לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2008, 00:05
צלמית המשתמש של yitzy
  משתמש זכר yitzy yitzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Deneb שמתחילה ב "קנוניסטים - ה 50D הוכרזה"

סוף סוף הפכו את כפתור הdirect print (המיותר) לשימושי

הבעיה היא שעד לפני כמה ימים הייתי סגור על שדרוג ל40D (כשאני אצליח לחסוך מספיק כסף בלי לבזבז אותו לפני...) ועכשיו פתאום היא ניראת מיושנת

הפיצ'רים שמענינים אותי ב50D זה המסך החדש, המעבד החדש (שזה כולל את העיצוב החדש של התפריטים) ובמיוחד הISO שהרבה יותר גבוה - 2 סטופים יותר גבוה מה40D
אני עדיין לא יודע מה האיכות ב12800 אבל זה לא כ"כ קריטי בשבילי,
הרבה פעמים אני צריך כמה שיותר אור כשהאיכות פחות חשובה, וזה הדבר שהכי איכזב אותי ב40D - שיש לו רק סטופ אחד יותר מה400D שלי.

עכשיו אני בדילמה גדולה על איזה ללכת
אבל נראה לי שעד שאני יחסוך מספיק כסף כבר תצא 60D

עריכה
אהה וגם האפשרות לתקן סטיות פוקוס במצלמה מאד קוסמת לי...

הגלריה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2008, 19:10
צלמית המשתמש של QUANTUM
  QUANTUM QUANTUM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yitzy שמתחילה ב "ממש לא מדויק תוספת הפיקסלים..."

לא מזלזל במעבד החדש, אבל כמו שאמרת עד שלא נראה תמונות לא נוכל לדעת. בכל מקרה - אלא אם כן מדובר בהפרש איכותי מטורף, לפי מה שראיתי אני בהחלט מסתפק באיכות של ה DIGIC 3.
כמובן שמסך הוא חשוב מאוד, ועדיין, שני הצגים זהים בגודלם ושונים בכמות הפיקסלים (עם יתרון עצום ל50 ועדיין קצת פחות מה D300 ) אך אני מבחינתי מסתפק גם באיכות של ה40D.
לגבי ה ISO - לא קריטי עבורי, לא רואה את עצמי מזדקק לISO כזה.
קצת בעייתי שהם שחררו את המצלמה הזו. מצד אחד - ה40D היא כבר לא הכי חזקה בתחומה ומבחינה טכנולוגית קנון לקחו את ה50D קדימה במעבד חדש, מה שקצת מעיב על קניה של 40D עכשיו. (במיוחד שהפרש המחירים הוא לא בשמים, אך עדין נתון שצריך להתחשב בו)
ומצד שני... יתכן מאוד שמחירי ה40D יפחתו באופן משמעותי, מה שיקל קצת יותר על ההחלטה.
נצטרך לחכות ולראות.

ישן 02-09-2008, 10:46
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
דעתי בנושא

טוב אז כך. לפי דעתי הוצעה כול כך מהירה של המצלמה מעידה על לחץ בשוק וסטרס ועל חוסר הצלחה של ה 40 של קנון. (זה לא אומר על טיב המצלמה רק על קישלון שיווקי). קנון רוצים להכניס לניקון על ה D300 ולהראות שהם יכולים לתת את אותה סחורה בדגמים זולים יותר ושלא באותו לבל. אין לי ספק שהגוף של ה D300 טוב יותר מה 50 כי בכול זאת היא בנויה על ה F100 בניגוד לקנון שבנויה על ה EOS30 . הן מלבל אחר ולכן גם יש פר במכירים. אך רוב הצלמים לא צלמים מקצועים ופחות ניכנסים לאיכיות הגוף וליכולת המצלמה לעמוד במכות.

מה שכן בקשר לאיכות של התמונות אנו לא יכולים לדעת שום דבר עד שאין לאחד מחברי הפורום את המצלמה ואחרי בדיקות איכות אמיתיות. האם היא תהיה איכותית יותר מה 300 של ניקון? נעלץ להמתין כמו כול העולם כדי לראות. אני גם לא בטוח שלמי שיש את ה 40 שווה באמת לקנות את ה 50 במקום.
ישן 05-09-2008, 12:58
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05

דוווקה לי אישית מתאים מאוד לשדרג את ה5d שלי במידה והמחליפה תיצא כמו שחושבים שהיא תיצא:

21 מגה פיקסל
חיישן דור 4 או שניי חיישנים דור 3
מסך 3 אינץ VGA
עיניית שמכסה 100% פריים
וזה כול מה שאני צריך ממנה בלי עיניין של מהירות,ללא עמידות במכות או מזג אויר קשה לא צריך live view
יהיה נחמד עם תיהיה אופצייה לוידאו HD אך בהחלט לא מחייב...
וזהו... במידה והיא תעלה 3K אני לא חושב פעמיים...

העיניין שלמגה פיקסל יש משקל... אין מה לעשות.... (וכן אני מוכן לקנות עוד 10 הרד דיסקים בישביל לתמוך בקבצים העצומים שלה)
פשוט לאחר ששיחקתי בקבצים מקוריים של 1ds mark3 ולאחרונה גם בקבצים של SINAR החדשה (גב דיגיטאלי) אני יכול להבטיח לכם שגמישות הקובץ פשוט לא ניתפסת... עומק הפרטים ההפרדה וכו... במיוחד במחיישנים FF ומעלה... אז בהחלט יהיה נחמד לקבל עוד 9 מגה פיקסל ככה על הדרך....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר