להקה מסויימת ולאות מחווה אני הולך עם חולצה שלה, כמו שבאותה מידה אנשים הולכים עם נייק פומה בילבונג וכל השיט הזה. זה פסול?
באותה מידה, אני רוצה שיער ארוך אז אני מאריך. מה הבעיה בזה? זה שיש לנו רוב של ערסים במדינה לא אומר שזה פסול או לא נכון.
זה שלך יש בעיה עם זה זה משהו אחר. גם לי יש בעיה עם ערסים ועם שרשראות זהב ועם שעונים מזוייפים של רולקס.

מסכים ב100% מה גם שההבדל הוא שהערסים הם סתם פחות משכילים,חמומי מוח,לפעמים אלימים בלי שום סיבה הגיונית ובאופן כללי לפעמים אני מתבייש במדינה שלי כשאני רואה איזה אנשים יש פה וחושב על האנשים האלה בחו"ל ומה זה גורם לאנשים שם לחשוב עלינו...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:56

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר