לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2008, 20:39
  shany17 shany17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
שאלה בקשר לאמינות של המשיבון הקולי בקשר לתוצאת טסט

היום היה לי טסט (ראשון) עם אחד הטסטרים הקשים האזור, משהו כמו חמש דקות אחרי שהתחיל הטסט הוא נגע לי בהגה, משם ידעתי שנכשלתי כי הוא לא מעביר בד"כ טסט ראשון אנשים שעושים טעויות ועוד הוא נגע בהגה, אבל המשכתי את הטסט כמו שצריך, עשיתי חנייה טובה הכל טוב, חוץ מפעם אחד שהוא ביקש ממני להיצמד יותר לימין זה שהיינו באזור שמשפצים את הכביש אז הוא היה משובש קצת, אחרי הטסט דיברתי עם המורה שלי צחקנו והכל ויצא לו להגיד לי "אם הוא נגע לך בהגה אני מבין אין לך מה להתקשר לברר אם עברת".
בסביבות חמש וחצי אחרי חפירות מצד חברה שלי התקשרתי ל *5678 והייתי מוכנה כבר לשמוע תוצאת המבחן - "נכשל", אבל תוצאת המבחן הייתה - "עבר". אז התקשרתי למורה שלי והוא אמר לי בכל מקרה לחכות למחר, לראות אם באמת ידפיסו לי רשיון. מה גם שהטסט שלי היה משהו כמו 35-40 דקות ! ממש ממש ארוך, הוא פשוט בדק הכל חנייה, רוורס, פרסה, כביש מהיר, פשוט הכללל !

אחרי כל החפירה, בקיצור רציתי לדעת עד כמה התשובה שניתנת במענה הקולי היא אמינה? אפילו אין לי עדיין תחושה של עבר בגלל שאחרי הטסט הייתי עם הרגשה של נכשל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:35

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר