לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2008, 11:30
  fatsrir fatsrir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.08
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אתה יכול להביא קצת יותר פרטים..."

בקשר לSEM, התכוונתי שבטכניון יש להם איזה 10 מיקרוסקופים, ואם אני לא טועה רק SEM אחד. יש להם גם איזה אחד בשם TITAN או משהו כזה...
לPAN1C להביא אני לא יכול, לתת אני יכול. בכל מקרה, אני סיימתי שירות לפני שנתיים, אז כרגע אני מילואים אבל שירתתי בתל נוף ביחידה שנקראת יא"א 22 בגף שנקרא גף חקירות.
הגעתי לשם דרך קורס עובדי מעבדה כימית שמכשיר בכלל חיילים להיות עובדי מעבדה לבדיקות דלק וספקטרומטריה בבסיסים השונים, אבל הנבחרים (שהם לאו דווקא בעלי הציונים הגבוהים ביותר, אלא פשוט הטובים ביותר, אני אישית הייתי ה"מופת" של הקורס - מה שזה לא אומר) מגיעים למעבדות המרכזיות שאחת מהן זה גף חקירות.

מהנדסי אווירונאוטיקה ומהנדסי מכונות גם משרתים שם, בתור קצינים והם רוב כוח האדם.
אני הייתי חייל חובה.

אי אפשר לפרט מספר כוח האדם, אבל זה דומה לכמות כמו בלשכת מב"ס(לא באותו יחס של קצינים לחיילי חובה).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2008, 20:37
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 203 שנכתבה על ידי shimonmami שמתחילה ב "סליחה תן לי לתקן את עצמי, דרך..."

מצטער אבל קצת קשה לי להאמין.

מאיפה אתה שואב את המידע שלך?

לפי מה שהבנתי דרך איתור צדדי לחובלים מתקבלים אותם מלש"בים שהנתונים הרופאים שלהם לא מאפשרים קבלת יום סיירות.
כגון סעיף עיניים וכו'.
הרי ידוע שלקורס חובלים אפשר להתקבל עם מספר 2-3או יותר ,מספר שלא מאפשר קבלת יום סיירות.
מאתר חיל הים.
ציטוט:
חובלים, קומנדו ימי, צוללות וספינות הטילים/דבורים.
הפרופיל הרפואי הנדרש הינו 72 ומעלה ללא סעיפים פוסלים.

http://www1.idf.il/navy/site/templa...ng=he&fid=43996

כאן אתר חיל הים קצת מעד כי לשייטת 13 צריכים פרופיל 97 ללא סעיפים פסולים(לא יודע מה לגבי צוללות).

אני מקווה שהבנת את הנקודה שלי.
אם המקורות שלך אמינים מספיק ,טעות שלי קבל התנצלותי ,עד אז אני מבקש ממך לא להנפיץ דברים.
ישן 17-09-2008, 04:07
  shimonmami shimonmami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.07
בתגובה להודעה מספר 204 שנכתבה על ידי y o g e v שמתחילה ב "מצטער אבל קצת קשה לי להאמין. ..."

לא הבנתי איך מה שכתבת נוגד את מה שכתבתי, מה שאתה אומר זה נכון, מי שלא יכול לקבל יום סיירות
בגלל סעיף שפוסל אותו, מקבל איתור צדדי לחובלים\צוללות אך כשהתנאי המקדים לכך הוא קב"א 54..
כלומר אדם עם משקפיים במידה של 3 לדוגמה וקב"א 52 לא יקבל איתור צדדי...(להבדיל ממקרים חריגים),
המקורות שלי אמינים עד כמה שאפשר בהתבסס על זה ששיחות על סף קבלה לפי קב"א זה דבר
שאי אפשר לנהל עם הצבא, אבל כן אפשר לאמת עם כאלו שכן קיבלו את הזימון ויחד מרכיבים את הסף קב"א...אני האחרון שינפיץ דברים, אלו פשוט דברים שנאמרו פה בפורום ובעוד הרבה מקומות מאז ומתמיד,
איתור צדדי לחובלים הוא מקב"א 54, זה הכל..תערוך חיפוש ולדעתי תקבל תשובות זהות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:01

הדף נוצר ב 0.34 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר