לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2008, 20:25
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
מגעיל פשוט נמאס ממדינת הפשע שמקיפה אותנו

לכל כיוון שאנחנו רק מביטים אליו, אנו מוצאים את זרועות התמנון של כנופייות הפשע בישראל (המכונות משום מה "משפחות"...).
המשטרה חסרת אונים, פחדנית ועסוקה בעיוות מכוון של סטטיסטיקות הפשע בישראל...
"הסטטיסטיקה" אומרת שמדינת ישראל היא מקום שטוב לחיות בו.
המציאות ידועה לכולנו.
כל אחד יודע ש"לא מתעסקים" עם הבחורים הטובים.
כולל המשטרה.
מה שמרגיז הוא שהרוב המוחלט של אזרחי המדינה הם אנשים ישרים העומדים חסרי אונים מול הפשע הגואה.
והמשטרה? המשטרה עסוקה בלשפץ סטטיסטיקות מחמיאות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2008, 20:54
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "פשוט נמאס ממדינת הפשע שמקיפה אותנו"

אתה יודע מה ההבדל בין פשע סתם לפשע מאורגן?
פושע סתם הוא פושע. פשע מאורגן הוא זה שמעורב עמוק בגורמי אכיפת החוק.
יש לו "נציגים" בתוך המשטרה וגם בבתי המשפט.
לפני שנים (היתי משקיף תנועה).זיהיתי עבירת תנועה חמורה. לקחתי את מס' הרכב והעברתי למשטרה כולל תלונה מסודרת . כעבור מס' ימים פנה אלי רס"ר במשטרת ישראל ודרש ממני לבטל את התלונה .
סירבתי. ואז פנה אלי קצין משטרה בדרגת פקד במקום מגורי ואמר לי בלשון קצת יותר ידידותית מהקודם שכדאי לי מאד למשוך את התלונה לטובתי -כי חיי בסכנה (שהנאשם הוא עברין כבד וחיי בסכנה)
סירבתי.והסברתי לקצין הליצן שחיי היו כ"כ הרבה פעמים בסכנה שאני לא מחשבן לאיזה עבריין שמפזר רושם ואיומים.
האדם הזה לקח עו"ד ונשפט -נאלצתי לבוא ולהעיד -ועשיתי זאת כחוק.הוא הורשע וקבל מה?
250 ש"ח קנס ועוד 4 נקודות.(נסיעה עם 2 גלגלים על המדרכה כנגד כוון התנועה לאורך כ200 מ')
מבין?
בסוף המשפט הוא רצה לדבר איתי ואמר לי אתה רואה, בשביל זה היה כדאי כל הבלגן? אמרתי לו שאני מילאתי את חובתי ומה ענה המיקרוב? שגם הוא מילא את חובתו.ושוטר והעו"ד שעמדו לידו התפקעו מצחוק יחד איתו.
הוא רצה ללחוץ את ידי וסירבתי בבוז ואמרתי לו שאין לי מים וסבון שאוכל לרחוץ את הידיים אחרי שאגע בו.

הוא קילל והלך לדרכו. קבלתי איומים אח"כ ולא התייחסתי . יום אחד פגש אותי ז'לוב ברחוב ,קילל אותי וחיפש עימות פיזי . לא התייחסתי והמשכתי בדרכי. הוא גייס עוד אפס ושניהם ניסו לעכב אותי והתחילו להכות אותי.
הראשון נשלח לבית חולים עם לסת שבורה והשני ברח.
מאז היה לי שקט מהם.

זאת תורת הפשיעה כולה.
1.פשיעה מאורגנת שהיא גם בתוך זרועות אכיפת החוק! צריך לנקות את המשטרה ובתי המשפט .הם מלאים זוהמה בין מרצון ובין מפחד. חשוב לנקות.
2.לא להתחשב בעבריינים ולהכות בהם בלי להסס. הם יודעים שה אזרחים פוחדים מעימות ומנצלים זאת כדי לאיים על אזרחים פשוטים. אסור לפחד וצריך להחזיר להם כגמולם ללא פחד. זה הדבר היחיד היעיל- בתנאי כמובן שגורמי החוק עוזרים להגן עליך ולא משתפים פעולה עם העברינים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר