לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2008, 15:26
  amits88 amits88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
בעיה| מעוניין להתקין xp בנייד אבל נאמר לי שלא ניתן כלל

שלום, בשבוע שעבר קניתי מחשב נייד DELL in1525-2261 המחשב נקנה ללא מע' הפעלה, כך שאני צריך להשיג אחת, בנוסף נאמר לי ע"י נציג המכירות שהמחשבים החדשים והמחשב הזה ספציפית לא מקבל WIN XP אלא רק VISTA עכשיו שאלתי היא האם באמת חסמו את XP במחשבים החדשים כדי לעודד את השימוש בVISTA או שמא ניסה נציג המכירות הנחמד "לדחוף" לי את המע' הפעלה בתואנה זו?

שאלתי לאנשים בפורום שמבינים בדברים האלה האם אתם מכירים שקיים דבר כזה?, האם שמעתם על משהו כזה? האם באמת אני אתקל בקשיים בהתקנת הXP בהנחה שהבנתי בנושא הינה מינימלית מאד?

הבנתי שאם כן אפשר להתקין XP אז דרייברים מסויימים כמו המצלמה לא יעבדו, מי שיכול לתת לי קצת יותר מידע אודה לו מאד.
תודה רבה מראש לעוזרים.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fxp.co.il/images/smilies2/smile.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2008, 17:16

רגע תן לי להבין...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "ההגדרה של חסמו אינה מתאימה,..."

אם אני אעשה את מה שאמרת אז לא תהיה שום בעיה כי לפי מה שאמרו לי המצלמה המובנית למשל לא תעבוד לי. שזה בעייתי לי כי אני אשתמש בה הרבה לשיחות עם משפחה מחו"ל....היא תעבוד לי אם אני אעשה את הדברים האלה?

אם תוכל בבקשה להנחות אותי מה לעשות בדיוק כי כתבת בתגובה שלך כל מיני דברים שאני לא ממש מכיר (יש לי ידע בסיסי בנושא).

דבר נוסף: לא כל הדרייברים של 1520 פועלים על 1525 לכן העליתי את נושא המצלמה שהדרייבר שלה למשל לא עובד, וויסטה יאט לי את המחשב ממש ככה שלא עשיתי כלום בזה שקניתי מחשב חדש

נ.ב.- כמו שאמרתי על המצלמת רשת בקישור הבא:

http://www.laptops-drivers.com/dell...ding-vista.html

בסעיף C כתוב שכן יש אפשרות שהיא תפעל עם XP.

נערך לאחרונה ע"י amits88 בתאריך 24-08-2008 בשעה 17:31.
ישן 24-08-2008, 23:15

תראה..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "יפה, בא שאל, קיבל תשובה מה..."

לא פתחתי אשכול סתם לפני שבדקתי, אם הייתי יכול לקבל תשובה בלי לפתוח אשכול היה הכי טוב אבל זאת היתה האלטרנטיבה האחרונה שלי ופה קיבלתי את התשובות, דיברתי עם אדם שעוסק בתחום המחשוב, והוא אמר לי שכבר התקין אצל מישהו WIN XP בדגם שלי, עשה מה שצריך כדי שזה יותקן הוריד דרייברים מאתר היצרן של דגם אחד פחות והכל פעל חוץ מהמצלמה. בגלל זה שאלתי על המצלמה כי קניתי את המחשב הזה גם בגלל שיש בו מצלמה מובנית.

עכשיו הבעיה הבאמת גדולה היא הרבה יותר בסיסית MP3III הסביר לי בתחילת האשכול על SATA או משוה כזה ודרכים שהWIN או המחשב יזהו, אין לי מושג מה זה ואיך עושים את זה לכן ני עדיין תקוע בשלב הזה, אם תוכל להסביר לי הסבר טיפה יותר מפורט זה יהיה מצויין.
ובאמת שמחתי שהיה מי שיעזור כי הייתי חסר אונים אבל עכשיו דברים מתחילים להתבהר לאט לאט.
מבסוט על הפורום!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר