לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2008, 23:46
  gogofo gogofo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.05
הרצת קובץ מרוחק (על המחשב המריץ)

אני מניח שהכותרת כנראה לא כל כך מובנת, אז אני אסביר.

יש לי קובץ EXE שהוא חלק חשוב בתוכנה שבניתי ואני רוצה להגן עליו כמה שיותר מפני פריצות והתעסקויות היות והתעסקות איתו תפגע בכל התוכנה.
מלבד כמה שיטות ותוכנות לקידוד והגנה חשבתי על הרעיון הבא: לאחסן את ה- EXE אצלי בשרת (התוכנה דורשת שרת גם לאחסון של אתר וגם להרצה של תוכנת צד שרת התומכת בה ככה שאין לי בעיה עם המיקום או הסוג) ושבעצם קובץ אחר, נוסף או קיים, יוריד בכל הפעלה את ה- EXE שלי ויריץ אותו ויטואלית מבלי לשמור אותו על המחשב של המשתמש וככה תופחת האפשרות לפריצה והתעסקות עם הקובץ.

להוריד קובץ, לשמור אותו ולהריץ אותו אני יודע (ב- JAVA), הבעיה שאני רוצה להריץ אותו בלי לשמור אותו (ככה שהוא ימחק פחות או יותר על בטוח).

אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי או לעזור לי אישית או בכל דרך אחרת לבצע את הפעולה הזאת.

* השפות שאני משתמש בתוכנה שלי הן JAVA ו- C++, אבל גם כל שפה אחרת שלא תלויה בתוכנות נוספות (כגון .NET) תתקבל בברכה.

נ.ב: ראיתי קוד ב- C# שאמור לבצע את מה שרציתי, אבל הוא היה ב- .NET

תודה רבה מראש (תהיה גם אחרי בתקווה).

תומר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2008, 21:12
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gogofo שמתחילה ב "הרצת קובץ מרוחק (על המחשב המריץ)"

אתה באמת חושב שקוד שיורד תוך כדי ריצה מהאינטרנט זה משהו שבעייה להשיג? שמעת אי פעם על סניפר?

מילא היית אומר שאתה הולך להשתמש ב SSL ולעשות וידוא חתימות ותקפות תעודה דיגיטלית (hardcoded בתוך הקוד שלך, כמובן, כדי שלא יחבלו בזה...)...

וגם אז... זה רץ על המחשב שלך ואפשר לעשות לזה disassembly

אם אתה שוקל ריצה מול האינטרנט, שקול, במידת האפשר, לפתח אפליקצית web במקום fat client. ממילא הכל היום עובר לעולם ה SaaS... וכשהקוד לא רץ אצל הלקוח, ללקוח קצת קשה לדעת מה הוא עושה ואיך הוא עובד (בהנחה שאין לך באגים של אבטחה...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר